Альтернативи Adobe Muse

Альтернативи мудрі музи


Adobe Muse це програмне забезпечення для створення веб-сайтів, яке спочатку орієнтоване на потреби користувачів, які мають певний досвід веб-дизайну, ступінь обізнаності в кодуванні та досвід розробки складних проектів. А як щодо тих користувачів, які є новачками в цій ніші?

Що з тими, хто щойно вирішив створити повнофункціональний веб-сайт та шукати гідну альтернативу Adobe Muse, щоб почати успішно та легко? У цьому плані ви не знайдете кращого рішення, ніж розробники веб-сайтів. Найбільш переконливою та змістовною перевагою цих систем є те, що вони спеціально створені з урахуванням потреб, навичок та починань початківців.

Найкращі альтернативи Adobe Muse

Розробники веб-сайтів забезпечують виняткову простоту використання, зручність, функціональність, інтуїтивний характер та доступність. Це ті фактори, які спочатку впливають на рішення користувачів, які шукають гідну заміну Adobe Muse. Незалежно від того, чи є ви професіоналом веб-дизайну чи новачком, який цікавиться нішею та готовий протестувати та вдосконалювати свої здібності веб-дизайну, будівельники веб-сайтів працюватимуть найкраще для виконання ваших завдань..

Якщо ви вирішили вирішити, огляд найкращих сервісів, які працюють добре для переважної кількості користувачів, матиме велике значення. У цій статті ми поговоримо про Wix, uKit та WordPress – системи, які в даний час вважаються найкращими альтернативами Adobe Muse. Ось чому.

1. Вікс

Конструктор веб-сайтів Wix

Вікс – це розробник веб-сайтів, який по праву заслуговує на звання «найкращої альтернативи Adobe Muse». Система надзвичайно проста, зрозуміла і зручна, особливо для тих користувачів, які раніше не брали участь у розробці веб-сайтів. Немає необхідності володіти знаннями з програмування для створення повнофункціонального проекту з Wix – прості та легкі спливаючі вікна та інтегровані підказки чи підказки дозволять вам запустити унікальний веб-сайт з нуля без будь-яких навичок кодування взагалі. Подивимося, що саме пропонує нам Wix:

 • Професійні шаблони. Галерея дизайну веб-розробника наразі включає понад 550 професійних високоякісних шаблонів, які для зручності користувачів підрозділяються на тематичні групи. Шаблони веб-сайтів, надані за замовчуванням, готові до мобільних пристроїв, адаптуються до будь-якого робочого столу та мобільних пристроїв без необхідності вносити будь-які зміни заздалегідь.
 • Інструменти налаштування. Який би шаблон ви не використовували, він буде 100% настроюваним, з безліччю безкоштовних і платних функцій (наприклад, графічні елементи, налаштування дизайну, інтеграція слайд-шоу, кінографії, медіафайли та інтеграція кнопок соціальної мережі тощо), які будуть використані для цієї мети..
 • Параметри редагування дизайну. Для користувачів, яким не вистачає досвіду веб-дизайну, Wix пропонує два основні способи розпочати роботу зі своїми проектами – Wix ADI та стандартний редактор Wix. Незважаючи на те, що інноваційний інструмент інтелектуального дизайну Wix допоможе вам автоматично створити веб-сайт, використовуючи поданий раніше вміст, Стандартний редактор дозволить вам створити власний проект з нуля, відредагувавши його вручну. Так ви можете не тільки зробити свій веб-сайт більш унікальним, але і вдосконалити власні навички кодування.
 • Мобільний редактор. Шаблони Wix не реагують, але мобільний редактор сервісу дозволяє створювати свої мобільні версії самостійно. Це означає, що ви можете повністю змінювати перегляд веб-сайту для мобільних пристроїв навіть у дорозі, не роблячи цих змін видимими у версії веб-сайту для настільних ПК. Однак усі зміни, внесені в режимі робочого столу, неминуче відображаються в мобільній версії, щоб інформувати користувачів про останні новини та оновлення.
 • Blogging Engine. Wix дає змогу запускати та керувати блогами 24/7. Завдяки інтегрованому механізму ведення блогів ви зможете додавати та редагувати публікації, призначати нові функції та функції існуючим публікаціям, планувати заплановані публікації, змінювати загальні налаштування баг, виділяти розділ Популярні повідомлення, додавати теги, вибирати та налаштовувати шаблони або канали блогу тощо.
 • Параметри електронної комерції. З Wix ви можете створювати та керувати невеликий або середній розмір інтернет-магазину. Система дозволяє розробити привабливі та функціональні вітрини, щоб ефективно відображати товари, які ви пропонуєте для продажу, керувати та оновлювати веб-магазин у будь-який час доби, коригувати дані про оплату та доставку, налаштування податків, вибирати та налаштовувати шаблони електронної комерції, забезпечувати безпеку та просте процес покупки, імпорт / експорт продуктів з файлів CSV, забезпечте цілодобову підтримку клієнтів та інші численні переваги, які клієнти оцінять.
 • Код Wix. Розробник веб-сайтів не орієнтований на професійну розробку веб-сайтів, але він має чудовий інструмент, щоб запропонувати своїм користувачам. Це Інструмент коду Wix, що дозволяє запускати та налаштовувати складні веб-програми, які виглядають та працюють професійно. Тут не потрібно боротися з кодами та складними інструментами веб-дизайну – замість цього вам потрібно дотримуватися порад, наданих в інтерфейсі, щоб створити власні програми та ефекти для розширеної продуктивності веб-сайту..

Вартість: Wix – це більш ніж доступний розробник веб-сайтів. Для тестування системи ви можете скористатися безкоштовним планом, який ніколи не закінчується, поки вам це потрібно. Для користувачів, які вирішили перейти на більш високі плани, система відкриває можливість вибору між п’ятьма платними підписками, які відрізняються пропонованими послугами, інструментами та умовами, а також ціновим аспектом.. Вартість платних планів починається з 4,50 долара за найбільш економічне рішення до 24,50 долара за найдорожчу пропозицію. Wix також часто пропонує знижки та спеціальні пропозиції для перших і лояльних користувачів.

Спробуйте Wix безкоштовно

2. uKit

uKit builder

uKit – це конструктор веб-сайтів, який є найкращою альтернативою Adobe Muse для тих, хто потребує веб-сайт малого бізнесу. Незважаючи на ділову спрямованість сервісу, можна створити з ним інші типи повнофункціональних проектів – настільки інтуїтивно зрозумілим, легким та функціональним є конструктор веб-сайтів. Навіть недосвідчені веб-майстри зможуть освоїти uKit та запустити веб-сайт із ним лише за кілька годин – від моменту реєстрації в сервісі та до моменту публікації готового проекту. Звучить фантастично? Подивіться набір функцій системи, щоб переконатися, що це не жарт:

 • WYSIWYG редактор веб-сайтів. Спочатку розробник веб-сайтів вартий уваги завдяки своїй дивовижній простоті та зручності. Він оснащений зручним редактором веб-сайтів WYSIWYG, який відображає всі зміни, які ви вносите на сторінку, і дозволяє виправити їх вчасно. Функція перетягування сприяє простоті використання та зручності.
 • Чуйна колекція шаблонів. Вибір шаблону uKit трохи менш масштабний, ніж той, який пропонує Wix, але це не стосується якості якості. На сьогоднішній день розробник веб-сайтів пропонує понад 400 шаблонів, що відповідають певним професійним категоріям, всі вони відповідають умовами за замовчуванням. Який би шаблон ви не використовували, ви зможете переглянути його мобільну та настільну версії, щоб зрозуміти, як це буде виглядати на будь-якому пристрої. Шаблони можна змінювати на будь-якій стадії процесу веб-дизайну без втрати вмісту.
 • Інтегральні віджети. У розробника веб-сайтів є колекція інтегрованих віджетів, які допоможуть вам максимально використати результати вашого проекту. Колекція віджетів досить багата і включає в себе кілька елементів, які можуть бути чудовим для вашого проекту (кнопки соціальних мереж, коментарі користувачів, онлайн-чат, часова шкала, таймер, калькулятор онлайн-послуг – uCalc, віджет зворотного дзвінка – лише деякі найкращі зразки).
 • Електронна комерція. uKit заслуговує на увагу завдяки потужним варіантам електронної комерції. Під час використання системи ви можете вибрати один з двох режимів, що дозволяють підключити веб-магазин до свого веб-сайту. Ви можете або підключити наявний віджет електронної комерції, наявний на складі, або інтегрувати Плагін Ecwid щоб отримати повнофункціональний веб-сайт електронної комерції.
 • Широкі можливості інтеграції. За допомогою uKit можна інтегруватись з іншими сторонніми службами (наприклад, відео- та аудіопрогравачами, Analytics, потоковими програмами тощо) для підвищення рівня генерації клієнтів, зростання клієнтської бази, збору статистики та аналізу. Таким чином, інтеграція CRM, наприклад, дозволяє збільшувати обсяг продажів, контролювати потік клієнтів, статистику конверсії та аспекти, які впливають на них.
 • Права спільного веб-управління. uKit – приємний вибір для роботи в команді. Керівник проекту може поділитися правами доступу до веб-сайту з колегами, які спільно розробляють проект. Вони будуть нести виключну відповідальність за розробку та просування веб-сайтів, тоді як власник веб-сайту матиме доступ до інформації про оплату та виставлення рахунків.

Вартість: uKit – найдешевший конструктор веб-сайтів, який ви зараз можете знайти в ніші сучасного веб-дизайну. Розробник веб-сайтів пропонує чотири платні плани. Їх вартість коливається від $ 4 / міс. До 12 $ / міс., Залежно від умов та особливостей. Таким чином, навіть найдосконаліший і найдорожчий план є більш ніж доступним для всіх, надаючи широкий спектр можливостей. Незалежно від заплаченого плану ви будете йти, ви, безумовно, будете задоволені аспектом витрат.

Спробуйте uKit безкоштовно

3. WordPress

WordPress-конструктор веб-сайтів

WordPress – це найкраща безкоштовна альтернатива Adobe Muse, якщо ви вирішили запустити веб-сайт із CMS. Система здебільшого заслуговує на увагу досвідчених веб-дизайнерів, вміння яких та знання програмування допомагають їм використовувати весь набір функцій платформи. WordPress також користується популярністю серед тих користувачів, які тільки починають вивчати нішу веб-дизайну і з певних причин не хочуть використовувати веб-конструктор. Давайте подивимося на функції, які роблять систему такою популярною на сучасному ринку веб-дизайну:

 • Blogging Engine. CMS спочатку завоювала всесвітнє визнання як платформу для ведення блогів, але вона швидко перетворилася на всебічне рішення. Що стосується розробки блогів, то система є одним з лідерів ніші веб-дизайну.
 • Інтеграція плагінів. Це, мабуть, найвизначніша перевага WordPress – той, яким він справді пишається. Підрахувати точну кількість безкоштовних і платних плагінів, доступних в системі та в Інтернеті, неможливо. Кількість інтегрованих плагінів та надбудов значно перевищує наявну на складі. Тут є один єдиний нюанс, який ви повинні врахувати: переконайтеся, що ви маєте справу з надійним веб-розробником, коли вибираєте плагін там. В іншому випадку безпека та конфіденційна інформація вашого веб-сайту можуть загрожувати.
 • Вибір шаблону. Вибір шаблонів, наявних на складі, не дуже великий в WordPress. Однак ви можете шукати набагато більше з них в Інтернеті, щоб додатково налаштувати їх за своїм бажанням. Шаблони WordPress можуть також бути безкоштовними та оплачуватися. Умови вибору та рекомендації щодо використання майже однакові, оскільки зовнішні теми WordPress також розробляються веб-дизайнерами, яких ви взагалі не знаєте..
 • Редагування коду. Система передбачає усвідомлення навичок та основ кодування. Якщо ви не володієте якоюсь мовою програмування, для вас може стати завданням створити унікальний веб-сайт. Однак якщо ваші навички веб-дизайну на гідному рівні, ви скористаєтесь ними.
 • Широке співтовариство користувачів. Незважаючи на те, що CMS не може похвалитися потужною підтримкою клієнтів, потреби користувачів у якісній допомозі повністю компенсуються інформацією, наданою широкою спільнотою користувачів, яка значно зросла з моменту заснування системи..
 • Безкоштовний вибір хостингу. У WordPress немає власного інтегрованого хостингу, але кожен користувач має можливість вибрати будь-який хостинг за власним вибором.

Вартість: WordPress – це безкоштовна система управління вмістом з відкритим кодом. Тут користувачі можуть взагалі безкоштовно створювати та керувати веб-сайтами. Однак якщо у вас є необхідність створювати повнофункціональні проекти з великою кількістю функцій, плагінів, віджетів та шаблонів високої якості, ви не обійдетесь, не купуючи їх в Інтернеті. Крім того, вам потрібно буде подбати про хостинг, оскільки WordPress не має інтегрованого хостинг-рішення. Власне, найкращий хостинг-провайдер, що також є офіційною рекомендацією самої системи Bluehost. Крім широкого спектру послуг, він пропонує три плани, вартість яких починається з $ 2,95 / місяць і сягає до $ 5,45 / місяць.

Спробуйте WordPress безкоштовно

Нижня лінія

Adobe Muse – це якісний настільний додаток, який має візуальний редактор, що спрощує процес створення веб-сторінок. Однак система не дуже проста у використанні для людей, які не мають навичок веб-дизайну, а також передбачає необхідність виконання додаткових дій, щоб зробити веб-сайт доступним в Інтернеті. Вибір найкращої альтернативи Adobe Muse часто є складним завданням, якщо ви не знаєте, на що слід звернути увагу, переходячи до процесу розробки веб-сайтів..

ТОП Альтернативи Adobe Muse:

ВіксВікс – найкращий розробник веб-сайтів “все в одному”, який дозволяє запускати різні типи веб-сайтів. Його дивовижний набір функцій, широкий веб-дизайн та параметри налаштування, простота та доступність зробили систему незаперечною заміною Adobe Muse.
Wix.com

uKituKit – це високоякісний розробник веб-сайтів, який чудово підходить для запуску веб-сайтів малого бізнесу, хоча ви також можете використовувати систему для створення інших веб-сайтів. Не потрібно розуміти аспекти веб-дизайну чи кодування, вибирайте хостинг та завантажуйте на нього свій веб-сайт. Все робиться безпосередньо в системі, що забезпечує гідний результат та безпроблемний досвід веб-побудови. uKit.com

WordPressWordPress це безкоштовна CMS з відкритим кодом, яка користується всесвітньою популярністю завдяки своїй простоті, набору функцій, ніяких особливих вимог до кодування знань та чудового результату, який ви зрештою не скористаєтеся. Система також відома своїми потужними можливостями інтеграції, які також сприяють великому результату. WordPress.org

Ці системи спеціально створені з урахуванням потреб користувачів. Вони є хорошим вибором для нетехнологів, але вони також чудово працюють для досвідчених веб-розробників. Всі платформи прості у використанні, зручні та супер ефективні. Вони забезпечують плавний та успішний досвід веб-дизайну, викликаючи гідний результат.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me