Adobe Muse проти WordPress

Adobe Muse проти WordPress


Adobe Muse і WordPress є двома популярними розробниками веб-сайтів, розробленими з реально однаковою метою, а саме – дозволити людям створювати професійні веб-сайти з нуля. Однак обидві платформи протистоять одна одній в термінових інструментах створення веб-сайтів, які вони надають.

Вони встановлюють різні підходи, коли справа стосується простоти використання, гнучкості, дизайну тощо. При цьому обидва інструменти вимагають різного рівня технічної підготовки.

Швидкий знімок:

Adobe MuseAdobe Muse поставляється як настільний інструмент веб-дизайну, доступний як для Windows, так і для Mac. Він ідеально підходить для відданих та досвідчених професіоналів, які прагнуть працювати без коду. Запущена під банер Adobe, система дає можливість створювати високопрофесійні та одночасно функціональні веб-сайти. Більше того, платформа хороша для розробників, які потребують співпраці з розробниками, щоб працювати в команді. Ключова проблема Adobe Muse полягає в тому, що він більше не підтримується. Користувачі Creative Cloud більше не мають доступу до підтримки CC після травня 2020 року. Adobe Muse

WordPressWordPress це найпопулярніший у світі інструмент для створення веб-сайтів, завдяки якому можна легко створити будь-який тип веб-сайту для користувачів, які не мають технічного досвіду. Хоча, можливо, знадобиться певний час для освоєння, вам буде надзвичайно просто працювати на інтуїтивно зрозумілій інформаційній панелі. Крім того, користувачі отримають необмежену свободу в налаштуваннях або інтеграції завдяки нескінченним віджетам, плагінам або стороннім сервісам, з якими вони можуть безперешкодно підключатися. WordPress

WordPress все ще стане кращим вибором, оскільки Adobe Muse більше не надаватиме оновлення системи та технічну підтримку. З іншого боку, ті, хто вже має платформу, можуть продовжувати її використовувати. У той же час вона все ще доступна для завантаження. З цієї причини ми тут для порівняння та порівняння двох добре впізнаваних розробників веб-сайтів.

1. Простота використання

 • Adobe Muse. Як і решта продуктів, що надаються цим розробником, Muse не такий простий. Це професійний інструмент, який спочатку буде зрозумілий тим користувачам, які вже працювали в Photoshop або Illustrator на просунутому рівні. Не секрет, що всі програми Adobe мають подібний інтерфейс, який відрізняється набором інструментів для виконання головного завдання.

  Користувачі, які знають про нюанси інтерфейсу, легко його освоїть, тоді як новачкам доведеться витратити певний час, щоб правильно ним користуватися. Нелегко зрозуміти, як його використовувати без попередньої підготовки.

  Adobe Muse Editor

  Якщо ви дизайнер, тут вам буде комфортно. Певною мірою Muse нагадує Photoshop, в якому ви можете намалювати макети веб-сайтів. На щастя, продукт уже користується популярністю, і ви можете знайти тони навчальних посібників в Інтернеті в наші дні.

  Вам знадобиться близько місяця, щоб вивчити систему з нуля та вивчити широкий спектр варіантів, які вона пропонує.

  Однак ви зможете створити веб-сайт за кілька днів, вивчивши послугу. Варто зазначити, що Muse зазвичай не використовується для створення простих веб-сайтів. Для цього існують й інші системи.

  Adobe Muse слід використовувати тим, хто хоче створити потужні проекти та має достатньо часу для освоєння системи. Тому ми підкреслюємо, що поверхневого дослідження системи буде недостатньо, щоб реалізувати потенціал цього потужного програмного забезпечення. У більшості випадків для досягнення мети потрібен місяць або близько того.

  Взагалі, звикати до Музи досить просто. Інтерфейс здається складним лише на перший погляд. Він логічно структурований. Вивчивши всі нюанси один раз, ви їх не забудете. Це схоже на їзду на велосипеді. Продукт призначений для регулярного використання.

  Немає сенсу освоювати Muse просто для створення промо-сайту. Це перспективна платформа для веб-дизайнерів, які хочуть отримати прибуток.

 • WordPress. Впізнаваний CMS розвивався з часом. Це покращило систему редагування вмісту, що полегшує створення нових сторінок, статей, категорій тощо. Звичайно, це не так просто, як використання платформи WYSIWYG, оскільки новачкам може знадобитися певний час, щоб зрозуміти, як працює система. Але після того, як ви з’ясували основні проблеми, вирішення питань управління панеллю WordPress стане частиною торта.

  WP для початківців

  Інформаційна панель містить усі необхідні інструменти, розташовані на лівій бічній панелі. Тут ми маємо все, від загальних налаштувань до зовнішнього вигляду, плагінів тощо. Погана новина полягає в тому, що вам доведеться самостійно додавати, встановлювати та оновлювати всі плагіни. Хороша новина полягає в тому, що процес є 100% безпроблемним. Система автоматично нагадує вам про всі нові доступні оновлення. Створення сторінок також дуже просте завдяки оновленому редактору вмісту, який пропонує додати кілька елементів на сторінці. Ви можете вставляти відео, розміщувати тег “читати більше”, вставляти зображення, тексти, заголовки тощо. WordPress оснащений швидким та простим вбудованим редагуванням.

  WordPress редактор сторінки

  WP для профі

  Крім базових функцій та інструментів редагування шаблонів, CMS пропонує розширений доступ до веб-сайтів CSS / HTML. Професійним кодерам або веб-дизайнерам не потрібно все-таки підбирати власні теми або макети. Вони можуть використовувати свої навички кодування для створення будь-якого потрібного вам стилю веб-сайту чи дизайну.

  WordPress редактор коду

Adobe Muse vs WordPress: WordPress виглядає більш універсальним з точки зору простоти використання. Він підходить як досвідченим користувачам, так і новачкам, тоді як Adobe Muse більше орієнтований на професійних дизайнерів. Крім того, робота з Adobe Muse вимагає додаткового завантаження, в той час як WordPress – це система CMS, що дозволяє створювати веб-сайти в Інтернеті без додаткового програмного забезпечення.

2. Особливості та гнучкість

 • Adobe Muse. Програмне забезпечення представлено інтерфейсом, де ви можете намалювати макет веб-сайту, вставити зображення, тексти, кнопки, меню, додати універсальні ефекти тощо. Завершивши проект, ви можете зберегти його код на комп’ютері або завантажити його на хостинг через включений FTP-канал з самого початку.

  Muse ефективно розкриває себе під час роботи над розробкою цільових сторінок, але ви також можете створювати промо-веб-сайти та портфелі. Отже, це дозволяє створювати невеликі одно- та багатосторінкові веб-сайти з індивідуальним дизайном.

  Віджети Adobe Muse

  Особливістю системи є те, що у вас тут не буде жодної онлайнової інформаційної панелі. Усі зміни проекту повинні бути внесені в програму, оновлення сторінки через FTP згодом. Однак це не так складно.

  Принцип залишається тим самим, який дотримується під час роботи з приладовою панеллю браузера, але коли мова заходить про Muse, ваша точка управління знайдеться поза браузером. Перевага полягає в тому, що ви зможете зберегти свої проекти на будь-якій хмарі або завантажити її на безкоштовний хостинг. Це означає, що ви можете багато тренуватися, не платячи за хостинг та домен.

  Варто зазначити, що ви зможете створювати чуйні веб-сторінки та ті, які постачаються з фіксованою шириною. Варіанти просування в Інтернеті є стандартними – метатеги, заголовки, кнопки соціальних мереж, створення sitemap.xml та налаштування Google Analytics для збору статистичних даних.

  Adobe Muse Sitemap Editor

  Також можна створити невеликі інтернет-магазини за допомогою Muse – система підтримує транзакції PayPal за замовчуванням. Додаткові віджети сприятимуть привабливому вигляду фасадів магазину.

  Однак ми не рекомендуємо використовувати це програмне забезпечення для створення платформ електронної комерції з двох простих причин: вам доведеться робити все вручну, і немає можливості динамічного оновлення вмісту. Це складно і незручно.

  Загалом, варіантів Muse достатньо для створення вражаючих дизайнів веб-сторінок. У поєднанні з Photoshop місцевий редактор сприяє візуальній привабливості будь-якого проекту, незалежно від рівня його складності. Вам просто потрібно навчитися ним користуватися.

 • WordPress. Сама платформа CMS не пропонує конкретних функцій. Однак це програмне забезпечення з відкритим кодом, що означає, що ви можете інтегрувати будь-яку сторонні послуги, використовувати будь-яку тему або плагін, сумісний з WP. Основні характеристики:

  • Нескінченний вибір додатків – просто перейдіть до розділу «Плагіни» на панелі керування WP та знайдіть потрібний віджет. Список плагінів нескінченний. Тут ви маєте контактні форми, інструменти маркетингу електронної пошти, системи проти спаму, аналітичні інструменти, плагіни для оптимізації SEO, галереї тощо. Як правило, встановлення плагінів дуже просте, хоча все ж потрібно обробляти їх оновлення вручну.
  • Безпроблемна інтеграція – незалежно від того, чи потрібно інтегрувати Google Analytics або підключити веб-сайт до облікового запису MailChimp, вам потрібно буде виконати кілька простих етапів.
  • WooCommerce – Веб-сайти WordPress мають вбудовану основну функцію електронної комерції, яку можна безкоштовно використовувати. Звичайно, безкоштовний пакет не дасть вам створити зростаючий цифровий магазин. У той же час ви все одно можете встановити простий магазин без спеціальних технічних хитрощів.
  • WooCommerce - вітрина магазину

  • SEO-дружні веб-сайти – Доступні плагіни дозволяють збільшити SEO сайти, створюючи статті, мета-заголовки та описи, сприятливі для SEO. Система дозволяє вказувати спеціальні атрибути зображення, редагувати URL-адреси, створювати заголовок та опис веб-сайту, вказувати ключові слова фокусу, створювати тексти, що читаються та інше.

Adobe Muse vs WordPress: Adobe Muse більш зосереджена на наданні інструментів веб-дизайну для створення елементів та секцій. WordPress виглядає більш універсальним з точки зору налаштування та додатків, які можуть зробити веб-сайт більш зручним та привабливим для користувачів, а також просувати ваш проект в Інтернеті.

3. Дизайн

 • Adobe Muse. Це програмне забезпечення – це в основному сучасний графічний редактор, який слід використовувати для створення макетів веб-сайтів. Це приємний вибір дизайну шаблонів з нуля (див. приклади муз).

  Ви можете вибрати розмір веб-сторінки, позначити її, додати будь-які бажані елементи (підписи, кнопки, вкладки, текстові блоки, форми, меню, повзунки, відео, ефекти тощо) та відрегулювати їх відповідно до ваших потреб. Тут немає обмежень. Ті з вас, хто працював у Photoshop, зрозуміють, що ми маємо на увазі.

  Крім створення індивідуальних конструкцій, ви можете завантажити будь-яку їх кількість з Інтернету. Там доступно багато макетів. Більшість із них безкоштовні. Їм можуть користуватися новачки Музи. Ось так ви зможете зрозуміти структуру шаблонів та навчитися працювати з ними.

  Теми Adobe Muse

  Загалом, шаблони краще створити самостійно. Якщо ви хочете стати професіоналом веб-дизайну, немає сенсу використовувати готові проекти. Муза дозволяє створювати макети різного рівня складності. Чим краще ви освоїте його особливості, тим вражаючий буде результат і ваш прибуток.

  Ті користувачі, які збираються заробляти гроші, створюючи приголомшливі веб-сайти клієнтів, зобов’язані освоїти цю систему. Ось чому, слід зосередитися на вивченні всіх варіантів Музи. Результат прийде в свій час.

 • WordPress. Хоча Adobe Muse є самим розробником веб-сайтів для самих дизайнерів, WordPress з цієї точки зору виглядає більш приземленим. З одного боку, він пропонує нескінченний вибір тем для будь-якого типу веб-сайтів. Категорії шаблонів включають блоги, електронну комерцію, малий бізнес, професійні портфелі, веб-сайти на одній сторінці тощо. Вибір дійсно величезний.

  З іншого боку, більшість шаблонів виглядають приблизно однаково. Вони мають типову структуру з однаковими макетами, секціями або елементами. Преміум-шаблони можуть бути хорошим рішенням проблеми. Вони виглядають більш сучасними та стильними. Платні макети виглядають краще, ніж безкоштовна тема, хоча ціна коливається від 28 до 200 доларів і навіть більше. Хороша новина полягає в тому, що і безкоштовні, і оплачені теми зручні для мобільних пристроїв.

Adobe Muse vs WordPress: Професійно розроблена компанія Adobe Muse найбільше враховує передові інструменти дизайну, які дозволяють їм фактично намалювати веб-сайт з нуля унікальними кнопками, елементами або розділами. З іншого боку, шаблони WordPress слідують останнім тенденціям веб-дизайну, тоді як Adobe Muse більше не підтримується. Це означає відсутність оновлень та вдосконалених інструментів. У вас є велика ймовірність, що ви маєте застарілий сайт на основі Музи.

4. Підтримка клієнтів

 • Adobe Muse. Adobe пропонує офіційну технічну підтримку та неформальну підтримку спільноти користувачів. Підручники та посібники легко доступні в Інтернеті. Як правило, проблем із цим програмним забезпеченням немає. Вам просто потрібно освоїти його, щоб максимально використати його можливості.

 • WordPress. Платформа з відкритим кодом не має типової підтримки клієнтів за умови, як ми звикли. Користувачі не повинні сподіватися, що функції Live Chat або телефонні номери миттєво вирішують технічні чи інші проблеми. Немає жодної системи продажу квитків або електронної пошти.

З іншого боку, тисячі відео YouTube описують кожен крок створення веб-сайту за допомогою WordPress від початку роботи до встановлення та оновлення різних плагінів. Крім того, ви можете натрапити на досить жваві форуми, орієнтовані на WP, де досвідчені професіонали допомагають новачкам або просто обговорюють різні проблеми. Будучи однією з найдовших платформ для створення веб-сайтів на ринку, WordPress може похвалитися сотнями активних спільнот, доступних в Інтернеті.

Adobe Muse vs WordPress: Тут WordPress є безсумнівним переможцем, оскільки Adobe Muse більше не підтримується. Користувачі залишатимуться самостійно, починаючи з травня 202 року.

5. Цінова політика

 • Adobe Muse. Програма включена в пакет Creative Cloud і надається через платну підписку. Ви можете придбати весь пакет або Muse окремо. Щорічний план коштує $ 179,88, тоді як щомісячний платіж становить 14,99 дол.

  Програмне забезпечення також пропонує щомісячну пробну версію, яка дозволяє протестувати систему абсолютно безкоштовно. Говорячи про вартість, слід також згадати домен і витрати на хостинг ($ 5- $ 10 / місяць та $ 12 / рік відповідно). Купивши Muse, ви можете створити необмежену кількість веб-сайтів.

 • Adobe MuseWordPress
  Варіанти ціноутворення:&# x2714; Річний план, щомісячно виплачується (14,99 дол. / Міс);
  &# x2714; Річний план,
  передплачена ($ 179,88 / рік);
  &# x2714; Щомісячний план ($ 24,99 / міс).
  ✓ CMS ($ 0);
  Хостинг та домен ((2,95 дол. США / місяць));
  ✓ Платні додатки (від 10 дол. / міс);
  ✓ Платні теми (від 25 доларів).
  Особливості:✓ Безкоштовні оновлення;
  ✓ Преміальні шрифти;
  ✓ 20 Гб хмарного сховища.
  ✓ Безкоштовний у користуванні;
  ✓ тисячі тем;
  ✓ універсальні плагіни;
  ✓ Форум спільноти.
 • WordPress. Платформа на 100% безкоштовна у використанні. Це те, що робить більшість початківців такою щасливою. Однак, заглибившись у процес будівництва, ви зрозумієте, що WordPress все ще потребує мінімальних витрат. Перш за все, вам знадобиться хостинг для вашого веб-сайту. Саме тут Bluehost буде найкращим ставкою. Він забезпечив оптимізовані WP серверні рішення, безкоштовні теми, безперебійну інтеграцію з інформаційною панеллю WordPress користувача та безліч інших функцій для розміщення та зміни сайтів на базі WP.

  По-друге, ви можете бажати, щоб платний тобі виділився. Шаблони преміум-класів коштують десь від 28 до 200 доларів. Останнє, але не в останню чергу, преміум-плагіни та підписки на послуги також коштують вам декількох додаткових доларів.

Adobe Muse vs WordPress: Незважаючи на всі додаткові витрати, WordPress виглядає більш економічно вигідним рішенням порівняно з Adobe Muse, особливо якщо ви робите довготривалий проект протягом багатьох років.

Висновок

Вибір конструктора веб-сайтів залежить від різних факторів. Який тип сайту вам потрібен? Яким цілям він буде служити? Хто ваші персони покупця? Хоча Adobe Muse краще для професійних веб-дизайнерів, які, можливо, хочуть створити веб-сайти для своїх клієнтів, WordPress в основному обслуговує цілі власників окремих сайтів, незалежно від того, включають вони представлення онлайн-бізнесу чи електронну комерцію.

Adobe MuseAdobe Muse – це професійний інструмент веб-дизайну для досвідчених професіоналів, яким сайт може знадобитися для власних потреб або клієнтів. Він пропонує вибір вичерпних інструментів, стилів та інструментів проектування для налаштування кожного потрібного вам розділу. Погана новина полягає в тому, що платформа більше не підтримується. Він все ще доступний для завантаження, але не має майбутніх оновлень чи вдосконалень. Іншими словами, користувачі ніколи не отримають сучасних інструментів для створення веб-сайтів, щоб створити модні сайти. Adobe Muse

WordPressWordPress – це безсмертна платформа CMS, яка вже деякий час є на ринку. Він ніколи не зупиняється на розробці та пропонує регулярні вдосконалення редагування вмісту, купу нових плагінів, сучасні теми, зручні для мобільних пристроїв, та гнучкість щодо рішення кодування CSS / HTML чи хостингу. WordPress

Підводячи підсумки, зрозуміло, що WordPress – кращий варіант, тоді як Adobe Muse збирається закінчити свою довгу прогулянку на арені будівництва веб-сайту. Виступ був хороший, але він закінчився. З іншого боку, WordPress все ще в дорозі.

Огляд діаграми порівняння

Adobe MuseWordPress
Простота використання:Adobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPress
Особливості:Adobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPress
Конструкції:Adobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPress
Підтримка клієнтів:Adobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPress
Ціноутворення:Adobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPress
Загальний рахунок:Adobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPressAdobe Muse проти WordPress

Спробуйте WordPress зараз

Це безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me