VPS vs Виділений хостинг – все, що вам потрібно знати

Виявити кращого хостинг-провайдера важко, але доопрацювання правильного плану хостингу може привести до цього розчарування. Якщо ви не знаєте різниці між існуючими варіантами хостингу, це може стати причиною вашої дратівливої ​​поведінки під час вибору плану хостингу. Щоб подолати цю плутанину, ми плануємо обговорити ще два перспективні варіанти хостингу, VPS та Dedicated.


Далі виникає питання, в чому різниця між цими хостинг-планами та якими параметрами вони створюють їх для веб-сайтів. Ми обговоримо все в наступних параграфах, але почнемо з основних термінів.

Що таке VPS?

VPS – це абревіатура а віртуальний приватний сервер. Взагалі VPS – це віртуальна машина, що означає, що вона використовується як послуга та надається сервісом Інтернет-хостингу. Він також знайомий з ім’ям під назвою віртуальний виділений сервер (VDS).

VPS пропонує надійні послуги хостингу, а також більш безпечні & сумісні рішення для ваших веб-сайтів. Це причина, її використовують кілька користувачів. Тому це недорого, ніж орендувати цілий сервер. Зазвичай такий тип хостингу приймається власниками веб-сайтів, які мають середній рівень трафіку і переступають межу спільних хостинг-пакетів і все ще не потребують ресурсів спеціалізованого сервера.

Найбільшою перевагою рішень VPS є те, що вони надають більше, ніж хостинг-сервіс. Для ефективного ведення бізнесу дуже важливо мати більше одного плану хостингу.

Давайте проженемо трохи світла, щоб зрозуміти роботу VPS:

За допомогою технології віртуалізації ваш хостинг-провайдер фіксує віртуальний шар над операційною системою. Віртуальні стіни розділяють сервери в різних розділах, щоб користувачеві було легко встановити свою конкретну операційну систему (ОС) та програмне забезпечення.

VPS – це справжній і приватний сервер, оскільки на рівні ОС він розбиває файли відповідно до вимог користувача. За допомогою цієї дії ваші ресурси, як дисковий простір, ядра процесора, захищені, і немає необхідності ділитися гарантованими ресурсами з іншими.

Плюси хостингу VPS:

 • Це сервер швидкого хостингу, а також надійні функції порівняно з будь-яким іншим хостинг-сервером.
 • Такі ресурси, як пам’ять або обробка, надаються сервером, і гарантується, що ці ресурси функціонують точно, а також залишаються стабільними без будь-яких коливань.
 • Ваш веб-сайт не вплине, якщо проблеми створюються іншими користувачами сервера. Ви можете вільно насолоджуватися довговічністю вашого сервера.
 • З сервером VPS ви отримаєте доступ суперпользователя (root).
 • Високий рівень конфіденційності. Ваші важливі файли та бази даних зберігаються від злому інших користувачів сервера.
 • Ви можете насолоджуватися послугами оновлення, оскільки, коли ваш веб-сайт автоматично зростає, ресурси сервера, такі як процесор, оперативна пам’ять та пропускна здатність, будуть удосконалені..

Мінуси хостингу VPS:

 • Це більш дорогий сервер порівняно із спільним хостингом.
 • Для точного управління сервером потрібні поглиблені технічні знання.
 • На вашу безпеку може вплинути, якщо сервери налаштовані неправильно.

Що таке присвячений хостинг?

Що таке Виділений хостинг

Виділений хостинг або виділений сервер – це те саме. Це свого роду Інтернет-хостинг, при якому клієнт орендує або здає в оренду цілий сервер та його ресурси. Отже, пакети спеціального хостингу залежать від типу обладнання та ресурсів, які ви вибираєте.

Цей план хостингу ідеально підходить для веб-сайтів WordPress з більшим трафіком.

Переваги виділеного хостингу:

 • Безпечно: Виділений є більш надійним хостингом, оскільки Ви маєте повноцінне право вибору обладнання, операційних систем тощо відповідно до Вашого вибору. У цьому випадку вам не дозволяється ділитися сервером ні з ким іншим, тому купу потенційних загроз викорінюється. Яскравим прикладом цього є те, що якщо будь-який аккаунт був взламаний на спільний хостинг, то автоматично, всі інші акаунти зламаються, але при спеціальному хостингу такий ризик заборонено.
 • Гнучка: Маючи виділений сервер означає, що ви можете ним користуватися будь-яким способом. Це дає вам можливість встановлювати нове програмне забезпечення або програми, а також може змінювати конфігурацію сервера. Іншими словами, ваш власний сервер надає вам усі права на управління ним у вашому стилі.
 • Ресурси: Усі ресурси та з’єднання будуть належати лише вашому серверу. Інші учасники не розважаються цими параметрами.
 • Краща ефективність: Сервер є найкращим виконавцем, оскільки він може обробляти тисячі клієнтів за день. За допомогою власних ресурсів ви можете підвищити ефективність роботи свого веб-сайту. Таким чином, кращий результат буде прогнозований у вашій роботі.
 • Місце для зберігання: Ви маєте можливість визначити дисковий простір та оперативну пам’ять, необхідні для задоволення потреб клієнта. Крім того, ви не повинні платити будь-яку суму, якщо не використовуєте конкретний ресурс.

Недоліки виділеного хостингу:

 • Величезні інвестиції: Виділений хостинг набагато дорожче інших планів хостингу. Для того, щоб прийняти високу продуктивність, ця вартість варта. Тому дуже важливо заздалегідь визначити план хостингу відповідно до вимог ваших клієнтів.
 • Корисність: Технічні знання – це основний попит, якщо ви хочете поставити руку на виділений сервер. Якщо у вас немає досвіду, дуже важко захопити цей сервер. Лише туз може встановлювати програмне забезпечення, щоденне обслуговування та застосовуватись для контролю інших завдань. Отже, його зручність використання трохи хитра.

Різниця між VPS та виділеним хостингом

Якщо ви є постійним користувачем спільного хостингу, настав час для оновлення плану хостингу. Перш ніж ми перейдемо до різниці між VPS та виділеним сервером, давайте розглянемо деякі основні поняття, які надалі допоможуть точніше зрозуміти концепцію..

Практично приватний хостинг:

VPS схожий на віртуальну реальність, він ніби у вас є невеликий простір для спілкування з іншими. VPS паралельно спільному хостингу, в якому доступні ресурси діляться кількома веб-сайтами. Якщо порівнювати спеціалізований та VPS хостинг, то різниця в обмеженнях, які накладаються на ресурси.

Крім того, розподіл ресурсів класифікується таким чином, що один користувач не може скористатися чужими ресурсами. Яскравий приклад цього – якщо ви маєте квартиру, то вам не дозволяється заходити в чужу кімнату і навпаки..

Виділений хостинг повністю належить вам:

Виділений сервер цілком зрозумілий своєю назвою. Він повністю присвячений обслуговуванню ваших послуг. В основному, вам пропонується порожній сервер, і ви можете додавати все, що завгодно.

Виділений сервер суперечив спільному плану, в якому ви не маєте контролю над серверним середовищем і VPS, в якому ви мало контролюєте своє середовище. Тож у цьому сценарії вкажіть пальцем на обладнання, за допомогою якого ви зможете повністю керувати програмним забезпеченням, встановленим на сервері.

Хочете дізнатися більше про VPS та виділений хостинг, прокрутіть униз.

Порівнювані характеристики VPS та виділеного хостингу

Вартість:

Немає сумнівів у твердженні, що плани VPS є економічно вигідними порівняно з виділеними серверами. Це тому, що хост розміщує на одному сервері декілька користувачів; очевидно, що вони стягуватимуть низьку ціну з кожного клієнта.

Виділений сервер низького класу коштує вам трохи дорожче, але якщо ви користуєтеся сервісом Premium Dedicated Server, він досить високий, оскільки пропонує висококласне обладнання з потужною настройкою.

Безпека:

Безперечно, відданий хостинг та VPS – це безпечні плани. Хостинг VPS захищений, тоді як спеціалізований хостинг забезпечує верхній рівень захисту, що означає, що ви маєте право встановлювати будь-яке програмне забезпечення відповідно до вашого бажання, і жодного фактора ризику не буде. Але в спеціальному хостингу ви маєте 100% контроль над будь-якими порушеннями безпеки порівняно з VPS.

Продуктивність:

Дивно, але ви повинні сказати, присвячений є більш сильним, ніж VPS у продуктивності. Завдяки наявності величезних ресурсів, ваш сайт легко впорається з величезним трафіком, не впливаючи на швидкість завантаження. Навпаки, VPS теж має велику швидкість завантаження, але коли кілька серверів приземляються над сервером, він може страждати від повільної швидкості.

Налаштування та налаштування:

Хостинг VPS та присвячений хостинг надають керовані та некеровані плани, і ці плани мають хороші ресурси, які можна використовувати щомісяця. Хостинг VPS трохи відрізняється, оскільки він може позичати ресурси у сусідів (інших сайтів), якщо ви перейдете щомісячний ліміт.

Масштабованість:

У цьому випадку VPS виграє конкуренцію. VPS хостинг підтримує сайт, якому потрібен спільний або виділений хостинг. Співпрацюючи з VPS, сайт може досягти потрібного пункту призначення. З іншого боку, спеціалізований хостинг пропонує допомогу сайту, якому потрібна допомога прямо.

Розподіл ресурсів:

Звичайно, бонусний бал належить до категорії присвяченого хостингу. Ви можете використовувати скільки завгодно ресурсів, але на хостингу VPS потрібно бути обережним, що постачається ресурсами, хоча це не є частиною жодного конкурсу.

На завершення, як VPS, так і присвячений хостинг – це надійні та дорогі плани. Але через певний час залишити спільний пакет хостингу та перейти до іншого варіанту – це хороше рішення. Просто ви отримаєте те, що вкладете, а коли вкладете більше, очевидно, ви отримаєте більш вишукані результати.

Читайте також,

 • Найкращі хостинг-провайдери VPS
 • Кращі виділені хостинг-провайдери

Автор біографії: Джеррі Перес є власником Easy.gr для доставки сервісів Premium Dedicated Server. У них чудові плани, які відповідають вашому бюджету. Ви отримаєте цілодобову технічну підтримку від їх експертів. Володіючи великими навичками, вони працюють з усіма вдосконаленими панелями управління, а також іншими службами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me