Partnerių rinkodaros patarimai pradedantiesiems 2020 metams

Partnerių marketingas yra vienas iš geriausių būdų užsidirbti pinigų iš savo svetainės. Tai suteikia galimybę visiškai kontroliuoti jūsų reklamuojamus produktus ir jums nereikia jokio pradinio kapitalo. Be to, uždarbį lemia tik jūsų, kaip rinkodaros ir tinklaraštininko, įgūdžiai.


Partnerių marketingas puikiai tinka pradedantiesiems verslo pasaulyje. Filialų rinkodaroje yra daug pinigų. Priimančiojo tribunolo žiniatinklio prieglobos specialistai apskaičiavo, kad pramonė pasaulyje siekia 12 milijardų JAV dolerių.

Partnerių rinkodaros patarimaiPartnerių rinkodaros patarimai

Niekas nežino tikslaus filialų skaičiaus, tačiau jų yra šimtuose tūkstančių ar galbūt net milijonuose. Tai reiškia, kad konkurencija yra arši.

Mes nenorime tavęs gąsdinti, o žiūrėti į dalykus į perspektyvą. Kaip ir bet kuris kitas verslas, norint tapti sėkmingu filialu reikia sunkių darbų.

Taigi, jei jūs dar nesate prisijungę prie dukterinės rinkodaros arba norite patobulinti savo įgūdžius, mes surinkome geriausių partnerių rinkodaros patarimų pradedantiesiems, kuriuos galite naudoti 2020 m., Sąrašą, kad padėtumėte jums pakeliui..

Jie yra čia:

 • Prisijunkite prie savo auditorijos
 • Pasirinkite tinkamą tinklą „Partnerių tinklas“
 • Optimizuokite svetainės greitį
 • Eikite draugiškai mobiliesiems
 • Parašyk, ką žinai

Prisijunkite prie savo auditorijos

Nedarykite klaidų, vartotojai atpažįsta filialų nuorodas. Visi yra bombarduojami su skelbimais kiekvieną dieną ir reikia pastangų, kad vartotojas nusipirktų. Jei užpildysite tinklaraščio įrašą, kuriame bus pilna nuorodų, niekur neteksite.

Svarbu suprasti, kad lankytojai spustelės nuorodas tik tuo atveju, jei pasitiki jumis. Prieš pradėdami ką nors parduoti, užmegzkite ryšius su savo auditorija.

Be to, pridėkite šiek tiek savęs į savo svetainę. Įsitikinkite, kad auditorija žino, kas su jais kalba, ir pridėkite prie jūsų asmeninio prisilietimo. Tai sukuria pasitikėjimą.

Naudokitės visais įmanomais kanalais, kad galėtumėte bendrauti su savo auditorija. El. Pašto sąrašo sudarymas yra geras būdas informuoti visus apie naują turinį. Pasinaudokite socialine žiniasklaida, kad užmegztumėte tvirtesnį ryšį su auditorija.

Stenkitės, kad kiekviena socialinė žiniasklaida nepaskelbtų filialo nuorodos. Originalus turinys, į kurį įmesta retkarčiais pateikiama nuoroda, yra daug geresnis.

Apsvarstykite net „vlog“ ar „podcast“, arba darykite internetinius seminarus. Tai puikiai tinka publikai pajusti asmeninį ryšį. Tai gali uždirbti daugiau pelno nei tūkstantis nuorodų užpildytų pranešimų.

Pasirinkite tinkamą tinklą „Partnerių tinklas“

Tai yra vienas iš pirmųjų žingsnių, norint tapti filialu. Deja, neteisingas pasirinkimas gali apsunkinti jūsų gyvenimą.

Taigi būtinai pasirinkti filialų tinklą kuris atitinka jūsų poreikius. Turėsite daug lengvesnį laiką norėdami rasti gaminius rinkai.

Jei norite prekiauti fiziniais produktais, pavyzdžiui, vejapjovėmis, nesirinkite tinklo, kurio specializacija yra programinė įranga.

Taip pat tyrinėkite partnerių programas. Negalima tiesiog atsiskaityti už pirmąjį, kuris atrodo gerai. Galbūt yra partnerių tinklas, turintis geresnių produktų ar didesnius komisinius.

Patikrinkite tinklo reputaciją ir visada perskaitykite naudojimo sąlygas. Sužinoję, kad nėra nemalonių netikėtumų, dirbant jums suteikiama ramybė.

Taip pat skaitykite: 10 geriausių mokamų partnerių tinklų

Optimizuokite svetainės greitį

Nesuskaičiuojamus trūkumus lemia lėtas pakrovimo greitis. Pirma, greitis daro įtaką paieškos eiliškumui. Ilgas krovimo laikas taip pat dirgina lankytojus. Tai reiškia, kad mažiau srauto, mažiau konversijų ir mažesnis paspaudimų rodiklis.

„Google“ suprato greito krovimo svarbą prieš daugelį metų. Todėl jie visada reikalauja greitesnių svetainių. Jau 2019 m. Bendras žaibiškas greičio pagerėjimas buvo pastebimas.

2020 m. Internetinės svetainės taps tik spartesnės. Nenorite būti vienintelės, kurių svetainėje yra lėta svetainė. Testuokite apkrovos laikus reguliariai ir įgyvendinti naujausią svetainės greičio gerinimo būdai.

Jei jūsų svetainė yra greita, ji sulaukia daugiau lankytojų, kurie džiaugiasi dėl sklandaus patyrimo svetainėje ir linkę pirkti daugiau parduodamų produktų.

Eikite draugiškai mobiliesiems

Mes visi praleidžiame tiek daug laiko prie savo kompiuterių, kad sunku patikėti, kad dauguma srauto iš tikrųjų kyla iš mobiliųjų įrenginių. Bet tai tiesa. Apie 53% visos veiklos internete gaunama iš mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių.

Nepaisant to, dauguma mobiliųjų svetainių optimizuojamos. Pažvelkite tik į statistiką. 2018 m. Pradžioje vidutinis mobiliojo puslapio perkėlimas užtruko 22 sekundes. Naujausi pranešimai rodo, kad šiandien jie trunka apie 15 sekundžių. Tai patobulinimas, bet vis tiek nepaprastai lėtas.

Tai yra problema, tačiau tai taip pat yra galimybė jūsų svetainei išsiskirti. Optimizuokite jį naršydami mobiliuosiuose įrenginiuose, kad 53% vartotojų patektų į jus.

Yra įvairių būdų, kaip sukurti svetainę mobiliesiems pritaikytas. „Google“ mobilusis bandymo įrankis leidžia sužinoti, ar jūsų svetainę mobiliesiems reikia tobulinti.

Kai kurie geros praktikos pavyzdžiai, kaip pagerinti mobiliųjų svetainių greitį, yra mobiliųjų įrenginių vaizdų optimizavimas ir AMP naudojimas. Pagreitinti mobilieji puslapiai yra atvirojo kodo iniciatyva, leidžianti kurti puslapius su minimaliu kodu. Šie puslapiai mobiliuosiuose įrenginiuose gali būti įkeliami net keturis kartus greičiau.

Parašyk, ką žinai

Rašytojai visada gauna šį patarimą. Jei rašote savo tinklaraštį, tikriausiai esate jį girdėję ir jūs.

Tai dvigubai teisingiau filialų prekybininkams. Atminkite, kad vartotojai perka tik iš tų, kuriais pasitiki. Geriausias būdas atrodyti kaip autoritetas tam tikra tema yra iš tikrųjų būti vienu.

Tai gali atrodyti nereikalinga, bet tai tiesa. Yra daug rinkodaros specialistų, kurie nežino, ką reklamuoja. Ir tikrai, jūs galite aklai duoti gerų atsiliepimų, kad padarytumėte keletą dolerių. Tačiau kai tik reklamuojate blogą produktą, niekas dar nespaudžia jūsų nuorodų.

Warrenas Buffettas sakė, „Reputacijai sukurti reikia 20 metų, o ją sužlugdyti – penkias minutes.“ Filialo rinkodara patvirtina šią nuostatą. Viena klaida gali amžinai sugadinti jūsų reputaciją.

Mes nenorime to atsisakyti. Jei žinosite, apie ką rašote, užsitarnausite puikią reputaciją. Bet tai kažkas, ką turite sukurti palaipsniui. Vis dėlto, kai tik gausite, rezultatai pateisins pastangas.

Geriausia yra peržiūrėti kiekvieną produktą prieš jį reklamuojant. Jei tai neįmanoma, bent įsitikinkite, kad atlikote kuo išsamesnius tyrimus.

Pavadinę sau vardą, galite priversti prekybininkus išsiųsti produktus peržiūrėti. Tokiu būdu jums nereikės rizikuoti pateikti netikslią apžvalgą.

Išvada

Filialo rinkodaros pasaulis yra sudėtingas ir nors tapti filialu lengva, lynų mokymasis gali užtrukti. Nebijokite, jei viskas nepavyksta tobulai atlikus pirmąjį bandymą. Tiesiog laikykitės mūsų filialų rinkodaros vadovų, atkakliai, sunkiai dirbkite, ir rezultatai pasieks.

Autoriaus biografija:

Nickas Galovas, turinio vadovas ir bendruomenės vadovas HostingasTribunal.com. Turėdamas ilgametę pagrindinio palaikymo ir sistemos administratoriaus patirtį, Nickas nori patobulinti visą žiniatinklio prieglobos pramonę. Per nešališkas apžvalgas ir išsamius atvejų tyrimus jis padeda žmonėms rasti tinkamiausią prieglobos paslaugų teikėją.

Taip pat skaitykite:

 • 5 nepriekaištingi būdai padidinti savo dukterinių produktų pardavimus 2020 m
 • 5 internetinių dienoraščių tipai, kuriuos reikia sukurti pajamoms iš rinkodaros pajamų
 • 10 geriausių pasaulyje uždirbančių tinklaraštininkų
 • 10 geriausių Indijos tinklaraštininkų
 • 12 ir daugiau būdų užsidirbti pinigų internete naudojant „WordPress“ tinklaraštį
 • 10 priežasčių, kodėl nesate sėkmingas tinklaraštininkas (ir kaip būti!)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me