Огляд хостингу в пресідіумі та пропозиція зі знижками на 2020 рік

З моменту свого запуску, всього за десятиліття WordPress став найпопулярнішою CMS, що використовується мільйонами веб-сайтів у всьому світі. Будучи платформою з відкритим кодом, WordPress надає спільноті розробників можливість продовжувати додавати нові та розширені функції у плагіни, якими ви можете користуватися з WordPress.


Розміщення веб-сайту на базі WordPress не вимагає додаткових функцій, але радимо використовувати постачальника веб-послуг, який має високоякісні швидкі сервери для розміщення вашого веб-сайту.

Огляд пресидії-2020

Pressidium – один з найкраще керованих хостинг-провайдерів WordPress, чий досвід роботи в хостингу WordPress і не пропонують ніякого плану для веб-сайтів, що не належать до WordPress.

 • Перейдіть на офіційний веб-сайт Pressidium
 • Facebook
 • Twitter

Pressidium – молода компанія з неабияким досвідом

Він був запущений у 2014 році чотирма колегами, які є експертами-інженерами та розробниками. Основна мета компанії – забезпечити єдине рішення для всіх ваших потреб хостингу для веб-сайту, що базується на WordPress.

Огляд хостингу WordPress на пресідіум

Pressidium відомий службою підтримки клієнтів, яка має експертів WordPress та Server, які можуть вирішити ваші запити за лічені хвилини. Підтримка після продажу – одна з головних переваг придбання хостингу веб-сайтів у Pressidium.

Код купона для пресидіюму 2020

Компанія пропонує 2 місяці безкоштовного хостингу, якщо придбати хостинг Pressidium протягом року. Щоб отримати цю знижку, натисніть посилання нижче, щоб отримати хостинг.

Отримайте хостинг для Pressidium

Плани хостингу WordPress Pressidium

На відміну від інших веб-хостингових компаній, вся концентрація Pressidium обертається навколо хостингу WordPress. Компанія надає 6 різних планів, починаючи з 21 долара на місяць. Це, без сумніву, дорога сторона, але особливості, продуктивність та підтримка клієнтів безумовно виправдовують ціну.

Плани хостингу WordPress Pressidium

Мікро

Micro – це стартовий план, який буде коштувати вам $ 21 / місяць, якщо платити щороку. Якщо ви платите місяць на місяць, то це коштуватиме вам 24,90 дол. США на місяць. У цьому плані ви можете розмістити один веб-сайт із 5 Гб пам’яті. Це дозволяє до 10 тис. Відвідувачів веб-сайтів щомісяця. Цей план найкращий для будь-якого невеликого веб-сайту, який не потребує багато відвідувань або місця для зберігання.

Особисті

Цей план ідеально підходить для невеликих веб-сайтів. Якщо ви тільки починаєте блог із власною організацією або хочете продемонструвати частину своєї роботи з веб-сайтом, вам слід піти на цей план. Ви можете розмістити до трьох встановлень WordPress за цим планом, але ці установки мають бути в одному домені.

Він забезпечує 10 Гб пам’яті з немерованою пропускною здатністю. Однак він розроблений для обслуговування до 30 тис. Відвідувачів на місяць. Цей план, якщо його виставлятимуть щорічно, обійдеться вам у 42 долари на місяць.

Професійні

Професійний план розроблений для веб-сайтів, які щомісяця відвідують до 100 тис. Відвідувачів. Відповідно до цього плану, ви можете розмістити до 10 встановлень, які можуть бути в одному або декількох доменах.

Відповідно до цього плану, ви отримаєте 20 Гб пам’яті з немерованою пропускною здатністю. Цей план обійдеться вам у 125 доларів на місяць при щомісячному рахунку.

Бізнес

Для малого бізнесу, де трафік може доходити до 500 тис. На місяць, це найкращий план. Якщо ви використовуєте електронні листи у своєму домені, то цього плану, безумовно, вистачить потреби невеликого підприємства.

Відповідно до цього плану, ви отримаєте 30 Гб пам’яті разом із немережною пропускною здатністю. Спеціальний менеджер облікових записів буде призначений вам за будь-яку підтримку, яка вам потрібна, а значить, ваші запити будуть вирішені пріоритетно. Цей план обійдеться вам у 250 доларів на місяць.

Бізнес Плюс

Маючи 40 Гб пам’яті та немерезовану пропускну здатність, цей пакет ідеально підходить для веб-сайтів, які щомісяця відвідують до 1 мільйона відвідувачів. Ви можете мати до 50 встановлень WordPress під цим пакетом або в подібних, або в різних доменах.

Ви також отримаєте спеціального менеджера облікових записів із цим пакетом. За $ 500 на місяць цей план найкраще підходить для компаній та підприємств, які мають високий трафік веб-сайтів.

План підприємства

Пресідіум Підприємницькі плани

Для тих компаній, які управляють великими медіа-будинками, державними установами, неприбутковими організаціями, університетами, компанією із зберігання цифрових даних або великою багатонаціональною корпорацією, яка щомісяця отримує більше мільйона відвідувачів, веб-хостинг Pressidium стане найкращим варіантом для них.

За цим пакетом ви можете встановити будь-яку кількість облікових записів WordPress. Ви отримаєте спеціальну команду, яка надасть вам підтримку 24 × 7.

Цей пакет обійдеться вам у 790 доларів мінімум на місяць. Виходячи з вашої вимоги, ви також можете попросити спеціальну пропозицію від компанії.

Швидкість та продуктивність

Pressidium використовує динамічне врівноваження навантаження, що сприяє збільшенню швидкості веб-сайтів, розміщених на сервері. Ви отримаєте вибір вибору центрів обробки даних з усього світу, що ще більше скоротить час з’єднання.

На серверах встановлені автоматичні оптимізатори зображень, які оптимізують усі завантажені зображення у ваш рахунок для швидкого завантаження.

Центри обробки даних

Компанія обрала 22 стратегічні місця для центрів обробки даних за останні 5 років. Маючи центри обробки даних у Північній Америці, Європі, Океанії та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та багатьох інших місцях, компанія гарантує, що ви отримаєте шанс вибрати обраний вами центр обробки даних, щоб ви могли більше оптимізувати швидкість веб-сайту. надійний спосіб.

Безпека

Компанія регулярно оновлює свою безпеку на серверах та продовжує вдосконалювати обладнання, а також забезпечує кращу безпеку. У компанії є спеціалізована команда інженерів, яка працює цілодобово, щоб забезпечити надійність серверів на 100%.

Підтримка клієнтів

Для будь-якої веб-хостингової компанії дуже важливо забезпечити кращий догляд за клієнтами. Що стосується більшості клієнтів, то це покупка один раз на рік, багато хостинг-компаній часто затримуються з наданням підтримки.

З іншого боку, Pressidium вважає, що клієнт збереже лише тоді, коли йому приверне увагу та підтримку 24 × 7.

Сьогодні швидка реакція є запорукою успіху, а спеціальна команда експертів забезпечує правильне рішення протягом декількох хвилин для всіх клієнтів.

Компанія також активно працює на платформах соціальних медіа, таких як Twitter та Facebook, де користувачі можуть взаємодіяти та вирішувати свої запити ще швидше.

Плюси і мінуси Pressidium

Плюси Pressidium

 • Компанія надає спеціалізовану підтримку веб-сайтів на базі WordPress і не розміщує жодного іншого сценарію на серверах.
 • Завдяки 22 стратегічним локаціям центрів обробки даних вони гарантують, що веб-сайт замовника завантажується швидше.
 • Компанія має команду експертів WordPress та серверів, щоб забезпечити підтримку клієнтів 24 × 7.
 • Сертифікат SSL включений у всі пакети.
 • Усі сервери керуються і мають 100% моніторинг шкідливих програм та автоматичне видалення.

Мінуси Pressidium

 • Якщо ваш веб-сайт не базується на WordPress, ви не можете скористатися їх хостинг-послугами.
 • Пакети є дорогими порівняно з іншими хостинг-компаніями.

У деяких випадках були скарги, що час відповіді на запит був більшим, ніж очікувалося. Однак у пакеті компанія дає зрозуміти, що ті, хто заплатив за план Business, Business Plus або Enterprise, отримають спеціалізованого менеджера рахунків за підтримку 24 × 7.

Знижки та пропозиції

Якщо ви купуєте пакет протягом року або більше, ви отримаєте хорошу знижку на ціну. Також компанія представляє дивовижні пропозиції та купонний код знижок під час спеціальних свят, таких як Чорна п’ятниця, Різдво та Новий рік.

Отримайте Pressidium за два місяці безкоштовного хостингу WordPress зараз!

Альтернативи пресідіюму

Pressidium – це якісний хостинг-провайдер WordPress, тому WP Engine, Pressable, WPX хостинг та Kinsta є найкращими альтернативами Pressidium з точки зору ціни та хостингу.

Висновок

Pressidium, незважаючи на те, що він був дуже молодою компанією, розширив своє коріння у кількох місцях. Завдяки спеціальному хостингу для WordPress компанія приваблює людей та компаній, які вірять у отримання якісних послуг, не замислюючись двічі про ціну.

Порівняно з іншими компаніями, що займаються веб-хостингом, ціни на Pressidium знаходяться на більш високій стороні, але обладнання, яке вони використовують на серверах, і швидкий час відгуку на обслуговування клієнтів, безумовно, виправдовують ціну. У випадку, якщо веб-сайт використовує більше ресурсів, ніж очікувалося, компанія бере на себе витрати.

Однак, якщо це трапляється неодноразово, вони запропонують заплановане оновлення. У ділових та корпоративних пакетах ви також отримаєте менеджера облікових записів. Система електронної пошти з Pressidium – це найвища якість, і ви можете запускати всі свої електронні листи без будь-яких збоїв.

Читайте також:

 • Огляд хостингу WP Engine 2020
 • Kinsta Review 2020
 • Оглядові відгуки 2020
 • Огляд хостингу WPX
Огляд хостингу WordPress Pressidium 2020
 • Швидкість та продуктивність

 • Безпека

 • Підтримка клієнтів

 • Ціноутворення

5

Підсумок

Pressidium – найкраще хостинг-рішення WordPress для будь-якого стартапу чи підприємства в 2019 році

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me