Огляд хостингу A2 | 63% OFF A2Hosting Coupon Code 2020 (2,96 дол. США / місяць)

Хостинг A2 пропонує хостинг з високою потужністю, завдяки чому швидкість та надійність є їх головним пріоритетом.


Хостинг A2 забезпечує твердотільні сервери накопичувачів, які можуть завантажувати сторінки в 20 разів швидше порівняно з не-SSD-сервером. Це не просто найшвидша швидкість, якою цей хост A2 є всесвітньо відомим.

Тут, у цій публікації щоденника, ви ознайомитесь із усіма його особливостями, які роблять цей хостинг більш надійним та зручним у порівнянні з іншими веб-хостами, такими як Bluehost, HostGator та Dreamhost, а також про код купона A2 на хостинг на 2020 рік.

Хостинг A2

Огляд хостингу A2 2020

Хостинг-компанія A2 відома тим, що має потужний і простий у користуванні сервер веб-хостингу. Його заснував Брайан Мутіг. Компанія пропонує найшвидші турбосервери, що робить швидкість завантаження сторінки в 20 разів швидшою, ніж інший стандартний хостинг.

Компанія центрально зосереджена на створенні та підтримці всіх хостинг-сервісів, щоб зробити їх легко доступними для всіх користувачів. Якщо ви шукаєте веб-хостів, що пропонують безкоштовний SSD, необмежене зберігання та передачу даних та безкоштовну передачу сайту, веб-хости A2 будуть найбільш підходящими, ніж інші..

А2 хостинговий купонний кодекс 2020 року

Хостинг A2 пропонує найдешевший спільний план хостингу, і ви можете отримати його, скориставшись наступним кодом купона на хостинг A2.

Код купона ⇒ WPressBlog | Отримайте знижку 63% на хостинг A2 зараз!

Особливості хостингу A2

Найшвидший час завантаження, 99,9% тривалості роботи та чудова підтримка спеціальної команди – це особливі аспекти, що пропонують додатковий фактор WOW для цих веб-хостів. Окрім них, тут я переглянув ще кілька якісних функцій цього веб-хостингу, як на власному досвіді, після того, як спробував усі плани хостингу

 • Необмежений обсяг диска
 • Швидкі диски SSD
 • Надійний хмарний хостинг
 • Безкоштовна міграція облікових записів
 • Кілька резервних копій
 • Необмежене зберігання та передача даних
 • Необмежена пропускна здатність
 • Linux і Windows хостинг
 • 24 х 7 годин обслуговування клієнтів
 • 99,99% гарантії безперервного часу

Однак усі функції, запропоновані A2 Hosting, потребували б більше часу або сторінок нотаток. Це насправді основна особливість сама по собі, оскільки вона запевняє вас, що ви отримаєте велику цінність своїх грошей.

У наступному розділі ви дізнаєтесь про різні плани хостингу, доступні при повній підтримці клієнтів та гарантії повернення грошей. Веб-хост A2 пропонує палаючий швидкий веб-хостинг, ідеально підходить для користувачів.

Не важливо, скільки у вас трафіку чи у вас абсолютно новий блог чи власний популярний бізнес-сайт, хостинг A2 охоплює все, що потрібно вашому бізнесу.

Незалежно від того, ви ніколи не працювали над веб-сайтом раніше або є професійним розробником, вони пропонують світовий клас та прості у використанні інструменти для створення веб-сайтів, щоб створити веб-сайт для власних.

Як створити інсценізаційний сайт у WordPress?

Поетапний веб-сайт дозволяє створити тестовий веб-сайт, який відвідувачі не бачать перед публікацією тестового сайту. Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися детально.

Спільні плани хостингу

A2 Хостинг Спільні плани хостингу

Веб-хости A2 пропонують найдешевший спільний хостинг у трьох пакетах, чітко так званих Литература, Швидкий і Турбо.

Якщо вам подобається чудовий початок з 1 веб-сайту, ви можете придбати цей пакет. Це обійшлося б вам всього в 2,96 долара на місяць. Ви охоплюватимете безкоштовні SSL та SSD, просту у навігації CPanel, необмежену кількість даних для зберігання та передачі та 5 баз даних.

За допомогою швидкого пакету ви отримаєте необмежену кількість веб-сайтів, необмежене зберігання та передачу даних, необмежену кількість баз даних, безкоштовні SSL та SSD. Цей спільний план хостингу ви можете придбати всього за 4,90 доларів на місяць.

Супершвидкий план хостингу Turbo пропонує найшвидшу швидкість завантаження сторінки та включає в себе всі функції, які ви отримаєте у швидкому пакеті. Цей план коштує вам 9,31 долара на місяць. У 20 разів більша швидкість завантаження сторінки та прискорювач сайту A2 – це дві додаткові функції цього спільного плану хостингу.

Плани хостингу для торговельних посередників

Хостинг планів хостингу A2

Якщо ви веб-розробник або хочете запустити власну компанію веб-хостингу, купівля облікових записів посередницьких посередників у веб-хостів A2 буде для вас надзвичайно вигідною через найдешевшу вартість.

Хост A2 пропонує привабливі хостинг-пакети реселерів у своїх 4 планах – бронза, срібло, золото та платина.

З хостинговим торговим посередником Bronze ви отримаєте 40 облікових записів із 30 ГБ пам’яті та 400 ГБ переказу. Другий план срібла пропонує 60 рахунків із 75 ГБ пам’яті та переказом 600 ГБ. Третій план Gold пропонує 80 рахунків зі 150 ГБ пам’яті та передачею 1000 ГБ. Купуючи ексклюзивний план хостингу платинових торговельних посередників, ви отримаєте перевагу від 100 облікових записів на 200 ГБ пам’яті та передачі 2000 ГБ.

Безкоштовні SSL та SSD, безкоштовний обліковий запис реселерів eNom та панель керування WHM є загальними властивостями для всіх планів хостингу реселерів, які пропонують веб-хости A2. Цілі плани веб-хостингу для торговельних посередників забезпечать вашим клієнтам високу тривалість роботи та стандартну продуктивність, щоб зробити їх обліковий запис хостингу надзвичайно надійним.

Плани хостингу VPS

A2Hosting VPS Хостинг-плани

VPS є абревіатурою для Virtual Private Server. A2 хостинг – найкраща хостинг-компанія VPS. V2 хостинг VPS пропонує додатковий контроль та надає вам можливість виконувати більш розширені функції на вашому веб-сайті. Вони пропонують VPS хостингові плани зі стартовою ціною лише $ 5,00 на місяць.

Ви можете придбати плани без управління, керовані та основні VPS відповідно до ваших потреб. Якщо ви професійний веб-розробник, вам слід придбати некерований план VPS. Інші плани VPS та Core VPS доступні всього за $ 32,99 на місяць із додатковими накопичувачами, оперативною пам’яттю та передачею даних.

Отримайте хостинг A2 з ціною зі знижкою 63%

A2 Хостинг Підтримка клієнтів

Хост A2 пропонує надійну та швидку підтримку клієнтів. Спеціальна команда, що підтримує веб-хостів A2, доступна 24Х7 годин для вирішення будь-яких проблем із клієнтами особистим дотиком.

Клієнти можуть зв’язатися з підтримкою хоста A2 за допомогою електронного чату або прямих телефонних дзвінків. Ви також можете скористатися їхньою системою продажу квитків на базі США. Нарешті, вся команда підтримки вважається доброзичливою та корисною, незалежно від того, наскільки простий чи важкий може бути ваш запит.

Гарантія повернення грошей

Веб-хост A2 може похвалитися, що вони забезпечують 99,99% гарантії безперервного часу та найшвидшого завантаження сторінки. Якщо ви відчуваєте, що ваш веб-сайт з будь-якої причини знизиться, ви можете вимагати повного відшкодування протягом 30 днів або повернення ставки за використані послуги, якщо ви скасуєте через 30 днів.

Однак A2 хостинг використовує найсучасніші центри обробки даних та найкращі практики галузі, щоб переконатися, що на вашому сайті є всі останні виправлення безпеки.

Плюси і мінуси хостингу A2

Існує кілька плюсів і мінусів, коли A2 хостинг розглядається як ваш новий веб-хост.

Плюси:

 • 100% вуглець нейтральний
 • Пропонує розташування сервера з Європи, Азії чи США
 • Ідеально підходить для користувачів WordPress
 • Продуктивність високошвидкісного навантаження

Мінуси

 • Обмежені плани хостингу для хостингу Windows – це лише один недолік цього веб-хостингу, на мій досвід.

А2 хостинг-купон та код знижок

Хостинг A2 надає найбільшу знижку періодично, як на продаж у Чорну п’ятницю. Крім того, ви можете отримати спеціальну знижку, скориставшись спеціальним кодом купона A2, який надає хостинг A2 лише для наших читачів.

Код купона для спільного хостингу

Отримайте найвищу знижку в розмірі 63%, скориставшись наступним кодом купона. Ви можете використовувати цей код для всього спільного плану хостингу. Якщо ви не хочете використовувати купон, тоді ви можете натиснути наступну кнопку. Дисконтна угода застосовується автоматично.

Отримайте знижку 63% на спільний хостинг

Код купона для торговельних посередників

Ви отримаєте 34% знижки на всі плани хостингу реселерів. Щоб отримати знижку, натисніть на наступну кнопку.

Отримайте знижку на 34% у планах хостингу для реселерів

Промо-код керованого WordPress хостингу

Отримайте 63% знижки на керований промо-код хостингу WordPress. Щоб отримати цю знижку, просто натисніть на наступну кнопку.

Отримайте 63% знижки на хостингові плани WordPress

Промо-код хостингу VPS

Отримайте 40% знижки на всі плани хостингу VPS, використовуючи наші коди знижок VPS. Щоб активувати угоду, натисніть на наступну кнопку, і угода активується автоматично.

Отримайте 40% знижки на хостинг-плани VPS

Виділений код купона для хостингу

У виділених хостингових планах ви отримаєте знижку 33%, використовуючи наші спеціальні хостинг-промо-коди.

Отримайте 33% знижки на виділені хостингові плани

Вище ми надали всі купони та промо-коди для всіх планів хостингу A2. Прочитайте наш наступний підручник, щоб знати, як їх використовувати ”.

Як користуватися кодом купона для хостингу A2?

 • По-перше, виберіть план хостингу, який ви хочете придбати, а потім натисніть на посилання, вказане в цьому розділі зверху.
 • Після натискання на кнопку він перенаправить вас на офіційний сайт хостингу A2.
 • Ви можете знову вибрати план хостингу, який хочете придбати, а потім натиснути кнопку Початок роботи.

А2 хостинговий купонний код 2019

 • На наступному екрані ви можете ввести доменне ім’я, яке ви хочете взяти для свого веб-сайту. Якщо у вас вже є доменне ім’я, ви можете вибрати інші параметри, якщо потрібно.

A2 код знижки на хостинг

 • Клацніть на продовжити на наступному екрані.
 • На наступному екрані, якщо ви хочете приховати ваші особисті дані, продовжте прапорець, щоб інакше зняти прапорець із захистом ідентифікатора.

Промо-код хостингу A2

 • Тепер ви можете ввести наш спеціальний код купона “wpressblog“У розділі коду купона. До остаточної ціни застосовується знижка.

Код купона для хостингу A2

 • Нарешті, ви можете натиснути кнопку оформити замовлення та здійснити оплату.

A2 Альтернативи хостингу

A2 хостинг – це найшвидший хостинг-провайдер. Ви можете вибрати SiteGround, Bluehost або HostGator як найкращу альтернативу хостингу A2.

Остаточний вердикт

Якщо ви можете заплатити трохи більше за отримання високоякісного та преміального хостингу, який має 99,9% часу роботи та справжню підтримку 24/7/365 від людей по телефону, приготуйтеся до веб-хостингу A2 за допомогою нашого купонного коду хостингу A2.

Якщо у вас є досвід використання A2 хостингу, то, будь ласка, повідомте нам ваші відгуки про це в розділі коментарів нижче.

Читайте також:

 • SiteGround Огляд
 • Огляд хостингу Kinsta
 • Огляд хостингу
 • Код купона Dreamhost
 • Промо-код HostGator
 • Купонний код Hostinger 2020
Огляд хостингу A2 2020
 • Особливості хостингу A2

 • Підтримка клієнтів

 • Гарантія повернення грошей

5

Підсумок

Якщо вам потрібен найшвидший хостинг-провайдер, ви можете перейти на хостинг A2.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me