Огляд Dreamhost 2020: плани, функції та альтернативи хостингу

Компанія Dreamhost пропонує послуги веб-хостингу з 1997 року. Компанія має офіси в Лос-Анджелесі та Береї в Каліфорнії, Орегоні та Портленді. Dreamhost – одна з найкращих веб-хостинг-компаній, що надає 1,5 мільйона сайтів для 450 000+ членів у всьому світі.


Протягом багатьох років Dreamhost став брендом для розширених функцій хостингу. Для розширення свого портфоліо та підвищення надійності Dreamhost представив хмарні хостинг та обчислювальні послуги. Якщо ви готові запустити невеликий веб-сайт з WordPress, ви можете ввійти до списку Dreamhost, щоб придбати його швидкі та швидкі функції хостингу.

Огляд Dreamhost 2020

Dreamhost має унікальні стосунки з WordPress. Він пропонує різні плагіни з миттєвою установкою одним клацанням миші. Зараз Dreamhost – це технологія з відкритим кодом та твердо зобов’язується допомагати клієнту. Dreamhost пропонує всі види хостингу, такі як спільний хостинг, VPS-хостинг, хостинг WordPress, спеціалізований та хмарний хостинг.

У наступному розділі ми з WPressBlog згадали про різні плани та пакети розміщення Dreamhost. Просто перегляньте короткий список та виберіть найкращий план хостингу для вашого бізнесу.

Особливості Dreamhost

 • Безкоштовне доменне ім’я
 • WP Builder веб-сайтів
 • Необмежена смуга пропускання & Зберігання
 • Розширена, проста у користуванні спеціальна панель управління
 • БЕЗКОШТОВНА Захист конфіденційності
 • Автоматизовані резервні копії
 • Швидке зберігання SSD
 • Безкоштовний SSL сертифікат
 • 100% гарантія часу
 • 97-денна гарантія повернення грошей

Плани хостингу Dreamhost

Dreamhost хостинг плани

Спільний хостинг:

Є два спільні плани хостингу, спільний стартовий та безлімітний доступ. Їх ціна становить 2,59 долара на місяць та 5,95 долара на місяць, якщо ви купуєте їх послугу протягом трьох років.

У спільному хостингу ви отримаєте безкоштовний домен, необмежений трафік, розробник веб-сайтів WP, сховище SSD та безкоштовні сертифікати безпеки SSL.

Dreamhost також пропонує більш вдосконалені функції, такі як підтримка PHP7.1, підтримка IPV6, повний доступ до CGI, проста панель управління та необмежена кількість баз даних MySQL та багато іншого.

Спробуйте DreamHost протягом 97 днів без ризику

VPS хостинг

Якщо ви більше очікуєте на ефективність веб-сайту і ваш веб-сайт вимагає великих ресурсів, сміливо купуйте VPS-хостинг. Хостинг VPS зазвичай дорожчий, ніж спільний хостинг, оскільки він пропонує серверні ресурси, призначені для вас.

Dreamhost пропонує різні ексклюзивні плани хостингу VPS, такі як Basic VPS, Business VPS, Professional VPS та Enterprise VPS.

Основний план VPS: Це найкращий план для нових та невеликих веб-сайтів. Цей план коштує вам 10,00 доларів на місяць, якщо отримаєте протягом 3 років. Основний план VPS включає в себе 1 Гб оперативної пам’яті, 30 Гб пам’яті, необмежений домен та необмежений розміщений домен, Linux Ubuntu OS з повністю керованими послугами.

Бізнес VPS план: Він має більш вдосконалені функції, ніж Basic VPS. Цей план найбільше підходить для малого бізнесу. Ви можете придбати план бізнес-VPS за 20,00 доларів на місяць, якщо отримали 3 роки. Вона включає 2 Гб оперативної пам’яті, 60 Гб пам’яті та необмежену пропускну здатність.

Професійний план VPS: Якщо ви шукаєте хостинг VPS для ресурсомістких сайтів, перейдіть до плану VPS Professional. Цей план коштує вам 40 доларів на місяць. Вона включає 4 ГБ оперативної пам’яті та 120 ГБ пам’яті, а також необмежену пропускну здатність.

План підприємства: Цей план підходить для веб-сайтів з високою торгівлею людьми та з великим попитом на ресурси. Цей план коштує вам 80 доларів на місяць. Він оснащений 8 ГБ оперативної пам’яті та 240 ГБ пам’яті з необмеженою пропускною здатністю.

Виділений хостинг:

Виділений хостинг ідеально підходить для веб-сайтів із високим рівнем трафіку, великих веб-сайтів електронної комерції, агентств з високими профілями клієнтів, хостингу торговельних посередників … тощо. Виділені сервери забезпечують ваш веб-сайт чудовою швидкістю та надійністю.

Dreamhost пропонує виділений сервер всього за 149 доларів на місяць. Повний пакет спеціального хостингу включає 100% гарантію безперервного часу, захист DDoS, зберігання RAID1, підтримку 24X7підтримки та сервера та повний доступ до кореня та оболонки (SSH). Dreamhost пропонує максимальну оперативну пам’ять, тобто 64 Гб, що вище, ніж у Godaddy, HostGator та Bluehost.

Якщо ви веб-дизайнер та розробник, ви можете придбати спеціалізований сервер для розміщення веб-сайту свого клієнта на власному сервері.

Хмарний хостинг:

Dreamhost пропонує SSH менш ніж за 30 секунд. Ви можете будь-коли змінити будь-яку частину свого сервера за допомогою API-сумісних запитів Open Stack за допомогою інструментів командного рядка. Dreamhost може вам дуже допомогти, якщо вашому бізнесу потрібна приватна хмара для досягнення достатнього зростання.

Dreamhost пропонує 3 плани хостингу для хмарних серверів, такі як 512 МБ RAM-сервера, 2 ГБ оперативної пам’яті та 8 ГБ оперативної пам’яті..

Усі плани включають 1v процесор, 80 Гб SSD диск, безкоштовну пропускну спроможність, 100 Гб блочного зберігання, а вартість становить 4,50 долара на місяць. У той час як сервери 2 Гб і 8 ГБ мають ті самі функції, а не вартість максимум 12 доларів на місяць та 48 доларів на місяць.

Слід переглянути найбільш відповідний план сервера від Dreamhost.

WordPress хостинг:

Dreamhost – найкращий хостинг-провайдер WordPress. Це офіційно рекомендовано WordPress.org. Ви також можете придбати хостинг WordPress від Dreamhost за початкову вартість $ 2,59 на місяць.

Dreamhost пропонує 4 типи планів хостингу WordPress, такі як Starter, Basic, Plus та Advanced. Якщо ви готові придбати хостинг WordPress для вашого веб-сайту запуску, план хостингу WordPress для початківців є найбільш підходящим для вас. Основний план хостингу WordPress є найбільш підходящим для вашого блогу. Для веб-сайту з обмеженою торгівлею можна придбати план хостингу Plus WordPress, а для веб-сайту з високою торгівлею людьми можна придбати розширений хостинг-план WordPress..

Загальні риси всіх планів хостингу WordPress – хостинг електронної пошти, підтримка 24 години та 7 годин та проста у користуванні спеціальна панель управління.

Підтримка клієнтів:

Dreamhost забезпечує підтримку клієнтів 24X7. Члени їх експертної групи миттєво надають дружню допомогу для вирішення будь-якого питання. Ви можете підключити службу підтримки Dreamhost електронною поштою або в чаті.

Плюси хостингу Dreamhost

 • Dreamhost пропонує необмежене зберігання даних та необмежену пропускну здатність відповідно до його “Необмежена політика‘Терміни.
 • Це дозволяє розміщувати необмежену кількість сайтів з необмеженими базами даних MySQL.
 • Він пропонує безкоштовний домен із конфіденційністю Whois.
 • Dreamhost пропонує кожному плану зі 100-відсотковою тривалістю роботи та гарантією повернення грошей 97 днів.

сон безперервного часу гарантований

 • Час завантаження сторінки на 18% швидше, ніж у інших веб-хостів.

Мінуси хостингу Dreamhost

 • Для оптимізації хостингу WordPress необхідні додаткові витрати.
 • Текстова панель управління.
 • Для підтримки спілкування в чаті потрібна тривала тривалість.
 • Дорогі витрати на хостинг. (Недорога ціна на спільний хостинг)

FAQ про Dreamhost

DreamHost хороший хост веб-сайту?

Dreamhost – хостинг-провайдер, рекомендований WordPress.org, а також пропонує 100% гарантію безперервного часу. Це хороша хостингова компанія.

DreamHost належить EIG?

Ні, DreamHost не належить EIG. Це приватна компанія.

Які послуги хостингу пропонує Dreamhost?

Dreamhost пропонує спільний хостинг, хостинг WordPress, хостинг VPS, спеціалізований хостинг, хмарний хостинг, доменні імена, веб-дизайн, хостинг електронної пошти та G Suite.

Що таке DreamPress?

DreamPress – керований сервіс хостингу WordPress компанії Dreamhost.

Яка стартова ціна хостингу Dreamhost?

Початкова ціна хостингу Dreamhost – 2,59 долара / місяць.

Чи пропонує Dreamhost будь-яку знижку на свої хостингові плани?

Dreamhost пропонує своїм клієнтам знижку до 50%.

Чи пропонує Dreamhost безкоштовне доменне ім’я?

Так, Dreamhost пропонує безкоштовне доменне ім’я.

Чи пропонує Dreamhost безкоштовний сертифікат SSL?

Так, Dreamhost пропонує безкоштовні сертифікати SSL.

Чи пропонує Dreamhost гарантія повернення грошей?

Так, Dreamhost пропонує гарантію повернення грошей на 97 днів для спільних планів хостингу. Плата за реєстрацію домену не застосовується для повернення коштів.

Де розташовані сервери DreamHost?

Хмарні сервіси DreamHost розташовані в США, але доступні з будь-якої точки світу. DreamCompute знаходиться в центрі обробки даних Ашберн, штат Вірджинія, а DreamObjects знаходиться в центрі даних Ірвайн, штат Каліфорнія..

Використовує DreamHost cPanel?

Dreamhost не використовує стандартний cPanel. Він має вбудовану панель, на якій можна керувати всім.

Яка найкраща альтернатива Dreamhost?

Хостинг A2 – найкраща альтернатива Dreamhost.

Спробуйте DreamHost із гарантією повернення грошей 97 днів

Якщо ви нічого не знаєте про хостинг Dreamhost, ви можете легко створити на ньому веб-сайт, скориставшись наступним відеоуроком.

Якщо у вас є якісь питання, то тут є база знань DreamHost, щоб отримати миттєві рішення ваших питань.

база знань dreamhost

Ці дані надають всю інформацію, таку як виставлення рахунків, цінні папери, усунення несправностей та всю інформацію про хостинг.

Заключні слова з огляду хостингу Dreamhost

Ми сподіваємось, що ви знайшли тут щось цінне для вас. Крім того, ви можете скористатися нашим кодом купона Dreamhost, щоб отримати знижку на всі плани хостингу. Тепер ви можете вирішити найкращого постачальника веб-хостингу для вашого бізнесу. Ми рекомендуємо вам продовжувати читати наші різні публікації в блогах для інших компаній, що займаються веб-хостингом.

Прочитайте і наступні корисні статті,

 • Коди купонів Dreamhost
 • Спеціальні пропозиції в Чорну п’ятницю Dreamhost
 • Dreamhost vs HostGator

Інші відгуки про хостинг,

 • Огляд хостингу WP Engine
 • SiteGround Відгуки
 • Відгуки про Bluehost
 • A2 Відгуки про хостинг
 • Відгуки HostGator
Огляд Dreamhost 2020
 • Швидкість та продуктивність

 • Ціноутворення

 • Особливості

 • Безпека

 • Підтримка клієнтів

5

Підсумок

Dreamhost задовольнив занадто багато клієнтів, надаючи найкращі керовані послуги, 100% тривалість роботи та 97-денну гарантію повернення грошей.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me