Glowhost Review 2020: Чи корисний цей веб-хостинг для вас?

Створена в 2002 році, Glowhost є одним з провідних постачальників веб-хостингів. Вони не тільки мають багато що запропонувати в плані хостингу та послуг, але також є однією з небагатьох компаній, що займаються веб-хостингом Green.


Компанія з гордістю встановлює, що всі центри обробки даних працюють на 100% від енергії вітру. Glowhost найкраще підходить для приватних осіб та компаній усіх розмірів. Вони не хвастаються найнижчою ціною, оскільки пакети мало на ціні, але добре структурована підтримка, якісні сервери та прозорі транзакції безумовно забезпечують покриття ціни.

 • Відвідайте офіційний веб-сайт Glowhost
 • Facebook
 • Twitter

Плани та розміщення хостингу

Glowhost забезпечує спільний хостинг, хостинг для реселлерів та спеціалізований хостинг. Усі плани хостингу та ціни згадуються нижче.

Спільні плани хостингу

Плани хостингу та загальні ціни хостингу для Glowhost

Glowhost пропонує чотири спільні плани хостингу: необмежений однодоменний, необмежений багатодоменний, персональний хостинг та професійний хостинг. Їх ціноутворення починається від $ 4,95 / місяць. Усі ці плани включають безкоштовне доменне ім’я, приватний SSL, Cloudflare CDN, безкоштовні інструменти SEO та шаблони дизайну 1500+.

Напівприсвячені сервери

Напіввиділені хостингові плани та ціни

Є три напівприсвячені хостингові плани: 1 фрагмент, 2 фрагменти та 3 фрагменти. Їх ціна становить 49,99 дол. / Місяць, 99,99 дол. / Міс., І 149,99 дол. / Місяць відповідно. Усі ці напівприсвячені плани включають 3-кратний захист даних, необмежену адресу електронної пошти, один безкоштовний домен, Cloudflare CDN, розробник веб-сайтів для запуску та виділену IP-адресу.

Плани хостингу для торговельних посередників

Плани та ціни на хостинг-реселлер Glowhost

Glowhost пропонує п’ять планів хостингу для торговельних посередників: рівень 1, рівень 2, рівень 3, рівень 4 та рівень 5. Їх ціноутворення починається від $ 24,95 / місяць до $ 99,95 / місяць. Усі плани хостингу реселерів містять такі функції: 2 виділені IP-адреси, сервери загальних імен, загальний хост сервера, необмежений домен та багато іншого.

Виділені сервери

Плани хостингу та ціноутворення, призначені для Glowhost

Glowhost пропонує чотири спеціалізовані серверні плани: Intel Xeon із цінами на $ 129 / місяць та $ 199 / місяць та подвійний Intel Xeon з ціною $ 229 на місяць та ціною $ 299 / місяць.

Швидкість та продуктивність

Для веб-сайту швидкість є одним з важливих аспектів, щоб відвідувач був приклеєним. Якщо веб-сайт потребує багато часу для завантаження, є ймовірність, що користувач перейде до альтернативи.

Завдяки швидким серверам Glowhost та 16 центрам обробки даних по всьому світу ви можете бути впевнені, що веб-сайт, розміщений на їх серверах, завантажується швидше. В середньому сайти завантажуються між 410 мс до 650 мс без жодних збоїв.

Як і в інших хостинг-компаній, в минулому були деякі проблеми зі швидкістю та продуктивністю, але Glowhost продовжує вдосконалювати сервери та мережі, щоб забезпечити кращу продуктивність.

Центри обробки даних

Зараз Glowhost має 18 центрів обробки даних по всьому світу, включаючи США, Канаду, Мексику, Європу, Австралію, Японію та Гонконг. Також компанія Global CDN має понад 77 точок присутності у всьому світі.

Компанія рекомендує користувачам вибрати найближчий центр обробки даних, щоб забезпечити швидку доставку вмісту відвідувачам. Glowhost також пропонує можливість встановити географічно розсіяний кластерний сервер, що ще більше підвищує продуктивність веб-сайту. Ця послуга має вирішальне значення для веб-сайтів з великим трафіком з усього світу.

Усі спільні сервери компанії розташовані в Солт-Лейк-Сіті, Феніксі або Монреалі, в той час як керовані хмарні сервери розташовані лише в Солт-Лейк-Сіті.

Місцеположення центрів обробки даних включає:

 1. Атланта, Джорджія,
 2. Чикаго, штат Іллінойс,
 3. Даллас, Техас,
 4. Лос-Анджелес, Каліфорнія
 5. Маямі, штат Флорида
 6. Фенікс, штат Арізона
 7. Солт-Лейк-Сіті, штат Юта
 8. Мехіко, штат MX
 9. Торонто, ON
 10. Монреаль, КК
 11. Сан-Паулу, BR
 12. Лондон, Великобританія
 13. Ноттінгем, Великобританія
 14. Амстердам, NL
 15. Гонконг, CN
 16. Токіо, JP
 17. Сідней, АСУ
 18. Мельбурн, АС

Безпека

Що стосується безпеки веб-сайту, ані власники веб-сайтів, ані постачальники веб-хостингу не можуть залишати лазівки. Glowhost гарантує, що всі веб-сайти, розміщені на їх серверах, отримують однакове ставлення в плані безпеки.

Вони використовують 2048-бітове шифрування SSL для передачі даних та підтримки шифрування електронною поштою PGP / GPG, що забезпечує всі дані, передані через їх мережу, на 100% зашифровані та захищені.

Команда інженерів Glowhost регулярно оновлює брандмауери серверів, щоб уникнути зловмисників системи. Їх команда підтримки забезпечує наявність DDoS-атак на веб-сайтах та майже негайно блокує будь-які схематичні IP-адреси від доступу до даних на серверах..

Гарантія повернення грошей

Glowhost пропонує 91 день гарантії повернення грошей. Якщо клієнтів не влаштовує хостинг Glowhost, вони здійснить повне повернення за покупку хостингу.

Підтримка клієнтів

Сильна підтримка клієнтів гарантує, що клієнт залишається з компанією за будь-якого можливого сценарію. Веб-хостинг – це поле, де кілька секунд простою можуть завдати великих збитків власникам веб-сайтів.

Якщо вам потрібно зв’язатися із службою підтримки, це можна зробити через електронну пошту, онлайн-чат та платформи соціальних медіа. Компанія часто заохочує користувачів приєднатися до своїх SM-акаунтів у Twitter та Facebook, де вони можуть задати їм питання для швидкої відповіді.

Команда підтримки доступна 24x7x365. У них також є спеціалізована команда підтримки веб-сайтів на базі WordPress.

Плюси і мінуси Glowhost

Плюси Glowhost:

 • Glowhost відомий своєю сильною підтримкою клієнтів. Він забезпечує підтримку 24x7x365 для всіх своїх клієнтів до і після продажу.
 • Компанія гіперактивна щодо облікових записів соціальних медіа, що полегшує вам підтримку.
 • З 18 центрами обробки даних та 77+ пунктами CDN швидкість та продуктивність важко відповідати.
 • Широкий вибір пакетів гарантує вам широкий вибір веб-сайтів.
 • Сервіс електронної пошти – швидкий і надійний.

Мінуси Glowhost:

 • Пакети знаходяться на ціні.

Були скарги на швидкість, але компанія продовжує вдосконалювати покращену роботу користувачів.

Можливо, вам доведеться почекати кілька хвилин, щоб зв’язатися з представником служби підтримки, особливо у святкові сезони.

Знижки та пропозиції Glowhost

Час від часу Glowhost випускає знижки для нових клієнтів. Ці купони можна використовувати для реєстрації облікового запису на веб-сайті. Щороку, особливо під час Чорної п’ятниці, Різдва, Нового року та інших важливих подій, ви можете очікувати купонів у своїх поштових скриньках від Glowhost.

Отримайте Glowhost із зниженою ціною

Альтернативи Glowhost

В якості альтернативи хостингу Glowhost ви можете вибрати GreenGeeks, SiteGround або хостинг InMotion.

Висновок: огляд Glowhost 2020

Для власника веб-сайту дуже важливо вибрати постачальника веб-хостингу, який має швидкі сервери та позитивні загальні відгуки. Glowhost може бути ціннішим варіантом, але компанія є не лише одним з найкращих постачальників послуг, але також використовує 100% поновлювану енергію для живлення своїх центрів обробки даних. У компанії є широкий вибір пакетів, на вибір, що полегшує вам отримання найкращої ціни.

Читайте також:

 • Огляди хостингу Scala
 • Огляди хостингу на SiteGround
 • Огляд хостингу InMotion 2020
 • Огляд хостингу GreenGeeks до 2020 року
Огляд Glowhost 2020
 • Швидкість та продуктивність

 • Безпека

 • Підтримка клієнтів

 • Гарантія повернення грошей

5

Підсумок

Glowhost пропонує стандартну продуктивність хостингу. Ви можете використовувати його для розміщення вашого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me