9 geriausi „WordPress“ papildiniai, kad būtų galima automatiškai dalytis tinklaraščio įrašais socialinėje žiniasklaidoje

Šiuolaikiniame pasaulyje kiekvienas verslas naudojasi tokios socialinės žiniasklaidos paskyromis kaip „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Instagram“, kad sukurtų savo buvimą internete. Nes socialinė žiniasklaida yra viena platforma, kurioje galite kreiptis į didžiulę auditoriją tik vienu įrašu.


Dalijimasis socialiniu turiniu yra būtina verslo dalis, jis padeda padidinti srautą ir pardavimus jūsų svetainėje. Tačiau bet kurio pranešimo ar tinklaraščio paskelbimas įvairiose socialinės žiniasklaidos paskyrose rankiniu būdu gali užtrukti.

Taigi ar jums įdomu? Kaip gali būti taip lengva pasidalyti įrašu socialinės žiniasklaidos paskyrose?

Laimei, „WordPress“ yra su daugybe vertingų ir gerai žinomų automatinio bendrinimo papildinių, kurie padeda automatiškai skelbti skelbimą jūsų pasirinktose socialinėse paskyrose..

Panaikinsime išsamią informaciją apie garsiausius socialinius ir naudingiausius autodalijimosi „WordPress“ papildinius, skirtus socialinės medijos paskyroms, kurie automatiškai dalijasi jūsų turiniu per trumpą laiką.

Geriausi „WordPress“ papildiniai, kad būtų galima automatiškai dalytis tinklaraščių įrašais socialinėje žiniasklaidoje 2019 m

1. Atgaivinkite senus pranešimus – automatinis paskelbimas socialinėje medijoje

Atgaivinkite senus pranešimus Automatinis paskelbimas socialinėje žiniasklaidoje

Pažvelkite į kitą geriausią papildinį, skirtą automatiniam paskelbimui socialinėje medijoje. Senų įrašų atgaivinimas padeda išsaugoti seną įrašą. Kai mes reguliariai skelbiame skelbimus, senasis pranešimas nebeatitinka srauto ir po kurio laiko jis tapo nenaudingas. Todėl šis įskiepis padeda bendrinti senus įrašus gyvai, dalijantis juo automatiškai.

Žinoma, ji taip pat dalijasi naujuoju įrašu. Tai padeda prie įrašo pridėti populiarių žymų, kad būtų daugiau jūsų pasirodymų ar parodymų. Vienas iš svarbiausių dalykų yra tas, kad jis yra integruotas su „Google Analytics“, kad galėtumėte patikrinti savo įrašo informaciją.

2. „AccessPress“ socialinis automatinis pranešimas

„AccessPress“ socialinis automatinis pranešimas

„AccessPress“ yra geriausi automatinio „WordPress“ papildiniai. Tai suteikia nuostabių funkcijų, kurios padeda pritraukti daugiau srauto, tuo pat metu dalijantis automatiniu pranešimu savo socialinėse paskyrose.

Jis neseniai atnaujintas, o dabar padeda bendrinti jūsų įrašą ne „Facebook“ profilyje, bet ir puslapiuose bei grupėse. Tai yra įdomiausia šio papildinio savybė, nes ne kiekvienas papildinys palaiko šią funkciją. Šiame papildinyje galite sukonfigūruoti neribotas paskyras.

Šis papildinys padeda bendrinti įrašą „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir „Tumbler“ paskyrose. Yra žurnalai, skirti patikrinti jūsų automatinius įrašus į atskiras paskyras. Tai patogus naudoti papildinys.

3. „NextScripts“: socialinių tinklų automatinis plakatas

„NextScripts“ socialinių tinklų automatinis plakatas

„Nextscripts“ yra labiausiai automatinis „WordPress“ įskiepis. Šis įskiepis padeda automatiškai skelbti jūsų socialinės žiniasklaidos paskyrose, tokiose kaip „Facebook“, „Twitter“, „Google+“ („Google Plus“), „Blogger“, „Tumblr“, „Flickr“, „LinkedIn“, „Flipboard“, „Instagram“, „Telegram“, „Line“, „Pinterest“, VK.com („VKontakte“), „YouTube“, „Scoop“. . tai, „WordPress“ ir kt.

Tai visiškai suderinama su Gutenberg. Jis taip pat suderinamas su „WooCommerce“ papildiniu. Į socialinį tinklą galite įtraukti arba sukonfigūruoti neribotas paskyras. Šis papildinys taip pat padeda planuoti ir atidėtus pranešimus. Vienas iš geriausių prisijungimo prie interneto papildinių. Tai nemokama, todėl įsigykite dabar.

4. Bendras tvarkaraštis

„CoSchedule“

„CoSchedule“ yra geriausias įskiepis, padedantis viską sutvarkyti. Viskas yra viename kalendoriaus papildinyje, skirta planuoti, vykdyti ir paskelbti visą rinkodaros strategiją. Šis papildinys padeda sinchronizuoti „WordPress“ žinutes, kategorijas ir informaciją apie autorius su serveriais.

Viskas, ką sukuriate „CoSchedule“, yra saugoma „CoSchedule“ serveriuose, o ne „WordPress“. Šis papildinys padeda supaprastinti jūsų darbuotojo darbo eigą ir bendradarbiavimą. Galite sukurti pranešimą tiesiogiai „CoSchedule“ ir paskelbti jį geriausiu numatytu laiku.

5. „Blog2Social“: socialinės žiniasklaidos automatinis skelbimas & Tvarkaraštis

„Blog2Social Social Media Auto Post & Scheduler“

Kaip rodo jo pavadinimas, dar vienas nemokamas „WordPress“ papildinys, skirtas automatiniam paskelbimui socialinės žiniasklaidos paskyrose. Galite suplanuoti, automatiškai paskelbti, pakartotinai publikuoti tinklaraščių įrašus. Jis jungiasi su įvairiomis socialinės žiniasklaidos platformomis, tokiomis kaip „Facebook“, „Twitter“, „Google+“, „Reddit“, „Tumbler“, „Pinterest“, „Flickr“ ir kt..

Taip pat galite bendrinti įrašą pasirinktose platformose. Taip pat galite bendrinti įrašą ne tik „Facebook“ profilyje, bet ir savo „Facebook“ puslapyje ir grupėse. Naudodami šį papildinį galite redaguoti arba pridėti „Facebook“ atvirojo grafiko, „Google+“ ir „Twitter“ meta žymas, kad apibrėžtumėte savo įrašo išvaizdą. Tai padeda suplanuoti ir pakeisti įrašą vilkimo metu, o filtravimas galimas kiekvienam tinklui ir vartotojui. Vienas geriausių visų laikų įskiepių!

6. „Microblog“ plakatas – automatinis paskelbimas socialinėje žiniasklaidoje

„Microblog“ plakato automatinis paskelbimas socialinėje žiniasklaidoje

„Microblog“ plakatas yra automatinis „WordPress“ įskiepio paskelbimas socialinėje žiniasklaidoje. Tai padeda paskelbti naujus tinklaraščio įrašus, puslapius ir pasirinktinius įrašų tipus. Jums tereikia sukonfigūruoti tokius socialinio tinklo kanalus kaip „Facebook“, „Google“ mano verslas, „Twitter“, „LinkedIn“ ir „Tumblr“. Naudodami automatinį senų tinklaraščių įrašų pakartotinį paskelbimą, kad sukonfigūruotumėte visas socialinės žiniasklaidos paskyras, galite išlaikyti senus tinklaraščius. Tai padeda padidinti srautą jūsų tinklaraštyje.

7. „Nelio“ turinys – socialinės medijos rinkodaros automatizavimas

„Nelio“ turinio socialinės žiniasklaidos rinkodaros automatizavimas

„Nelio Content“ yra socialinės žiniasklaidos rinkodaros automatizavimo „WordPress“ papildinys. Jame yra redakcinis kalendorius ir turinio padėjėjas. Jis buvo specialiai sukurtas tinklaraščio turiniui kurti, reklamuoti ir efektyviai planuoti, automatiškai kuriant socialinius leidinius „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir „Pinterest“. Tai suteikia galimybę sutelkti dėmesį į turinį, kuris geriausiai veikia naudojant įmontuotą analizę.

8. Socialinis auto plakatas – „WordPress“ papildinys

Socialinis auto plakatas

„Auto Auto Plakatas“ yra „WordPress“ papildinys. Tai suteikia galimybę automatiškai siųsti turinį tokiose socialinės žiniasklaidos kanaluose kaip „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Tumblr“, „Buffer App“, „Pinterest“. Jums tiesiog reikia sukonfigūruoti savo socialines paskyras naudojant „WordPress“ papildinį.

Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite paskelbti naują turinį ir pakartotinai siųsti seną turinį. Šio įskiepio SAP funkcija suteikia nuostabų palaikymą turinio planavimui socialinėje medijoje. Tai gerai veikia su asmeniniu profiliu, grupėmis ir verslo puslapiais.

9. Socialinės medijos automatinis skelbimas

Automatinės socialinės žiniasklaidos skelbimas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus papildinys, skirtas automatiškai dalytis „Social Media“ paskyromis, yra „Social Media Auto Publish WordPress“ papildinys. Šis papildinys leidžia automatiškai paskelbti įrašą „Facebook“, „Twitter“ ir „LinkedIn“. Tai taip pat padeda filtruoti elementus pagal kategorijas & pasirinktiniai įrašų tipai.

Taip pat galite rašyti savo „Facebook“ puslapiuose. Tai labai lengva įdiegti ir naudoti. Jis turi daug pritaikymų, kuriuos galite padaryti pasidalindami žinute, ir sutaupysite tiek laiko. Jis turi atskirą susietų paskyrų pranešimo formatą. Verta juo naudotis.

Apvyniokite!

Žinoma, pirmiausia socialinė žiniasklaida atsiranda tada, kai kas nors nori greito skaitmeninės rinkodaros rezultato. Socialinės medijos rinkodaros tendencijos taip pat nuolat keiskite kiekvienais metais, kad sukurtumėte puikią vartotojo patirtį.

Visi papildiniai, surinkti čia, yra optimalūs iš didelės „WordPress“ papildinių kolekcijos. Šie papildiniai rūpinasi jūsų dalijimusi ir reklamine veikla & automatiškai savo socialinėse sąskaitose. Tikiuosi, kad gausite geriausią!

Taip pat skaitykite:

  • 10 geriausių „WordPress“ papildinių, kad gautumėte daugiau socialinių akcijų
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me