15 populiariausių efektyvių būdų, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę

Šiame tinklaraščio įraše „WPressBlog“ yra daugybė idėjų, kuriomis galite paspartinti savo „WordPress“ svetainę.


Greitis yra vienas iš svarbiausių reitingo veiksnių. Visi nori sutrumpinti svetainių įkėlimo laiką, kad pagerėtų srautas, vartotojų pasitenkinimas, sumažėtų atmetimo rodiklis ir galiausiai būtų pelnas.

Jei nepalikote savo svetainės nepatikrintas, dėl didesnio duomenų kaupimo ji tampa sudėtingesnė ir mažiau efektyvi. Tai yra įprasta visoms „WordPress“ svetainėms, tačiau taip neturėtų būti.

Būdai pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę

Norėdami atsikratyti šios rūšies problemos, pereikite šiuos 15 pagrindinių būdų ir užtikrinkite, kad jūsų svetainė visą laiką būtų prieinama vartotojams.

15 efektyvių būdų pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę

1. Pasinaudokite geriausiu prieglobos paslaugų teikėju

Puslapio įkėlimo laikas priklauso nuo to, kokį prieglobos tipą naudojate prieglobai savo svetainėje. Iš esmės yra 3 prieglobos tipai, tokie kaip „Shared“, „VPS“ ir „Hostingas“.

 • Į Bendras priegloba, jūsų svetainė dalijasi visų tame pačiame serveryje esančių svetainių ištekliais. Tokiu atveju dėl perkrovos jūsų svetainė gali sulėtėti.
 • Į Virtualus privatus tinklas (VPS) priegloba, visi ištekliai yra tolygiai paskirstyti visoms to paties serverio svetainėms. Taigi nėra galimybės pailginti krovimo laiko.
 • Būdamas Dedikuotas priegloba, nėra išteklių, kuriais būtų galima dalytis. Turėtumėte tik vieną serverį, skirtą jums. Priemonės, skirtos prieglobai, suteikia maksimalų greitį jūsų svetainei.

Taip pat serverio naudojama technologija taip pat daro įtaką svetainės greičiui. Pavyzdžiui, PHP versija, HTML ir kitos žiniatinklio technologijos, SSD standieji diskai ir atmintis yra keletas veiksnių, lemiančių, kaip greitai ji gali aptarnauti jūsų svetainės failus..

Kitas dalykas yra serverio vieta. Kuo arčiau serverio vieta lankytojams, tuo greičiau įkeliamas puslapis.

Primygtinai rekomenduoju naudoti „SiteGround“ prieglobą, jei norite, kad jūsų svetainė būtų ypač greita. (Savo svetainei mes taip pat naudojame „SiteGround“). tai yra oficialiai rekomenduojamas „WordPress“ priegloba.

2. „WordPress“ komponentai

Jūsų svetainę maitinanti programinė įranga taip pat yra svarbus veiksnys, turintis įtakos svetainės greičiui. „WordPress“ siūlo daugybę būdų sukurti svetaines natūraliai greičiau nei kitos CMS.

„WordPress“ svetainės našumas yra panašus į tradicinių svetainių, kurios buvo sukurtos remiantis grynu HTML, taigi joms nebuvo reikalingas joks apdorojimas.

Tuo pačiu būdu „WordPress“ siūlo dinaminius tinklalapius, kurie yra nuskaityti iš „MySQL“ duomenų bazės. Tada jis sugeneruoja HTML kodą, kad galėtų jį perduoti į naršyklę nedelsiant apdoroti.

Taip pat galite naudoti daugybę kitų priedų ir „WordPress“ papildinių. Bet dėl ​​per didelio papildinių naudojimo galite priversti sulėtinti savo svetainę, nes norint įkelti juos reikia daugiau kodų.

3. Atnaujinkite savo interneto technologijas

Technikos atnaujinimas taip pat yra vienas iš puikiausių būdų pagreitinti jūsų svetainę. Tai yra daugelio naujausių HTML ir PHP versijų kūrimo priežastis. Taigi, jums reikia kokybiško žiniatinklio prieglobos. Bet net ir pasirinkę kokybišką žiniatinklio prieglobą, tai nereiškia, kad nesate atsakingi už tikrinimą.

Prieš atnaujindami įsitikinkite, kad naudojate PHP versiją ir konfigūraciją. Pavyzdžiui, kai kurios senesnės „WordPress“ versijos nesuderinamos su naujausia PHP versija.

4. Naudokite tinkamą temą

Įsitikinkite tema. Jis turėtų turėti mažiau nereikalingų funkcijų arba jų neturėtų būti visiškai. Taip yra todėl, kad kai kurios temos siūlo tiek daug funkcijų, kurioms reikia papildomų scenarijų. Tai gali priversti sulėtinti jūsų svetainės svorį.

Taigi, jūs turėtumėte pabandyti rasti temą pagal savo poreikius ir nieko daugiau. Norėdami naudoti daugiau funkcijų, galite naudoti lengvą temą ir „WordPress“ papildinius.

5. Reguliari duomenų bazių priežiūra

Kaip ir „WordPress“, pagrindinė duomenų bazė taip pat laikui bėgant įsiterpia dėl laikino disko kaupimosi ir nepanaudotų duomenų, susijusių su pašalintais papildiniais ir daugiau kaltininkų..

Norėdami, kad jūsų duomenų bazė būtų lanksti ir tinkama naudoti, būtina reguliariai prižiūrėti duomenų bazę. „WordPress“ siūlo daug įrankių (pvz., Išplėstinė duomenų bazių valymo priemonė, WP-Optimizuoti, ir WP-DBManager), kurie gali padėti jums padaryti tą patį.

Šie įrankiai leidžia lengvai ir be vargo atlikti duomenų bazės priežiūros procesą, ir jūs galite sumažinti įrašų peržiūrą.

Tokiu būdu jūs galite lengvai pagreitinti savo „WordPress“ svetainę.

6. Nustatykite stebėjimą

Negalite ignoruoti to, kad galite valdyti tik tai, ką galite išmatuoti. Kitaip tariant, jūs galite tinkamai ištaisyti dalykus, jei žinote, kur yra problema.

pingvinas

Galite prisiregistruoti prie daugelio internetinių įrankių (pvz., Pingdom), kad būtų galima automatiškai stebėti jūsų svetainę atsižvelgiant į greitį, perteikimo reikalavimus ir kitas optimizacijas, siekiant pagerinti svetainės greitį.

7. Sumažinkite serverio užklausų skaičių

Kai vartotojo naršyklė prašo kokių nors išteklių, iškyla serverio užklausa. Tai gali būti failų, tokių kaip CSS, scenarijus ar vaizdas, forma. Svetainės įkėlimo laikas priklauso nuo to, kiek laiko jūsų serveris reaguoja į vartotojo naršyklę.

Kuo mažiau bus užklausų iš naršyklės; greitesnis bus krovimo laikas. Čia mes išvardinome keletą pagrindinių būdų sumažinti serverio užklausas.

 • Sumažinkite žinučių skaičių tinklalapyje.
 • Galite padalyti ilgesnius įrašus į puslapius.
 • Padalinkite komentarus į kelis puslapius.
 • Sumažinkite puslapių ir kitų elementų skaičių.
 • Nereikalingi ir lėtesni papildiniai turi būti pašalinti.
 • Išjunkite papildomus papildinius.
 • Sumažinkite išorinius išteklius, pvz., Šriftus ir kitus scenarijus ar papildinius.

Galite naudoti „Pingdom“ ir GTmetrix įrankiai, žinantys apie visas serverio užklausas ir jų įkėlimui reikalingą laiką. Po to galite lengvai atlikti veiksmingą žingsnį, kad sumažintumėte arba panaikintumėte šias užklausas, kad jūsų svetainė būtų greitesnė.

8. Sumažinkite vaizdo dydį

Vaizdams reikėjo daugiau vietos nei tekstas ar CSS. Taigi vaizdai įkeliami labai ilgai. „WordPress“ svetainės savininkui yra svarbiau sumažinti vaizdo dydį. Įsitikinkite, kad vaizdo dydžio sumažinimas neturėtų paveikti vaizdo kokybės. Kitaip tariant, vaizdai turėtų būti suspausti.

„WordPress“ siūlo vaizdo optimizavimo papildinius, pvz WP Smush, EWWW vaizdo optimizavimas norėdami suspausti bet kurį vaizdą, kurį norite įkelti į savo svetainę.

9. Nekonstruokite vaizdo įrašų

Nors „WordPress“ gali laikyti daugialypės terpės elementus, tokius kaip vaizdo įrašai, garso įrašai ir kt., Vis dėlto turėtumėte vengti to daryti.

Yra dvi tokio atsakymo priežastys:

 • Tam reikia didesnio pralaidumo.
 • Dėl to jūsų svetainė yra žymiai didesnė ir sunkiau sukuriama atsarginių kopijų kūrimas.

Rekomenduojama tiesiog nukopijuoti ir įklijuoti vaizdo įrašų nuorodas į „WordPress“ rengyklę. Tai atliks daug geriau nei jūsų serveris kada nors galėjo.

10. Įgalinkite talpyklą

Talpyklos kaupimas yra vienas iš geriausių būdų pagerinti svetainės našumą atsižvelgiant į greitį. „WordPress“ siūlo daugybę papildinių, kad būtų galima kaupti talpykloje, tačiau aš rekomendavau naudoti „WP Rocket“, nes tai yra geriausias talpyklos papildinys..

Naršyklės kaupimas įgalina naudotojų naršykles aptarnauti tinklalapį jų neįkeliant, todėl svetainė įkeliama greičiau. Jei esate žiniatinklio kūrėjas, talpyklą galite įdiegti naudodami .htaccess.

Serverio talpykloje galite paprašyti to paties savo šeimininkui. „WordPress“ vartotojams siūlo savo talpyklos kaupimo sprendimus.

Taip pat skaitykite: Geriausi talpyklos papildiniai, norint pagreitinti „WordPress“ svetainę

11. Naudokite turinio pateikimo tinklą (CDN)

Kaip jau aptarėme aukščiau, serverio vieta yra svarbiausias veiksnys, turintis įtakos svetainės greičiui. Jei serveris yra ilgiausiu atstumu, atsakymas bus lėtesnis. Taigi svetainės įkėlimas užtruks per daug laiko.

Turinio pateikimo tinklas iš karto priglobia jūsų statinius failus daugelyje visame pasaulyje platinamų serverių. Taigi serveris vartotojui gali lengvai suteikti greičiausią atsakymą.

Taip pat yra daugybė variantų, kaip CDN talpinti tik dalį interneto svetainės. Pavyzdžiui, „Jetpack“ papildinyje yra „Photon“ (vaizdų CDN).

12. Bylų sutvirtinimas

Susikaupimas yra būdas sumažinti failus sujungiant juos į mažiau ir didesnius failus. Tai taip pat yra vienas iš esminių žingsnių, nes vieno didesnio failo atsisiuntimas reikalauja mažiau laiko nei kelių mažų atsisiuntimas.

Žiniatinklio kūrėjams yra įrankis, vadinamas „Gulp“. Bendra susikaupimo priemonė yra automatinis optimizavimas. Šis papildinys sujungia visus failus, tokius kaip HTML, CSS ir JS, į vieną didelį failą. Įdiegti šį papildinį būtų tikrai naudinga.

13. Bylų mažinimas

Paprastai žiniatinklio kūrėjai naudoja komentarus ir formatavimą, kad kodą būtų lengviau perskaityti ir suprasti. Neigiamas būdas padidina failo dydį. Deja, naršyklės ir serveriai nepriekaištingai vykdo visą kodą.

Norėdami atsikratyti tokių problemų, „WordPress“ siūlo kelis papildinius, tokius kaip „WP Rocket“, „Autoptimize“, „Gulp“ (rekomenduojama kūrėjams), „W3 Total cache“ ir dar daugiau.

14. „Gzip“ glaudinimo įgalinimas

Suspaudimas daro žiniatinklio failus mažesnius ir tokiu būdu sumažina įkėlimo laiką. Iš tikrųjų „WordPress“ yra ne kas kita, kaip failų debesis.

Taigi, „WordPress“ svetainės veikia greičiau, suglaudinusios failus. „WordPress“ siūlo lengvai įgyvendinamus papildinius, kad būtų galima pridėti smulkinimo kodą į .htaccess failus šakniniame kataloge.

15. Išjunkite „Hotlinking“

Vaizdų naudojimas savo žiniatinklio turinyje nepatalpinant jų savo svetainėje vadinamas „Hotlinking“. Užuot įkėlę vaizdus į serverį, įkeliate išorinę nuorodą į svetainę, iš kurios turi būti įkeltas vaizdas.

Tai sukels problemų, kai jūsų turinys pradės srautą. Tokiu atveju jūsų serveris turi dirbti, norėdamas perduoti vaizdus iš vienos svetainės į kitą. Norėdami išvengti karšto ryšio, galite pridėti šį paprastą kodą į .htaccess failą.

„RewriteEngine“ įjungta
„RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ $
„RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ Http: // (www.) Example.com/.* $ [NC]
„RewriteRule“. (Gif | jpg | jpeg | bmp | zip | rar | mp3 | flv | swf | xml | php | png | css | pdf) $ – [F]

Išvada

Visa tai yra puikus žingsnis norint pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Atlikę šiuos veiksmus jūs tikrai turėsite puikių „WordPress“ potyrių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me