10 geriausių „WordPress“ temų, kurias reikia naudoti 2020 m

Svetainės temos yra privalomos, kad būtų palaikoma visa prekės ženklo koncepcija. Kai kurias temas gali būti rizikinga derinti su jūsų perspektyva, o kai kurios gali padėti pristatyti visą idėją. Aukščiausios temos daugiausia dirba atnešdami bendrą idėją, supakuotą į kibirą.


Yra bendros „WordPress“ temų idėjos, kurios yra būdas trumpai ir maloniai tiesiog ignoruoti, o ne numanyti. Neprivaloma įsipareigoti viena tema, pabandykite žaisti kartu su kitomis temomis, taip pat įsijausti į kelias temas.

10 geriausių „WordPress“ temų 2020 metams

1. Papildoma – „WordPress“ tema:

Papildoma „WordPress“ tema

Jis turi nuostabų balų nustatymo meniu, nuostabias išskleidžiamojo meniu ypatybes su unikaliu išdėstymu. „Extra“ yra tinkamas internetinių dienoraščių rašymui dėl paaiškinančių diskusijos gestų ir kitokio pobūdžio rašymo.

Be to, jis turi puikų aprašymo lygį ir apžvalgoms, pvz .: e: g, jei jūsų darbas reikalauja produkto apžvalgos, tada galite įtraukti tą patį su žvaigždėmis ir balais, kad tai būtų tinkama produkto apžvalga.

Ši tema pateikiama kartu su statybininku, kad galėtumėte paskelbti tinklaraštį. Kairėje pusėje yra naujausia apžvalgų analizė, pagrįsta vartotojo patirtimi, kuri prideda papildomo kūrybiškumo. Tai paprasta, lengva ir švaru tinklaraščių tinklalapiams, nes apima visą kūrimo idėją.

Atsisiųsti / daugiau informacijos

2. „Klesti“ architektas – „WordPress“ tema:

Klesti architekto „WordPress“ tema

Paprasčiausias būdas sukurti svetaines yra „Thrive Architect“ tema. Galite pridėti temų ir teksto naudodami paieškos elementus ir galite pridėti antraštes ar kitus aprašymus. Temos sąsaja yra valdoma, kurią gali valdyti redaktoriai.

Be aptariamų pranašumų, yra trūkumų, apibrėžiančių jo sąnaudas. Ši tema yra brangi, palyginti su kitais puslapių kūrėjais. „Thrive Architect“ technologijos ir patogumas yra neįtikėtini ir už jos ribų.

Atsisiųsti / daugiau informacijos

3. Verslo holas – „WordPress“ tema:

Verslo poilsio „WordPress“ tema

Kita nepakankamai įvertinta tema yra verslo holas, nes tai yra gelbėjimo tema, kuri akimirksniu pasirūpins visais jūsų rūpesčiais. Jis atrodo su gražia sąsaja, o temos dizainas yra patrauklus. Dėl prašmatnios ir puošnios parduotuvių, išskleidžiamasis meniu ir kitos funkcijos verslo saloną daro kūrybingą.

Labiausiai jaudinanti šios temos ypatybė yra tai, kad kiekviename puslapyje galite turėti skirtingą pasirinktinę antraštę. Ši tema nuostabiai tinka regėjimo kompozitoriams; Dizaineriai gali į tai atkreipti rimtą dėmesį ir pasinaudoti kiekvieno puslapio redagavimo galimybėmis su atskiromis antraštėmis. Be to, turėdamas unikalią poraštę, dizainas atrodo efektyvus ir gali būti pritaikytas.

Atsisiųsti / daugiau informacijos

4. „Marketfy“ – „WordPress“ tema:

„Marketfy WordPress“ tema

Tema yra daugiafunkcinio verslo koncepcija ir yra epinis sprendimas. „Marketfy“ lengva atsisiųsti temą ir gali būti nukreipta daugialypiu būdu.

Produktų pirkimo ir kasos skyrius yra nuostabiai standartizuotas. Tai lengva ir paprasta. „Marketfy“ yra geriausia turinio importavimo ir kelių pardavėjų tema. E-knygos, muzika, krūva nuotraukų gali būti naudojamos tokiai temai ir yra gera vieta, kad šie padaliniai veiktų.

5. Laikraštis – „WordPress“ tema:

Laikraščio 9 „WordPress“ tema

Tema yra susijusi su naujienų tinklaraščiais ir „amazon“ sąvokomis. Laikraščio tema yra specialiai sukurta naujienų apžvalgoms ir tam, kas turi aiškinamąjį turinį. Pagrindinė šios temos kokybė yra ta, kad ji yra specialiai sukurta tinklaraščio apžvalgai. Nuo temų pakeitimo iki tinklelio stiliaus, ši tema gali būti apibrėžta ir kuriama.

Be savo naudojimo būdo, jis turi 20 skirtingų šablonų / maketų dizainų, prie kurių pridedama demonstracinė medžiaga, kad dizaineriai turėtų vadovą. Tinklaraščių nuotraukos teisingai importuotos su organizuota struktūra. „Laikraščio 9“ tema yra geriausia apžvalginėje svetainėje dėl unikalaus poraštės ir antraštės stiliaus.

Atsisiųsti / daugiau informacijos

6. Oshine – „WordPress“ tema:

„Oshine WordPress“ tema

Tema yra sudėtinga, tačiau ją taip pat lengva išmokti, ji tiesiog puikiai tinka įvairioms temoms. Šis projektas turi šablonų skyrių ir tinklaraščių skyrių, taigi iš esmės jį paprasta naudoti ir valdyti. Jis turi tuščio skyriaus variantą ir gali būti lengvai pridedamas pridedant daugiau maketų.

„Shine“ yra užpildyta šaunia animacija ir turi ne tik aprašomąsias šaknis, kad apibrėžtų svetainę su unikalia dinamika.

Atsisiųsti / daugiau informacijos

7. Bryte – „WordPress“ tema:

„Bryte WordPress“ tema

Tai yra geriausias fiksatorius pradedantiesiems, nes jame yra daugybė išdėstymų, kurie gali veikti ypač gerai. Jis taip pat turi savo „Bitcoin“ puslapį, be kūrybinių dizainų, jame yra skirtingas antraštės ir poraštės elemento išdėstymas. Nesvarbu, kokio stiliaus norite, jis turi kelias galimybes.

Jame yra keli išdėstymo pasirinkimai: nuo antraštės stiliaus iki poraštės stiliaus sutapimo – viena tema, kurią galima rasti „Bryte“. Tema skirta realistinio turinio sumaišymui ir suderinimui, kad jūsų šablonas būtų lygus.

Jie turi įvairius šablonų stilius, tinklaraščių dizainus, matomus maketus ir tt skelbimo formatus, o apžvalgų stiliai yra novatoriški. Skyriuje „parduotuvė“ vartotojai gali palyginti kainą ir spustelėti mygtuką „Į krepšelį“.

Tai puikus variantas, kai vartotojai gali analizuoti produkto kainos vertę (pvz., Kuri yra mažesnė). Visiškai patogus naudoti ir labai rekomenduojamas dizaineriams.

Atsisiųsti / daugiau informacijos

8. Masyvi dinamika – „WordPress“ tema:

Masinė dinaminė „WordPress“ tema

Išdėstymas yra gražiai ir paprastai suprojektuotas, kur galite importuoti apžvalgas, tinklaraščio įrašus ir pan. Skaidrių temą lengva padaryti, kai kuriuos redaguoti naudojant nurodytas parinktis. Ji turi patogią funkciją, kurią galite pakeisti pagal savo norą. Taip pat galite kopijuoti išdėstymą.

Galite kurti antraštes ir šias antraštes galite tinkinti, tačiau masinei dinamikai reikia daugiau pripažinimo, kad ji būtų stebima.

Atsisiųsti / daugiau informacijos

9. Nuostabi – „WordPress“ tema:

Puiki „WordPress“ tema

Paprastai antraštės ir poraštės nėra pritaikomos, tačiau ši tema „Fleasome“ yra retenybė renkantis. Yra 500 maketų su brandžiu dizainu. Ši tema tinkama el. Prekybos svetainėms, perkant daiktus, keičiant vienetą.

Pirkimo elementus ir gaminius taip pat galite importuoti ir į kitą svetainės dalį. „Flatsome“ turi nepaprastai pritaikytų funkcijų. Be to, tema pristato ir išskirtinį puslapių aprašymo skyrių. Taigi, „flatesome“ yra pavyzdinis vienetas su elektronine prekyba susijusiose svetainėse.

Atsisiųsti / daugiau informacijos

10. Divi – „WordPress“ tema:

„Divi WordPress“ tema

Labiausiai geidžiama ir epiška tema – „Divi“. Tai suteikia geriausios patirties dizaineriams, kad jos savybės būtų skatinamos ir teigiamos. „Divi“ yra lengviausias ir paprasčiausias puslapių kūrėjas, nes jis pateikiamas su piktogramų sąrašu, kurį galite pasirinkti importuodami tuos pačius tinklalapius. Čia yra daug vietos sugalvoti tekstams ir antraštėms.

Be to, galite pakeisti puslapių kūrimo skyrių spalvų schemą. Kiekvieną savaitę ši tema pristato naujus maketus, tačiau jie taip pat teikia mokymus socialinėje medijoje, kad būtų sukurta minkšta eilutė pradedantiesiems. „Divi“ išdėstymai yra išskirtiniai ir prašmatnūs, kurie yra tendencija šiais laikais.

Atsisiųsti / daugiau informacijos

Galutinė mintis:

Viskas priklauso nuo jūsų prekės ženklo reputacijos parodymo, to, ką norite parodyti ir sugebėti sukurti tokį prekės ženklo matomumą, kuris gali sudominti auditoriją. Šablonai ir madingi išdėstymai dabar yra pats įdomiausias ir lengviausias dalykas, kurį reikia nurodyti kaip dizainerį.

Daugelyje temų pristatytos įmontuotos spalvų schemų parinktys, teksto kūrimas, unikalios antraštės & poraštės struktūra ir puikūs išdėstymai, kad nebūtų jokių tyrinėjimų per kitas svetaines.

Autoriaus biografija:

Elyza Cornor yra internetinė programuotoja / tinklaraštininkė pagal profesiją, kuri dirbo interneto svetainių kūrimo įmonė pramonė daugiau nei penkerius metus. Ji dirbo su geriausiais prekių ženklais iš viso pasaulio ir padėjo jiems kurti į klientą orientuotas svetaines. Be darbo, ji mėgsta leisti laiką su dukromis.

Susiję straipsniai:

 • 5 geriausios „WordPress“ aplanko temos
 • 5 geriausios „WordPress“ temos smulkiajam verslui
 • Populiariausios 5 geriausios „WordPress“ SEO temos
 • Geriausios „Genesis“ vaikų temos tinklaraštininkams
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map