10 geriausių „WordPress“ papildinių, skirtų e. Prekybos svetainei 2020 m

Ar ketinate kurti internetinę parduotuvę? Turite ieškoti tvirtų programinės įrangos sprendimų, kurie galėtų padėti sukurti geriausią funkcinę elektroninės komercijos parduotuvę.


Tačiau tai nėra nieko geriau ir įprasčiausias atvejis, kai esamą svetainę paverčiate internetine parduotuve „cum-cum“.

Jei norite, galite naudoti paprastai sunkius programinės įrangos sprendimus, tačiau tiems, kurie ieško įprastų ir aiškių būdų, kaip sukurti daugiau mažiau, „WordPress“ yra su daugybe funkcinių papildinių..

„WordPress“ leidžia sukurti esamos svetainės el. Prekybos parduotuvę, pridedant ir suaktyvinant kelis konkrečius papildinius, kuriuos teikia pati platforma..

Jei esate vienas iš profesionalų lygos, kuris apsvarsto kiekvieno elemento išbandymą ir tada pasirenka kompetentingiausią, „WPressBlog“ pateikė paruoštų dešimties naudingų el. Prekybos papildinių, kuriuos siūlo „WordPress“, sąrašą..

10 populiariausių „e-commerce“ svetainės „WordPress“ papildinių

„WordPress“ yra gyvybingiausia iki šiol rinkoje esanti platforma, turinti papildinius, prieinamus beveik visiems verslo ar bet kurios svetainės poreikiams..

Tas pats pasakytina ir apie el. Prekybos papildinius svetainėse, „WordPress“ turi daug.

Tačiau mes manome, kad žemiau paminėti pavardės yra svarbiausi įskiepiai, kurie nurodo mūsų skaitytojus.

1. „WooCommerce“

„WooCommerce“

Turėdama pasaulinę šlovę, „WooCommerce“ nusipelno paminėjimo prieš bet kokius kitus „WordPress“ el. Prekybos papildinius..

Jei dar nesinaudojote šia medžiaga rinkoje ar dar nepabandėte „WooCommerce“; labai patartina, kad jūs turėtumėte tai padaryti.

„WooCommerce“ turi daugybę funkcijų ir dizaino elementų. Tai leidžia sukurti internetinę parduotuvę, kad būtų galima parduoti dešimt jūsų produktų kartu su jūsų tinklaraščių tinklalapiu arba parduoti tūkstančius produktų, sukuriant pilnavertę e-komercijos parduotuvę..

Šis papildinys teikia jums paramą, kad patenkintų tūkstančius produktų ar jūsų svetainės vartotojų, jei jūsų prieglobos teikėjas ir infrastruktūra gali tvarkyti apkrovą..

Kitas puikus dalykas, kurį reikia pastebėti apie „WooCommerce“, yra tas, kad jame yra kūrybingų produktų galerijų, temų ir ilgas funkcijų, iš kurių galima pasirinkti, sąrašas.

Beveik viskas, kas pagrindinė, yra nemokama „WooCommerce“ versija. Tačiau jei manote, kad kažkas vis tiek gali būti pridėtas prie jūsų parduotuvės, kad tai atrodytų ypač žavingai, visada galite pasirinkti plėtinį, kurį norite įtraukti į jį..

„WooCommerce“ turi savo plėtinių parduotuvę, kurioje pateikiamos visų tipų funkcijos, kurias galite pridėti prie savo svetainės.

Dažniausiai jie yra nemokami arba parduodami už labai prieinamą kainą.

2. WP-CHATBOT

WP CHATBOT

Jei norite, kad jūsų klientai galėtų susisiekti su jumis per pokalbį, turėtumėte įdiegti WP-CHATBOT papildinys jūsų svetainėje. Įdiegę šį papildinį, jūsų svetainės lankytojai gali su jumis kalbėtis ir gauti tiesioginį palaikymą iš jūsų, naudodami „Facebook“ žinučių siuntimo programą.

Funkcijos:

 • Vieno paspaudimo „WordPress“ diegimas
 • Išsamus padėties nustatymas ir pritaikymas
 • Nustatykite pasirinktinį sveikinimą
 • „Facebook“ puslapio prekės ženklas
 • Pridėti „Messenger“ klientų pokalbius žiniatinklio programose
 • Keisti „Messenger“ temos spalvą
 • Sveikinimo pranešimas prisijungusiems vartotojams
 • Sveikinimo pranešimas atsijungusiems vartotojams
 • Nustatykite „Messenger“ kalbą
 • Sveikinimų dialogo langas
 • Sveikinimai Dialogo delsimas
 • Slėpti „Messenger“ pagal įrašo tipą, įrašo ID, kategorijas, įrenginio tipą
 • Trumpas kodas

3. EDD – lengvas skaitmeninis parsisiuntimas

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas

„WordPress“ patenkina įvairovės poreikį, pateikdamas papildinį, kuris palaiko ir skaitmeninių produktų pardavimą.

„Easy Digital Downloads“ yra „WordPress“ papildinys, padedantis parduoti skaitmeninius produktus, tokius kaip el. Knygos, PDF failai, vaizdo įrašų mokymo programos ar garso įrašai; Trumpai tariant, produkte nėra nieko fiziško.

Šį įskiepį, kuris vėlgi yra „WordPress“ papildinys, galima laisvai įdiegti į jūsų svetainę ir paversti jį skaitmenine pardavimo parduotuve su galimybe leisti nuolaidų kodus, visiškai valdyti failus ir stebėti veiklą.

EDD padeda jums sukurti intelektualią skaitmeninę elektroninės komercijos parduotuvę, kurioje jūs padarysite ją gražią, pasirinkdami bet kurią temą iš turimos temų parduotuvės; gausite galimybę papildyti pirkinių krepšelį savo el. parduotuvėje, sutiksite su mokėjimais svetainėje su mažiau paspaudimų.

Įsigijęs pirkėjas gauna sistemos sugeneruotą el. Laišką su jame esančia atsisiuntimo nuoroda, kuri padeda klientui iš karto ir tokiu būdu gauti prekę; tai taip pat reklamuoja jūsų verslą.

Dažniausiai pagrindinis papildinys yra nemokamas; tačiau visada galite pridėti keletą plėtinių, kurie yra nemokami arba galimi už nominalią kainą.

4. „WP Shopify“

Wp Shopify

Štai keletas džiugių naujienų „Shopify“ parduotuvių savininkams. Dabar galite sujungti savo internetinę parduotuvę su savo verslo svetaine.

Jei turite jau sukurtą ir aktyviai veikiančią „Shopify“ elektroninę parduotuvę, tačiau dabar norite sujungti savo elektroninės prekybos parduotuvę su savo verslo svetaine; jei turite „WordPress“ svetainę, galite lengvai sinchronizuoti „Shopify“ parduotuvę su savo svetaine.

„WP Shopify“ papildinys leidžia naudoti visus parduotuvės duomenis sinchronizuodamas jį su tinkintais įrašų tipais ir suteikia galimybę išnaudoti visas „WordPress“ savąsias funkcijas..

Priekiniame gale jis suteikia „Shopify Buy“ mygtuką, kad jį būtų galima naudoti nenaudojant jokių „iFrames“ – tai suteikia galimybę lengvai naudotis krepšelio pridėjimo galimybe..

Be to, tai suteikia jums galimybę pasirinkti iš daugiau nei 100 filtrų ir veiksmų, kad būtų galima tinkinti bet kurią jūsų internetinės parduotuvės dalį.

Taip pat galite geriau parodyti savo produktus, pridėdami trumpųjų kodų ir naudodami jame pasirinktinius puslapius.

Šis papildinys taip pat padeda optimizuoti el. Prekybos parduotuvę paieškos sistemose.

5. Shoppas

parduotuvė

„Shopp“ suteikia galimybę integruoti saugaus krepšelio parinktį, supaprastinti kasos procesą, demonstruoti kiekvieną jūsų gaminį ir pritaikyti jį bet kokiu begaliniu būdu, naudojant lankstų „WordPress“ elektroninės komercijos kūrimo priemonių rinkinį..

Šis papildinys suteikia jums galimybę apsaugoti ir apsaugoti savo internetinę parduotuvę, nes įskiepis kiekvieną dieną patikrina PCI pažeidžiamumo nuskaitymus ir žada tuo pačiu būdu apsaugoti jūsų svetainę..

Tai suteikia jums galimybę integruoti bet kokias pasaulines funkcijas, tokias kaip mokėjimo šliuzai, gabenimo paslaugų teikėjai, debesijos paslaugos ir daugelis kitų. Pridėkite bet kurį arba visus šiuos elementus savo el. Prekybos parduotuvėje – tai tiesiog paprastas paspaudimų procesas.

Be to, jei jūs norite pasirinkti pradinę temą ir keletą el. Prekybos svetainės šablonų, „Shopp“ padės jums palengvinti pasirinkimo procesą; Užuot metęs tūkstantį modelių į veidą, jis rodo daugybę šablonų, kad suteiktų jums trumpą idėją.

Be to, tai labiausiai tinka kūrėjams, kaip? Tai yra galingas pritaikomų API rinkinys, kuris nustebins ir tuo pačiu padidins jūsų užduotis, kad naujovės būtų iš jūsų paslėptos kūrėjo pusės..

6. „Cart66“ debesis

„cart66“ debesis

„Cart66 Cloud“ yra labai lankstus papildinys, sukurtas paprastiems žmonėms, kurie nėra iš kūrėjų klano.

Šis įskiepis turi visas savybes, integruotas į save, todėl nebereikia samdyti kūrėjo ar mokytis koduoti.

Tai leidžia sukurti elektroninės prekybos parduotuvę, kad būtų galima parduoti bet kokius produktus, tiek skaitmeninius, tiek fizinius, tiek abu; naudodami šį papildinį savo el. prekybos svetainėje galite parduoti bet ką.

Šis papildinys turi tokias funkcijas kaip prenumeratos, periodiniai mokėjimai ir turinio apribojimas, integruotas pagal numatytuosius nustatymus, kurie paprastai mokami naudojant kitus papildinius..

Papildinys leidžia tęsti bet kurias el. Pašto kampanijas naudojant tokius įrankius kaip „lašinimo kampanijos“ ir savalaikius tolesnius el. Laiškus, pasiekiamus tiesiai „WordPress“ prietaisų skydelyje..

7. WP el. Komercija

WP el. Komercija

Ilgą laiką WP e-komercija buvo vadinama tiesioginiu WooCommerce palyginimu.

Be to, jei matome, WP e-komercija yra gana naudinga ieškant sprendimų, tokių kaip skaitmeninių produktų pardavimas internetu ar narystė..

Šis papildinys yra lengvai suprantamas ir pritaikomas. Tai galima greitai išmokti per jo svetainėje esančius vaizdo įrašų vadovus.

Tai leidžia išplėsti savo el. Prekybos parduotuvę, pateikiant keletą nemokamų ir mokamų priedų. Tai taip pat padeda integruoti saugų išsiregistravimo procesą su SSL sertifikavimu.

8. „BigCommerce WP“ papildinys

„BigCommerce“

„BigCommerce“, tęsianti savo pavadinimą, leidžia žengti šiek tiek toliau nei bet kada naudodama „WordPress“.

Naudodami šį įskiepį galite išplėsti savo verslo ir el. Prekybos parduotuvių svetaines.

Tai padeda išplėsti verslo plėtrą ir leidžia jūsų serverio ištekliams atsipalaiduoti nuo procesų, tokių kaip katalogų valdymas, logistikos valdymas ir kiti, susiję su fonu..

Tai jums siūlo labai keičiamą produktų katalogą ir leidžia naršyti daugiau per daugiakanalį pardavimą ir pardavimų valdymą.

9. „Ecwid“ e-komercijos prekių krepšelis

„Ecwid“ elektroninės prekybos krepšelis

„Ecwid eCommerce“ krepšelis siūlo visas galingas integracijas ir yra patogus naudoti „Gutenberg“ kaip papildinį.

Šis įskiepis integruojamas su didžiosiomis įmonėmis teikiant gabenimo paslaugų teikėjus ir mokesčių skaičiavimus.

Jis siūlo neribotą saugojimo ir atsarginę galią bei naudingą visų laikų atnaujinimus.

Šis įskiepis leidžia savininkui sukurti ir elektroninę komercijos programą savo verslui bei padeda integruoti socialinę žiniasklaidą išplėsti įmonės spektrą ir tinkamai ją parduoti..

Tai suteikia jums labai saugų ir reaguojantį dizainą kaip el. Prekybos papildinį ir vėl yra nemokamas įskiepis, kurį reikia įdiegti..

10. „Jigoshop“ elektroninė prekyba

„Jigoshop“ elektroninė prekyba

„Jigoshop“ yra įskiepis sąraše, kurį lengva nustatyti.

Tai yra el. Prekybos papildinys, leidžiantis per kelias minutes nustatyti savo parduotuvę bet kokiems produktams ir leidžiantis klientams pasiūlyti gyvybingą produktų asortimentą..

El. Prekybos parduotuvėje galite parodyti įvairius produktų tipus kartu su kitais kintamaisiais.

Tai padeda jums gauti išsamias ataskaitas apie jūsų svetainėje vykdomą verslą ir efektyviai valdyti internetinės parduotuvės atsargas, pateikiant išsamią informaciją.

Tai leidžia jums stiliaus e-komercijos parduotuvę kurti kada ir kada norite, taip pat leidžia išplėsti savo parduotuvę atsižvelgiant į funkcionalumą ar mastelį.

11. „MemberPress“

„MemberPress“

Daugybę kartų jaučiame poreikį turėti narystės elementą savo elektroninės prekybos parduotuvėje.

„MemberPress“ integracija į jūsų „WordPress“ svetainę suteikia galimybę vartotojams pasirinkti įvairius narystės pasiūlymus su jūsų verslu, o tai lemia ilgalaikius santykius su klientu.

Kartu su naryste, tai yra gana saugi platforma, skirta klientams kaupti kreditinės kortelės duomenis.

Taip pat galite valdyti, kas mato ir tikrina jūsų svetainę ir parduotuvės turinį, ir netgi parduoti bet kokius skaitmeninius produktus toje pačioje parduotuvėje.

Gaunate prieigą prie daugelio forumo papildinių, kuriuose galite sukurti slaptažodžiu apsaugotą bendruomenę.

Šis papildinys leidžia generuoti skirtingus kuponų kodus, kuriuos būtų galima pasiūlyti klientams ir reklamuoti jūsų produktus.

Be to, galite pritaikyti savo el. Prekybos parduotuvės puslapių išvaizdą ir savybes. Nors plėtojant buvo naudojama geriausia kodavimo praktika, šis įskiepis užtikrina visišką jūsų svetainės stabilumą ir saugumą..

Šis įskiepis puikiai veikia su bet kuria „WordPress“ tema ir yra keičiamas taip, kaip ir „WordPress“, todėl galite susidėti sau tinkamų turinio dalių serijas pagal savo norą.

Be to, jūs turite nekantriai laukti parduotuvės, kad sužinotumėte, kiek daug verslo iš ten gaunate; šis papildinys suteikia galimybę gauti išsamią ataskaitą apie tai, kuris produktas parduoda labiausiai, kiek pinigų sukuria el. prekybos parduotuvė ir visus susijusius dalykus.

Mokėjimo šliuzai yra gana lengvai integruojami, todėl galite išplėsti internetinę parduotuvę naudodami bet kurias papildomas funkcijas, kurias norėtumėte atlikti.

Suapvalinus

Pažvelgę ​​į „WordPress“, mes negalime nustoti aprašyti jos teikiamų funkcijų grožio.

Čia mums pavyko paminėti dešimties svarbiausių el. Prekybos papildinių. Jie palengvina daugelio verslo savininkų gyvenimą ir atrodo taip pat įprasti ir jų biudžetuose.

Autoriaus biografija:

Mananas Ghadawala yra „21Twelve Interactive“, kuris yra vienas geriausių, įkūrėjas programų mobiliesiems kūrimo įmonės Indijoje ir JAV. Jis yra idealus vadovas, pasižymintis gyvybingu valdymo stiliumi ir klestintis dėl savo talentų įmonės augimo.

Taip pat skaitykite:

 • 10 geriausių „WordPress“ papildinių el. Pašto prenumeratai
 • 5 geriausi „WordPress“ mokėjimo papildiniai 2020 m
 • Geriausi „WordPress“ papildiniai kurti sustojimo aplinką
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map