Приклади вебельних веб-сайтів

Весільні веб-сайти – це зростаюча тенденція. Це спосіб не тільки поширювати новини про своє весілля, але й поділитися трохи інформації про пару та логістику великого дня – все, що ви не можете вмістити у весільне запрошення.


Нещодавно мене попросили зробити колекцію Weebly приклади весільних веб-сайтів, і мушу сказати, що це було дуже важким завданням! Я б хотів, щоб у Weebly була сторінка “Вітрина” або щось подібне. Знайти весільний сайт, побудований разом із Weebly, було майже неможливо. Можливо, це частково пов’язано з тим, що у Weebly є кілька шаблонів весілля, а частково тому, що багато пар заважають індексувати їх сайти. Незалежно від причини, ось чотири веб-сайти, які мені вдалося знайти.

Приклад 1: Весілля Сари Оуенс та Райана Джентрі

Сара Оуенс та Райан Джентрі Весілля

Створіть такий веб-сайт

Sarahowensryangentry.weebly.com виглядає просто, але романтично і інформативно одночасно. Це весільний веб-сайт, що належить Сарі Оуенс та Райану Джентрі, які дуже раді згуртувати своїх друзів та родину в особливий день. Вони дуже намагалися спланувати своє весілля та запустити веб-сайт, який би містив чітку інформацію про це. Дизайн веб-сайту простий, але він висвітлює фото пари, які стоять на білому тлі і розкривають історію кохання пари.

На веб-сайті представлено інформативне меню з декількома розділами, які містять детальну інформацію про кожен етап процесу підготовки весілля. Для тих гостей, які не знають історію кохання пари, є спеціальна сторінка веб-сайту, де вони діляться нею. Решта розділів – Весільна вечірка, Деталі та готелі, Реєстр – допоможуть зрозуміти кожного гостя про місце проведення вечірки та весілля, список гостей та інші важливі нюанси. На сайті використовується важливий розділ RSVP для відстеження кількості гостей. Натиснувши на посилання, гості повідомлять пару про свою присутність на весіллі. Це дуже зручно, якщо мова йде про планування нагоди.

Приклад 2: Ліз і Кріс

Ліз і Кріс

Створіть такий веб-сайт

Lizandchris2018.weebly.com це весільний веб-сайт Ліз Брін та Кріса Ахерн, який створює приємні враження з першого ж моменту, коли ви до нього дійшли. Це тому, що там є багато фотографій щасливої ​​пари та велика кількість інформації про цю подію. Немає необхідності переглядати веб-сайт, шукаючи найважливіші дані – просто прокрутіть домашню сторінку, щоб дізнатися час весілля, місце його проведення, місце прийому тощо. Також цікаво читати історію кохання пари, їх перше побачення, день пропозиції та плани, які вони мають на майбутнє.

Сторінка подій повідомляє гостей про розклад, який пара склала, включаючи репетиційну вечерю, вечірку, саму церемонію весілля, прийом та святкування після вечірки. Сторінка подорожей містить подробиці про проживання, подорожі та перевезення, тоді як Сторінка реєстру надає чіткий список гостей щодо місць, у яких вони зупиняться. Якщо ви хочете насолодитися фотографіями пари, перейдіть до відповідної сторінки веб-сайту на переглянути їх. Це приємний та надихаючий зразок весільного веб-сайту, що працює на Weebly!

Приклад 3: Весілля Лорен та Чада

Colemanlutzwedding

Створіть такий веб-сайт

Colemanlutzwedding.weebly.com це простий, але інформативний весільний веб-сайт, який розкриває історію кохання Лорен та Джеймса та висвітлює всі нюанси їх весільної церемонії. Інтерфейс веб-сайту інтуїтивно зрозумілий і забезпечує швидкий та простий перегляд веб-сторінок.

Що привертає увагу користувачів – це поєднання чорно-білих та барвистих елементів дизайну домашньої сторінки. Це створює незвичне відчуття романтизму, пов’язане з історією кохання пари та самою церемонією весілля. Незвичайні інтерактивні відеоефекти, різноманітність фото подружжя, поширеність світлих кольорів та велика кількість інформації про церемонію весілля додають загальній візуальній привабливості та продуктивності веб-сайту.

Гості подружжя можуть переглянути кілька розділів, щоб дізнатися інформацію про майбутню весільну церемонію. Сюди входять наша історія, реєстр, наша весільна вечірка, місце проведення, поширені запитання та навіть посібник мандрівника. Пара подбала про зручність своїх гостей, інтегруючи віджет Google Maps, вказуючи місце весілля, інтерактивний путівник проживання та навіть цікаві місця, які відвідувачі можуть відвідати під час перебування в місті. Це хороший зразок весільного веб-сайту, який висвітлює всі необхідні аспекти майбутньої церемонії.

Приклад 4: Меган і Томас

Меган і Томас

Створіть такий веб-сайт

Meghanandthomas.weebly.com Весільний веб-сайт має простий, але приємний і привабливий дизайн, який створює романтичну атмосферу та спонукає відвідувача переглядати його, щоб дізнатися більше про пару та підготовку до весільного дня.

Колірна гамма веб-сайту заспокійлива і спокійна, на барвистих фотографіях Меган і Томаса виразно виділяються на білому тлі. Структура та зміст весільного веб-сайту свідомо продумано. З того моменту, як ви потрапляєте на сайт, ви розумієте, що пара подбала про зручність пошуку своїх гостей. Веб-сайт має такі розділи: Головна, Деталі, Готелі, весілля, реєстр. Зміст кожного розділу охоплює всі питання, пов’язані з темою. Для тих, хто не встиг знайти потрібну інформацію або просто прокоментувати на веб-сайті, є контактна форма, зручно розміщена внизу домашньої сторінки. Загалом, цей весільний веб-сайт створює приємні враження та виглядає привабливо.

Приклад 5: Клінт і Крістін

Клінт і Крістін

Створіть такий веб-сайт

Shobertwedding.weebly.com це весільний весільний веб-сайт, створений з урахуванням зручності пошуку та інформаційної цінності користувачів. Пара, Клінт та Крістін, із задоволенням ділиться інформацією, пов’язаною з їх підготовкою до весільного дня, зі своїми гостями.

Веб-сайт має простий, але приємний дизайн, з домінуванням світлих кольорів. Тут ви не знайдете багато фото пари, але ті, які є на сайті, виглядають романтично і навіть інтригуюче. Просто погляньте на центральну фотографію домашньої сторінки, щоб зрозуміти, що пара використовувала унікальний підхід до дизайну свого весільного веб-сайту! Основні факти про Великий день можна знайти в розділі Інформація про весілля на веб-сайті. Також є розділ Реєстр, який посилається на список бажань, які має пара. Це допомагає гостям заощадити свої зусилля та час, шукаючи весільні подарунки. Родзинкою веб-сайту є віджет зворотного відліку, який показує точний час, що залишився до дня весілля. Це обов’язкова функція для будь-якого веб-сайту такого типу!

Приклад 6: Дейв та Джейд

Дейв та Джейд

Створіть такий веб-сайт

Daveandjadegetmarried.weebly.com виглядає настільки романтично і ніжно, що просто неможливо зняти погляд, поки не переглянеш його до кінця. Він створений простим, але продуманим способом, де кожна деталь стоїть на своєму місці.

Світла кольорова схема веб-сайту створює привабливе враження і не відволікає увагу користувача від основної частини – вмісту. Пара, безумовно, вклала багато зусиль і часу в розробку свого весільного веб-сайту. Яке б питання чи запитання у вас не було, ви знайдете відповідь тут.

Веб-сайт містить загальну інформацію про пару, їх історію кохання, фотографії, подарунки та інформацію про весілля, яка охоплює всі деталі запланованого на другий день весілля. Гості неодмінно оцінять наявність карти з точним розташуванням весільної церемонії та правилами транспортування. Також є розділ RSVP зі зручною онлайн-формою, яку гості можуть заповнити, щоб повідомити пару про свою присутність та навіть дієтичні переваги. Який продуманий і зворушливий атрибут!

Приклад 7: Крістін і Девід

Крістіна та Девід

Створіть такий веб-сайт

Christineanddave.weebly.com виділяється з натовпу завдяки своїм дизайнерським особливостям. Домашня сторінка сайту привертає увагу широкоекранною фотографією пейзажу, встановленою як фон для сторінки. Тут ви не знайдете багато інформації – лише імена пари в середині сторінки та стандартне меню у верхній частині переспрямує вас на основні розділи веб-сайту, де ви знайдете детальну інформацію про день весілля.

Меню складається з тих розділів, які є обов’язковим для будь-якого весільного веб-сайту, я думаю. Це історія кохання пари з романтичною галереєю фотографій, інформація про весільні вихідні із спливаючим підменю, церемонія, реєстр подарунків та навіть розділ FAQ, який є приємним доповненням до веб-сайту такого типу. Простий, але інформативний зразок весільного веб-сайту на базі Weebly!

Приклад 8: Лорен та Джеймс

Лорен і Джеймс

Створіть такий веб-сайт

Лорен та Джеймс дуже просто підійшли до свого весільного сайту Rasmussen-banovz.weebly.com. Їх мінімалістична та точна версія весільного сайту представляє все необхідне та дає відчуття того, що можна очікувати від церемонії.

Хоча мінімалізм – це хороша річ, це також дуже складний стиль для досягнення успіху. Кожна важлива деталь весілля представлена ​​на веб-сайті, але вивчити це не так цікаво. Схоже, пара хотіла, щоб це була якась цифрова листівка, але всередині занадто багато порожнього простору, де можна було б заповнити якийсь візуальний матеріал, а не лише текст. Гарна річ – зображення карти, яке також виглядає так, як вона намальована рукою – приємний особистий штрих. Ймовірно, ця прекрасна пара приготувала для своїх гостей великий сюрприз у день весілля, і вони просто не хочуть зіпсувати все задоволення. Все-таки було б непогано побачити хоча б одну їхню фотографію.

Загалом, це хороший приклад того, яку інформацію про великий день повинен містити весільний веб-сайт. Я б просто запропонував додати на сайт кілька фотографій, щоб зробити його більш привабливим.

Приклад 9: Майбутня місіс Брейк

Майбутня місіс Брейк

Створіть такий веб-сайт

Futuremrsbrake.weebly.com це сайт планування весілля, який ділиться історією пари та інформує гостей на церемонії. Дизайн для такої події може бути трохи легшим, але з іншого боку, він не привертає до себе великої уваги і дозволяє зосередитись на вмісті.

Меню структуровано в хронологічному порядку: пропозиція, церемонія, плаття … І останній – інтернет-магазин, де ця пара намагається продати речі, які, мабуть, не потребують після весілля (ні, плаття нареченої не на Ринок). Кожен розділ містить короткий вступ та фотогалерею, де представлено місце проведення, можливий вибір одягу та волосся тощо. Ви можете побачити, що веб-сайт створений стільки для гостей, скільки для самої нареченої – зберігання варіантів весільного декору в одному місці це, безумовно, зручно. І поділившись їх зі своїми друзями та родиною, вона може отримати відгуки про те, яке плаття найкраще підходить, наприклад.

Приклад 10: Весілля Мієра-Роббінса

Myer-Robbinswedding

Створіть такий веб-сайт

Myer-Robbinswedding.weebly.com це яскравий і привертає увагу зразок весільного веб-сайту, створеного за допомогою Weebly. Як тільки ви потрапите на головну сторінку, ви будете вражені її барвистим дизайном, який створює веселий і святковий настрій. Прекрасна фотографія пари та їх історія кохання також доступна на домашній сторінці. Це обов’язкова особливість будь-якого весільного веб-сайту, який завжди залишається модним і виглядає доречно.

Дизайн веб-сайтів є дещо незвичним, оскільки кожна сторінка має власний фон та вміст, який цікавить гостей. Основні розділи меню містять інформацію про нас, нашу пропозицію, церемонію та прийом, весільну вечірку, наші реєстри тощо. Окремий розділ RSVP також доступний на веб-сайті. Заповнивши його поля, гості сповістять пару про свою здатність прийняти запрошення та кількість людей, які будуть присутні на церемонії. Це приємний зразок весільного веб-сайту, який надає всю необхідну інформацію про пару та весілля загалом.

Висновок

Веб-сайт розробник веб-сайтів надає всі інструменти для створення видатного весільного веб-сайту Хоча ці чотири приклади не показують усіх переваг платформи, вони все ще демонструють великий потенціал. Створити веб-сайт, який містить всю інформацію, яку гості повинні знати про майбутню подію, легко, поділитися своїми ідеями та фотографіями легко. Готується до весілля? Не соромтеся, створіть власний веб-сайт!

Дивіться більше зразків у нашому Приклади блогів і Приклади достовірного підтвердження.

Створіть Весільний веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me