Найкращі приклади веб-сайтів Google

Приклади веб-сайтів Google Sites


Google Sites претендують на гнучку та універсальну платформу для створення веб-сайтів для створення різних типів сайтів з нуля. Він забезпечує достатню кількість хмарних можливостей, що дозволяє централізувати відео, слайд-шоу, різні формати документів та інше, щоб створити професійно виглядає веб-сайт, незважаючи на сферу чи галузь. Google Sites постачають повністю розміщену платформу, що означає відсутність сторонніх серверів або додаткового програмного забезпечення для підтримки або розгортання. Більше того, платформа має деякі основні переваги, включаючи велику потужність для роботи в операційних системах.

Google Sites може похвалитися функціональністю та вбудованою системою управління, яка забезпечує цифрову безпеку на рівні сайту. Але чи справді це так добре для початківців, які хочуть створити надійний портфель, веб-сайт або блог компанії? Ми розглянули кілька найкращих прикладів Сайтів Google, щоб продемонструвати їх переваги та функції. Вони дозволять вам вирішити, чи відповідає платформа вашим вимогам.

1. Послуги BNH

1. Послуги BNH

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Послуги BNH надає послуги з хмарної розробки, крім графіки та веб-дизайну. Домашня сторінка виглядає лаконічно та акуратно, усі необхідні розділи чітко відображаються у заголовку. Слайдер додає сторінки певну динаміку, завдяки чому вона виглядає актуальною. Більше того, він з’єднує користувача з іншими розділами веб-сайтів.

На сайті є свій блог. Хоча це виглядає не так яскраво і захоплююче, як деякі більш професійні блоги, все ж є архів блогу, який розділяє статті на місяці та роки. У розділі “Про нас” інтегрована карта Google із сторінкою. Сайт справляє гарне враження, хоча він все ще потребує деяких виправлень, щоб зробити його більш професійним, особливо якщо мова йде про блог.

2. Морто-Парк-хол

2. Зал парку Морто

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Морто-Парк-хол має некомерційний веб-сайт, який не займається електронною комерцією чи послугами. Його місія полягає в тому, щоб відображати всю основну інформацію про церкву, а також представляти громаду. На веб-сайті є кілька розділів, серед яких:

  • Що ми віримо на сторінку висвітлення основних питань, що описують власника веб-сайту;
  • Зустрічі & Послуги – на сторінці представлені графіки руху та календарі зустрічей та церковних служб із функцією «Календар місяця в Google»;
  • Як знайти нас інтегрував Карти Google та письмову адресу.

Хоча веб-сайт може здатися трохи примітивним, він має всі необхідні розділи та функції, Календар Google із усіма зустрічами в одному місці, фотографії з церковних зборів, контактну інформацію тощо.

3. Рішення щодо захисту та контролю PCS

3. Рішення щодо захисту та управління ПКС

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Рішення щодо захисту та контролю PCS пропонує веб-сайт, який пропонує гарний дизайн разом зі спеціальними іконками на сторінках Дома та служби. Вони використовуються для підкреслення основних переваг, видів послуг та рішень, які надає компанія. Загальне враження непогано. Сайт виглядає професійно через мудру та просту структуру. Користувачеві зрозуміло, яку інформацію він повинен надавати.

Хоча він не може похвалитися анімацією або UX-дизайном, як деякі більш професійні сайти, усі розділи легко знайти. У розділі “Продукт” представлений повний опис продукту, наявний у файлах PDF, що дозволяє клієнту просто завантажувати та зберігати інформацію у разі необхідності.

4. HIJSA

4. HIJSA

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Створіть за допомогою Google Sites, веб-сайт компанії HIJSA справляє гарне враження з першого погляду. Ще один доказ того, що платформа дозволяє користувачам створювати гарний і стильний веб-сайт. Це виглядає неординарно і захоплює одночасно. Компанія займається консультаціями та рекомендаціями щодо організаційної структури та підбору талантів.

Веб-сайт виглядає підбадьорливим і піднесеним завдяки гнучкому шаблону. У ньому є розділ блогу, який є більш професійним в порівнянні з веб-сайтом №1 у нашому списку, хоча він ще далеко не ідеальний. Усі статті мають короткі попередні перегляди, дати публікації та зображення. Це робить блог виглядати трохи більш професійно. На веб-сайті є кнопки соціального обміну, хоча їх навряд чи знайдеш, навіть якщо захоче.

5. Найкращий робот США

5. Найкращий робот США

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Найкращий робот США – це Каліфорнійське робот і AI агентство, яке спрямоване на оцифрування всіх бізнес-процесів. Компанія розробляє новаторські програмні продукти та послуги, які перетворюють взаємодію людини та машини на тенденції нового покоління. Веб-сайт компанії виглядає інноваційно та вражаюче, створюється з урахуванням основної спеціалізації компанії.

Проект виглядає трендовим, сучасним та високоцифрованим. На домашній сторінці представлено безліч зображень та відео, які представляють Sanbot (самого робота) в дії. Приємно спостерігати за тим, як він працює і взаємодіє з людьми. Крім того, ви зіткнетеся з потенційними галузевими застосуваннями продукту. Також є можливість оформити замовлення безпосередньо на веб-сайті, попередньо дізнавшись більше про робота та можливі його використання. Досить цікава та унікальна пропозиція, доступна на веб-сайті Google Sites!

6. Експерти з технології DrPete

6. Експерти з технологій DrPete

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Це надійний веб-сайт, який представляє команду фахівців з технологій, які працюють Експерти з технології DrPete. Вони пропонують професійну допомогу тим, хто займається ІТ-індустрією. На перший погляд, домашня сторінка є досить професійною. Він зображує всі напрямки компетенції компанії. Користувач може вибрати ту, яка йому потрібна. Хороша новина. Зараз ми можемо стати свідком того, як добре виглядає блог, створений за допомогою Google Sites.

Це ще далеко не ідеально через відсутність попереднього перегляду та публікації даних. Принаймні, він має деяку структуру та архів, хоча немає тегів, які могли б полегшити пошук статті. На веб-сайті є командна сторінка з фотографіями та короткими описами всіх експертів.

7. Федерація вчителів долини Путнам

7. Федерація вчителів долини Путнама

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Офіційний веб-сайт Федерація вчителів долини Путнам (ПВФТ) створено за найкращими традиціями розробника веб-сайтів Google Sites. Організація спрямована на вдосконалення стандартів педагогічної професії, підтримку та захист своїх членів та інші галузеві питання.

Веб-сайт містить найактуальнішу та найновішу інформацію про Федерацію, її переваги, графік роботи, членів, заходи. Ця інформація зручно організована в розділи, де кожен користувач може знайти ту інформацію, яку він шукає. Сюди входять офіцери, календар, протоколи, цільовий фонд добробуту, план наставництва, наставники, виплати, скарги, ресурси тощо для спрощення пошуку необхідного веб-сайту, що дозволяє використовувати параметр фільтра пошуку. Також є доступ до соціальних мереж та окремий розділ пожертвувань, де кожен може робити пожертви Федерації для підтримки своєї діяльності та членів.

8. Школа майстерності громади (CSE)

8. Школа громадської майстерності громади (CSE)

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Громадська школа майстерності (CSE) – школа мови та культури К-8 Хмонг, розташована в Сент-Пол, штат Міннесота. Школою керує група відданих педагогів, членів громади та батьків, які мають бажання запустити школу, яка забезпечує освіту світового класу для всіх її учнів.

Веб-сайт CSE містить функціональність, інформаційну цінність та простоту навігації. Усі основні розділи меню знаходяться на лівій панелі веб-сайту та надають доступ до всієї відповідної інформації. Тут ви можете переглянути розділ «Про нас», «Каталог», «Батьки», «Програми та функції», «Медіа-центр», «Зайнятість», «Персонал» та ін., Щоб виявити факти, які вас найбільше цікавлять. Опція фільтра пошуку допоможе скоротити час пошуку. На веб-сайті також є відео, пов’язані зі школою, фотографії, графіки та інші обов’язкові тематичні елементи.

9. День Японії 2020 року

9. День Японії 2020 року

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Це веб-сайт, присвячений майбутній події – День Японії 2020 року – це відбудеться в Окленді, Нова Зеландія, 9 лютого 2020 року. Веб-сайт надає важливу інформацію про цей випадок, яка доступна в одному місці. Інформація регулярно оновлюється комітетом Дня Японії, щоб повідомити потенційних відвідувачів про графік події та його особливості.

Зручне спливаюче меню надає доступ до основних розділів веб-сайту, а саме: Інформація про відвідувачів, Галереї, Участь, Контакти, тоді як опція фільтра пошуку робить пошук потрібної інформації легким та швидким. Також є доступ до акаунтів у соціальних мережах, де всі користувачі можуть знайти оновлену інформацію про Японський день 2020 року. Загалом. Це гідний зразок веб-сайту, запущеного з Google Sites.

10. Готель Фландрія Брюгге

10. Готель у Фландрії Брюгге

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Нарешті, ми переглядаємо веб-сайт Готель Фландрія Брюгге розташований у Бельгії надає всю необхідну інформацію про житло та послуги, які туристи можуть тут скористатися. Цей готель рекомендований консультантом Therip для всіх користувачів, які шукають розкішне, комфортне та приголомшливе місце, на якому можна зупинитися під час відвідування країни.

Веб-сайт містить всю необхідну інформацію про готель, а саме перелік пропонованих послуг та зручностей, опис розташування, відео-тури, список нагород, детальні контакти, галерея тощо. Інтегрований віджет Google Maps робить пошук його точного розташування простим, легким і зручно. Також є чудова можливість забронювати готель у готелі безпосередньо на веб-сайті, заповнивши інтегровану онлайн-форму. Останній доступний кількома мовами (Англійська, спаніч, французька, німецька та голландська), що зручно для іноземних туристів. Доступ до облікових записів соціальних медіа та детальні контакти спрощують пошук потрібної інформації, тоді як безліч високоякісних фотографій надають веб-сайту цікавий та візуально привабливий вигляд.

Нижня лінія

Ти можеш зробити веб-сайт за допомогою Google Sites всякий раз, коли вам потрібен простий сайт з деякими базовими можливостями. Список наших зразків доводить, що на платформі ще належить зробити багато роботи. Його функції блогу вимагають важливих оновлень, тоді як деякі шаблони виглядають менш професійними, порівняно з іншими розробниками веб-сайтів. Усі теми обмежені опціями.

Всі вони виглядають однаково, хоча все ж залишають деякі можливості налаштування та редагування. Хороша річ, що Сайти Google можна інтегрувати з будь-якими доступними програмами Google, починаючи від календарів і карт до Analytics. Платформа хороша для тих, хто не потребує багато своїх веб-сайтів, хоча все ще потребує надійної присутності в Інтернеті.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me