Найкращі приклади блогу Weebly

Приклади блогів Weebly


Weebly – це хмарний веб-сайт, який набув популярності у понад 50 мільйонів користувачів у всьому світі. Він оснащений інтегрованими системами ведення блогів та електронної комерції та дозволяє створювати ці та інші типи веб-сайтів без необхідності володіти навичками програмування. Система відрізняється простотою користування, але це не означає, що досвідчені веб-дизайнери не можуть використовувати її для створення масштабних блогів.

Натомість Weebly надає цю можливість всім, незалежно від досвіду веб-дизайну та творчих навичок. Інтуїтивно зрозумілий редактор перетягування веб-сайтів, його зручність та багатий набір функцій зробили послугу одним із найзручніших розробників веб-сайтів, доступних там.

Однак, Weebly насправді такий простий у використанні, як здається? Чи може він охопити широкий спектр ваших навичок веб-дизайну або ще є що бажати тут? Щоб відповісти на ці запитання, давайте короткий огляд найефективніших зразків блогу Weebly. Це дасть вам уявлення про те, наскільки функціональним та зручним є конструктор веб-сайтів.

1. Ледапренер

Ледапренер

Створіть БЕЗКОШТОВНО

Ледапренер це веб-сайт компанії, який допомагає бізнесу підвищити продуктивність праці працівників, підвищивши їх до статусу “спритних цифрових новаторів”, відомих як леадрапренери. Ця місія може здатися дещо незручною або не зовсім зрозумілою для користувачів, але широкоекранне відео, доступне на домашній сторінці веб-сайту, допомагає вияснити ситуацію. Існує також яскраве і детальне пояснення всього процесу та його етапів.

Користувачі отримують доступ до облікових записів соціальної мережі та до блогу з декількома публікаціями, написаними та доданими членами команди. Тут також включений варіант коментування, щоб кожен читач міг залишити свої враження та думки щодо статті. Якщо вас цікавлять інші публікації в блозі, ви можете переглядати розділ «Архів», де всі публікації розділені на місяці для зручності пошуку. Блог також доступний іспанською мовою.

2. LyBlog

LyBlog

Створіть БЕЗКОШТОВНО

LyBlog – це блог, який зосереджується на особистому бою автора з хронічною хворобою Лайма та надає доступ до десятків статей, оновлень, новин, звітів про успіхи, пов’язані зі станом здоров’я. Блог дає можливість дізнатися більше про методи, якими користувалися автори під час боротьби з хворобою. З цією самою метою він опублікував власну історію, симптоми, з якими зіткнувся, протокол лікування та інші способи подолання проблеми. Користувачі також мають можливість надіслати особисте повідомлення автору блогу, щоб дізнатись про ті нюанси, які не обговорювалися на веб-сайті, але ще викликають справжній інтерес.

Сам блог легко переглядати, незалежно від попереднього досвіду – просто прокрутіть сторінку вниз, щоб побачити нещодавно додані статті та прочитати їх у деталях. Для спрощення процесу пошуку також можна переглянути список категорій, доступних праворуч від сторінки, або переглянути розділ архіву, який охоплює всі матеріали, доступні на веб-сайті, перелічені в хронологічному порядку. Весь дизайн LyBlog простий, але сучасний. Блог інтуїтивно зрозумілий і добре структурований, щоб забезпечити максимальну зручність використання для кожного читача.

3. Ми говоримо гроші

Ми говоримо гроші

Створіть БЕЗКОШТОВНО

Ми говоримо гроші є фінансовою рекламною компанією, що базується в Австралії, яка надає своїм клієнтам об’єктивні та об’єктивні рекомендації та поради без спонсорів сторонніх користувачів. Вони стверджують, що їх фінансові рекомендації абсолютно надійні та збалансовані. Веб-сайт компанії логічно структурований. Ви можете дізнатися найважливішу інформацію, яка вас цікавить, прокручуючи веб-сторінку вниз.

Меню, доступне на панелі ліворуч, надає доступ до найважливішого розділу, включаючи блог. Розділ блогу є стислим, але інформативним. Він містить кілька публікацій, які охоплюють найважливіші теми, що цікавлять користувачів. Блог регулярно оновлюється, тоді як публікації, які він містить, поділяються на тематичні категорії для зручності пошуку. У нижньому колонтитулі є розділ “Контакти”, який пропонує доступ до облікових записів соціальних медіа, останніх оновлень та кнопки CTA, завдяки чому можна зв’язатися з менеджерами компанії.

4. Детальні заняття

Детальні заняття

Створіть БЕЗКОШТОВНО

Детальні заняття – це гідний зразок веб-сайту, який, безумовно, стане у нагоді для всіх, хто шукає компанію, яка планує весілля та події, або бажає запустити його. Бізнес орієнтований на планування та управління весіллями та іншими видами заходів у районі Нової Англії. Переглядаючи веб-сайт, ви дізнаєтесь більше про місію компанії та послуги, які вона пропонує.

Розділ щоденника, однак, дещо інший. Тут ви не натрапите на стандартні пости, але вам запропонують цікаві статті про справжні весілля та події, вказавши реальні факти, цифри, очікування та бюджет. Блог розповідає про тенденції весілля, весільні букети, атрибути та інших відвідувачів веб-сайтів, які цікавляться відвідувачами. Пости поділені на тематичні категорії, і там є архів зі всіма переліченими в блозі статтями.

5. Бутч чудес

Бутч чудес

Створіть БЕЗКОШТОВНО

Бутч чудес це особистий блог самої лесбійки, яка розпочала його з єдиною метою – розповісти іншим людям, які діляться життєвими поглядами, більше про власний досвід, включаючи моду, найпоширеніші життєві ситуації та інші пов’язані з цим проблеми . Ця та інша інформація надається зручним і простим для перегляду веб-сайтом. Тут є кілька тематичних розділів на основі розглянутих тем. До них належать Блог, Про, Контакт тощо. Особливу увагу слід приділити секції Butch Store: Genderqueer Us, яка надає доступ до інтернет-магазину з багатим асортиментом одягу та аксесуарів для буч.

На веб-сайті також можна переглядати інші блоги, пов’язані з тією ж темою, які рекомендує автор. Крім того, є можливість перегляду публікацій, опублікованих у кількох розділах веб-сайтів, а також перегляду статей, доступних в архівах. Така структура веб-сайту сприяє простоті пошуку та економії часу. Більше того, Butch Wonders дозволяє зв’язатися з автором блогу через облікові записи соціальних мереж та електронну пошту, доступні на веб-сайті.

6. Блог Stasia Rose

Блог Stasia Rose

Створіть БЕЗКОШТОВНО

Стасіароза використовує механізм ведення блогів Weebly, щоб писати про підприємництво, подорожі, моду та щось середнє. Веб-сайт Stasia вітає вас з чистою, мінімалістичною домашньою сторінкою та формою реєстрації, яка просить відвідувачів сайту приєднатися до її інформаційного бюлетеня. Форма реєстрації містить фотографії Стасії та її особисте запрошення. Ці персоналізовані елементи допомагають перетворити читачів блогу на неодноразових відвідувачів.

Для створення свого блогу Стасія використовувала одну з найпростіших тем Weebly. Його чітке розташування, елегантні шрифти та висока якість зображення роблять блог легким для навігації та читання. Параметр прокрутки дозволяє зручно переглядати головну сторінку, де публікується безліч цікавих статей у блозі. Автор блогу оновлює їх регулярно, тим самим залучаючи нових відвідувачів.

Список нещодавно доданих публікацій, а також багатий вибір категорій та архівів розміщено на лівій панелі домашньої сторінки, щоб користувачі знали про оновлення, які можуть їх зацікавити. Ці функції роблять веб-сайт одним з найкращих зразків блогу створений на базі платформи Weebly!

7. Блог робіт із холодним річковим милом

Блог робіт із холодним річковим милом

Створіть БЕЗКОШТОВНО

Мило холодної річки це яскравий зразок якісного веб-сайту, запущеного з Weebly. Веб-сайт має охайний дизайн, що робить його вартим уваги користувачів. Тут все про кольори. Презентація кожного окремого допису та загальний макет веб-сайту є акуратними та приємними для очей.

Дизайн веб-сайту простий, але ця простота сприяє загальному враженню, яке блог справляє на користувачів. Здається, створено для зайнятих людей, які не мають багато часу для перегляду веб-сайту, шукаючи потрібну продукцію. На домашній сторінці представлені основні засоби для гоління та після гоління із загальним описом.

Для тих, хто має бажання оформити замовлення в Інтернеті, на сайті пропонується кнопка «Магазин зараз», яка перенаправляє користувача безпосередньо до короткого, але зрозумілого каталогу. Це блог, де “стара світова традиція відповідає американським інноваціям”!

8. Блог 2Care2Teach4Kids

Блог 2Care2Teach4Kids

Створіть БЕЗКОШТОВНО

2Care2Teach4Kids це веб-сайт, що належить міс Келлі – засновниці та менеджеру веб-ресурсу з догляду та виховання дітей раннього віку. Проект був започаткований більше 20 років тому і досі користується популярністю у батьків та інших користувачів, які так чи інакше пов’язані з навчанням у ранньому дитинстві. Проект містить корисний контент та безліч веб-ресурсів, які допомагають зробити ранню освіту простою, цікавою, ефективною та привабливою для всіх.

Блог містить безліч статей, пов’язаних з процесом раннього навчання дітей, які поділяються на тематичні категорії. Крім того, є можливість перегляду архівів, які також містять безліч ресурсів, пов’язаних з ранньою освітою. Дизайн блогу простий, але інтуїтивно зрозумілий і зрозумілий для всіх. Більше того, це орієнтоване на дітей, що виявляється у використаних шрифтах, зображеннях та графічних елементах. Загалом, це гідний зразок якісного блогу веб-сайтів, розробленого разом із Weebly.

9. К9 Інстинкт

К9 Інстинкт

Створіть БЕЗКОШТОВНО

K9instinct.com – веб-сайт, призначений допомагати власникам собак у всьому світі вибирати найкращі рішення щодо догляду та здоров’я своїх вихованців, а також найкращі варіанти харчування та навчання. Веб-сайт керує та керується сертифікованим техніком з догляду за тваринами, який фокусується на наданні допомоги любителям собак у різних країнах у пошуку та використанні ресурсів, які вони знайдуть корисними при догляді за своїми домашніми тваринами.

Розділ блогу займає окрему увагу. Він містить кілька статей, які стосуються здоров’я собаки, харчування, фізичних вправ та інших життєвих сфер. Усі публікації регулярно оновлюються, щоб надати читачам лише останню інформацію. Тут є варіант фільтра пошуку, який спрощує вибір потрібного вмісту, в той час як усі публікації свідомо поділяються на тематичні категорії, які цікавлять більшість власників собак. До них належать дієта, стоматологічне здоров’я, хвороби, собачі товари & Відгуки, жування, скріплення, вправи, дресирування собак, мисливець, новини, харчування, дієта з сирої їжі, соціалізація, частування, вакцини тощо. Більшість статей базуються на реальних життєвих ситуаціях та фактах і містять фотографії / відео подій, описаних там. Це досить зручний та інформативний веб-ресурс, який більшість власників собак оцінить на користь.

10. Полювання на предків

Полювання на предків

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Полювання на предків це веб-сайт, створений та оновлений Кеннетом Р Маркс, який проживає в Арізоні і зосереджений на наданні допомоги людям у пошуку своїх родичів або виявленні фактів їх сімейної історії. Власник веб-сайту називає процес «полюванням на предків», який описує найбільшу спеціалізацію ресурсу. Веб-сайт містить кілька розділів, кожен з яких присвячений певній темі. Тут ви можете переглядати такі розділи, як “Блог”, “Газети”, “Посилання”, “Фото”, некрологи, записи про розлучення, щорічники та багато іншого.

Розділ блогу – одна з найінформативніших та найпопулярніших сторінок веб-сайту, яка пропонує багато корисної інформації, пов’язаної зі спеціалізацією проекту. Блог містить в основному кілька онлайн-церковних записів, поділених штатами США. Це дуже зручно, коли мова йде про необхідну інформацію. Крім того, є можливість перегляду та використання безкоштовних посилань на ресурси, підписатися на електронну пошту, щоб отримати запис та іншу пов’язану інформацію про веб-сайт безпосередньо у вашу скриньку електронної пошти та здійснити пошук на сайті, щоб прочитати потрібні дані. Дизайн блогу досить простий і пов’язаний з нішею. На сайті розміщені чорно-білі та ретро фотографії, які повністю підходять до своєї нішевої спеціалізації.

11. KidSparkz

KidSparkz

Створіть БЕЗКОШТОВНО

KidSparkz Це веб-сайт, створений і керований Сьюзен Портман, який бачить свою місію в тому, щоб допомагати батькам і вчителям знаходити та використовувати різні види друкувань дітей та комплекти діяльності. Ці завантажувані, безкоштовні та недорогі друковані матеріали для раннього дитинства поділяються на різні категорії на основі основних інтересів дітей та освітніх сфер.

Багато цих ресурсів можна знайти в розділі Блог, який регулярно оновлюється новими пакетами. Усі ресурси легко знайти, тоді як їх використання не потребує попередньої підготовки або конкретних знань. Для забезпечення максимальної зручності користування автор блогу поділив матеріали на тематичні категорії на основі різнобічних критеріїв. Деякі найпопулярніші та широко переглянуті категорії охоплюють Алфавіт, Повернення до школи, Різдво, Осінь, Безкоштовні завантаження, Новий рік, Номери, Наука, Весна, Літо, Зима та багато іншого. Весь дизайн блогу повністю дотримується основної спеціалізації веб-сайту. Це виявляється завдяки широкому використанню кольорів, яскравих зображень, типів шрифту, графічних елементів та інших предметів веб-сайтів, які відповідають інтересам дітей дитячого садка, дошкільного та шкільного віку.

12. Рельєф кальварійської капели

Рельєф кальварійської капели

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Рельєф кальварійської капели це інформаційний центр, який координує філії Кальварійської капели, Каплиці Голгофи та деякі інші служіння, орієнтовані на Христа, пов’язані з міжнародними та внутрішніми лихами. Веб-сайт містить найновішу та найсвіжішу інформацію про стихійні лиха, що трапляються у відповідних місцях. Щоб надати унікальну інформацію та дозволити відвідувачам веб-сайту дізнатись останні новини та оновлення подій, є можливість переглянути декілька розділів веб-сайту. Сюди входять залучення, новини, загальна інформація, пожертви, архіви.

Враховуючи загальну спеціалізацію веб-сайтів, особлива увага зосереджена навколо розділу Новини. Тут ви можете натрапити на недавню інформацію, пов’язану з подіями, що відбулися в одному з місць, на якому зосереджується веб-сайт. Новини додаються регулярно, щоб інформувати читачів про катастрофи, що сталися не зовсім давно. Також є доступ до розділу «Архів», де ви можете натрапити на всі новини, розділені на час їх завантаження. Поряд із текстовою інформацією, багато новин надходять із відеороликами, які надають візуальний вміст, пов’язаний із подією. Це робить презентацію новин більш привабливою та інформативною.

13. ThroBak

ThroBak

Створіть БЕЗКОШТОВНО

ThroBak це веб-сайт виробника найточніших та якісних марочних пікапів PAF. Вони ретельно вручну складають кожен предмет, використовуючи найякісніші компоненти та обладнання, що відносяться до 1950-х років і відповідають оригінальній продукції. Весь асортимент товарів та послуг ThroBak представлений на їхньому веб-сайті – просто перегляньте основні розділи, щоб знайти потрібні товари. Деякі з категорій включають пікапи PAF, Tele Pickaps, Strat Pickaps, Pedals, P-90 Pickaps, Strings, Parts & Gear і т.д. Веб-сайт також надає доступ до кошика для покупок, де ви можете додати вибрані товари для подальшого розміщення замовлення.

Крім багатого асортименту товарів та веб-магазину, ThroBak також пропонує розділ Blog, яким керують два автори. Блог містить кілька відгуків про товари, поради та рекомендації щодо підвищення ефективності процесу вибору продукту, а також іншу пов’язану інформацію. Весь дизайн блогу є привабливим та інтуїтивним – проста та інтуїтивна навігація – це те, що найбільше подобається в цьому. Це приємний зразок повнофункціонального проекту, створеного за допомогою Weebly!

14. Харчування для котів

Харчування для котів

Створіть БЕЗКОШТОВНО

Харчування для котів це веб-сайт, головна місія якого – надати найбільш чітку та корисну інформацію про котяче харчування та принципи годівлі. Проект також надає інформацію про хвороби котів, приготування їжі, догляд, ветеринарів та інші питання, з якими хвилюються більшість власників котів. Крім того, є можливість переглядати інформаційні веб-ресурси, які також містять цінні дані щодо догляду та годування котами. Розділ Пожертвування дозволяє трохи інвестувати в розробку веб-сайтів.

Блог Cat Nutrition не може не привертати увагу користувачів через велику доступність інформації про котів. Тут ви можете переглядати декілька публікацій, які стосуються теми веб-сайту, і регулярно оновлюються, щоб надати власникам котів лише цінну та корисну інформацію. Дописи оснащені функцією коментування, яка дозволяє читачам ділитися своїми думками та ідеями щодо прочитаних статей. Якщо є щось, чого ви не можете знайти відразу або вам просто не вистачає часу на перегляд каталогу публікацій, перегляньте блог Архів, який включає всі статті, структуровані за датою публікації. Блог виглядає привабливо, містить кілька тематичних фотографій та відео, які більшість власників котів цінують на користь.

15. Студентський фізичний терапевт

Студентський фізичний терапевт

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Студентський фізичний терапевт – Веб-сайт, що базується на Вайблі, який бачить свою місію у складних спортивних та ортопедичних фізичних терапевтах, щоб покращити свою професійну обізнаність та стати клінічними експертами, надаючи освіту про рівень проживання. Веб-сайтом належать і керують три фізичні терапевти, які присвячені діленню свого професійного досвіду, знань, досягнень та недавньої інформації про галузь.

Особлива увага приділяється ортопеду & Блог ручної терапії доступний на веб-сайті. Блог оновлюється регулярно, щоб надавати лише останні та сучасні новини та дані про ніші. Це місце, де автори пишуть про свою філософію лікування, яка може бути цікавою читачам. Для максимальної зручності всі публікації блогу поділяються на категорії на основі розглянутих тем. Є також доступ до розділу «Архів», де ви можете переглянути весь список статей, які коли-небудь публікувалися в блозі. Проект також пропонує безліч галузевих зображень та відеозаписів, пов’язаних із розглянутими темами блогу. Це сприяє його інформаційності та надає публікаціям блогу надійний зовнішній вигляд.

Нижня лінія

Наше вивчення цих прикладів блогів Weebly було справді приємним досвідом. Користувачам Weebly, відповідальним за ці сайти, слід аплодувати як за відданість ділитися своїм досвідом та поглядами, так і за те, щоб створити креативний, професійний вигляд і що найважливіше – ефективна присутність в Інтернеті.

Ви користувач Weebly? Тоді поділіться з нами своїм блогом!

Створіть БЕЗКОШТОВНО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me