Кращі приклади веб-сайту uKit

Приклади веб-сайту uKit


uKit – це потужний перетягування веб-сайту, який був створений з урахуванням ділової уваги. Платформа використовується для запуску та управління проектами малого бізнесу, але вона також чудово підходить для розробки інших типів веб-сайтів.

Однією з безперечних родзинок розробника веб-сайтів є його вражаюча простота у використанні та інтуїтивно зрозумілий підхід до веб-дизайну. uKit не вимагає жодної інформації про кодування або попереднього передумови веб-дизайну. Саме це робить послугу ідеальним рішенням для першокласників, які раніше ніколи не мали досвіду веб-дизайну. Також системою можуть ефективно користуватися досвідчені веб-розробники, які мають намір розпочати проекти для своїх клієнтів, не турбуючись про складні нюанси веб-дизайну..

Хочете подивитися найкращі зразки проектів, створених за допомогою uKit? Сьогодні ми пропонуємо вам колекцію реальних веб-сайтів, створених за допомогою цього платформа для створення сайтів без коду. Давайте подивимось, чи можна запустити веб-сайт, що генерує потенційні клієнти, не написавши жодного рядка коду.

1. Цикл спринту

Цикл спринту

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Цикл спринту це магазин велосипедів повного обслуговування, що пропонує багатий асортимент продукції, аксесуарів, частин велосипеда, велосипедів, а також послуги з ремонту та налаштування. Власник і менеджер магазину Маріан має понад 45 років досвіду роботи в велосипедній громаді.

Веб-сайт оснащений інтуїтивно зрозумілою навігацією, яка надає доступ до найважливіших розділів меню, а саме про послуги, бренди, велосипеди Fuji, велосипеди SE, коучинг та контакт. Слайдер фотографій, доступний на домашній сторінці, спрощує відчуття загальної атмосфери веб-сайту завдяки тематичним фото. Ви можете приєднатись до груп веб-магазину в соціальних мережах, розібратися у контактній формі та дізнатись деталі фізичного розташування веб-магазину безпосередньо на веб-сайті. Це дуже зручно та економить час.

2. Comfort Dental SPA

Comfort Dental SPA

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Comfort Dental SPA – стоматологічна клініка, яка бачить свою місію в забезпеченні клієнтів максимального рівня комфорту та відпочинку. Веб-сайт повністю підходить до основної спеціалізованої ніші, пропонує чітку інформацію про клініку, послуги, які вона пропонує, інформацію для перших пацієнтів та контактні дані. Ці аспекти відображені в розділах меню веб-сайту, наданих у верхній частині домашньої сторінки.

Відгуки постійних клієнтів та переваги, що відрізняють його від інших стоматологічних клінік, також доступні на домашній сторінці. Щоб зв’язатися з командою підтримки клієнтів, ви можете або заповнити онлайн-форму, знайдену в нижньому колонтитулі, або скористатися контактними даними. Також можна домовитись про зустріч в Інтернеті у відповідному розділі веб-сайту. Приємний зразок веб-сайту, що працює на uKit.

3. Cracs

Cracs

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Cracs є центром, що займається дослідженнями прикладних когнітивних наук. Вони зосереджені на розробці вдосконалених рішень для вимірювання та вдосконалення пізнання з метою виявлення та розкриття людського потенціалу. Веб-сайт структурований логічно. У ньому є проста навігація, оскільки всі елементи та секції знаходяться на своїх місцях тут. Переглядаючи веб-сайт, ви натрапляєте на послуги, які пропонує центр, когнітивні наукові рішення та контактні дані.

На головну сторінку входить повний екран повзунка з зображенням інформації про центр та відео, де ви можете дізнатися більше про нього. Веб-сайт рясніє тематичними зображеннями та пов’язаною інформацією, яка допоможе вам знайти відповіді на всі питання, які у вас можуть виникнути.

4. Транс-доставка

Транс-доставка

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Транс-доставка це веб-додаток, який використовується для замовлення та доставки їжі в Камеруні. Додаток доступний для завантаження в App Store та в Google Play. Весь процес оформлення замовлення займає лише кілька хвилин, оскільки додаток забезпечує найсучасніші мобільні технології, побудовані з урахуванням уваги клієнта.

Щоб дізнатися більше про додаток, його головну місію, варіанти завантаження та використання, відвідайте веб-сайт Trans Delivery – корисна ідея. Під час перегляду домашньої сторінки ви дізнаєтесь основну інформацію про ціни, варіанти доставки, реферальну програму, рішення щодо підтримки клієнтів та інші численні переваги програми, завдяки яким вона виділяється для натовпу. Щоб бути в курсі останніх оновлень додатків та новин, є можливість приєднатися до акаунтів у найпопулярніших соціальних мережах, які розміщені в нижній частині колонтитулу веб-сайту. Крім того, ви можете читати нішеві повідомлення в блозі та шукати пропозиції щодо роботи, якщо ви хочете приєднатися до команди.

Справді відмінна особливість веб-сайту – його розділ Ігри. Тут кожен зареєстрований користувач має можливість пограти в одну із запропонованих онлайн-ігор, щоб отримати додаткові очки та бонуси за подальше замовлення. Саме це спонукає користувачів до подальшого перегляду та надає цьому веб-сайту, що базується на uKit, високу функціональність.

5. Мегабайт медики

Мегабайт медики

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Якщо у вас виникли проблеми з комп’ютером чи будь-яким іншим пристроєм, значить Мегабайт медики – це найкраща адреса, яка може допомогти вам знайти рішення, яке справді працює! Компанія займається бізнесом більше 15 років, надаючи виняткове обслуговування клієнтів та допомагаючи виправляти безліч типів пристроїв.

Розділ “Про нас” у меню веб-сайту надасть вам детальну інформацію, тоді як у розділі Послуги пропонується перелік параметрів, якими ви можете скористатися під час їх використання. Повернувшись на домашню сторінку веб-сайту, ви зможете прочитати відгуки клієнтів та запросити пропозицію в той же день, скориставшись контактною інформацією, розміщеною на домашній сторінці.

6. ТОВ «Газ Консалтинг»

ТОВ «Газ Консалтинг»

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

ТОВ «Газ Консалтинг» Основна увага приділяється пропонуванню інструментів та підтримки дизайну машин, які можуть бути дуже корисними у промисловості композитів, що робить основний акцент на процесі пультрузії. Компанія бере участь у розробці високоякісної техніки та інструментів для досягнення максимальної стабільності процесу та зниження вимог до технічного обслуговування.

Веб-сайт компанії відповідає його спеціалізації, надаючи перелік послуг, основні моменти компанії, галерею продуктів та контакти, доступні у відповідних розділах меню. Якщо ви хочете дізнатися інформацію про компанію, цей веб-сайт, безумовно, стане зручним інструментом!

7. RR Опалення та сантехніка

RR Опалення та сантехніка

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

RR Опалення та сантехніка – компанія з опалення та водопроводу на базі Глазго, яка пропонує широкий спектр послуг в околицях. Компанія чудово підходить для заміни та встановлення котлів, сантехнічних послуг, промивання електроенергії, перевірок безпеки орендодавця, дизайну ванної кімнати та інших супутніх послуг. Ви можете дізнатися більше про них, відвідавши відповідні розділи веб-сайту.

Великий слайдер, розміщений на домашній сторінці, надасть вам якісні фотографії зразків дизайну ванної кімнати, щоб ви могли особисто оцінити роботу компанії. Хочете подати заявку на безкоштовну цитату без зобов’язань або забронювати зустріч? Ви можете зробити це, заповнивши онлайн-форму або особисто зв’язавшись із командою підтримки клієнтів компанії.

8. Фотографія Kever Conyers

Фотографія Kever Conyers

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Фотографія Kever Conyers це яскравий зразок якісного та привабливого портфоліо. Він належить Kever Conyers III – фотографу з багаторічним досвідом, який прагне представити свої роботи користувачам і успішно робить це на веб-сайті.

Цей веб-сайт містить усі елементи, які мають вирішальне значення для будь-якого портфеля. Тут немає нічого зайвого – всі елементи стоять на своїх місцях. Фотографії високої якості, що відображаються на білому тлі, – це те, що привертає увагу відвідувача з самого початку. Щоб переглянути деталі, можна збільшити кожну фотографію, просто натиснувши на неї. Також у нижньому куті домашньої сторінки є коротка інформація про фотографа та віджет зворотного дзвінка, що є зручним варіантом для відвідувачів, які цінують свій час.

Сам портфель підрозділяється на тематичні категорії, також існують спеціальні категорії з ціновою інформацією та контактною інформацією. Приємний та інформативний приклад веб-сайту з портфоліо!

9. Академія CDM

Академія CDM

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Академія CDM доводить, що розробники сайтів на зразок uKit – прекрасний варіант для некомерційних організацій. Академія CDM – це міжнародна середня школа в штаті Нігерія.

Веб-сайт пропонує багато корисного контенту для потенційних та нинішніх учнів, а також їх батьків. Є розділ навчальної програми, документальне відео про школу, онлайн-форми, інформація про вступний іспит тощо.

Сайт також є фірмовим: він має згуртовану колірну гамму, що відповідає логотипу академії та електронній пошті в домені веб-сайту – [email protected] На веб-сайті є більш ніж достатньо інформації про академію. Єдине, що я хотів би додати – це кілька відео.

10. Бонні Гласс

Бонні Гласс

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Бонні Гласс це проект, що належить Bonnie Glass, який створює унікальний одяг ручної роботи, який поєднує дивовижну універсальність текстур, кольорів та дизайну. Усі покриття, створені дизайнером, який живе і працює в Канаді, не тільки унікальні, але і зручні, якісні та привабливі. Кожна деталь шиється індивідуально з урахуванням спеціальних параметрів клієнтів.

Щоб ознайомитися з колекціями одягу Бонні, знайдіть час, щоб переглянути всі сторінки веб-сайту. Тут ви дізнаєтесь загальну інформацію про дизайнера, перелік майбутніх шоу та подій, особисті контакти та іншу цінну інформацію. Особливу увагу слід приділити розділам «Оригінали та винаходи», які також містять підкатегорії на основі типів одягу, що пропонуються там.

У якому б розділі ви не мали доступу, ви натрапите на описи деталей та декілька зображень із високою роздільною здатністю всього одягу, що пропонується там. Щоб переглянути детальні параметри кожної деталі, ви можете переглянути всі фотографії, щоб побачити її спеціальні параметри. Ще одна корисна особливість веб-сайту – доступність відгуків, опублікованих попередніми клієнтами – це обов’язково для цього типу проектів!

11. Масаж Емми Гудман

Масаж Емми Гудман

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Емма розпочала навчання з масажу в Інституті масажної терапії Енн-Арбор у 2010 році, вивчаючи шведські релаксації, міофасціальні релізи, спортивний масаж та нейромускулярну терапію. Здається, це справді, мабуть, саме тому Масаж Емми Гудман це простий веб-сайт, але ефективний.

Хоча кожен елемент є не що інше, як простий, це не погано. Веб-сайт простий у користуванні, і всю інформацію можна отримати одразу – контактні дані, послуги та ціни. Було б непогано мати щось, щоб зробити веб-сайт більш особистим, наприклад, відео чи біографію масажиста.

12. Тихоокеанські комерційні брокери

Тихоокеанські комерційні брокери

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Тихоокеанські комерційні брокери – це агентство нерухомості, яке надає інформацію, яку користувачеві можуть знадобитися всі в одному місці. Веб-сайт структурований логічно та має інтуїтивно зрозумілий та простий у навігації інтерфейс.

Перше, що привертає увагу користувачів, – це велике зображення будинку з гаслом компанії на ньому. Слоган передає головне повідомлення веб-сайту, тоді як зображення та логотип компанії виглядають контрастними на білому тлі. Не потрібно шукати основної інформації про компанію – просто прокрутіть сторінку вниз і знайдіть те, що вам потрібно.

Якщо ви все ще хочете дізнатися більше, перегляньте розділи веб-сайту, доступні в меню. Тут ви знайдете цінову політику компанії, галерею, новини та інформацію про власників. Загалом, веб-сайт простий, але функціональний та зручний.

13. AMB-скління

AMB-скління

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

AMB-скління займається бізнесом майже 10 років, невтомно працюючи над створенням репутації, заснованої на чесності, доброчесності та обслуговуванні клієнтів. І це не порожні слова, адже перше, що ви бачите, – це відгуки їх клієнтів, які діляться своїм досвідом роботи з AMB Glazing.

Існує велика різниця між професійним підходом до створення веб-сайтів та “ах, це зробимо”. Легка для розуміння навігація, якісні зображення, кожна деталь на своєму місці – ось відмінні риси веб-сайту. Мені подобаються їх чорний, білий і синій кольори, він виглядає солідним, але все ще досить свіжим.

14. Куб

Куб

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Куб – одна з провідних компаній з 3D-друку, що базується в Лівані, що ставить кожного клієнта в центр уваги. Орієнтуючись на розвиток довготривалих відносин, компанія пропонує багатий асортимент високоякісної поліграфічної продукції. До них належать принтери, витратні матеріали, майстерні та класи, а також послуги з технічного обслуговування, друку та ремонту.

Веб-сайт компанії не тільки надає детальну інформацію про тривимірні товари / послуги, що пропонуються, але також дає можливість зайти в розділ Магазин та оформити замовлення там. Це дуже зручно для кожного користувача, який має намір вибрати будь-який із цих елементів. Кожен продукт постачається з детальним описом, якісними зображеннями та технічними характеристиками, які допомагають користувачам у виборі.

Хоча веб-сайт Cube не великий (тут є лише розділи для дому та магазину), цього більш ніж достатньо для надання вичерпної інформації про товари / послуги, які користувачі шукають. Також є можливість відвідати облікові записи соціальних мереж, щоб бути в курсі останніх оновлених та новин компанії. Це ще один зручний варіант, який пропонує цей проект на основі uKit.

15. Еко-тури Dewclaw & Сафарі

Еко-тури та сафарі Dewclaw

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Еко-тури Dewclaw & Сафарі спеціалізується на організації екологічно безпечних турів та подорожей Сафарі Південною Африкою. Компанія, штаб-квартира якої знаходиться у Лівінгстоні, Замбія, пропонує широкий спектр туристичних турів та спеціальних пакетів поїздок, щоб відповідати різним потребам та спеціальним уподобанням. Завдяки інтегрованій функціональності електронної комерції можна забронювати екскурсію в комфорті вашого будинку через веб-сайт.

Щоб відкрити повний спектр послуг, які пропонує агентство та переглянути список доступних турів, вам доведеться переглянути всі сторінки веб-сайту. До них відносяться Головна, Про нас, Замбії Тур, Трансфери, Пакети, Проживання, Книга / Зверніться до нас тощо. Ці розділи містять вичерпну інформацію про процес бронювання турів та вирішення всіх організаційних питань. Особливу увагу слід приділити доступності функції зворотного дзвінка та можливості залишити повідомлення безпосередньо на веб-сайті.

Що стосується загального дизайну веб-сайтів, то він абсолютно підходить до основної спеціалізації. Існує кілька фотографій місць, до яких можна подорожувати, які були зроблені туристами або представниками агентства. Це додає компанії надійності та професіоналізму.

16. F.P. Магазин подарунків Kolbe & Кафе

F.P. Магазин подарунків і кафе Kolbe

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Для всіх, хто понад усе цінує комфорт та якість, F.P. Магазин подарунків Kolbe & Кафе пропонує високоякісні та ексклюзивні аксесуари та подарунки для дому та саду. Місце також відоме своїм кафе, де всі клієнти можуть добре провести час, насолоджуючись особливою атмосферою та неповторним дизайном.

Як сімейний бізнес, F.P Kolbe виділяється з натовпу завдяки своєму унікальному підходу та індивідуальній увазі до кожного клієнта. Родзинкою цього місця є підрозділ усіх доступних предметів на 11 номерів, які оснащені своїм особливим дизайном та темою (Декор саду, виготовлені в США меблі, різдвяна кімната, відкриті фонтани, декор стін, кімната на Хеллоуїн тощо.). Більш детальна інформація про кімнати, продукти та спеціальні частування для кафе доступна у основних розділах веб-сайтів, а саме: Головна, Про нас, Продукти та Меню. Щоб дізнатись контакти, перейдіть до заголовка / колонтитулу веб-сайту чи облікових записів соціальної мережі.

Загальний дизайн веб-сайту виглядає просто, але вражаюче. Коли ви перейдете на головну сторінку, ви побачите реальну фотографію місця, а також приголомшливу галерею зображень продуктів, які ви можете вибрати, а також меню страв, які ви можете замовити в їхньому кафе. Зручне та зручне рішення для всіх!

17. Облікові записи USB

Облікові записи USB

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Облікові записи USB пропонує професійні та проактивні бухгалтерські послуги, пристосовані до унікальних потреб клієнта. Компанія має багаторічну нішеву експертизу, що забезпечує якісну та надійну підтримку та унікальні стратегії, спрямовані на ефективний розвиток бізнесу.

Коли ви зайшли на веб-сайт, його дизайн, наявність категорій та детальні нюанси викликають почуття довіри та особливого довіру до бізнесу. Перелік послуг, які вони пропонують, перерахований безпосередньо на домашній сторінці разом з їх ціною. Також є якісне слайд-шоу із зображеннями, яке надає цілий спектр бухгалтерських послуг. Родзинкою домашньої сторінки є таймер зворотного відліку, який відображає кількість часу, що залишився до кінця дії спеціальної пропозиції.

Під час прокрутки сторінки вниз ви побачите відгуки клієнтів, інтегровану стрічку Facebook, онлайн-форму та кнопки соціальної мережі. Для розділів Блог та Корисні посилання створюються окремі веб-сторінки. Саме це робить пошук необхідної інформації про компанію швидким, легким та зручним для кожного користувача.

18. Горила відстеження Африки & Пригоди Сафаріс Уганда

Горила відстеження Африки та пригоди Сафаріс Уганда

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Горила відстеження Африки & Пригоди Сафаріс Уганда надає винятковий досвід подорожі всім, бажаючим насолоджуватися ландшафтами дикої природи та мешканцями Уганди. Туристична компанія, що базується на Ентеббе, бачить свою місію в організації різних видів поїздок на повний спектр послуг (бюджетні, помірні та розкішні тури) для дорослих та дітей.

Дизайн та функціональність їх веб-сайту створюють приємне враження на потенційних туристів, які бажають забронювати один із запропонованих турів. Немає необхідності переглядати проект тривалий час – достатньо лише переглянути повзунковий повзунок зображення, який представляє послуги туристичної компанії. Кожен слайд постачається кнопкою “Послуги”, яка перенаправляє користувача на відповідну сторінку.

На веб-сайті також міститься багато корисної інформації про типи турів, які пропонуються, загальні факти про їх роботу, швидкі посилання на всі пакети, спеціальні заходи та заходи обережності, якими користувачі повинні знати. Ви також можете отримати доступ до контактів агентства, відгуків клієнтів, інтегрованих відео- та графічних галерей. Маєте запитання? Тоді ви можете зв’язатися з менеджерами агентства за допомогою віджету Jivochat, який дозволяє спілкуватися в режимі реального часу. Це один з найбільш функціональних та інформативних веб-сайтів, що працюють на uKit!

19. Doms Teacher

Doms Teacher

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Doms Teacher це особистий веб-проект, яким належить і керує Домінік Брайан Сан-Хосе, який є професіоналом викладача і має особливе бажання та заклики до написання, ведення блогів, влогів та графічного дизайну. “Прагніть натхненно, перш ніж закінчується термін дії!” – це девіз Домініка, який дійсно відображає загальну значимість веб-сайту.

Тут, на веб-сайті, ви натрапите на вражаючу різноманітність інформації. Просто подивіться слайд-шоу, доступне на домашній сторінці, і виберіть те, що вам найбільше подобається. Кожен слайд має вбудовану кнопку, яка швидко перенаправить вас на обрану сторінку. Автор веб-сайту пропонує широкий спектр послуг, пов’язаних з діяльністю його вчителя. Детальна інформація про кожну послугу розміщена у відповідному розділі разом із платою за неї. Більше інформації надається на інших сторінках веб-сайтів, а саме в блозі, оглядах книг, тренері з досліджень, цінності ED, послуги, інформація та контакт. Яке б питання вас не цікавило, ви обов’язково зможете отримати потрібні факти тут.

20. Домашній магазин подарунків Logan

Домашній магазин подарунків Logan

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Домашній магазин подарунків Logan – найкраще місце для користувачів, які шукають ексклюзивні та якісні аксесуари та товари для дому. Який би домашній стиль ви не хотіли б створити, ви неодмінно знайдете найкращі предмети для створення найсучаснішого декору.

Сам веб-сайт виглядає досить просто, але інформативно. Він рясніє графікою та високоякісними фотографіями товарів, що пропонуються для продажу там. Галерея зображень по-справжньому вражає, містить широкий спектр меблів, персидські килими, посуд та інші подарунки, доступні за розумними цінами. Перелік додаткових послуг, а також їх вартість та детальні технічні характеристики також доступні на домашній сторінці.

Інтегрована функція електронної комерції дозволяє замовляти товари безпосередньо з веб-сайту. Це також досить легко, швидко і зручно. Щоб зв’язатися з менеджерами веб-магазинів, ви можете заповнити інтегровану форму онлайн-контактів, щоб надіслати повідомлення та отримати зворотній зв’язок у найкоротші терміни..

Нижня лінія

При правильному ставленні, uKit Веб-сайт може бути незамінним активом для будь-якого бізнесу. Потрібно докласти реальних зусиль, щоб перетворити його судноплавство на загальну катастрофу. Плюс, ціни дуже доступні.

Ви не обмежені темами та бізнес-нішами свого веб-сайту. Ліки? Чому ні?! Будівельний сектор? Шматок пирога. Йога чи інтернет-магазин? Вважай це зробленим! Веб-сайти, що мають схожий блог, є єдиним винятком із платформи – функція ведення блогів доступна, але не можна сказати, що це дуже зручно для повнофункціонального блогу. Загалом, uKit – одне з найкращих рішень на ринку, головним чином завдяки своїй універсальності.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me