Кращі приклади веб-сайту Ucraft

Кращі приклади веб-сайту Ucraft


Ucraft – це розробник хмарних веб-сайтів, сфера застосування яких зводиться до розробки ділових веб-сайтів та цільових сторінок. Платформа порівняно проста у використанні для людей із різноманітним фоном веб-дизайну, хоча для новачків може знадобитися більше часу, щоб освоїти послугу та почати створювати проекти з нею.

Ucraft дає можливість створювати чуйні веб-сайти які поставляються з повноекранними блоками, розширеними функціями створення веб-сторінок та плоским дизайном.

Розробник веб-сайтів є повністю безкоштовно, але він має кілька платних варіантів, які постачаються з 2-тижневою безкоштовною пробною версією, яка дозволяє протестувати весь набір функцій служби. Цього часу більш ніж достатньо, щоб зрозуміти, підходить платформа вашим потребам чи ні. Щоб зробити правильний вибір, знайдіть час, щоб переглянути найкращі зразки веб-сайтів, що працюють на Ucraft. Це надійний спосіб перевірити функціональність та набір функцій системи. Почнемо зараз.

1. Студія SNKH

Студія SNKH

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Студія SNKH це студія, що базується в Єревані, яка спеціалізується на дизайні інтер’єру та архітектури з 2014 року. Місце відоме своєю амбітною та молодою командою, приголомшливим портфоліо успішно завершених проектів та бажанням змінити місця, які вони переробляють на краще . Тут ви не знайдете багатьох текстів та описів, оскільки веб-сайт в основному пропонує широкий спектр його робіт з назвами проектів.

Під час доступу до кожного проекту ви знайдете його короткий опис (місцезнаходження, статус завершення, рік, площа тощо.). Меню веб-сайту також містить розділи “Люди, медіа” та “Привіт”, а також доступ до облікових записів соціальних мереж. Ці функції дозволяють дізнатися більше про команду дизайнерів, що працюють для компанії, та статті, опубліковані в медіа-джерелах, щоб забезпечити максимальну інформацію, яку потенційні клієнти хочуть знати.

2. Ми пояснюємо це

Ми пояснюємо це

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Ми пояснюємо це привертає увагу користувачів з перших секунд, проведених на веб-сайті завдяки анімованому фону, представленому на домашній сторінці. Якщо ви поспішаєте, вам не доведеться переглядати далі, щоб зрозуміти, для чого компанія спеціалізується. Однак, якщо ви збираєтесь стати їх клієнтами, ви будете раді вивчити розділ портфоліо та дізнатись опис процес виробництва відео в дії.

Команда розробників також представлена ​​тут, на домашній сторінці. Ви бажаєте зв’язатися з ними? Потім поспішіть заповнити контактну форму, вказавши своє ім’я, тип потрібного вам проекту та бюджет, який ви готові інвестувати. Щоб бути в курсі оновлень студії та спеціальних пропозицій, підпишіться на розсилку. Це основні особливості, які роблять цей проект гідним зразком веб-сайту Ucraft.

3. Експедиції NGUYEN

Експедиції NGUYEN

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

НГУЙЕН це проект, власником і менеджером якого є В’єт Нгуен – голова і засновник Nguyen Expeditions, компанії з жорстких технологій. Компанія займається будівництвом, придбанням та інвестуванням у бізнес з важкими технологіями. Веб-сайт пропонує блог та інвестиційний портфель, який охоплює цифрові зразки програм, веб-сайтів, онлайн-програм та програмного забезпечення, які вони успішно завершили.

Дизайн проекту виглядає дещо похмурим, якщо не навіть містичним. Його чорний фон створює стильне, але трохи незвичне враження. У той же час він зосереджує увагу користувачів на списку постів та послуг, які компанія пропонує. Ви можете слідкувати за оновленнями компанії в соціальних облікових записах, записавшись на них на веб-сайті. Відвідавши сторінку контактів, ви можете не тільки дізнатись способи зв’язатися з компанією, а й зробити пожертву для подальшого вдосконалення та розвитку компанії..

4. Маертен & Партнери

Maerten & Partners

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Маертен & Партнери – це тимчасове агентство з управління проектами, яке має багатий досвід корпоративного бізнесу. Засновник компанії – Том Маертен, який працює в тісній співпраці з іншими членами команди, щоб забезпечити найкращий результат. Веб-сайт компанії має стильний діловий вигляд.

Там немає нічого надмірного – всі елементи знаходяться на своїх місцях, тоді як світлий фон ефективно підкреслює основні розділи веб-сайту. Меню веб-сайту надає доступ до переліку послуг, які компанія пропонує, відгуки клієнтів, відкриті завдання, тимчасова команда менеджерів та контакти. Вся інформація добре структурована для забезпечення максимальної зручності використання, зручності та економії часу.

5. Єріші Мілано

Єріші Мілано

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Єріші Мілано – бренд Luxury Bag, заснований і заснований в Мілані. Ідея створення бренду належить Ірині Єрицян, вірменському модельєру, відомому своєю непередбачуваністю та унікальним баченням жіночності. Її дизайн сумок завжди привертає увагу жінок з усього світу завдяки їх поєднанню італійського розкоші та інноваційного сучасного стилю, а також еклектичному унікальному дизайну.

Веб-сайт має сучасний вигляд, і він абсолютно підходить до нішевої спеціалізації компанії. Він рясніє тематичними фото, пов’язаними з модою, які яскраво виділяються на білому тлі проекту. Веб-сайт має чотири сторінки, на яких висвітлюються всі питання, які можуть зацікавити клієнтів. До них належить сторінка «Про нас», яка розповідає про Ірину, її біографію, цілі та розвиток кар’єри, Галерея з великою кількістю фотографій сумочки, сторінку контактів та окремий розділ магазину, де кожен може оформити замовлення майже за короткий час. Цей веб-сайт, що базується на Ucraft, виглядає професійним та навантаженим функціями.

6. Колекціонер Медзь Базар

Колекціонер Медзь Базар

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Колекціонер Медзь Базар є офіційним веб-сайтом альтернативно-фольклорного колективу, який складається з турецьких, вірменських, американських та французьких музикантів. Той факт, що бренд охоплює людей різних національностей та культур, сприяє унікальному звучанню його музичних композицій.

Веб-сайт надає не тільки найвичерпнішу інформацію про заборону, її членів, історію, заплановані тури, новини та оновлення, а також творчі плани. Він також рясніє музичними композиціями, які належать до групи. Таким чином, можна перераховувати ці пісні безпосередньо на веб-сайті, ділитися посиланнями на них з іншими шанувальниками або купувати або окремі композиції, або альбоми, які вам найбільше подобаються. Усі альбоми доступні на домашній сторінці, і ви можете вибрати будь-який з них, коли є така потреба. На веб-сайті також є безліч фотографій групи, які відображаються на всіх сторінках. Це створює позитивне враження для кожного користувача, який переглядає веб-сайт.

7. Мед 911

Мед 911

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Мед 911 є онлайн-аптекою на базі Єревану, яка пропонує багатий асортимент ліків для лікування різних станів здоров’я. Це також місце, де кожен клієнт може натрапити на корисну інформацію про ті ліки, які його цікавлять. На сьогоднішній день аптека є одним з найбільш надійних і зручних способів покупки ліків та інших питань, пов’язаних зі здоров’ям. такі продукти, як медична техніка, товари для спорту та фітнесу, біоактивні добавки, гігієнічні та лікувальні розчини, косметика та інше.

На веб-сайті представлений багатий каталог ліків, доступний на домашній сторінці. Каталог складається з декількох категорій товарів з урахуванням їх наслідків. Параметр фільтра пошуку, доступний у кожному розділі, допомагає знайти потрібний товар без зайвих витрат часу та зусиль. Кожен товар, вказаний у каталозі, має детальний опис та специфікації цін, щоб спростити вибір клієнта. Крім того, можна запланувати візит до лікаря в режимі онлайн, заповнивши інтегровану форму. Загалом, цей веб-сайт, що працює на Ucraft, є логічно структурованим, що сприяє простоті використання та зручності торгового процесу.

8. Ілюстрації шлейфу

Ілюстрації шлейфу

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Ілюстрації шлейфу це особистий проект Морської Фейлебуа, яка створює унікальні та якісні плакати, якими цікавляться шанувальники мистецтва. Тут ви можете дізнатися інформацію про художницю, її творчий підхід, цілі та очікування.

Веб-сайт гармонійно включає портфоліо, проект електронної комерції та блог. Це також місце, де кожен може взяти уроки малювання, які проводить художник. Щоб отримати їх, вам слід просто завітати на відповідну сторінку, щоб дізнатися умови співпраці. Сторінка портфоліо дозволяє переглядати найкращі твори, що належать Морській, які краще розкривають її індивідуальний творчий стиль. Для кожного зображення існує опція попереднього перегляду, яка дозволяє вам його детально бачити. Однією з відмінних особливостей веб-сайту є той факт, що його вміст написано французькою мовою. Це може дещо ускладнити процес перегляду для всіх, хто не знає цієї мови.

9. Метт Галерея

Метт Галерея

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Метт Галерея це унікальна художня ювелірна галерея, розроблена та створена Меттом – 8-річним хлопчиком, який любить виражати себе за допомогою малювання. Метт особисто створює милих та оригінальних персонажів, які надалі використовуються для оформлення шпильок та підвісок, виготовлених вручну з латуні та срібла.

Перший погляд на веб-сайт не може не привернути уваги користувачів – тут є повноекранна фотогалерея, що представляє одного з персонажів, створених Меттом. Це маленький літаючий слон на ім’я Юакок, який представляє себе та своїх друзів глядачам. Це дійсно весело, незвично та оригінально, і саме це викликає бажання продовжувати перегляд веб-сайту. Прокручуючи сторінку вниз, ви натрапляєте на картинки із реального життя продуктів, зроблених із персонажами Метта. Ті, хто має намір придбати ці продукти, повинні отримати доступ до сторінки Знайти нас, де перераховані всі місця, де їх можна придбати. Крім того, можна зайти на сторінку “Контакти”, де можна заповнити онлайн-контактну форму, щоб зв’язатися з власником веб-сайту.

10. Ставка Конструкт

Ставка Конструкт

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Ставка Конструкт – це ігрове програмне забезпечення для онлайн-ігор нового покоління, нагорода та технологія, що надає послуги для онлайн-ігорної індустрії ігор. Вони регулярно представляють інноваційні та перевірені пропозиції для різних ігрових галузей. Маючи понад 15 років нішевого досвіду, компанія може багато чого запропонувати своїм партнерам, включаючи високоякісне рішення білого етикету, автономні розробки проектів, а також програми під ключ. Платформа пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію для тестування цих та інших варіантів, які вони пропонують.

Щоб дізнатися більше про програмне забезпечення та компанію загалом, має сенс відвідати їх веб-сайт. Тут ви знайдете кілька основних сторінок, а саме: Продукти, Ринок, Події, Інтеграції. Для отримання додаткової інформації також можна отримати доступ до прихованого меню, знайденого у правому куті веб-сайту. Меню містить більше сторінок, таких як Про компанію, Партнери, Кар’єра, Преса & ЗМІ, ресурси, блог та нагороди. Переглянувши ці джерела, ви знайдете безліч рішень та корисної інформації про те, як розпочати власний ігровий бізнес. Проект доступний кількома мовами, що дає змогу розширити свою цільову аудиторію. Це гідний зразок бізнес-сайту, створеного за допомогою Ucraft!

Нижня лінія

Ucraft вартий уваги, коли у вас є ідея побудувати бізнес-сайт, цільову сторінку або а проект для особистого користування. Зразки розглянутих вище веб-сайтів є найкращим доказом надійності, зручності, простоти використання та функціональності системи. Проекти, побудовані за допомогою сервісу, виглядають стильно, чуйно та сучасно, і є кілька інструментів для налаштування дизайну, які можна використовувати для підвищення продуктивності вашого веб-сайту..

Ucraft – це приємний вибір для користувачів, які мають намір створити якісні веб-сайти без необхідних навичок кодування. Робота з розробником веб-сайтів є простою та швидкою, оскільки на вибір є кілька функцій дизайну. Платформа чудово підходить для тих, хто очікує на гідний результат без серйозних передумов веб-дизайну та знань.

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me