Najlepszy darmowy hosting „Brak reklam” w 2020 roku

Nie wszystkie bezpłatne usługi hostingowe muszą zawierać wiele reklam. Zebraliśmy 7 najpopularniejszych opcji i uszeregowaliśmy je według czasu dostępności, czasu ładowania, funkcji, wsparcia i niezawodności.


Co zrobiliśmy, aby znaleźć najlepsze

Przeszukaliśmy internet i wybraliśmy piętnaście darmowych platform hostingowych. Następnie wykopaliśmy dalej i wyzerowaliśmy siedem najlepszych darmowych usług hostingowych, zwracając uwagę na wiele czynników, w tym dostępne funkcje, koszty, obsługę klienta i opcje aktualizacji. Przeanalizowaliśmy wszystkie te hosty po rejestracji i utworzeniu naszych witryn na każdym z nich. Pomogło nam to ocenić takie wskaźniki, jak czas sprawności i średni czas ładowania.

Co zrobiliśmy:

 • Zapisany do członkostwa w naszych 7 najlepszych darmowych hostach internetowych.
 • Analizowane wszystkie ważne ich darmowe funkcje.
 • Ustawiać prosta strona WordPress.
 • Monitorowane (nadal monitoruje) czas działania strony i czas ładowania strony.
 • Ranking każdy dostawca zapewnia dostępność, szybkość, wsparcie, funkcje i niezawodność.

darmowy hosting danych porównania

Najlepsza darmowa usługa hostingowa otrzymała pełne 10 punktów w każdej kategorii, a najgorsza. Wreszcie, zsumowaliśmy punktację każdego gospodarza, aby stworzyć nasz ostateczny ranking 7 najlepszych.

Top 7 najlepszych darmowych usług hostingowych w 2020 roku

Kiedy po raz pierwszy myślisz o założeniu witryny, najprawdopodobniej chciałbyś zacząć od bezpłatnej platformy hostingowej.

Bezpłatne hosty internetowe są dość popularne, ponieważ pozwalają zaoszczędzić pieniądze i zbudować reputację bez konieczności inwestowania. Ale to nie jest tak proste, jak wygląda na papierze. Nie zawsze są tym, czym się wydają. Niektóre bezpłatne hosty mogą nawet nie być odpowiednie dla wszystkich witryn ze względu na ograniczenia i ograniczenia, z którymi się wiążą.

Znalezienie właściwej opcji może być kłopotliwe, ale nie martw się, ponieważ wykonaliśmy dla Ciebie ciężką pracę. Poznajmy siedem najlepszych darmowych witryn hostingowych.

Hostinger: najlepszy tani hosting

Czas działania:
99,97%

Czas ładowania:
384 ms

Koszt (plan 4-letni):
0,80 USD / mc

Koszt (plan roczny):
1,95 USD / mc

Wsparcie:
9/10

Funkcje:
8/10

Hostinger został uruchomiony w 2004 roku i od tego czasu dotarł do bazy użytkowników ponad 29 milionów klientów w 178 krajach. Codziennie rejestruje się ponad 15 000 nowych użytkowników.

Zapewnia swoim klientom hosting współdzielony, chmurowy i VPS. Pojedynczy pakiet hostingu współdzielonego zawiera jedną stronę internetową, jedno konto e-mail i przepustowość 100 GB za 0,80 USD miesięcznie. Gdzie indziej hosting w chmurze firmy zaczyna się od 7,45 USD miesięcznie.

Podstawowy pakiet zawiera dedykowany adres IP, pamięć 40 GB, 3 GB pamięci RAM i nieograniczoną liczbę danych. Hostinger oferuje sześć opcji hostingu VPS, już od 3,95 $ miesięcznie. To daje 20 GB przestrzeni dyskowej, 1000 GB danych i procesor 2,4 GHz.

Test szybkości witryny z oceną wydajności & czas ładowania (Pingdom):
pingdom-hostinger

Czasy odpowiedzi serwera (Bitcatcha):
hostinger-bitcatcha

Kluczowe cechy

 • Brak limitów w pakietach dzielonych Premium i Business
 • Wiele usług obejmuje bezpłatną domenę
 • Zoptymalizowany dla WordPress
 • Skalowalne plany chmurowe dla rozwijających się firm
 • Konfigurowalne pakiety VPS
 • Niestandardowy panel sterowania
 • Wsparcie czatu dostępne 24 godziny na dobę

Miejsca na dysku
bez limitu

Pasmo
bez limitu

Strony internetowe
1

Darmowa domena
Nie

Darmowe SSL
19,95 USD

Plany hostingowe
www.hostinger.com

000WebHost: ten z historią

Czas działania:
99,16%

Czas ładowania:
424 ms

Niezawodność:
8/10

Bez reklam:
tak

Wsparcie:
8/10

Funkcje:
8/10

000WebHost jest naszym numerem jeden z wielu powodów. Jest to jedna z pierwszych darmowych platform hostingowych i znana jest z tego, że nie ogranicza liczby kont, które może posiadać użytkownik.

Z ponad 18 000 000 witryn hostowanych na platformie, 000WebHost jest jednym z najlepszych bezpłatnych narzędzi hostingowych z historią ponad dziesięciu dekad. Jednak może nie być bardzo niezawodny, ponieważ wiadomo, że jest w trybie offline przez 60 minut dziennie, pomimo obiecanej dostępności przez 99,9% czasu.

Test szybkości witryny z oceną wydajności & czas ładowania (Pingdom):
000webhost-bitcatcha

Czasy odpowiedzi serwera (Bitcatcha):
bluehost-bitcatcha

Ograniczenia i problemy:

Istnieje limit rozmiaru plików, które można przesyłać za pomocą Menedżera plików. Nie mogą być większe niż 32 GB, co może nie wystarczyć dla większości użytkowników. Jednak nie ma takiego limitu, gdy używasz FTP do przesyłania plików.

Poza tym platforma nie oferuje kopii zapasowych, gdy hostujesz swoją witrynę za darmo. Jest to duże ryzyko, ponieważ dostawca hostingu został poważnie zaatakowany w 2015 r., Kiedy wyciekły dane ponad 13 000 000 użytkowników.

Co więcej, obsługa klienta jest również zła, ponieważ nie ma dostępnej opcji czatu na żywo ani poczty e-mail. Co najważniejsze, platforma przestaje działać na godzinę z powodu prac konserwacyjnych. Może to nie być idealna rzecz, jeśli próbujesz zdobyć odbiorców, ponieważ witryny muszą być otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dostępne aktualizacje:

000WebHost jest znany z bezpłatnych usług, ale oferuje również płatne funkcje, już od 0,80 USD / miesiąc. Pakiet zawiera bezpłatną nazwę domeny, całodobowe wsparcie zespołu, konto e-mail i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Ten oferuje przepustowość 100 GB, ale jeśli to nie wystarczy, możesz wypróbować droższą opcję za 2,15 USD / miesiąc. Obejmuje cotygodniowe kopie zapasowe i nieograniczoną przepustowość.

Kluczowe cechy

 • Usługi bezpłatne
 • Dostęp cPanel z wieloma funkcjami
 • MySQL, PHP
 • Darmowy kreator stron internetowych do szybkiego budowania witryny
 • WordPress zoptymalizowany do obsługi witryn opartych na WP

Miejsca na dysku
1 GB

Pasmo
10 gb

Strony internetowe
2)

Darmowa domena
Nie

Darmowe SSL
tak

Plany hostingowe
000webhost.com

InfinityFree: Wiele nieograniczonych funkcji za darmo

Czas działania:
98,19%

Czas ładowania:
306 ms

Niezawodność:
8/10

Bez reklam:
tak

Wsparcie:
7/10

Funkcje:
7/10

InfinityFree to nowa nazwa w branży, z której może pochwalić się tylko 200 000 klientów, ale szybko staje się opcją, jeśli chodzi o bezpłatne opcje hostingu.

Jest bardzo bogaty w funkcje i oferuje doskonały czas pracy, a także przy przyzwoitej prędkości. Jest tak dobrze, że trudno ci uwierzyć, że jest bezpłatny.

Test szybkości witryny z oceną wydajności & czas ładowania (Pingdom):
pingdom-InfinityFree

Czasy odpowiedzi serwera (Bitcatcha):
infinityfree-bitcatcha

Ograniczenia i problemy:

Chociaż witryna obiecuje nieograniczoną przestrzeń i przepustowość, możesz napotkać pewne ograniczenia, które wydają się różnić w zależności od użytkownika. Ponadto pozwala na maksymalnie 50 000 codziennych trafień. Poza tym istnieją ograniczenia dotyczące rodzaju plików, które można przesyłać na stronie. Sprawdź wytyczne, aby się upewnić.

Firma wydaje się być również bardzo rygorystyczna i może nie zastanowić się dwa razy przed zawieszeniem lub zamknięciem konta, jeśli nie zastosujesz się do tych wytycznych. Może to być bardzo ryzykowne, ponieważ nie są oferowane kopie zapasowe.

Dostępne aktualizacje:

Firma oferuje hosting premium, który oferuje bezpłatne certyfikaty SSL, cPanel, bezpłatną pomoc techniczną i całodobową obsługę klienta, bezpłatną migrację i przepustowość 250 GB. Jest dostępny już za 2,99 USD miesięcznie.

Jeśli ta przepustowość nie jest dla Ciebie wystarczająca, wypróbuj pakiet Ultimate za 5,90 USD. Oferuje kilka nieograniczonych funkcji, w tym nieograniczoną przepustowość.

Kluczowe cechy

 • 10 darmowych kont e-mail
 • Maksymalnie 400 stron internetowych
 • Nieograniczona przepustowość i miejsce na dysku
 • Darmowa subdomena z ponad 25 rozszerzeń
 • Instalacja jednym kliknięciem za pomocą instalatora Softaculous

Miejsca na dysku
bez limitu

Pasmo
bez limitu

Strony internetowe
400

Darmowa domena
Nie

Darmowe SSL
tak

Plany hostingowe
infinityfree.net

x10Hosting: nieograniczony, ale z kilkoma wadami

Czas działania:
97,81%

Czas ładowania:
410 ms

Niezawodność:
7/10

Bez reklam:
tak

Wsparcie:
7/10

Funkcje:
7/10

x10Hosting zapewnia użytkownikom darmowy „pełny pakiet hostingowy” i wydaje się, że dobrze sobie radzi z wypełnianiem obietnicy. Jest to jeden z niewielu bezpłatnych dostawców hostingu, który oferuje nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość.

Dzięki ponad dziesięciu latom działalności x10Hosting jest obecnie uważany za godną zaufania platformę do hostowania witryn za darmo. Oferuje dość dobry czas pracy bez przestojów, a prędkość jest dobra.

Oferuje również doskonały cPanel z możliwością instalacji ponad 30 aplikacji za pomocą jednego kliknięcia. Ma jednak kilka problemów.

Test szybkości witryny z oceną wydajności & czas ładowania (Pingdom):
pingdom-x10Hosting

Czasy odpowiedzi serwera (Bitcatcha):
x10hosting-bitcatcha

Ograniczenia i problemy:

Z przodu ten wydaje się być rozwiązaniem wszystkich twoich problemów, ale podobnie jak większość innych opcji, ma również kilka ograniczeń. Największym problemem jest brak adresu e-mail, co może być dużym problemem, jeśli zamierzasz mieć profesjonalną stronę.

Poza tym obsługa klienta nie jest zbyt dobra, ponieważ jedynym sposobem na uzyskanie pomocy jest publiczne forum. Odpowiedzi ekspertów mogą zająć trochę czasu.

Dostępne aktualizacje:

Możesz zdecydować się na pakiet premium, który zaczyna się już za 6,95 USD / miesiąc i oferuje wsparcie 24/7, lepszą wydajność i 99,9% gwarantowanego czasu pracy, automatyczne kopie zapasowe i kilka bezpłatnych narzędzi SEO.

Jeśli jednak to nie wystarczy, możesz zdecydować się na umowę długoterminową. Rejestracja przez co najmniej 2 lata podnosi cenę do 4,95 USD miesięcznie z innymi zaletami, w tym bezpłatną domeną (każdego roku), bezpłatnym dedykowanym adresem IP i bezpłatnymi certyfikatami SSL.

Jeśli jest to drogie i planujesz długoterminowo, możesz zdecydować się na rejestrację na co najmniej trzy lata. Spowoduje to obniżenie ceny do 3,95 USD.

Kluczowe cechy

 • Nieograniczona przestrzeń i przepustowość
 • PHP i MySQL
 • Instalacja jednym kliknięciem dla kilku aplikacji innych firm
 • Darmowy kreator stron internetowych do szybkiego budowania witryny
 • Przesyłanie FTP

Miejsca na dysku
bez limitu

Pasmo
bez limitu

Strony internetowe
1

Darmowa domena
Nie

Darmowe SSL
tak

Plany hostingowe
x10hosting.com

AwardSpace: Dość niezawodny bezpłatny hosting

Czas działania:
99,17%

Czas ładowania:
1111 ms

Niezawodność:
7/10

Bez reklam:
tak

Wsparcie:
7/10

Funkcje:
7/10

Z ponad 15-letnią historią i 2,5 milionami użytkowników AwardSpace to dość niezawodne bezpłatne platformy hostingowe. Oferuje funkcje, które ma bardzo niewiele bezpłatnych dostawców hostingu. Obejmuje to jedno bezpłatne konto e-mail i wsparcie 24/7.

Test szybkości witryny z oceną wydajności & czas ładowania (Pingdom):
pingdom-Awardspace

Czasy odpowiedzi serwera (Bitcatcha):
Awardspace-bitcatcha.jpg

Ograniczenia i problemy:

AwardSpace oferuje wiele, ale kończy się niepowodzeniem, jeśli chodzi o przestrzeń i przepustowość, ponieważ 1 GB miejsca może nie wystarczyć dla większości użytkowników. Oprócz tego niektóre z dostępnych funkcji mają ograniczenia. Na przykład nie ma przekazywania wiadomości e-mail, a dostęp do wiadomości e-mail można uzyskać tylko w wersji narzędzia opartej na przeglądarce.

Platforma jest dość niezawodna i bezpieczna dzięki ochronie firewall, ale nie oferuje żadnej kopii zapasowej. Innym poważnym problemem są pewne warunki w ich umowie, które dają AwardSpace pozwolenie na sprzedaż danych stronom trzecim. Może to stanowić ogromny problem dla niektórych użytkowników.

Dostępne aktualizacje:

Firma oferuje szeroki zakres usług premium, w tym hosting dzielony, hosting WordPress, hosting VPS Cloud, hosting częściowo dedykowany i certyfikaty SSL.

Najtańszy program współdzielonego hostingu zaczyna się już od 2,79 euro i oferuje fantastyczne funkcje, w tym nieograniczoną przestrzeń z lepszą prędkością i bezpieczeństwem. Jeśli to nie wystarczy, możesz wybrać droższy pakiet i cieszyć się darmowym zakupem

Kluczowe cechy

 • 1 GB miejsca i 5 GB przepustowości
 • Statystyki ruchu, aby ocenić wydajność Twojej witryny
 • Zaawansowany panel sterowania dla łatwego dostępu
 • Wsparcie 24/7, w tym czat na żywo
 • 1 domena z 3 subdomenami dozwolona
 • Ochrona przed wirusami i spamem

Miejsca na dysku
1 GB

Pasmo
5 GB

Strony internetowe
1

Darmowa domena
Nie

Darmowe SSL
tak

Plany hostingowe
Awardspace.com

FreeHostia: hostuj wiele witryn tutaj

Czas działania:
99,21%

Czas ładowania:
1168 ms

Niezawodność:
6/10

Bez reklam:
tak

Wsparcie:
5/10

Funkcje:
8/10

FreeHostia jest znana z serwerów z równoważeniem obciążenia, które pozwalają firmie oferować wyjątkowe czasy ładowania i czas pracy.

Obsługa klienta jest również bardzo dobra i nie będziesz musiał czekać dniami na odpowiedź od przedstawiciela. Kolejną zaletą jest możliwość hostowania pięciu domen i korzystania z maksymalnie trzech bezpłatnych kont e-mail. Mimo to nie jest to idealna platforma, ponieważ ma kilka ograniczeń.

Test szybkości witryny z oceną wydajności & czas ładowania (Pingdom):
pingdom-freehostia.jpg

Czasy odpowiedzi serwera (Bitcatcha):
freehostia-bitcatcha

Ograniczenia i problemy:

Jego największym ograniczeniem jest ograniczona przestrzeń dyskowa. 250 MB to za mało dla większości użytkowników. Nie jest w żaden sposób odpowiedni dla stron internetowych, które zawierają dużo treści, szczególnie grafiki, ponieważ zajmują dużo miejsca.

Poza tym przepustowość również nie jest zbyt dobra. Musisz wybrać płatny program, jeśli Twoja strona internetowa zyska na popularności.

Dostępne aktualizacje:

Płatne pakiety zaczynają się już od 1 $ / miesiąc. Korzystasz z 30 GB miejsca na dysku przy 1 TB miesięcznego ruchu, oprócz gwarancji dostępności przez 99,9% czasu. Nie jest to jednak jedyny pakiet premium firmy.

Oferuje serwery dedykowane już za 65 USD / miesiąc, a najdroższa dostępna opcja to 149,95 USD / miesiąc. Może się to wydawać dużo, ale firma oferuje zniżki, jeśli zarejestrujesz długoterminowe plany.

Kluczowe cechy

 • 250 MB miejsca na dysku i przepustowość 6 GB
 • 3 konta e-mail
 • 1 baza danych MySQL i 10 MB pamięci MySQL
 • 5 domen hostowanych
 • 1-kliknij instalację WordPress

Miejsca na dysku
250 mb

Pasmo
6 gb

Strony internetowe
5

Darmowa domena
Nie

Darmowe SSL
tak

Plany hostingowe
freehostia.com

FreeHosting: dobre dla małych witryn

Czas działania:
93,61%

Czas ładowania:
1596 ms

Niezawodność:
6/10

Bez reklam:
tak

Wsparcie:
5/10

Funkcje:
6/10

Z ponad 15 000 klientów i 10-letnim doświadczeniem FreeHosting.com jest uważane za całkiem niezłą markę. Ta europejska firma oferuje wiele funkcji, ale jej skomplikowane zasady mogą być trudne. Aby móc z niego korzystać, musisz spełnić jego rygorystyczne wymagania.

Przed zarejestrowaniem zalecamy szczegółowe zapoznanie się z Warunkami korzystania z usługi.

Test szybkości witryny z oceną wydajności & czas ładowania (Pingdom):
pingdom-freehosting

Czasy odpowiedzi serwera (Bitcatcha):
freehosting-bitcatcha

Ograniczenia i problemy:

Niesymetryczna przepustowość FreeHosting.com jest jej największą zaletą, ale brak miejsca (10 GB) może być sporą przeszkodą dla niektórych użytkowników. Poza tym zasady dozwolonego użytku są również nieco skomplikowane, ponieważ ryzykujesz utratą konta.

Ponadto firma nie oferuje subdomen, a obsługa klienta jest również dość zła, ponieważ jedyną opcją uzyskania odpowiedzi jest otwarcie biletu, który może chwilę potrwać, zanim zostanie potwierdzony.

Innym dużym problemem, z którym możesz się spotkać, jest długi czas ładowania. Załadowanie niektórych witryn hostowanych na platformie może zająć od 2 do 3 sekund, co jest dość wolne. Co więcej, czas dostępności nie jest również gwarantowany. 53% użytkowników opuści witrynę, jeśli załadowanie zajmie więcej niż 3 sekundy.

Dostępne aktualizacje:

Możesz kupić dodatki na całe życie lub wybrać pakiet premium, który zaczyna się już od 7,99 $ i oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Będziesz cieszyć się nieograniczoną przestrzenią dyskową i przepustowością, bezpłatnym certyfikatem SSL z subdomenami jako płatny klient. Inne korzyści obejmują sieć PHP, wiele kont e-mail, więcej baz danych MySQL, możliwość tworzenia kopii zapasowych danych, szczegółowe statystyki i szybsze serwery.

Kluczowe cechy

 • Niezmierzona przepustowość, tzn. Nie musisz się tym martwić
 • Kilka aplikacji internetowych, w tym PHP, MySQL, Apache i Linux
 • 10 GB miejsca
 • 1 konto e-mail
 • Maksymalnie jedna nazwa domeny

Miejsca na dysku
10 gb

Pasmo
250 gb

Strony internetowe
1

Darmowa domena
Nie

Darmowe SSL
tak

Plany hostingowe
freehosting.com

7 Najlepszy bezpłatny hosting w 2020 roku

Dostawca usług hostingowych
Niezawodność
Czas pracy
Czas ładowania
Ocena
1. Hostinger9/1099,97%384 MS4,6 / 5
2. 000WebHost8/1099,16%424 MS4,0 / 5
3. InfinityFree8/1098,19%306 MS3,8 / 5
4. x10Hosting7/1097,81%410 MS3,5 / 5
5. AwardSpace7/1099,17%1111 MS3,1 / 5
6. FreeHostia6/1099,21%1168 MS2,7 / 5
7. FreeHosting6/1093,61%1596 MS2,4 / 5

O naszym procesie przeglądu

free-web-hosting-review-process

W przeciwieństwie do innych tego rodzaju projektów, zapisaliśmy się na bezpłatną usługę hostingową od każdego z dostawców z tej listy.

Przeanalizowaliśmy również ich warunki świadczenia usług, aby wykorzenić wszelkie ukryte lub nieuczciwe klauzule. Korzystaliśmy z każdej usługi, dopóki nie wiedzieliśmy o tym od środka. Zauważyliśmy, jak łatwo było się zarejestrować, nawigować w systemie zaplecza i zainstalować WordPress. Skonfigurowaliśmy również strony testowe, monitorując czas działania serwera i czas ładowania stron.

Wreszcie oceniliśmy każdego bezpłatnego dostawcę usług hostingowych w skali od jednego do dziesięciu pod względem czasu pracy, czasu ładowania, funkcji, wsparcia i niezawodności. Zsumowaliśmy wynik każdej usługi i odpowiednio je uszeregowaliśmy.

3 rzeczy, które należy wiedzieć przed rozpoczęciem

Bardzo ważne jest, aby przeprowadzić trochę badań, nawet jeśli planujesz założyć witrynę za darmo. Oto kilka rzeczy do rozważenia przed wyborem bezpłatnej platformy hostingowej:

1. Wydajność serwera (czas działania & Prędkość)

To jest najważniejszy czynnik. Jaki jest sens posiadania witryny, jeśli w ogóle się nie ładuje lub ładuje się zbyt długo?

czas pracy i ładowania

Większość darmowych platform hostingowych znana jest z okropnego czasu pracy i niskiej wydajności. To całkiem zrozumiałe, dlaczego tak się dzieje. Chcą, abyś kupił płatny hosting i przeznaczył większą część swoich zasobów na płatne programy.

Oczekiwany czas

Twój hosting może pójść na dół

Codziennie
9 s

Co tydzień
1 m

Miesięczny
4 m 19 s

Rocznie
52 m 34 s

Ponadto jest to trudna sytuacja, gdy tysiące witryn są hostowane na jednym serwerze. Zasoby dzielą się na dużą pulę użytkowników, a każdy otrzymuje tylko niewielką część.

2. Zakończenie świadczenia usług

Może to zabrzmieć jak długa szansa, ale są szanse, że firmy przestaną działać z tego czy innego powodu. Oczywiście może się tak zdarzyć, nawet jeśli zdecydujesz się na płatny program hostingowy, ale w przypadku większości płatnych hostingu otrzymasz szansę przeniesienia witryny do innego dostawcy hostingu lub pobrania kopii zapasowej. Taki luksus zwykle nie jest dostępny w przypadku bezpłatnego hostingu i możesz stracić wszystkie swoje dane.

Ponadto istnieje ryzyko, że dostawca usług hostingowych zamknie Twoje konto z powodu naruszenia usługi lub innych podobnych przyczyn. Wiele firm robi to bez ostrzeżenia.

3. Wyciek danych

Cyberprzestępstwa są powszechne, a wszystko, co umieszczasz w Internecie, jest zagrożone. Większość darmowych dostawców hostingu nie oferuje odpowiedniego rodzaju bezpieczeństwa, który zagraża nie tylko Twojej witrynie, ale także Twoim danym.

Dostawca może nie wziąć odpowiedzialności, jeśli Twoja witryna zostanie zhakowana, a jeśli to dostawca zostanie zaatakowany, możesz nie mieć innej możliwości, jak tylko przyjąć trafienie.

Dlaczego bezpłatny hosting może nie być dobrą opcją

Pomimo wszystkich zalet darmowy hosting nie jest bardzo dobrą opcją, jeśli poważnie myślisz o budowaniu obecności w Internecie lub o swojej stronie internetowej. Pomyśl o pięciu rzeczach, które będą potrzebne do udanej witryny:

99,9% czasu działania z krótkimi czasami ładowania

Bezpłatne lub prawie bezpłatne serwery hostingowe oferują tak wysoką wydajność, jak większość wydaje się mieć wysokie roszczenia.

Bezpieczeństwo

Większość darmowych dostawców hostingu nie oferuje żadnych narzędzi bezpieczeństwa, a niektórzy nawet nie dostarczają certyfikatów SSL, które są niezbędne, jeśli chcesz odnieść sukces w sieci.

Doskonała obsługa klienta

Bezpłatne witryny hostingowe są niesławne ze względu na słabą obsługę klienta. Możesz nie mieć wyjścia, jeśli kiedykolwiek utkniesz.

Profesjonalne narzędzia

Będziesz potrzebował WordPress, bramek płatności itp., Aby móc hostować witrynę e-commerce lub profesjonalną platformę. Może to nie być możliwe, gdy hostujesz swoją witrynę na bezpłatnym hoście z powodu ograniczeń i braku funkcji.

Migracja

Oto niektóre z powodów, dla których dobrym rozwiązaniem może być przegapienie darmowych platform. Chociaż rozpoczęcie od bezpłatnego pakietu hostingowego, a następnie przejście do wersji płatnej, może wyglądać kusząco, nie zawsze może być dobrym pomysłem, ponieważ większość bezpłatnych dostawców hostingu może nie pozwolić na migrację na inną platformę.

Najlepsze alternatywy dla darmowego hostingu

Istnieje tylko jedna alternatywa dla darmowego hostingu, czyli hosting płatny. Nie daj się zwieść terminowi. Płatny hosting nie musi być drogi. Możesz znaleźć kilka najlepszych tanich hostów.

Najlepsze alternatywy dla darmowego hostingu

Za jedyne 10 USD miesięcznie. Możesz wybierać spośród różnych dostawców, takich jak Hostinger, Bluehost lub GreenGeeks. Sprawdź naszą listę najlepszych tanich platform hostingowych i wybierz jedną.

Większość firm oferuje nawet bezpłatne domeny internetowe i oferuje doskonałe funkcje, w tym narzędzia SEO, środki bezpieczeństwa, wysoką wydajność, narzędzia do tworzenia witryn, szczegółowe statystyki i doskonałą obsługę klienta.

Ostatnie słowo

Darmowy hosting brzmi jak dobry pomysł, dopóki go nie użyjesz. Po uruchomieniu witryny będziesz musiał stawić czoła kilku wyzwaniom, przy czym niska prędkość ładowania i ograniczony czas pracy są najbardziej rażącymi problemami. Ze względu na surowe warunki możesz nawet nie być w stanie hostować witryn specyficznych dla hosta na bezpłatnych platformach.

Lepiej zacząć od płatnej platformy. Nie wszystkie są bardzo drogie i większość z nich oferuje gwarancje zwrotu pieniędzy.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże ci podjąć świadomą decyzję. Co sądzisz o naszym rankingu w pierwszej 7? Czy masz jakieś doświadczenie z którymkolwiek z dostawców wymienionych w tej recenzji? Powiadom nas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map