Genesis WordPress Theme Review 2020 – Dlaczego warto go używać?

Czy jesteś właścicielem strony lub planujesz założyć witrynę za pomocą WordPress?


Jeśli tak, to powinieneś wiedzieć, że design jest największym czynnikiem przyczyniającym się do sukcesu Twojej witryny. Wszyscy natrafiamy na wiele świetnych treści w Internecie, ale ile z tych stron ma intuicyjny i atrakcyjny wygląd?

W ogóle niewiele!

Chociaż dobrze jest mieć „wirusowe” treści, może źle wpływać na źle zaprojektowaną stronę internetową. Ale nie wszyscy z nas są świetnymi projektantami, więc co robimy?

Zgadza się, zamiast tego wybieramy wstępnie zaprojektowany motyw!

Osobiście miałem wiele trudności z wybraniem odpowiedniego motywu. Bardzo trudno było przejrzeć tysiące motywów dostarczanych przez setki dostawców motywów WordPress.

Na szczęście dla ciebie znalazłem Studiopress – jednego z najlepszych dostawców motywów podczas moich prób i będę recenzował to samo w tym poście.

Uwaga: Zdecydowanie zalecamy wybranie motywów Studiopress, ponieważ są one idealne do wszystkich celów.

Motyw Genesis

Pobierz teraz Genesis Theme!

Rzućmy okiem na Studiopress:

StudioPress jest jednym z wiodących dostawców motywów WordPress w branży. Oferują dobrze zaprojektowane szablony, które spełniają wymagania Twojej firmy. Najlepsze w StudioPress jest to, że mają ponad 500 000 witryn WordPress w sieci Genesis i ponad 200 000 zadowolonych klientów na całym świecie.

Genesis Framework autorstwa Studiopress – przegląd szczegółów

Genesis Framework firmy Studiopress to framework WordPress, który pomaga zaprojektować stronę przyjazną SEO przy minimalnym wysiłku. Mówiąc w skrócie, Genesis to stos kodów, które są obecne między Twoim ulubionym motywem a oprogramowaniem WordPress. Jest to jedna z najlepszych platform WordPress dostępnych w branży, z tysiącami zadowolonych użytkowników korzystających z motywów Genesis do własnych stron internetowych.

Genesis Theme Framework

Jednym z powodów, dla których użytkownicy są tak szczęśliwi, jest to, że nie muszą się martwić o SEO swojej witryny!

Motywy Genesis WordPress zostały zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla wyszukiwarek i zapewniały użytkownikom wysokie bezpieczeństwo oraz krótszy czas ładowania strony. Dzięki lekkiemu kodowaniu. Oprócz tego mają również zespół wsparcia 24 × 7, motywy przyjazne dzieciom i wiele innych funkcji.

Wisienką na torcie jest to, że wszystkie funkcje otrzymują regularne aktualizacje przez programistów, więc struktura Twojej witryny nigdy nie jest przestarzała!

Pakiet motywów Genesis WordPress

StudioPress przygotował pakiety z myślą o kliencie, w oparciu o wymagania użytkowników i modele biznesowe.

Struktura motywu Genesis jest dostępna w dwóch opcjach z różnymi cenami.

1. Podstawowy pakiet ramowy Genesis:

Ten pakiet jest przeznaczony dla osób o ograniczonym budżecie, ale wymagających projektu premium. Oto funkcje dostępne w tym pakiecie:

  • Natychmiastowy dostęp
  • Regularne aktualizacje
  • Wsparcie 24 × 7
  • Dostęp do szczegółowych samouczków
  • Jednorazowa opłata za zakup

Ten pakiet można kupić za jedyne 59,95 USD.

Uzyskaj Genesis Framework teraz za 59,95 USD

2. Członkostwo Pro Plus

Jako użytkownik motywu Genesis WordPress uważam, że członkostwo Pro Plus jest najlepszą opcją do wyboru.

Przy 499,95 USD rocznie z członkostwem Pro Plus otrzymujesz natychmiastowy nieograniczony dostęp, regularne aktualizacje, nieograniczoną liczbę stron internetowych i wsparcie 24 × 7 dla wszystkich motywów wydanych przez StudioPress. Poza tym nie musisz się też martwić rocznymi opłatami za regularne aktualizacje – istnieje tylko jednorazowa opłata za zakup!.

W rzadkich przypadkach, gdy nie jesteś zadowolony z produktu StudioPress oferuje nawet 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Zapewniamy, że albo dostaniesz wartość swoich pieniędzy, albo je odzyskasz!.

Jeśli uważasz, że jest to kosztowne, nie martw się – szukałem i znalazłem świetne oferty dotyczące motywów Genesis WordPress, w których możesz uzyskać co najmniej 20% zniżki na wybrane pakiety. Jeśli się nie spieszysz, miej oko na stronie Genesis, ponieważ często pojawiają się ciekawe oferty.

Uzyskaj członkostwo Pro Plus za jedyne 499,95 USD

Funkcje motywu Genesis WordPress

Jak wspomniano powyżej, użytkownicy uwielbiają motywy Genesis, ponieważ zapewniają wszystko, czego możesz potrzebować. Przyjrzyjmy się szczegółowo funkcjom Genesis.

Przyjazny dla wyszukiwarek

Witryny zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek zajmują wyższą pozycję w rankingu wyszukiwarek. Oznacza to, że jeśli Twoja witryna jest przyjazna dla wyszukiwarek, otrzyma większy ruch, który po konwersji przekształci się w lepszy biznes.

Inną główną zaletą jest to, że obsługują kod schema.org, co oznacza, że ​​możesz łatwo uzyskać wynik mikrodanych bezpośrednio z kodu witryny..

Aby ułatwić Ci życie, wszelkie aktualizacje kodu wydane przez Google będą automatycznie aktualizowane przez samą strukturę Genesis!.

Genesis Responsive Designs

W obecnej erze cyfrowej wszyscy używają telefonu komórkowego.

Mając to na uwadze, StudioPress ciężko pracował, aby zapewnić, że środowisko Genesis jest responsywne i kompatybilne z telefonami komórkowymi i tabletami wszystkich rozmiarów ekranu.

Dzięki motywowi Genesis WordPress Twoja witryna mobilna zmienia się automatycznie w celu dopasowania do konkretnego urządzenia, którego używasz. Oprócz tego kodowanie HTML5 zapewnia dodatkową funkcjonalność wszędzie tam, gdzie jest to wymagane, bez względu na to, jakie treści hostujesz w swojej domenie.

Genesis WordPress Theme – Everything Unlimited

Wszyscy potrzebujemy nieograniczonych opcji, prawda?

Cóż, na szczęście dla ciebie, Genesis zapewnia nieograniczone wsparcie, aktualizacje i strony internetowe. Za jedną niską cenę oferuje nieograniczoną liczbę domen, na których możesz budować.

Nieograniczone wsparcie:

W przeciwieństwie do większości innych dostawców motywów, Genesis ma dedykowany zespół, którego jedynym priorytetem jest udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania w rekordowym czasie. To może nie wydawać się wielką sprawą, ale jest to powód, dla którego ludzie wybierają Genesis nad jakiegokolwiek innego dostawcę.

Nieograniczone aktualizacje:

Programiści Genesis nieustannie pracują nad ulepszaniem, dodawaniem i ulepszaniem motywów w oparciu o powtarzające się zapytania i częste ankiety.

Uwaga: Jeśli masz jakieś skargi lub potrzebujesz rozwiązania swojego pytania, studiopress ma osobną stronę społeczności, na której możesz zadawać pytania i rozwiązywać problemy.

Airtight Security for Genesis

Popularne strony internetowe, zajmujące wysokie pozycje, generujące wiele potencjalnych klientów padają ofiarą technik SEO Black Hat i mściwych hakerów. Prowadzi to do utraty działalności, straty czasu i szkodzi Twojej reputacji.

Dzięki Genesis nie musisz się o to martwić, ponieważ framework został opracowany przez eksperta ds. Bezpieczeństwa i programistę WordPress, Marka Jaquitha. Struktura jest niezawodna i hakerzy jej nie znoszą.

Dostosowanie przyjazne dla użytkownika

W przeciwieństwie do wielu marek, Genesis daje Ci możliwość dostosowania różnych aspektów Twojej witryny. Dzięki wszystkim widżetom dostępnym na pasku bocznym sam jesteś praktycznie programistą!

Najlepsze jest to, że możesz „mieszać i dopasowywać” swój układ zgodnie z wymaganiami i mieć do 6 układów dla każdego postu na swojej stronie.

W dowolnym momencie możesz zmienić typografię witryny, kolor, rozmiar czcionki, opcje obramowania i więcej, korzystając z prostych opcji z motywu Genesis.

Motywy potomne Genesis:

Motywy potomne Genesis to tylko podzbiory frameworku Genesis, które są aktywowane po pobraniu lub zainstalowaniu frameworku Genesis na twojej stronie internetowej. Jeśli Genesis (strona nadrzędna) zostanie zaktualizowana, motyw potomny (strona podrzędna) nie straci żadnej ciężkiej pracy.

Jeśli sprawdzisz katalog Studiopress, przekonasz się, że w ramach Genesis dostępnych jest ponad 50 motywów potomnych, z których możesz wybrać żądany motyw potomny zgodnie z wymaganiami.

Przeczytaj także – Najlepsze motywy potomne z Genesis 2020

Wskazówka:

Dla tych, którzy nie słyszeli, WP Engine (wiodący na świecie program hostingu zarządzanego) z powodzeniem połączył się z Genesis (najpopularniejszą na świecie platformą projektową WordPress).

Kierownictwo WP Engine szybko zapewniło opinię publiczną, że rozwój i wsparcie Genesis będą kontynuowane również w przyszłości. Wyjaśnili również, że będą dotrzymywać wszystkich istniejących zobowiązań klientów.

Jeśli szukasz usług hostingowych i chcesz uzyskać najlepsze narzędzia do swojej witryny o jak najlepszym stosunku jakości do ceny, sugeruję skorzystanie z hostingu WP Engine WordPress.

Istnieją plany uruchamiania, wzrostu, skalowania i niestandardowe, które obsługują wszystko – od małych witryn po duże. Najlepsze jest to, że od momentu przejęcia przez WordPress StudioPress w lipcu 2018 r. StudioPress i środowisko Genesis są częścią pakietu hostingowego WP Engine.

Oznacza to, że otrzymujesz wszystkie narzędzia StudioPress wraz ze strukturą Genesis w jednym pakiecie przy zakupie planu WP Engine!

Ale uwaga, te plany nie są tanie. Możesz jednak nadal zaoszczędzić 20% na WP Engine, korzystając z kuponu.

Końcowe przemyślenia

W obecnej epoce cyfrowej możesz uzyskać „n” liczbę motywów na swoją stronę, ale nie tylko ktoś pomaga ulepszyć biznes, jak Genesis może dla ciebie zrobić.

Jeśli naprawdę martwisz się o swoją witrynę WordPress i chcesz zwiększyć ruch, a także zwiększyć biznes, motywy Genesis autorstwa Studiopress byłyby moją rekomendacją dla Ciebie. Nie powiedziałbym, że jest to najlepszy dostawca motywów dostępnych na rynku, ponieważ mają naprawdę dobrych konkurentów, takich jak Headway, Elegant, Thesis itp..

Polecam to, ponieważ wypróbowałem wszystkie powyższe i odkryłem, że Genesis jest najlepszy, jeśli chodzi o łatwość użycia i funkcjonalność.

Możliwe, że masz wymagania inne niż moje. Dlatego sugeruję, aby porównać Genesis z innymi markami i ostatecznie podjąć świadomą decyzję.

Czytaj także:

  • Najlepsze motywy WordPress dla firmy SEO
  • Najlepsze biznesowe motywy WordPress 2020
  • 7 najlepszych motywów WordPress dla blogów

Autor biografii:

Gnanasekar jest badaczem treści w Wybrane oferty. Uwielbia poświęcać czas na pisanie artykułów technicznych i nietechnicznych. Oprócz pracy uwielbia gry na świeżym powietrzu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me