Porady marketingowe dla partnerów dla początkujących na 2020 rok

Marketing partnerski jest jednym z najlepszych sposobów zarabiania na Twojej witrynie. Zapewnia pełną kontrolę nad rodzajem reklamowanych produktów i nie potrzebujesz kapitału początkowego. Co więcej, tylko twoje umiejętności jako marketera i blogera określają zarobki.


Marketing partnerski jest idealny dla osób rozpoczynających działalność w świecie biznesu. W marketingu afiliacyjnym jest mnóstwo pieniędzy. Webmasterowie w Hosting Tribunal szacują, że branża warta jest 12 miliardów dolarów na całym świecie.

Porady marketingowe dla partnerówPorady marketingowe dla partnerów

Nikt nie zna dokładnej liczby partnerów, ale są w setkach tysięcy, a może nawet milionów. A to oznacza, że ​​konkurencja jest zacięta.

Nie chcemy cię straszyć, ale spojrzeć na to z innej perspektywy. Jak każdy inny biznes, sukces jako partner wymaga ciężkiej pracy.

Jeśli więc dopiero zaczynasz przygodę z marketingiem afiliacyjnym lub chcesz podnieść swoje umiejętności, zebraliśmy listę najlepszych porad marketingowych dla początkujących, które można wykorzystać w 2020 roku, aby pomóc Ci w drodze.

Tutaj są:

 • Połącz się z odbiorcami
 • Wybierz odpowiednią sieć afiliacyjną
 • Zoptymalizuj szybkość witryny
 • Przejdź na urządzenia mobilne
 • Napisz, co wiesz

Połącz się z odbiorcami

Nie popełnij błędu, użytkownicy rozpoznają linki partnerskie. Każdego dnia bombardowane są reklamy, a użytkownik musi dokonać zakupu. Umieszczenie posta na blogu pełnego linków nigdzie cię nie zaprowadzi.

Ważne jest, aby zrozumieć, że odwiedzający klikają linki tylko wtedy, gdy ci ufają. Buduj relacje z odbiorcami, zanim cokolwiek sprzedasz.

Dodaj też trochę siebie do swojej witryny. Upewnij się, że Twoi odbiorcy wiedzą, kto z nimi rozmawia, i dodaj do wszystkiego swój osobisty charakter. To buduje zaufanie.

Korzystaj ze wszystkich możliwych kanałów, aby komunikować się z odbiorcami. Zbudowanie listy e-mail to dobry sposób na bieżące informowanie wszystkich o nowych treściach. Wykorzystaj media społecznościowe, aby nawiązać silniejsze połączenie z publicznością.

Powstrzymaj się od publikowania w mediach społecznościowych linków partnerskich. Oryginalna treść z okazjonalnym łączem jest znacznie lepsza.

Rozważ nawet vlog lub podcast, lub rób seminaria internetowe. Jest to świetne, aby publiczność miała bardziej osobisty kontakt. Może zarobić więcej niż tysiąc postów z linkami.

Wybierz odpowiednią sieć afiliacyjną

To jeden z pierwszych kroków do zostania partnerem. Niestety dokonanie złego wyboru może niepotrzebnie utrudnić ci życie.

Więc upewnij się, że wybierz sieć afiliacyjną który pasuje do twoich potrzeb. O wiele łatwiej będzie Ci znaleźć produkty na rynku.

Jeśli chcesz sprzedawać produkty fizyczne, na przykład kosiarki do trawy, nie wybieraj sieci specjalizującej się w oprogramowaniu.

Zbadaj także programy partnerskie. Nie zadowalaj się tylko pierwszym, który wygląda dobrze. Być może istnieje sieć afiliacyjna z lepszymi produktami lub wyższymi prowizjami.

Sprawdź reputację sieci i zawsze czytaj warunki użytkowania. Świadomość, że nie ma nieprzyjemnych niespodzianek na drodze, zapewnia spokój podczas pracy.

Czytaj także: Top 10 najlepiej płatnych sieci partnerskich

Zoptymalizuj szybkość witryny

Niezliczone wady są spowodowane niskimi prędkościami ładowania. Po pierwsze, szybkość wpływa na ranking wyszukiwania. Długi czas ładowania również drażni odwiedzających. Oznacza to mniejszy ruch, mniej konwersji i gorsze współczynniki klikalności.

Google zdało sobie sprawę ze znaczenia szybkiego ładowania wiele lat temu. W związku z tym zawsze naciskają na szybsze strony. W 2019 r. Zaobserwowano już znaczną poprawę prędkości.

Witryny będą działały szybciej w 2020 r. Nie chcesz być jedyną, która ma powolną witrynę. Testuj czasy ładowania regularnie i wdrażaj najnowsze techniki poprawy szybkości witryny.

Jeśli Twoja witryna jest szybka, przyciąga więcej odwiedzających, którzy są zadowoleni z płynnego korzystania z witryny i zwykle kupuje więcej sprzedawanych produktów.

Przejdź na urządzenia mobilne

Wszyscy spędzamy tyle czasu na naszych komputerach, że trudno uwierzyć, że większość ruchu pochodzi z urządzeń mobilnych. Ale to prawda. Około 53% całej aktywności internetowej pochodzi z telefonów komórkowych i tabletów.

Mimo to większość witryn mobilnych ma straszną optymalizację. Wystarczy spojrzeć na statystyki. Na początku 2018 r. Pełne załadowanie przeciętnej strony mobilnej zajęło 22 sekundy. Najnowsze raporty pokazują, że dziś zajmują one około 15 sekund. To poprawa, ale wciąż jest strasznie powolna.

Jest to problem, ale jest także okazją do wyróżnienia się Twojej witryny. Zoptymalizuj go do przeglądania na urządzeniach mobilnych, aby 53% użytkowników przybywało do Ciebie.

Istnieje wiele sposobów tworzenia witryny przyjazny dla urządzeń mobilnych. Google’s mobilne narzędzie testowe informuje, czy Twoja witryna mobilna wymaga poprawy.

Niektóre dobre praktyki poprawiania szybkości witryn mobilnych obejmują optymalizację obrazów na urządzenia mobilne i korzystanie z AMP. Accelerated Mobile Pages to inicjatywa typu open source, która pozwala tworzyć strony z minimalnym kodem. Strony te mogą ładować się nawet czterokrotnie szybciej na urządzeniach mobilnych.

Napisz, co wiesz

Pisarze zawsze otrzymują tę radę. Jeśli piszesz własnego bloga, prawdopodobnie też go słyszałeś.

Jest to dwa razy więcej w przypadku marketingowców stowarzyszonych. Pamiętaj, że użytkownicy kupują tylko od osób, którym ufają. Najlepszym sposobem, aby wyglądać na autorytet w danym temacie, jest bycie jednym.

To może wydawać się zbędne, ale to prawda. Jest wielu marketerów, którzy nie wiedzą, co promują. I oczywiście, możesz ślepo dać dobre recenzje, aby zarobić kilka dolców. Jednak po promowaniu złego produktu nikt już nie klika linków.

Powiedział Warren Buffett, „Budowa reputacji zajmuje 20 lat, a jej zrujnowanie zajmuje pięć minut”. Marketing afiliacyjny potwierdza ten sentyment. Pojedynczy błąd może zepsuć twoją reputację na zawsze.

Nie chcemy cię tym zniechęcać. Jeśli wiesz, o czym piszesz, zyskasz gwiazdorską reputację. Ale musisz budować to stopniowo. Mimo to, gdy go zdobędziesz, wyniki uzasadnią wysiłek.

Najlepiej jest przejrzeć każdy produkt przed jego promocją. Jeśli nie jest to możliwe, przynajmniej upewnij się, że twoje badania są tak dokładne, jak to możliwe.

Gdy już stworzysz własną nazwę, możesz poprosić sprzedawców o wysłanie produktów do sprawdzenia. W ten sposób nie będziesz musiał ryzykować niedokładnej oceny.

Wniosek

Świat marketingu afiliacyjnego jest skomplikowany i chociaż łatwo zostać partnerem, nauka lin może zająć trochę czasu. Nie zniechęcaj się, jeśli za pierwszym razem nie wszystko pójdzie idealnie. Wystarczy postępować zgodnie z naszymi przewodnikami marketingowymi dla partnerów, wytrwać, ciężko pracować, a wyniki nadejdą.

Autor biografii:

Nick Galov, kierownik ds. Treści i menedżer społeczności w HostingTribunal.com. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako pomoc techniczna i administrator systemu Nick chce ulepszyć branżę hostingową jako całość. Poprzez bezstronne recenzje i szczegółowe studia przypadków pomaga ludziom znaleźć najbardziej odpowiedniego dostawcę usług hostingowych.

Czytaj także:

 • 5 niezawodnych sposobów na zwiększenie sprzedaży produktów stowarzyszonych w 2020 roku
 • 5 rodzajów blogów, które należy utworzyć, aby uzyskać dochód z marketingu afiliacyjnego
 • Top 10 najlepiej zarabiających blogerów świata
 • 10 najlepszych blogerów indyjskich
 • Ponad 12 sposobów zarabiania pieniędzy w blogu WordPress
 • 10 powodów, dla których nie odnosi sukcesów Blogger (i jak być!)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me