Найкращий безкоштовний веб-хостинг “Без реклами” у 2020 році

Не всі безкоштовні веб-хостингові послуги повинні містити багато реклами. Ми зібрали 7 найпопулярніших варіантів та класифікували їх залежно від часу роботи, часу завантаження, особливостей, підтримки та надійності.


Contents

Що ми зробили, щоб знайти найкраще

Ми здійснили пошук в Інтернеті та вибрали п’ятнадцять безкоштовних платформ для розміщення веб-сайтів. Тоді ми розробили далі та занурилися на сім найкращих безкоштовних веб-хостингів, звернувши увагу на багато факторів, включаючи доступні функції, вартість, підтримку клієнтів та варіанти оновлення. Ми вивчили всі ці хости після реєстрації та створення наших веб-сайтів на кожному. Це допомогло нам судити такі показники, як тривалість тривалості роботи та середній час завантаження.

Що ми зробили:

 • Підписали для членства в наших топ-7 безкоштовних веб-хостів.
 • Проаналізовано всі важливі їхні безкоштовні можливості.
 • Налаштуйте простий веб-сайт WordPress.
 • Моніторинг (триває моніторинг) часу роботи та завантаження веб-сайту.
 • Рейтинг кожен постачальник послуг про бездротовий час, швидкість, підтримку, функції та надійність.

дані безкоштовного веб-хостингу-порівняння

Найкращий безкоштовний веб-хостинг отримав по 10 балів у кожній категорії, а найгірший – один. Нарешті, ми підсумували рахунок кожного хоста, щоб створити наш остаточний рейтинг у топ-7.

Топ-7 найкращих безкоштовних веб-хостингів у 2020 році

Коли ви вперше задумаєтеся про створення веб-сайту, ви, швидше за все, захочете розпочати з безкоштовної веб-хостингової платформи.

Безкоштовні веб-хости досить популярні, оскільки дозволяють заощадити гроші та створити репутацію, не вкладаючи нічого. Але це не так просто, як це виглядає на папері. Вони не завжди є такими, якими вони здаються. Деякі безкоштовні хости можуть навіть не підходити для всіх сайтів через обмеження та обмеження.

Пошук правильного варіанту може бути клопітким, але хвилюватися не так, як ми зробили для вас важку роботу. Повідомте про сім найкращих безкоштовних веб-хостинг-сайтів.

Хостинг: Найкращий дешевий хостинг

Пробіг:
99,97%

Час завантаження:
384 мс

Вартість (4-річний план):
$ 0,80 / міс

Вартість (1-річний план):
$ 1,95 / міс

Підтримка:
9/10

Особливості:
8/10

Компанія Hostinger запустила в 2004 році і з тих пір охопила базу користувачів понад 29 мільйонів клієнтів у 178 країнах. Щодня підписується понад 15 000 нових користувачів.

Він надає своїм клієнтам спільний, хмарний та VPS хостинг. Єдиний пакет спільного хостингу включає один веб-сайт, один обліковий запис електронної пошти та пропускну спроможність 100 Гб за 0,80 доларів на місяць. В іншому випадку хмарний хостинг компанії починається від $ 7,45 на місяць.

Базовий пакет має виділений IP, 40 Гб пам’яті, 3 Гб оперативної пам’яті та необмежену кількість даних. Hostinger пропонує шість варіантів хостингу VPS, починаючи від $ 3,95 на місяць. Ви отримуєте 20 ГБ пам’яті, 1000 ГБ даних та процесор 2,4 ГГц.

Тест на швидкість веб-сайту з оцінкою продуктивності & час завантаження (Pingdom):
pingdom-хостинг

Часи відгуку сервера (Bitcatcha):
хостинг-бітча

Ключові особливості

 • Без обмежень на спільних пакетах Premium та Business
 • Багато послуг включають безкоштовний домен
 • Оптимізовано для WordPress
 • Масштабовані хмарні плани для зростання бізнесу
 • Настроювані VPS пакети
 • Спеціальна панель управління
 • Підтримка чату доступна 24 години на день

Місце на диску
Необмежений

Пропускна здатність
Необмежений

Веб-сайти
1

Безкоштовний домен
Ні

Безкоштовний SSL
19,95 дол

Плани хостингу
www.hostinger.com

000WebHost: Той, хто має історію

Пробіг:
99,16%

Час завантаження:
424 мс

Надійність:
8/10

Немає оголошень:
Так

Підтримка:
8/10

Особливості:
8/10

000WebHost – наш номер один із багатьох причин. Це одна з перших безкоштовних хостингових платформ і відома тим, що не обмежує кількість облікових записів, які може мати користувач.

З більш ніж 18 000 000 веб-сайтів, розміщених на платформі, 000WebHost входить до числа найкращих безкоштовних інструментів веб-хостингу з історією понад десяти десятиліть. Однак це може бути не дуже надійним, оскільки відомо, що він перебуває в режимі офлайн протягом 60 хвилин на день, незважаючи на обіцяний 99,9% часу роботи.

Тест на швидкість веб-сайту з оцінкою продуктивності & час завантаження (Pingdom):
000webhost-bitcatcha

Часи відгуку сервера (Bitcatcha):
синій-бітчак

Обмеження та проблеми:

Існує обмеження щодо розміру файлів, які ви можете завантажувати через Менеджер файлів. Вони не можуть перевищувати 32 Гб, що може бути недостатньо для більшості користувачів. Однак немає такого обмеження, коли ви використовуєте FTP для завантаження файлів.

Крім цього, платформа не пропонує резервного копіювання, коли ви розміщуєте свій сайт безкоштовно. Це великий ризик, оскільки хостинг-провайдер зазнав великої атаки у 2015 році, коли дані про понад 13 000 000 користувачів просочилися.

Крім того, підтримка клієнтів також погана, оскільки немає прямого чату чи електронної пошти. І найголовніше, що платформа опускається на одну годину завдяки технічному обслуговуванню. Це може бути не ідеальною справою, якщо ви намагаєтеся створити аудиторію, оскільки сайти мають бути 24/7.

Доступні оновлення:

000WebHost відомий безкоштовними послугами, але він пропонує і платні функції, починаючи від $ 0,80 на місяць. Пакет постачається з безкоштовним доменним іменем, цілодобовою підтримкою команди, електронною поштою та 30-денною гарантією повернення грошей.

Цей пропонує пропускну здатність 100 ГБ, але якщо цього недостатньо, ви можете спробувати більш дорогий варіант – $ 2,15 на місяць. Він поставляється із щотижневими резервними копіями та необмеженою пропускною здатністю.

Ключові особливості

 • Безкоштовні послуги
 • cPanel доступ з різноманітними функціями
 • MySQL, PHP
 • Безкоштовний веб-сайт для швидкого створення вашого сайту
 • WordPress оптимізований для розміщення WP-сайтів

Місце на диску
1 гб

Пропускна здатність
10 гб

Веб-сайти
2

Безкоштовний домен
Ні

Безкоштовний SSL
Так

Плани хостингу
000webhost.com

Безмежність: Безліч необмежених функцій безкоштовно

Пробіг:
98,19%

Час завантаження:
306 мс

Надійність:
8/10

Немає оголошень:
Так

Підтримка:
7/10

Особливості:
7/10

InfinityFree – це нове ім’я в галузі, яким можуть похвалитися лише 200 000 клієнтів, але воно швидко стає можливим варіантом, коли мова заходить про безкоштовні варіанти веб-хостингу.

Це дуже багато функціональних можливостей і пропонує чудовий час роботи, а також на пристойній швидкості. Це так добре, що вам може бути важко повірити, що це безкоштовно.

Тест на швидкість веб-сайту з оцінкою продуктивності & час завантаження (Pingdom):
pingdom-Безмежність

Часи відгуку сервера (Bitcatcha):
нескінченно-вільна-бітча

Обмеження та проблеми:

Хоча веб-сайт обіцяє необмежений простір та пропускну здатність, ви можете зіткнутися з деякими обмеженнями, які, як видається, відрізняються від користувача до користувача. Більше того, це дозволяє лише максимум 50 000 щоденних звернень. Крім цього, існують обмеження щодо типу файлів, які ви можете завантажувати на сайт. Ознайомтеся з рекомендаціями.

Компанія, здається, також дуже жорстка і може не замислюватися двічі перед тим, як призупинити чи закрити свій рахунок, якщо ви не будете дотримуватися вказівок. Це може бути дуже ризиковано, оскільки резервних копій не пропонується.

Доступні оновлення:

Компанія пропонує преміум-хостинг, який постачається з безкоштовними сертифікатами SSL, cPanel, безкоштовною технічною підтримкою та цілодобовою підтримкою клієнтів, безкоштовною міграцією та пропускною здатністю 250 ГБ. Він доступний за ціною від $ 2,99 на місяць.

Якщо цієї пропускної здатності вам недостатньо, спробуйте пакет Ultimate за $ 5,90. Він пропонує кілька необмежених функцій, включаючи необмежену пропускну здатність.

Ключові особливості

 • 10 безкоштовних акаунтів електронної пошти
 • 400 максимальних веб-сайтів
 • Необмежена пропускна здатність і дисковий простір
 • Безкоштовний субдомен із понад 25 розширень
 • Встановлення одним клацанням у програмі встановлення Softaculous

Місце на диску
Необмежений

Пропускна здатність
Необмежений

Веб-сайти
400

Безкоштовний домен
Ні

Безкоштовний SSL
Так

Плани хостингу
infinityfree.net

x10Хостинг: необмежений, але з кількома недоліками

Пробіг:
97,81%

Час завантаження:
410 мс

Надійність:
7/10

Немає оголошень:
Так

Підтримка:
7/10

Особливості:
7/10

x10Хостинг обіцяє надати користувачам безкоштовний «повний набір веб-хостингів», і, схоже, він виконує досить непогану роботу по виконанню обіцянки. Це один з небагатьох безкоштовних хостинг-провайдерів, який пропонує необмежену кількість пам’яті та пропускну здатність.

Маючи понад десять років у бізнесі, x10Hosting зараз вважається респектабельною платформою для безкоштовного розміщення сайтів. Він пропонує досить хороший час роботи, а також швидкість також хороша.

Він також пропонує відмінний cPanel з можливістю встановлення понад 30 додатків лише одним клацанням миші. Однак у нього є кілька питань.

Тест на швидкість веб-сайту з оцінкою продуктивності & час завантаження (Pingdom):
pingdom-x10Hosting

Часи відгуку сервера (Bitcatcha):
x10hosting-bitcatcha

Обмеження та проблеми:

З фронту, цей, здається, вирішує всі ваші проблеми, але, як і більшість інших варіантів, він також має кілька обмежень. Найбільша проблема – відсутність адреси електронної пошти, що може бути великою проблемою, якщо ви маєте намір створити професійний сайт.

Крім цього, підтримка клієнтів також не дуже хороша, оскільки єдиний спосіб отримати допомогу – через публічний форум. Може знадобитися деякий час, щоб почути відгуки експертів.

Доступні оновлення:

Ви можете вибрати пакет преміум-пакету, який починається на рівні 6,95 дол. На місяць, а також підтримує цілодобову підтримку, покращену продуктивність та 99,9% гарантованого часу роботи, автоматичне резервне копіювання та купу безкоштовних інструментів SEO.

Однак якщо цього недостатньо, то ви можете вибрати довгостроковий контракт. Підписка на принаймні 2 роки приносить ціну до 4,95 дол. На місяць з іншими перевагами, включаючи безкоштовний домен (щороку), безкоштовну спеціалізовану IP-адресу та безкоштовні сертифікати SSL.

Якщо це дорого і ви плануєте довгострокову перспективу, ви можете зареєструватися як мінімум на три роки. Це знизить ціну до 3,95 долара.

Ключові особливості

 • Необмежений простір і пропускну здатність
 • PHP і MySQL
 • Встановлення одним клацанням у кількох сторонніх програмах
 • Безкоштовний веб-сайт для швидкого створення вашого сайту
 • Завантаження FTP

Місце на диску
Необмежений

Пропускна здатність
Необмежений

Веб-сайти
1

Безкоштовний домен
Ні

Безкоштовний SSL
Так

Плани хостингу
x10hosting.com

AwardSpace: Досить надійний безкоштовний веб-хостинг

Пробіг:
99,17%

Час завантаження:
1111 мс

Надійність:
7/10

Немає оголошень:
Так

Підтримка:
7/10

Особливості:
7/10

Маючи понад 15-річну історію та 2,5 мільйона користувачів, AwardSpace є досить надійними безкоштовними веб-хостинг-платформами. Він пропонує функції, які дуже мало безкоштовних хостинг-провайдерів. Сюди входить один безкоштовний обліковий запис електронної пошти та підтримка 24/7.

Тест на швидкість веб-сайту з оцінкою продуктивності & час завантаження (Pingdom):
простір нагород pingdom

Часи відгуку сервера (Bitcatcha):
нагородний простір-bitcatcha.jpg

Обмеження та проблеми:

AwardSpace пропонує багато, але не вдається, коли мова йде про простір та пропускну здатність, оскільки 1 ГБ місця може бути недостатньо для більшості користувачів. На додаток до цього, деякі з доступних функцій мають обмеження. Наприклад, немає переадресації електронної пошти, і ви можете отримувати доступ до електронних листів лише в браузерній версії інструменту.

Платформа є досить надійною та безпечною завдяки захисту брандмауера, проте не пропонує резервного копіювання. Іншим головним питанням є деякі умови їх договору, які дають дозвіл AwardSpace продавати ваші дані третім сторонам. Це може бути величезною проблемою для деяких користувачів.

Доступні оновлення:

Компанія пропонує широкий спектр преміум-послуг, включаючи спільний хостинг, хостинг WordPress, хмарний хостинг VPS, напівприсвячений хостинг та сертифікати SSL.

Найдешевша спільна хостинг-програма починається від 2,79 євро та пропонує фантастичні функції, включаючи необмежений простір з кращою швидкістю та безпекою. Якщо цього недостатньо, ви можете вибрати більш дорогий пакет та насолоджуватися безкоштовним замовленням

Ключові особливості

 • 1 ГБ місця з 5 ГБ пропускної здатності
 • Статистика трафіку для оцінки ефективності вашого сайту
 • Розширена панель управління для легкого доступу
 • Цілодобова підтримка, включаючи чат наживо
 • 1 Домен з 3 субдоменами дозволено
 • Захист від вірусів і спаму

Місце на диску
1 гб

Пропускна здатність
5 гб

Веб-сайти
1

Безкоштовний домен
Ні

Безкоштовний SSL
Так

Плани хостингу
awardspace.com

FreeHostia: Тут розміщується кілька сайтів

Пробіг:
99,21%

Час завантаження:
1168 мс

Надійність:
6/10

Немає оголошень:
Так

Підтримка:
5/10

Особливості:
8/10

FreeHostia відомий збалансованими навантаженнями серверами, які дозволяють компанії пропонувати винятковий час завантаження та час роботи.

Обслуговування клієнтів також досить добре, і вам не доведеться чекати днями, щоб почути відповідь від представника. Ще одне яскраве місце – можливість розміщення п’яти доменів та користування до трьох безкоштовних облікових записів електронної пошти. Однак, незважаючи на все це, це не ідеальна платформа, оскільки вона має декілька обмежень.

Тест на швидкість веб-сайту з оцінкою продуктивності & час завантаження (Pingdom):
pingdom-freehostia.jpg

Часи відгуку сервера (Bitcatcha):
freehostia-bitcatcha

Обмеження та проблеми:

Найбільше обмеження – обмежений простір на диску. 250 Мб недостатньо для більшості користувачів. Це жодним чином не підходить для веб-сайтів, які містять багато вмісту, особливо візуальних, оскільки займають багато місця.

Крім цього, пропускна здатність теж не дуже хороша. Вам потрібно буде вибрати платну програму, якщо ваш веб-сайт набере пару.

Доступні оновлення:

Оплачені пакети починаються від 1 долара на місяць. Вам подобається 30 Гб дискового простору з 1 ТБ щомісячного трафіку, а також 99,9% гарантії тривалості роботи. Однак це не єдиний преміальний пакет компанії.

Він пропонує спеціалізовані сервери за ціною до $ 65 / місяць з найдорожчою опцією, доступною за $ 149.95 / місяць. Це може звучати дуже багато, але компанія пропонує знижки, якщо ви підписуєтесь на довгострокові плани.

Ключові особливості

 • 250 Мб дискового простору та пропускну здатність 6 Гб
 • 3 облікові записи електронної пошти
 • 1 база даних MySQL та 10MB сховище MySQL
 • 5 розміщених доменів
 • 1-клацаннями встановлення WordPress

Місце на диску
250 мб

Пропускна здатність
6 гб

Веб-сайти
5

Безкоштовний домен
Ні

Безкоштовний SSL
Так

Плани хостингу
freehostia.com

FreeHosting: добре для невеликих сайтів

Пробіг:
93,61%

Час завантаження:
1596 мс

Надійність:
6/10

Немає оголошень:
Так

Підтримка:
5/10

Особливості:
6/10

Маючи понад 15 000 клієнтів і 10 років в бізнесі, FreeHosting.com вважається досить великим ім’ям. Ця європейська компанія пропонує безліч функцій, але може бути досить складно ввійти через її складну політику. Вам потрібно відповідати суворим вимогам, щоб мати можливість ним користуватися.

Радимо детально ознайомитись з Умовами надання послуг перед тим, як зареєструватися.

Тест на швидкість веб-сайту з оцінкою продуктивності & час завантаження (Pingdom):
pingdom-freehosting

Часи відгуку сервера (Bitcatcha):
freehosting-bitcatcha

Обмеження та проблеми:

Незмірена пропускна здатність FreeHosting.com – це найбільша його сила, але дефіцит місця (10 Гб) може стати перешкодою для деяких користувачів. Крім цього, Політика добросовісного використання також є дещо складною, оскільки ви ризикуєте втратити свій рахунок.

Більше того, компанія не пропонує субдомени, і обслуговування клієнтів також досить погано, оскільки єдиний варіант отримати відповідь – це відкрити квиток, який може зайняти деякий час, щоб отримати підтвердження.

Ще одна велика проблема, з якою ви можете зіткнутися – це повільний час завантаження. На деяких веб-сайтах, розміщених на платформі, завантаження може зайняти приблизно 2 – 3 секунди, що досить повільно. Більше того, тривалість тривалості роботи також не гарантується. Насправді 53% користувачів покинуть сайт, якщо на завантаження піде більше 3 секунд.

Доступні оновлення:

Ви можете або придбати додатки на все життя, або вибрати преміум-пакет, який починається від 7,99 дол. США і постачається з 30-денними гарантіями повернення грошей..

Ви будете насолоджуватися необмеженим дисковим простором і пропускною здатністю, безкоштовним сертифікатом SSL з субдоменами в якості платного клієнта. Інші переваги включають мережу PHP, безліч облікових записів електронної пошти, більше баз даних MySQL, можливість резервного копіювання даних, детальну статистику та більш швидкі сервери.

Ключові особливості

 • Невимірена пропускна здатність, тобто вам не доведеться турбуватися про це
 • Купа веб-додатків, включаючи PHP, MySQL, Apache та Linux
 • 10 Гб місця
 • 1 Обліковий запис електронної пошти
 • Максимум одне доменне ім’я

Місце на диску
10 гб

Пропускна здатність
250 гб

Веб-сайти
1

Безкоштовний домен
Ні

Безкоштовний SSL
Так

Плани хостингу
freehosting.com

7 найкращих безкоштовних веб-хостингів у 2020 році

Постачальник веб-хостингу
Надійність
Час роботи
Час завантаження
Рейтинг
1. Хостингер9/1099,97%384 мс4.6 / 5
2. 000WebHost8/1099,16%424 мс4,0 / 5
3. Безмежність8/1098,19%306 мс3,8 / 5
4. x10Хостинг7/1097,81%410 мс3,5 / 5
5. Простір премій7/1099,17%1111 мс3.1 / 5
6. FreeHostia6/1099,21%1168 мс2,7 / 5
7. Безкоштовний хостинг6/1093,61%1596 р. Мс2,4 / 5

Про наш процес огляду

безкоштовний веб-хостинг-огляд-процес

На відміну від інших подібних проектів, ми підписалися на безкоштовний хостинг-сервіс від кожного з провайдерів у цьому списку.

Ми також проаналізували їх умови надання послуг, щоб усунути будь-які приховані чи несправедливі пропозиції. Ми використовували кожну послугу, поки не знали її всередині та зовні. Ми відзначили, наскільки легко було зареєструватися, перейти в бек-енд-систему та встановити WordPress. Ми також створили тестові веб-сайти, контролюючи час роботи сервера та час, необхідний для завантаження сторінок.

Нарешті, ми оцінили кожного безкоштовного провайдера веб-хостингу за шкалою від одного до десяти за час безперервної роботи, час завантаження, функції, підтримку та надійність. Ми підсумовували підсумки кожної служби і відповідно до них класифікували.

3 Що потрібно знати, перш ніж розпочати роботу

Важливо, щоб ви трохи провели дослідження, навіть якщо плануєте запустити веб-сайт безкоштовно. Ось кілька речей, які слід врахувати перед вибором безкоштовної хостингової платформи:

1. Виконання сервера (Uptime & Швидкість)

Це найважливіший фактор. Який сенс мати веб-сайт, якщо він зовсім не завантажується або завантажується занадто довго?

час без навантаження і завантаження

Більшість безкоштовних хостинг-платформ відомі жахливим режимом роботи та низькою продуктивністю. Цілком зрозуміло, чому це відбувається. Вони хочуть, щоб ви купували платний хостинг і присвячували більшу частину своїх ресурсів платним програмам.

Очікуваний час

Ваш хостинг може знизитися

Щодня
9 с

Щотижня
1 м

Щомісяця
4 м 19 с

Щорічно
52 м 34 с

Крім того, складна ситуація, коли тисячі сайтів розміщуються на одному сервері. Ресурси поділяються між великим набором користувачів, і кожен отримує лише невелику частку.

2. Припинення послуг

Це може здатися довгим, але з тих чи інших причин є шанси, що компанії припиняють свою діяльність. Звичайно, це може статися, навіть якщо ви виберете платну програму хостингу, але при більшості платних хостингах ви отримаєте шанс перенести свій сайт до іншого постачальника хостингу або завантажити резервну копію. Така розкіш зазвичай не доступна у випадку безкоштовного хостингу, і ви можете втратити всі свої дані.

Крім того, існує також ризик того, що хостинг-провайдер припинить ваш рахунок через порушення послуги або інші подібні причини. Багато компаній, як відомо, роблять це без попередження.

3. Отримання ваших даних

Кіберзлочини є поширеними, і все, що ви розміщуєте в Інтернеті, є під загрозою. Більшість постачальників безкоштовних хостингових послуг не пропонують належну безпеку, яка не може поставити під загрозу не лише ваш сайт, але й ваші дані.

Постачальник може не брати на себе відповідальність, якщо ваш веб-сайт зламається, і якщо він атакується, у вас може бути інший варіант, окрім як скористатися ударом.

Чому безкоштовний хостинг не може бути хорошим варіантом

Незважаючи на всі плюси, безкоштовний хостинг – не дуже вдалий варіант, якщо ви серйозно ставитесь до створення інтернет-присутності або наявності свого веб-сайту. Подумайте про п’ять речей, які вам знадобляться, щоб мати успішний сайт:

99,9% часу з швидким завантаженням

Безкоштовні хостинг-сервери пропонують настільки високу продуктивність, як більшість, здається, пред’являють високі претензії.

Безпека

Більшість безкоштовних хостинг-провайдерів не пропонують інструментів безпеки, а деякі навіть не надають сертифікати SSL, що є необхідністю, якщо ви хочете досягти успіху в Інтернеті.

Відмінна підтримка клієнтів

Безкоштовні хостингові сайти сумно відомі тим, що пропонують погану підтримку клієнтів. Можливо, у вас немає виходу, якщо ви коли-небудь застрягнете.

Професійні інструменти

Для розміщення веб-сайту електронної комерції або професійної платформи вам знадобиться WordPress, шлюзи платежів тощо. Це може бути неможливо, коли ви розміщуєте свій сайт на безкоштовному хості через обмеження та відсутність функцій.

Міграція

Ось деякі причини, чому може бути хорошим варіантом дати безкоштовні платформи пропустити. Хоча це може виглядати заманливо починати з безкоштовного хостингового пакету, а потім переходити на платну версію, це не завжди може бути хорошою ідеєю, оскільки більшість безкоштовних хостингових постачальників можуть не дозволити вам перейти на іншу платформу.

Найкращі альтернативи для безкоштовного веб-хостингу

Є лише одна альтернатива безкоштовного хостингу, і це платний хостинг. Не дозволяйте термін бентежити вас. Платний хостинг не повинен бути дорогим. Ви можете знайти кілька кращих дешевих господарів.

Найкращі альтернативи для безкоштовного веб-хостингу

Вони йдуть на цілих 10 доларів на місяць. Ви можете вибрати один з різних постачальників, таких як Hostinger, Bluehost або GreenGeeks. Перегляньте наш список найкращих дешевих веб-хостинг-платформ і виберіть одну.

Більшість компаній навіть пропонують безкоштовні веб-домени та мають відмінні функції, включаючи інструменти SEO, заходи безпеки, високу ефективність, розробники веб-сайтів, детальну статистику та чудову підтримку клієнтів.

Заключне слово

Безкоштовний хостинг звучить як гарна ідея лише до тих пір, поки ви ним не скористаєтесь. Після того, як ваш сайт запрацює і запрацює, вам доведеться зіткнутися з декількома проблемами, оскільки швидкість завантаження та обмежений час роботи є найбільш актуальними проблемами. Можливо, ви навіть не зможете розміщувати конкретні сайти на безкоштовних платформах через суворі умови.

Краще почати з платної платформи. Вони не всі дуже дорогі, і більшість із них пропонує гарантії повернення грошей.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоможе вам прийняти зважене рішення. Що ви думаєте про наш топ-7? Чи маєте ви досвід роботи з будь-яким з провайдерів, представлених у цьому огляді? Дайте нам знати!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map