Wix Багатомовний Створення веб-сайтів

Як створити багатомовний веб-сайт у Wix


Вікс – це одна з найпопулярніших і впізнаваних платформ для побудови веб-сайтів сьогодні. Рішення «все в одному» забезпечує не лише купу чудових функцій на додаток до хостингу, різноманітних планів та всебічної підтримки, але також спрощує локалізацію проекту та створення багатомовних версій веб-сайту.

Платформа має власне багатомовне додаток Wix, яке дозволяє користувачам будувати кілька версій проектів, перекладених на мови призначення. Інструмент дуже простий. Все, що вам потрібно, це ввімкнути функцію та вказати мову цільової аудиторії.

Меню мови Wix

Ключовим недоліком є ​​те, що він все ще потребує ручного перекладу. Крім того, вам також знадобиться налаштувати піктограми, форми та інші елементи веб-сайту, щоб задовольнити потреби цільової аудиторії. Тут користувачі можуть шукати більш гнучке та просте рішення щодо локалізації Веглот.

Перш ніж ми перейдемо до справи, давайте розберемося, чому вам може знадобитися перекласти веб-сайт Wix кількома мовами.

Причини перекладати ваш сайт Wix

Локалізація веб-сайтів має ряд потенційно сильних переваг. Вони включають в себе більш широку інформаційну діяльність, поліпшення роботи користувачів, посилення довіри та інші. Сучасні засоби, такі як Weglot, роблять процес надзвичайно простим та менш дорогим у порівнянні з наймом професійних письменників, редакторів та коректорів.

Переваги від локалізації

Як результат, ви можете врахувати наступне:

 • Краще залучення користувачів – локалізовані веб-сайти надають справжній користувальницький досвід конкретній цільовій аудиторії залежно від країни чи регіону. Більше того, ваш веб-сайт справляє гарне перше враження, яке є життєво важливим в умовах цифрової конкуренції.
 • Ідентичність бренду – інформуйте світову аудиторію про ваш бренд. Користувачі оцінять вашу здатність розмовляти мовою ринку, на який ви орієнтовані.
 • Плюси SEO – SEO-актуальність відіграє найважливішу роль, коли мова йде про просування бренду. Крім англійської, ключові слова в інших популярних мовах також можуть бути досить конкурентоспроможними.
 • Розширена інформація – Локалізація веб-сайтів дозволяє вам захопити частину глобального пирога та охопити широку аудиторію. Наприклад, 30% всіх користувачів Інтернету є з Китаю, і лише 2,8% всіх веб-сайтів перекладаються на китайську.
 • Збільшення продажів – чим більше відвідувачів ви потрапляєте у ваш цифровий магазин, тим вищі ваші продажі. Однак ручний переклад через інтернет-магазин вимагає багато часу та зусиль, особливо якщо у вас понад 100 товарів на складі. Робота з кожним описом продукту займає багато часу.

Тут допоможуть автоматизовані служби локалізації на зразок Weglot. Їх легко інтегрувати. Вони не потребують технічних навичок. Таке програмне забезпечення зробить роботу за вас відносно низькою ціною.

Weglot – Інструмент перекладу веб-сайтів для Wix

Weglot – це API для локалізації веб-сайту. Спочатку він був запущений як фрагмент мови. Сьогодні вона доступна у вигляді плагіна або віджета, сумісного з усіма основні CMS-платформи і розробники веб-сайтів, у тому числі Вікс.

Рішення можна використовувати з будь-яким типом веб-сайтів, як ви пишете блог, продаєте товари в Інтернеті або просуваєте бренд малого бізнесу. Інструмент перекладає не тільки основні тексти, статті, описи тощо. Він також може використовуватися для автоматичної локалізації кнопок, розділу меню та інших елементів проекту.

Користувачі можуть обирати різні плани, а також спробувати послугу безкоштовно. Майте на увазі, що безкоштовна пробна версія обмежена лише 2000 словами. Отже, вам потрібно буде оновити свій план.

Навіщо використовувати Weglot

Weglot – краща альтернатива вбудованому інструменту перекладу Wix. Це буде чудово працювати для веб-сайтів, націлених на кілька країн одночасно. Користувачі оцінять набір таких функцій:

 • Автоматичний переклад – рішення перекладає кожен фрагмент вмісту, який стосується головних статей і публікацій, або контактує з файлами, блоками CTA, кнопками тощо. Не потрібно обробляти процес вручну, що економить багато часу.
 • Передові засоби перекладу – вони включають автоматичне перенаправлення відвідувачів залежно від їх оригінальної мови та налаштувань браузера.
 • Сумісність – абсолютно добре для веб-сайту, створеного за допомогою Wix, на додаток до всіх основних платформ CMS та електронної комерції.
 • Простота використання – користуватися веб-сайтами Weglot з Wix дуже просто. Процес інтеграції складається з декількох простих етапів, які ми детально розповімо детальніше.
 • Переваги SEO – рішення, що працює на основі API, перекладає не тільки вміст на сторінці, але й посилання, метатеги тощо.
 • Додаткові перки – система має вдосконалені засоби перекладу із вбудованою функцією глосарію, яка зберігає всі слова, які не слід перекладати, окрім функції пошуку та заміни..

Користувачі зможуть вибрати з повністю автоматичного перекладу або вручну локалізації веб-сайту. Перший варіант все ж вимагає певної коректури та редагування. В іншому випадку деякі фрагменти вмісту можуть виглядати неприродно для конкретної цільової аудиторії. Ручний переклад розглядає питання найму професіоналів Weglot у пулі досвідчених письменників та перекладачів. Ціни нижчі в порівнянні з традиційними торговими площами та хабами.

Як створити багатомовний веб-сайт у Wix

Що стосується технічної сторони інтеграційного процесу, вам знадобиться не більше 5 хвилин, щоб ваш веб-сайт Wix переклав Weglot.

Крок 1 – Увійдіть до Weglot

Реєстрація Weglot

Щоб отримати доступ до всіх функцій Weglot, вам потрібно зареєструватися. Процес не вимагає жодної платіжної інформації. Просто введіть електронний лист та пароль, щоб розпочати використання безкоштовної пробної версії. Він включає майже таку ж функціональність, що і преміум-плани, хоча ви обмежені обсягом вмісту, який потрібно перекласти, а також підтримкою та кількістю домену.

Крок 2 – Створіть проект

Проект створення Weglot

Після процедури реєстрації система дозволить вам створити новий проект зі спадним списком усіх платформ, які підтримує служба. Виберіть Wix та перейдіть до наступного етапу.

Крок 3 – Виберіть мови

Weglot Виберіть мови

На цьому етапі вам потрібно вказати оригінальну мову веб-сайту, а також мову, на яку ви хочете перекласти його. Як користувач із безкоштовним пробним періодом, ви не зможете вибрати більше 1 мови призначення. Ця функція доступна лише для преміум-користувачів лише з більш ніж 100 мовами, до яких можна отримати доступ.

Крок 4 – Підключіть Веглот

Додати фрагмент Weglot

Після завершення налаштування система автоматично генерує фрагмент JavaScript, який слід додати до вашого веб-сайту Wix. Weglot перевірить, чи правильно він був доданий. Тоді на веб-сайті з’явиться мовний перемикач, на якому всі сторінки будуть автоматично переведені. На цьому етапі ви також можете використовувати записи DNS для створення субдоменів.

Крок 5 – Додайте перемикач

Як ми вже згадували раніше, Weglot автоматично генерує кнопку перемикання мови. Але якщо ви не можете побачити цю кнопку, ви можете відобразити її вручну, виконавши наступні дії:

 1. Перейдіть на інформаційну панель Wix і введіть відстеження & Розділ Analytics.
 2. Натисніть на кнопку «Спеціальні».
 3. Скопіюйте фрагмент JavaScript, згенерований Weglot, і вставте його. Не забудьте вибрати параметр “Код завантаження на кожній новій сторінці”, щоб комутатор відображався на кожній сторінці.

Ваша багатомовна версія веб-сайту Wix готова!

Скільки коштує створити багатомовний веб-сайт Wix

Користувачі можуть спробувати послугу за нульовою ціною за допомогою безкоштовної версії Weglot. Хоча він обмежений лише 2000 словами, його все одно достатньо для невеликого веб-сайту, цільової сторінки чи представництва компанії в Інтернеті. Якщо у вас є блог або цифровий магазин з постійно оновлюваним контентом, потрібно буде перейти на преміум-пакети Weglot.

Вартість буде залежати від кількості сторінки та обсягу вмісту, який потрібно перекласти. Більше того, якість перекладу також має значення. Якщо автоматичного перекладу достатньо для вашого проекту, вам не доведеться платити додаткові гроші за ручне редагування.

Ціноутворення на Weglot

Ціна використання Weglot коливається від 9,9 до 499 євро на місяць. Всі пакети мають однакові функції та функціональність. Різниця полягає лише в кількості підтримуваних доменів і кількості слів.

Висновок

Weglot може бути хорошою альтернативою спеціальному інструменту перекладу Wix. Процес інтеграції дуже простий, поки локалізація не вимагає кодування або спеціальних навичок. У вас веб-сайт перекладено більш ніж на 100 мов автоматично.

Крім того, користувачі можуть налаштувати деякі елементи, включаючи кнопку перемикання мови, використовувати панель керування Weglot для моніторингу перекладеного вмісту та вигоди від розпізнавання торгової марки по всьому світу.

Спробуйте БЕЗКОШТОВНО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map