Скільки часу потрібно для створення веб-сайту

Скільки часу потрібно для створення веб-сайту


Часи тижнів і місяців, необхідних для створення веб-сайту з місця, минули. Спеціальні команди з розробки більше не потрібні для реалізації онлайн-проектів різної складності. Майбутні власники веб-сайтів можуть скористатися кількома веб-інструментами для створення та розгортання своїх проектів за пару годин або трохи більше. Це залежить від обраної технології та методів побудови.

Звичайно, створення складного сайту з декількома сторінками може виглядати непросто, особливо для людей, які не мають технічних навичок. Можливо, вам доведеться трохи кодувати, а також розібратися з налаштуванням хостингу, реєстрацією домену тощо. Але що робити, якщо ми скажемо, процес будівництва може зайняти менше однієї години? Ви, мабуть, ніколи не повірите. Ну, продовжуйте читати, щоб дізнатись, скільки часу потрібно створити веб-сайт, використовуючи різні способи та технології побудови, залежно від технічної підготовки, цілей проекту, складності та інших ключових особливостей.

Особливості, що впливають на час, необхідний для створення веб-сайту

Весь процес може здатися дуже трудомістким, особливо якщо ви вирішите самостійно впоратися з усіма етапами. Не має значення, чи використовуєте ви програмне забезпечення для веб-сайтів “все в одному” інтегрований штучний інтелект або побудувати веб-сайт із самокодуванням з нуля, Вам потрібно буде розглянути кілька основних питань, які визначають структуру веб-сайту, складність, а також час, необхідний для розгортання.

 1. Тип проекту – це буде простий блог або веб-сайт малого бізнесу? Чи потрібно створити цифровий магазин з кількома сторінками предметів та системою управління товарами? Тип веб-сайту визначає майбутні цілі вашого проекту. Подумайте, якими функціями він повинен володіти або як ви збираєтесь взаємодіяти з відвідувачами.
 2. Обсяг сторінки та вмісту – це односторінковий сайт або величезний інтернет-журнал з кількома сторінками, які постійно оновлюються? Скільки вмісту ви збираєтеся завантажити? Вам потрібно буде додати тонни медіа-файлів, включаючи відео та зображення високої чіткості?
 3. Технічні передумови – Ви новачок чи завзятий професіонал? Чи маєте ви хоча б базовий досвід кодування або не маєте найменшого уявлення про те, як виглядає вихідний код?
 4. Методи побудови – внаслідок вищезазначених факторів вам потрібно вибрати найбільш відповідний веб-інструмент для створення та розгортання проекту. Це буде розробник веб-сайтів для новачків або CMS з відкритим кодом з доступом до HTML / CSS? Плануйте ці справи наперед.
 5. Бюджет – гроші не впливають на час з точки зору технічних питань. З іншого боку, вам можуть знадобитися розширені функції налаштування та дизайну, які в основному доступні для більш дорогих планів або пакетів. Це також залежатиме від типу вашого веб-сайту та необхідної функціональності.

Ми виділили кілька ключових питань, враховуючи, що у вас вже є відповідний, добре читабельний, зручний для користувачів та SEO вміст для вашого веб-сайту, що є основним фактором успіху проекту. Отже, ви визначили тип веб-сайту, опрацювали структуру сторінки, підготували відповідний контент та медіа-файли. Залишилося вибрати відповідний спосіб будівництва.

Технології побудови веб-сайтів на вибір

Вибір відповідного способу побудови, як правило, залежить від вашої технічної підготовки або відсутності навичок кодування та програмування. Зазвичай користувачі можуть обирати з трьох основних варіантів. Вони включають:

 • Все-в-одному будівельники веб-сайтів – чудово підходить для новачків і не потребує кривої навчання, програмування чи кодування.
 • Платформи CMS – трохи більш вдосконалені веб-інструменти, які можуть вимагати трохи HTML / CSS знань в якийсь момент, хоча технічні знання тут не є обов’язковими.
 • Веб-сайти з власним кодом – вимагають глибоких знань з програмування, оскільки вам доведеться мати справу з вихідним кодом, а також редагувати, змінювати або замінювати деякі його частини.

Обраний метод матиме прямий вплив на час, необхідний для створення веб-сайту. Давайте докладніше розглянемо кожну технологію, а також, скільки часу потрібно, щоб пройти всі етапи від початку роботи до запуску. Але спочатку ми запропонуємо коротке введення кожного методу, щоб ви зрозуміли, з чим ви збираєтеся мати справу.

Спосіб №1 – Все-в-одному будівельники веб-сайтів

Вікс

Почнемо з найпростіший і широко розповсюджений метод перед обличчям всебічного програмного забезпечення для створення веб-сайтів. Також відома як інтернет-програмне забезпечення SaaS, платформа забезпечує розширену функціональність, а також набір інструментів для редагування та налаштування вашого майбутнього проекту.

Онлайн-розробники веб-сайтів ідеально підходять для новачків. Вони дозволяють користувачам створювати буквально будь-який час веб-сайту з нульовою кривою навчання. Ви можете придумати a професійний портфель або складний цифровий магазин з декількома сторінками товарів, не будучи технічним фахівцем. Просто скопіюйте та вставте підготовлений вміст, додайте кілька зображень чи фотографій та натисніть наживо одним натисканням.

Звучить занадто добре, щоб бути правдою? Ну, це все пов’язано з технологією редагування за допомогою перетягування на додаток до інших функцій, які роблять саме цей метод придатним для новачків. Особливості наступні:

 • Простота використання – інтуїтивний інтерфейс та функціональність WYSIWYG перетворюють процес побудови у гру, з якою дитина може працювати. Користувачам потрібно лише увійти, вибрати готовий шаблон, вставити відповідний вміст та опублікувати веб-сайт.
 • Усі функції в пакеті – із придбаним планом ви отримуєте всі необхідні функції не лише для редагування чи налаштування сторінок, а й для розміщення вашого веб-сайту. У деяких випадках надається також безкоштовний домен. Цей факт допоможе вам заощадити багато часу, а не керувати доменом та хостингу окремо.
 • Готові шаблони – як правило, розробники веб-сайтів пропонують вибір відповідних шаблонів, пов’язаних із певною нішею. Скажімо, ви хочете створити портфоліо. Все, що вам потрібно, це вибрати макет, у якому вже будуть необхідні розділи (галереї зображень, розділи «Про мене» та «Контакти», заголовки на повну ширину тощо.). Не потрібно додавати додаткові віджети, що також економить час.

Хоча деякі люди не оцінюють обмежені можливості налаштування та відсутність свободи веб-дизайну, веб-розробники веб-сайтів, безумовно, найшвидший спосіб створити новий сайт з нуля. Ви побачите кінцеві результати часу трохи далі порівняно з іншими методами побудови.

Скільки часу потрібно для створення веб-сайту із створенням веб-сайтів?

Весь процес будівництва складається з декількох простих етапів. Вони такі:

 1. Виберіть платформу. Час буде залежати від ваших уподобань та вимог проекту. Доброю ідеєю є вибір Вікс, що є найвищим програмним забезпеченням, яке дозволяє створити будь-який веб-сайт з нуля за лічені хвилини.
 2. Увійти. Як правило, розробники веб-сайтів пропонують швидкий спосіб входу за допомогою свого соціального або Google акаунта. Процес реєстрації займе вас 1 хвилина або менше, якщо немає необхідності підтверджувати пароль.
 3. Виберіть шаблон. Вам знадобиться о 5 хвилин переглядати платформи, пов’язані з вашою нішею. Щоб заощадити більше часу, ви можете заздалегідь уявити бажаний дизайн або переглянути основні конкуренти, щоб розглянути базові функції та функції, які слід включити.
 4. Шаблони Wix

 5. Налаштуйте веб-сайт. Хоча більшість розробників веб-сайтів використовують функцію перетягування та перетягування, все, що вам потрібно, це скопіювати та вставити підготовлений вміст, а також додати пару зображень. Вам також може знадобитися певний час, щоб звикнути до приладової панелі і з’ясувати, як працюють інструменти. Враховуючи простоту використання, відеоуроки та посібники, вам навряд чи знадобиться більше 1 години.
 6. Редактор веб-сайтів Wix

 7. Виберіть план. Переглядаючи декілька базових планів із цінами та можливостями, вас зацікавить 5 хвилин, 10 хвилин у випадку глибоких досліджень, що порівнюють та протиставляють.
 8. Попередній перегляд та розміщення. Останній етап – це перевірити, як виглядає веб-сайт, і перейти в прямому ефірі. Забудовники веб-сайтів мають режим попереднього перегляду як для настільних, так і для мобільних версій. Якщо результат вас задовольнив, натисніть кнопку «опублікувати», щоб перейти наживо (приблизно 5 хвилин, включаючи режим попереднього перегляду).

Останній час, необхідний для створення сайту з розробником веб-сайту, – це 1 година 20 хвилин. Сучасні технології дозволяють скоротити навіть цей час, наприклад, Вікс пропонує своє базування на основі AI, яке створює готовий до використання веб-сайт у 6 хвилин. Все, що вам потрібно, це відповісти на кілька питань, що описують проект. Система автоматично пропонує декілька шаблонів із інтегрованими віджетами та функціями, а також із відповідним вмістом.

Подивіться на підсумковий стіл:

ПочинаємоНастроювання та редагуванняПряма трансляціяОстаточний час
Час, необхідний5-15 мДо 1 годДо 6 м1 год 20 м

Спробуйте Wix безкоштовно

Метод №2 – CMS-платформи

Wordpress

Платформи CMS як і раніше залишаються домінуючою силою у веб-ніші, сотні сотень мільйонів веб-сайтів представляють усі можливі ніші. CMS розшифровується як система управління вмістом, а це означає, що ви отримуєте доступ до потужного редактора вмісту для редагування, налаштування формату та будь-якого впорядкування вашого вмісту.

Крім попереднього методу, Платформи CMS не такі прості у використанні хоча вони не вимагають поглиблених технічних знань, якщо вам не потрібно буде редагувати весь вихідний код веб-сайту. В інших випадках вам можуть знадобитися лише деякі базові знання HTML, щоб внести невеликі виправлення. Щоб зрозуміти, скільки часу може знадобитися для створення сайту з CMS, потрібно визначити рівень редагування:

 • Загальне редагування рівня – спосіб більшості власників веб-сайтів використовує CMS. Ви найбільше використовуєте редактор з точки зору форматування вмісту, додаючи тексти, завантажуючи медіа-файли, створюючи нові сторінки, категорії або розділи веб-сайтів тощо. Якщо ви ніколи раніше не працювали з CMS, вам може знадобитися певний час, щоб звикнути до нього . Але загальний процес досить простий та інтуїтивно зрозумілий.
 • Редагування рівнів Pro – CMS – це платформа з відкритим кодом, яка робить вихідний код доступним для користувачів. Іншими словами, ви можете увійти в режим редакторів та змінити зовнішній вигляд шаблону, а також додати нову функцію, сценарій, кнопку чи піктограму, відредагувавши початковий код HTML або CSS. Процес вимагає не лише знань, а й часу для редагування та перевірки нової модифікації.

Що здається величезним гноєм з точки зору гнучкості, це може призвести до збільшення часу, необхідного для завершення будівництва. Наприклад, багато користувачів цінують вибір плагінів. З одного боку, велика кількість доступних для інтеграції тисяч віджетів та сторонніх додатків. З іншого боку, за допомогою CMS вам потрібно буде їх налаштувати, встановити, активувати та оновити вручну.

Крім того, вам потрібно буде знайти відповідне серверне рішення, а також зареєструвати домен. Такі дії вимагають додаткового часу. Поєднайте його з часом, необхідним для з’ясування того, як працює система, і ви зрозумієте, що використання CMS знадобиться трохи більше часу, щоб створити сайт з нуля, якщо порівнювати з розробниками веб-сайтів все в одному.

Скільки часу потрібно для створення веб-сайту з CMS?

Скажімо, будете використовуйте WordPress для створення веб-сайту. Як ми вже говорили раніше, необхідний час залежить від кількості сторінок, складності структури сторінки, технічних навичок тощо. Щоб полегшити користувача, уявіть, що ми будуємо професійний портфоліо з декількох сторінок із контактами, роботами , Розділ «Про мене» тощо.

Кроки такі:

 1. Починаємо. Перший крок – це зробити зареєструйте домен і знайти хостинг. У ситуації з WordPress найкращим рішенням є вибір серверних пакетів, оптимізованих WP. Вони оснащені додатковими функціями, які дозволять заощадити багато часу. Щоб завершити етап, може знадобитися близько 30 хвилин або ви можете просто вибрати Bluehost.
 2. Завантажте тему. Тепер вам потрібно вибрати шаблон для свого майбутнього портфоліо і завантажити його в zip-файл, щоб перейти до наступного етапу. Вибір та завантаження цих програм потребує приблизно 5-10 хвилин, якщо тільки ви не будете.
 3. Встановіть WordPress. Тепер вам потрібно встановити вашу CMS на обраному хостингу. Може знадобитися деяке налаштування. Зазвичай це може зайняти приблизно 30-40 хвилин, якщо ви не вибрали Bluehost, який постачається з безпрограшною інтеграцією WP.
 4. Редагування вмісту. Шаблон буде містити лише необхідні розділи. Вам потрібно буде зробити все, що потрібно: вставити необхідні тексти та завантажити медіа-файли до встановлення та оновлення необхідних плагінів. Ця стадія зазвичай займає близько 3-4 годин.
 5. Пряма трансляція. Ваш веб-сайт доступний в Інтернеті, коли ви з’єднали свій домен з хостингом.

Використання серверних рішень, оптимізованих WP – хороший варіант. Вони пропонують автоматизовану установку WP, а також управління плагінами. Деякі плани включають безкоштовний домен, включений у ціну хостингу. Іншими словами, ви фактично отримуєте всебічне рішення для створення веб-сайтів, призначене для обраної CMS.

Результати такі:

ПочинаємоНастроювання та редагуванняПряма трансляціяОстаточний час
Час, необхіднийВід 40 м до 1 годБлизько 4 годНе потрібно часу5 год 40 м

Спробуйте WordPress зараз

Спосіб №3 – веб-сайти з кодуванням

Метод в основному підходить спеціалістам, які хочуть максимально використати свободу веб-дизайну та розробки. Термін “самокодування” означає, що ви фактично відповідальні за створення, реалізацію та тестування кожної функції, на сторінці, в блозі, розділах меню, категоріях тощо. Власники веб-сайтів повинні мати навички глибокого програмування..

Якщо вам не вистачає технічного досвіду, єдиним рішенням буде наймання спеціальної команди з розробки. Цей варіант навряд чи вдалий з точки зору економії часу. Процес може тривати тижні або навіть місяці, залежно від складності сайту. Як правило, це передбачає стереотипізацію, реалізацію функцій, розгортання, тестування, налагодження тощо. Крім того, кілька компаній можуть дозволити собі найняти команду розробників. враховуючи витрати на будівництво та обслуговування.

Якщо ви досвідчений програвач, який бажає створити простий, але функціональний веб-сайт, вам, мабуть, знадобиться не більше ніж 10-15 годин йти жити.

Скільки часу потрібно для створення веб-сайту з кодом?

Вибираючи веб-сайти з кодуванням, ваш основний час знадобиться для програмування та написання фрагментів вихідного коду. Користувач несе відповідальність за реалізацію кожної функції, розділу, блоку та форми, які згодом будуть доступні кінцевим користувачем.

Час, необхідний для кодування готового веб-сайту, залежить від навичок. Якщо ми розглянемо просте портфоліо з кількома розділами, текстовими блоками, галереєю зображень та контактною інформацією, весь процес може зайняти приблизно 10 годин. Добре, якщо у вас уже є написані фрагменти коду. Вам потрібно буде лише:

 1. Скопіюйте код з тексту чи редактора HTML.
 2. Вставте його на нову сторінку.
 3. Збережіть зміни та протестуйте веб-сайт.

Тестування та налагодження також можуть зайняти багато часу, оскільки вам потрібно забезпечити, щоб все працювало безперебійно. Кінцеві результати виглядають так:

Починаємо (написання коду)Настроювання та редагуванняAB ТестуванняОстаточний час
Час, необхіднийБлизько 10 годин для простого сайтуРедагування обробляється
разом з кодуванням
Близько 3-5 годинДо 15 годин

5 годин – середній час створення веб-сайту

Як ви бачите, час повністю залежить від кращого способу побудови, коли всі інші речі рівні (підготовлена ​​структура сайту, письмовий вміст тощо.).

Інтернет-розробники веб-сайтів є найшвидшим і найпростішим способом для початківців або користувачів, які не мають технічних навичок. Середній час, необхідний тут для створення повністю функціонального сайту, не перевищує 2 годин. Деякі платформи дозволяють створювати веб-сайти за лічені хвилини, використовуючи передові технології. Мінусом тут є відсутність свободи налаштування. Ви фактично змушені використовувати те, що пропонується.

Платформи CMS – це найкраще рішення, що забезпечує хороший баланс між веб-дизайном та свободою налаштування та простотою використання. Що може здатися складним спочатку перетвориться на простий процес редагування з можливістю додати деякі унікальні функції, а також оптимізувати бюджет, вибравши доступні параметри хостингу та домену. З необхідною кривою навчання, установкою плагінів та редагуванням вмісту вам навряд чи знадобиться більше 6 годин, щоб створити готовий до використання простий веб-сайт.

Веб-сайти, кодовані кодом, є найбільш складними та трудомісткими. Програмування та написання фрагментів коду є основною проблемою, крім тестування та налагодження. Більше того, цей варіант ніколи не вийде для новачків, тоді як спеціальні профі також можуть зіткнутися з певними труднощами. Середній час для простого веб-сайту – близько 15 годин.

Зверніть увагу, що середній час, описаний раніше, в основному стосується технічного аспекту процесу створення веб-сайтів. Іншими словами, перед вами повинні бути наступні:

 • Підготовлений контент для веб-сторінок та розділів сайту (скопіюйте та вставте текстовий редактор, щоб заощадити час під час налаштування сторінок).
 • Мультимедійні файли (зображення, фотографії чи відео, які ви плануєте відображати на своєму сайті).
 • Готова структура сайту (ви працювали над тим, як і де мають бути розміщені ваші розділи, які блоки буде мати сторінка та як вони будуть пов’язані між собою).

Отже, після того, як ви підготуєте цей План, ви можете вибрати найбільш підходящий варіант та продовжити роботу зі своїм проектом.

Суть

Ключова ідея тут – не поспішати з найпростішим способом при створенні веб-сайту. Найкоротшим може виявитися найкоротший шлях. Переконайтеся, що ви чітко розумієте, як повинен виглядати ваш веб-сайт, якими основними функціями він буде володіти, а також якими знаннями та методами ви зобов’язані втілити ідею в життя..

Відсутність навичок кодування вимагає більш простих, але все ж більш швидких шляхів в особі розробників веб-сайтів. CMS буде чудово працювати для трохи більш відданих власників веб-сайтів, яким потрібна більше свободи та місця. Якщо ви технічний вихователь із широкими знаннями та навичками з кодування, веб-сайти із самокодировкою можуть бути хорошим рішенням. Незалежно від того, що ви вибрали, веб-розробникам веб-сайтів потрібно менше часу, щоб створити сайт з нуля.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me