Побудова Інтернет-калькулятора

Як створити калькулятор для свого веб-сайту


Наявність веб-сайту для малого бізнесу вимагає прозорості, тому що саме сьогодні шукають більшість клієнтів. Потенційний покупець готовий дотримуватися чітких цифр і сум, перш ніж придбати певний товар чи послугу. Саме тут калькулятори веб-сайтів виявляються хорошим рішенням.

З одного боку, вони заважають клієнтам зайвих витрат чи обману. З іншого боку, такий підхід дозволяє легко підвищити рівень довіри. Простий інструмент може відігравати головну роль при встановленні своєї репутації в Інтернеті. Цього разу ви дізнаєтесь, як створити калькулятор для свого веб-сайту, а також які інструменти використовувати.

Як працює калькулятор веб-сайтів?

Деякі види бізнесу вимагають складних розрахунків для клієнтів. Іноді ці фігури виявляються проблемою, яка змушує їх залишити веб-сайт у пошуках більш простого рішення. У сучасному технологічному світі ви навряд чи зустрінете споживача за допомогою ручного калькулятора, який би впорався з усіма цими складними цифрами. Ось тут онлайн-калькулятори постають як остаточне рішення.

Вони не вимагають ніяких спеціальних навичок і полегшують відвідувачу автоматично отримати необхідну суму залежно від терміну, кількості товарів чи послуг чи інших важливих факторів. З одного боку, користувачам не потрібно займатися олівцями та аркушами паперу. З іншого боку, вони отримують чітку інформацію та дані, що автоматично розраховуються за них. Тут завжди важлива прозорість.

Кому можуть знадобитися калькулятори веб-сайтів

Такий варіант переважно стосується веб-сайти малого бізнесу і компанії, що працюють в різних сферах. Якщо ви маєте справу зі складними номерами та клієнтами, які шукають чіткі відповіді, ви, ймовірно, представляєте будь-яку з наступних ніш:

 • Логістика – вона охоплює послуги з доставки та транспортування будь-якого типу. Незалежно від того, чи доставляєте ви пакет Amazon або контейнери з LPG та сирою нафтою, клієнти хочуть дізнатися, скільки коштує доставка.
 • Страхування – найпопулярніша сфера бізнесу, яка вимагає чіткого ціноутворення та автоматичного розрахунку залежно від віку клієнта, умов страхування, зборів тощо.
 • Кредити – позичальник може захотіти уточнити точні збори та збори, а також відсоткові ставки та ставку квітня, щотижневі або щомісячні платежі тощо.
 • Нерухомість – відмінна ідея додати онлайн-калькулятор, який дозволить вашим клієнтам уточнити ціну будинку чи квартири залежно від його площі.
 • Будівельна промисловість – ідея така ж, як у нерухомості. Однак калькулятор відображатиме кінцеву ціну залежно від типу конструкції та матеріалів, габаритів, технології будівництва, обладнання тощо.

Якщо ви дозволите вашим клієнтам самі розраховувати ціну, вони почуватимуться більш захищеними, маючи чіткі збори. Доданий калькулятор зробить трюк.

Які особливості повинен мати веб-калькулятор?

Якщо ви прагнете стенд покращити коефіцієнти конверсії та залучати своїх клієнтів, вам потрібно мати інтерактивний та простий у використанні інструмент, який не потребує спеціальних навичок чи дій. Перш ніж створити калькулятор для свого веб-сайту, слідкуйте за такими функціями:

 • Легко зробити – заощадите свій час і користуйтеся сервісами, які дозволяють створювати калькулятор лише одним клацанням миші без кодування та програмування на будь-якій потрібній вам сторінці.
 • Залучення дизайну – уникайте плоских віджетів і вибирайте користувальницькі калькулятори з персоналізованими кольоровими темами, текстами та малюнками або створюйте власний дизайн.
 • Гнучкість – побудувати калькулятор із розширеним списком функцій, щоб продовжувати обчислення різних типів.
 • Мобільний – обов’язково використовуйте чуйні калькулятори, які добре працюють на різних пристроях, включаючи планшети та смартфони.

uCalc має достатньо функціональних можливостей, щоб охопити всі функції, описані вище. Завдяки нагородам інструмент дозволить вам створити персоналізований, простий у використанні і побудувати калькулятор за допомогою декількох клацань. Давайте докладніше розглянемо, як це може допомогти.

uCalc – найкращий онлайн-калькулятор для будь-якого веб-сайту

uCalc – це чудовий безкоштовний сервіс для створення калькуляторів для будь-якого типу веб-сайтів, незважаючи на платформу чи нішу. Незалежно від того, керуєте ви автомобільним, столовим, будівельним чи будь-яким іншим бізнесом, цей інструмент дозволить вам створити індивідуальний і гнучкий калькулятор, який пропонує набір розширених інструментів.

uCalc Шаблони

Платформа проста у використанні і не вимагає спеціальних технічних навичок. Багатоцільовий конструктор калькуляторів, як видається, є економічно ефективним рішенням для поліпшення роботи веб-сайту, SEO та залучення користувачів.

Як налаштувати онлайн-калькулятор?

Інструмент не потребує технічної підготовки. Вам не потрібно кодувати чи програмувати. Платформа працює як простий візуальний редактор. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати з набору готових елементів і об’єднати їх в єдину структуру. Редактор дозволяє видаляти або додавати нові повзунки, прапорці та інші елементи. Тоді вам потрібно розмістити код віджета на потрібній вам сторінці.

uCalc редактор

Користувачі можуть вибрати власний унікальний калькулятор або вибрати з десятка доступних шаблонів. Вони розроблені для конкретних бізнес-ніш. Ви знайдете той, який відповідає вашим потребам. Виберіть макет із 12 доступних категорій, включаючи нерухомість, послуги доставки, індустрію краси тощо.

Інтернет-калькулятор

Система використовує готові до використання таблиці калькуляторів. У той же час ви можете створити один із унікальних конструкцій.

 • Настроювані шаблони – виберіть потрібний та використовуйте візуальний редактор для додавання нових зображень, зміни типографії тощо.
 • Режим дизайну – якщо ви хочете створити власний калькулятор, ви можете використовувати режим дизайну, який пропонує 4 основні теми, включаючи Мінімальний, Матеріал, завантажувальний засіб та За замовчуванням. Вони постачаються з готовими кольоровими шрифтами, які можна змінювати або змінювати залежно від ваших уподобань.
 • Чуйний калькулятор – uCalc забезпечує мобільність та зручність редагування.

Гарна річ щодо особливостей дизайну uCalc полягає в тому, що користувачам не потрібно бути експертами при зміні кольорів або шрифтів. Просто виберіть шаблон, додайте зображення та змусьте калькулятор виконати дизайн вашого веб-сайту. Більше того, всі елементи, макети та блоки захищені авторським правом на платформу.

uCalc редактор формул

Що калькулятор веб-сайтів може зробити?

uCalc надає ще більше функцій, які ви можете очікувати. Окрім базових формул та систем, що забезпечують чіткі відповіді для клієнтів, він має розширений набір функцій, що забезпечує SEO дружність на додаток до інструментів маркетингу, просування та придбання користувачів..

Код uCalc

 • Системні сповіщення – ви отримаєте сповіщення щоразу, коли з’явиться нове замовлення. У той же краватку ви можете відправляти персоналізовані повідомлення своїм клієнтам.
 • Продуктивність SEO – платформа полегшує планування бюджету та націлювання на низькочастотні запити. У той же час ви можете відстежувати поведінку користувачів у деталях, покращуючи загальну ефективність веб-сайту та результати.
 • Простий обмін – код віджета може застосовуватися до будь-якої сторінки Вашого веб-сайту. Крім того, ви можете безкоштовно ділитися посиланнями на калькулятор на платформах соціальних медіа, а також електронною поштою або месенджерами. Це призведе до залучення клієнтів, готових зробити покупку. Іншими словами, ви генеруєте готові продажі.
 • Просування та маркетинг – система дозволяє легко налаштувати калькулятор, додаючи автоматизовані знижки залежно від типу продукту чи категорії. Користувачі можуть користуватися цінниками, комісіями та спеціальними платежами без допомоги розробника.
 • Обробка замовлень – Ви можете збирати платежі безпосередньо, інтегруючи варіанти оплати у свій калькулятор. Система формує звіти та статистику щодо зроблених покупок та замовлень. Він може бути інтегрований з веб-сайтом CRM.

uCalc Вартість

uCalc пропонує чотири основні плани з пакетом безкоштовного входу. Кожен план має перелік конкретних особливостей. Безкоштовна пропозиція може бути хорошим рішенням просто перевірити, як працює система, оскільки вона не має спеціальних опцій чи можливостей, таких як інтеграція CRM, обробка платежів, обмін посиланнями тощо. Усі ці можливості ви знайдете в наступних планах:

 • Основні вартістю 3,20 доларів на місяць для до 5 проектів із усіма основними функціями, але без підтримки чату.
 • Стандартний вартістю 8 доларів на місяць для до 15 проектів із понад 1 000 повідомленнями електронною поштою та 10+ SMS.
 • Про вартість 19,20 доларів на місяць для необмежених проектів, розширених функцій та підтримки чату.

Суть

Наявність на своєму веб-сайті калькулятора підвищить коефіцієнт конверсії та покращить залучення клієнтів. Простий інструмент зробить ваш веб-сайт більш надійним в очах потенційних споживачів.

uCalc – це ідеальне рішення для приєднання персоналізованого калькулятора до вашого сайту. Це простий у використанні, побудові та налаштування. Він пропонує доступні плани на додаток до безкоштовного пакету. Ви навряд чи знайдете більш економічне рішення для підвищення продуктивності веб-сайту та продажів.

Спробуйте uCalc безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me