Перехід з Wix на Shopify

Перехід від Wix до Shopify


Wix і Shopify – це два популярних світові розробники веб-сайтів, кожен з яких є гідним і найвідомішим представником своєї ніші. Поки Shopify – це надійне програмне забезпечення для електронної комерції що чудово підходить для розвитку маленьких до великих повнофункціональних інтернет-магазинів, Wix – це всебічний розробник веб-сайтів, сфера спеціалізації якого зводиться до створення всіх типів проектів. Веб-магазини не є винятком.

Якщо мова йде про створення Інтернет-магазини на основі Wix, однак є одне, про що слід пам’ятати. Незважаючи на широкий спектр функцій та інструментів, які пропонує система, це не найкращий вибір для створення великих проектів електронної комерції. Це відбувається через обмеження функціональних можливостей системи.

Отже, якщо ви вже володієте веб-магазином, створеним з Wix, і ви раптом починаєте помічати, що ваш асортимент товарів зростає (або ви просто плануєте його збільшити), ви можете зрозуміти, що вам потрібен більш функціональний і просторий веб-сайт. Це означає, що саме час перенести свій сайт Wix на Shopify. Побудова електронної комерції справді перевершує створення веб-магазинів, і ви не пошкодуєте про рішення, якщо хочете досягти вагомого результату в довгостроковій перспективі.

Як перенести веб-сайт з Wix на Shopify – кінцевий посібник:

 1. Переміщення веб-сайту від Wix до Shopify – чи варто того?
 2. Wix проти Shopify – в чому різниця?
 3. Як мігрувати з Wix на Shopify – Покрокове керівництво
 4. Як перенести власне доменне ім’я з Wix на Shopify
 5. Професійний Wix для покупки міграційних служб

Приймаючи рішення про перехід з Wix на Shopify, вам слід врахувати безліч факторів, щоб зробити перехід ефективним, безпроблемним і плавним. Основне завдання – перенести доменне ім’я вашого веб-сайту, хостинг та контент без втрати поточних позицій пошукової системи. Давайте дізнаємось, що потрібно для переходу з Wix на Shopify зараз.

1. Переїзд веб-сайту з Wix до Shopify – чи варто того?

Якщо ви зараз шукаєте відповідь на це питання, ви неодмінно вирішили перейти з Wix на Shopify. Це розумне рішення, якщо ви маєте намір просувати свій бізнес в Інтернеті та розширитись на нові ринки. Насправді у вас можуть бути різні причини переходити з однієї платформи на іншу, за винятком бажання розвивати свій бізнес.

 • По мірі розвитку вашої компанії ви рано чи пізно ви розвинетесь зіткнутися з необхідністю збільшити свій товарний запас або кількість трафіку.
 • Ваш дохід також збільшиться, що з часом призведе до необхідності управління веб-магазином на більш потужній спеціалізованій платформі.
 • Нарешті, ви можете просто зіткнутися з особливостями проблем, які вам не подобаються у Wix – це теж трапляється, поки ви постійно вивчаєте функціональність системи.

Незалежно від причини переходу з Wix на Shopify, ви не пошкодуєте про рішення. Те, що Shopify є всесвітньо відомим програмним забезпеченням електронної комерції, вже говорить само за себе. Навіть незважаючи на те, що Wix завжди був і зараз залишається найкращим у світі розробником веб-сайтів, у якого немає нішевих конкурентів, Shopify, безсумнівно, є найкращим рішенням, що стосується ніші електронної комерції..

Зробіть Wix для Shopify Transfer

Порівнюючи дві платформи, ви не можете не помітити, що обидві системи мають вишуканий та сучасний вигляд. Однак експерти погоджуються з тим, що Shopify – це чисте рішення для електронної комерції, яке спочатку було запущено для торгових операцій. Таким чином, він відрізняється великою кількістю професійних інструментів та функцій електронної комерції. Поряд з цим, програмне забезпечення є простим і зручним для користувачів, що дозволяє створювати чуйні веб-сайти без необхідних навичок кодування.

Запустивши веб-магазин із Shopify, ви зможете скористатися більш широким спектром варіантів продажу. До них відносяться канали соціальних медіа, інтеграція з відомими світовими ринками, пряма співпраця з покупцями та торговими партнерами тощо. Таким чином, якщо ви дійсно відчуваєте, що ваш інтернет-бізнес потребує оновлення, перехід на Shopify стане розумним рішенням.

2. Wix проти Shopify – в чому різниця?

Вікс і Шопіруйте є лідерами своїх ніш. Обидва вони чудові, коли мова йде про простоту використання, функціональність та параметри налаштування дизайну, хоча вони мають різні цілі та програми.

Розроблений спеціально для цілей електронної комерції, Shopify має безліч особливостей ніші, яких не можна знайти у своїх конкурентів. Програмне забезпечення надає доступ до дивовижна різноманітність налаштування дизайну, інструменти маркетингу та просування.

У той же час це може здатися досить складним рішенням для технічно спритних користувачів. Wix – кращий варіант у цьому відношенні. Розробник веб-сайтів був спеціально створений з урахуванням потреб та навичок початківців. Платформа інтуїтивно зрозуміла, логічно структурована і досить проста для всіх. Немає необхідності володіти навичками програмування або дбати про технічні нюанси роботи з платформою. Весь процес запуску веб-сайтів із системою займає лише кілька годин.

Якщо говорити про функціональний аспект, Shopify може похвалитися приголомшливим набором функцій та інструментів електронної комерції. У цьому відношенні Wix дещо відстає від нього, але це відбувається через початкову спеціалізацію системи, а не через поганий набір функцій.

Shopify постачається з дивовижним пакетом маркетингу, просування, налаштування дизайну та управління вмістом. Він пропонує дивовижний набір інструментів комерції прямо у вікні, а також набір інструментів для відстеження статистики та аналітичних інструментів, спеціальних пропозицій та програм лояльності та багатьох інших переваг.

Скопіюйте електронну комерцію

Система також виділяється серед натовпу завдяки інтегрованій системі «Торговий центр», різноманітності варіантів оплати, безлічі сторонніх розширень тощо. Його колекція шаблонів електронної комерції також знаходиться на найвищому рівні.

Функції електронної комерції Wix не такі великі, але вони все ще добре працюють для розвитку невеликих та середніх інтернет-магазинів. Розробник веб-сайтів має набір чуйних тем, і ви також можете переглядати там категорію веб-магазинів. Він підтримує десятки варіантів оплати, інтеграцію електронної комерції, опції знижок, віджети App Market та безліч інших переваг у ніші.

Електронна комерція Wix

Коли йдеться про аспект цінової політики, системи також відрізняються за кількістю планів та їх вартістю. Хоча плани Shopify дорожчі та зосереджені на електронній комерції, підписки на Wix поділяються на два типи – плани для стандартних веб-сайтів та проекти для електронної комерції / бізнес-проекти. Їх особливості універсальні, тоді як вартість більш ніж доступна.

Обидва сервіси дають можливість запускати та керувати інтернет-магазинами, але Shopify виявляється кращим рішенням завдяки сильній орієнтації на електронну комерцію і різноманітність особливостей ніші.

3. Як мігрувати з Wix на Shopify – Покрокове керівництво

Процес переходу з Wix на Shopify включає кілька обов’язкових кроків. Як правило, вам доведеться подбати про передачу веб-сайту (включаючи наявний вміст) та передачу доменних імен.

Вам також потрібно відрегулювати налаштування веб-сайту та параметри SEO, щоб переконатися, що проект не втратить своїх позицій в результатах пошуку. Перегляньте докладний посібник щодо переміщення магазину на базі Wix з Wix до Shopify.

 1. Зареєструйтесь у Shopify спочатку з’ясуйте, що може запропонувати платформа і чи готові ви з нею працювати.
 2. Імпортуйте дані веб-магазину Wix в Shopify. Можна скористатися одним із згаданих вище інструментів, але не сподівайтеся, що тоді ви отримаєте найкращий результат. Очевидно, потрібно більше часу для ручної передачі всіх даних, але це єдиний надійний спосіб зробити все правильно. З цією метою перейдіть на інформаційну панель Wix та експортуйте продукти свого веб-магазину у файли CSV. Потім перейдіть до відповідного розділу Shopify та імпортуйте їх. Повторіть ту саму процедуру зі списками клієнтів.
 3. Перевірте, як експортуються ваші товари та чи правильно вони відображаються у вашому магазині Shopify. Shopify дозволяє отримати більш детальні описи продуктів. Знайдіть свій час, щоб заповнити всі поля (назви продуктів, заголовки, характеристики, зображення, описи, метаописи) та оновити ті, які відсутні. За потреби створіть колекції товарів. Має сенс вибирати спеціальні інвентарні програми, які система пропонує відстежувати та перевіряти наявність товару та контролювати асортимент, наявний на складі. Це особливо важливо, якщо ви володієте великим інтернет-магазином.
 4. Налаштуйте новий веб-сайт Shopify. Як тільки ви закінчите завантаження продукту та керування ним, настав час приступити до налаштування веб-магазину. Шопіруйте чудові шаблони високої якості, що підходять для різних ніш електронної комерції. Виберіть той, який найкраще підходить для вашої галузі, встановіть його та використовуйте кілька інструментів для налаштування дизайну, щоб надати темі потрібний вигляд.

Це все про передачу вмісту вашого веб-сайту з Wix в Shopify. Як тільки ви повністю виконаєте вказані вище кроки, yo можна перейти до міграції доменних імен. Це ще один важливий процес, про який ви не повинні забувати.

4. Як перенести власне доменне ім’я з Wix на Shopify

Що стосується передачі доменних імен, то більшість користувачів (особливо тих, хто ніколи не займався цим процесом самостійно) стикаються з численними проблемами та мають багато питань.

Щоб зробити процес комфортним та простим для кожного користувача, ми надали детальний огляд найпопулярніших рішень для передачі доменних імен. Погляньте на них зараз.

Перенесення вашого доменного імені Wix в Shopify

Якщо ви придбали доменне ім’я від Wix і маєте намір повністю перенести його на Shopify, ось детальні вказівки щодо того, як це зробити без втрати в рейтингу пошукових систем:

 1. Вхід з Wix і дістатися до “Мої домени”.
 2. Виберіть необхідний домен ви маєте намір рухатися (це обов’язково, якщо у вас є кілька доменів), натисніть “Розширений“, А потім”Переїзд подалі від Wix“Вкладки.
 3. Виберіть код EPP щоб надіслати його на свій електронний лист. Зверніть увагу, що згідно з правилами ICANN, ви не зможете перенести свій домен з Wix, якщо минуло 60 днів з моменту його придбання. Те саме стосується ситуацій, коли ви змінюєте інформацію про реєстрацію домену.
 4. Якщо все гаразд, вкажіть маршрут передачі домену Shopify. Процес міграції завершиться автоматично протягом 7 днів після надсилання запиту.
 5. Оновіть Налаштування. Якщо ви маєте намір продавати фізичні продукти у своєму магазині Shopify, вам доведеться попередньо відрегулювати необхідні налаштування. В основному це стосується варіантів оплати, доставки та оподаткування. Ці параметри можна налаштувати на панелі приладів Shopify. Якщо ви маєте намір продавати лише цифрові товари / послуги, то тут також можна відключити функцію доставки.

Підключення доменного імені Wix для зйомки без передачі

Якщо ви збираєтесь підключити своє доменне ім’я до Shopify, але не хочете його переносити з певних причин (наприклад, якщо ви хочете протестувати систему, наприклад), є можливість підключити домен без його повної міграції. Це можна зробити, вказуючи на записи DNS вашого веб-сайту Wix. Нижче перераховані обов’язкові кроки, які потрібно виконати, щоб процес був успішним:

 1. Перш ніж розпочати процедуру з’єднання, отримайте відповідну інформацію про DNS з розділу управління доменом на панелі керування Wix.
 2. Повідомте свій центр підтримки / провайдера Shopify що ви будете вказувати ім’я домену без зміни серверів імен. Це важливо, оскільки ви цього не зможете зробити зі своїм обліковим записом Wix. Якщо вам все-таки потрібно змінити сервери імен, вам потрібно буде повернутися до налаштувань вашого домену та перенести його з Wix для подальшого підключення до Shopify.
 3. Як тільки ви вирішите проблеми з налаштуваннями, перейдіть до розділу “Мої домени“У вашому акаунті Wix, виберіть відповідний домен (якщо у вас їх кілька) і натисніть “Розширений“.
 4. Потім відредагуйте налаштування DNS і видалити / оновити записи CNAME. Після цього видаліть / оновіть свої записи A.
 5. Збережіть оновлені записи DNS і перевірте спосіб підключення вашого домену Wix до Shopify.

Передача власного домену Shopify

Якщо ви створили веб-магазин з Wix, використовуючи власне доменне ім’я (куплений за межами Wix), ви також можете повністю перенести його на Shopify. Насправді ви можете перемістити свій домен одним із двох способів – або перенести його в Shopify, або підключивши його до свого нового облікового запису. Розглянемо спочатку варіант передачі.

Коли ви вирішите перенести ім’я домену, його подальше управління автоматично переходить до Shopify. Це означає, що вам доведеться скорегувати налаштування свого домену, здійснити платежі та відновити його безпосередньо на панелі адміністратора системи. Щоб мати змогу здійснити передачу, вам потрібно переконатися, що термін вашого активного реєстрації домену перевищує 60 днів, і у вас є доступ до облікового запису, запропонованого оригінальним постачальником домену. Ось перелік кроків, необхідних для передачі особистого домену Shopify:

 1. Перевірте політику передачі запропонований постачальником вашого доменного імені. Ця інформація зазвичай доступна в довідковому центрі платформи. Прочитайте його уважно, перш ніж розпочати процес передачі.
 2. Увійдіть до свого облікового запису постачальника, підтвердьте, що електронний лист пов’язаний з ним активний, оскільки ви отримаєте повідомлення про підтвердження протягом всього процесу передачі.
 3. Розблокуйте доменне ім’я ви хочете перейти в розділ налаштувань.
 4. Отримайте код авторизації ви будете використовувати для передачі домену.
 5. Перейдіть на панель адміністратора Shopify, натисніть “Інтернет-магазини“, А потім”Домени“.
 6. Натисніть “Підключіть наявний домен і натисніть кнопку “Передача у вашому домені“Кнопка (якщо це перший домен, який ви намагаєтеся перенести).
 7. Натисніть “Передача домену, введіть домен, який ви хочете перемістити, натисніть “Далі“Та натисніть”Підтвердити домен“. Якщо ви все зробили правильно і доменне ім’я буде готове до передачі, ви побачите “Домен розблокований” повідомлення. Натисніть “Далі“, Щоб завершити процедуру. Якщо система генерує “Домен заблокований“, Перевірте налаштування, які ви зробили на етапі підготовки.
 8. Перевірте електронний лист, щоб підтвердити передачу, введіть EPP (дозволу) код, запропонований постачальником вашого доменного імені. Натисніть “Далі“І”Бу та трансфер“Кнопки. Після цього перевірте електронний лист, щоб підтвердити передачу ще раз.

Як тільки ви виконаєте всі кроки, для успішного перенесення буде потрібно 20 днів. Shopify надішле вам повідомлення про підтвердження після завершення завдання.

Підключення власного доменного імені для покупки

Інший варіант – підключити власне доменне ім’я до Shopify без передачі. Це означає, що ви все одно зможете керувати налаштуваннями свого доменного імені, оновити його та здійснити платежі, якщо потрібно. Ось такі вказівки щодо підключення домену, які вам доведеться виконати:

 1. Додайте свій домен до магазину Shopify. Для цього перейдіть на панель адміністратора Shopify, перейдіть до розділу “Онлайн-магазин“, А потім”Домени“. Натисніть “Підключіть наявний домен“. Потім натисніть кнопку “Далі“І запустіть налаштування.
 2. Якщо ви придбали доменне ім’я у стороннього постачальника, вам доведеться відредагуйте деякі налаштування DNS, включаючи запис A, який слід вказати на Shopify IP-адресу, але пам’ятайте, що цей крок може вплинути на інші параметри та параметри, наприклад, переадресацію електронної пошти, наприклад.
 3. Щоб відрегулювати налаштування, увійдіть до облікового запису, зареєстрованого у попереднього постачальника домену. Знайдіть розділ налаштувань DNS і шукайте область управління доменом, а також конфігурації DNS.
 4. Відредагуйте запис A щоб вказати на потрібну IP-адресу Shopify (23.227.38.65) та збережіть зміни.
 5. Знайдіть запис CNAME у налаштуваннях DNS та змінити www. CNAME записують таким чином, що це вказувало б на магазини.myshopify.com. Дотримуйтесь вказівок, створених системою. Збережіть запис CNAME та підтвердьте підключення доменного імені, активуючи електронний лист для підтвердження, надісланий Shopify. Загалом для завершення процедури підключення може знадобитися до 48 годин.

Ви закінчили всі кроки? Тоді ви можете протестувати свій новий веб-сайт Shopify, щоб перевірити, чи всі елементи знаходяться на своїх місцях і чи добре він працює. Якщо все в порядку, ви можете вважати міграцію Wix для Shopify успішною і починати розвивати свій веб-бізнес!

5. Професійний Wix для придбання міграційних служб

Перехід з Wix на Shopify цілком реальний, і ви можете успішно впоратися із завданням самостійно, якщо вам відомі основні кроки та особливі нюанси, пов’язані з кожною платформою. Існує кілька сервісів, які пропонують передачу веб-сайтів. Само собою зрозуміло, що такі варіанти на перший погляд здаються більш зручними, оскільки вам не доведеться турбуватися про процес і просто чекати результату. Однак, коли ви почнете перевіряти результат, ви можете помітити безліч помилок, які з часом можуть поставити під загрозу безпеку та функціональність вашого веб-сайту.

Більше того, інструменти для міграції веб-сайтів часто не дешеві, і не має сенсу платити за послуги, які можуть не стати корисними в довгостроковій перспективі і спричинити проблеми, які можуть заподіяти шкоду вашому новому проекту. Отже, це не найкращий спосіб переключення вашого веб-сайту з однієї платформи на іншу. Щось може не піти так, як ви очікували, і це буде лише марною тратою вашого часу та грошей.

Натомість, має сенс довірити це завдання професіоналам. Тут ви можете вибрати між двома розумними варіантами.

Перший – це використання інструментів, пропонованих компанією Cart2Cart, що дозволяє автоматизувати міграцію Wix на Shopify. Платформа передасть кожен елемент вмісту вашого веб-сайту вручну, враховуючи всі нюанси та ваші особливі вимоги. Однак за кінцевий результат будете відповідати саме ви.

Cart2Cart

Другий варіант – звернутися до незалежних гуру Shopify, пропонуючи свої послуги за адресою https://experts.shopify.com/. Це виключає необхідність піклуватися про всі етапи процесу передачі веб-сайту самостійно, оскільки системні експерти вирішуватимуть усі кроки за вас. Що вам потрібно зробити, це просто замовити послугу і перевірити результат. Це воно.

Shopify експерти

У той же час, ви повинні бути готові обговорити всі деталі вашого замовлення, аспекти ціноутворення, терміни, міграційні вимоги, параметри веб-магазину та інші обов’язкові проблеми, щоб детально не виникати проблем..

Нижня лінія

Що стосується створення великого повнофункціонального інтернет-магазину із сотнями продуктів та кількох функцій, вибір платформи, навантаженої функціональними можливостями, є обов’язковим. Wix і Shopify – це дві всесвітньо відомі системи, і ви можете фактично запустити веб-магазин з будь-якою з них. Все залежить від ваших потреб та вимог електронної комерції.

Однак якщо ви вже володієте магазином на основі Wix і хочете вивести його функціональність на абсолютно новий рівень, перехід на Shopify стане розумним рішенням, яке згодом окупиться. Це не тому, що Wix погано стосується варіантів електронної комерції. Це тому, що Shopify – це спеціалізоване програмне забезпечення для електронної комерції, яке спочатку було орієнтоване на розвиток великих інтернет-гіпермаркетів.

Процес ручного переходу з Wix на Shopify вимагає часу та зусиль, але це, безумовно, варто, якщо ви сподіваєтесь отримати гідний результат. Існує певна проблема, пов’язана з переносом домену та вмісту, а також з коригуванням налаштувань. Щоб спростити завдання, пам’ятайте про кроки та підказки, згадані в керівництві, переліченому вище, і будьте послідовними щодо кожного етапу. Особливу увагу слід приділити передачі доменних імен, де все залежить від хостинг-провайдера, з яким ви працюєте.

Якщо ви не хочете турбуватися про міграцію вручну з Wix на Shopify, має сенс скористатися спеціальними службами або найняти фрілансера це зробить роботу за вас. До них відносяться або онлайн-сервіси, що забезпечують автоматизовану міграцію веб-сайтів, або допомога експертів Shopify, які всі кроки будуть обробляти самостійно. Кожен з цих варіантів має свої плюси і мінуси. Отже, пам’ятайте про всі ці нюанси для прийняття воістину неупередженого рішення. Це надійний спосіб досягти успіху міграції Wix для Shopify.

Замовити переказ веб-сайтів

Wix для пошуку запитань про міграцію

Питання: Чи добре Wix для електронної комерції?

Відповідь: У Wix є потужний механізм електронної комерції, який пропонує безліч інструментів для налаштування дизайну, функцій веб-магазину, чутливих шаблонів галузі, налаштувань оплати та доставки. Це дозволяє створити якісні веб-магазини з системою. Однак майте на увазі, що Wix чудовий лише тоді, коли мова йде про запуск невеликих або середніх проектів електронної комерції. Якщо вам потрібен гіпермаркет з тисячами продуктів, що пропонуються на продаж, та розширеною функціональністю, то є сенс перейти на спеціалізовану систему ніш на зразок Shopify.

Питання: Чи дозволяє Wix дропшипінг?

Відповідь: Так, магазини Wix тепер можуть з’єднуватися з найпопулярнішими сервісами дропшипінгу. До них відносяться Модаліст, Друк та Друк. Інтеграція з цими платформами дозволяє організувати та керувати бізнесом дропшипінгу на основі ваших вимог та особистих критеріїв.

Питання: Чи сумісний Wix із Shopify?

Відповідь: Частково так. Ви можете імпортувати продукти з Wix в Shopify, наприклад, компілюючи файли CSV з описами. Однак якщо ви хочете імпортувати весь дизайн та структуру вашого веб-сайту Wix до Shopify, ви не зможете це зробити через обмеження функціональності.

Питання: Чи можете ви перенести Wix на Shopify?

Відповідь: Можна перенести свій веб-магазин з Wix в Shopify. Весь процес буде включати передачу вмісту та доменних імен з подальшим коригуванням налаштувань дизайну та функціональних налаштувань. Ви можете впоратися з процесом як вручну, так і за допомогою професійних служб.

Питання: Shopify краще, ніж Wix?

Відповідь: Неправильно давати перевагу Shopify над Wix, оскільки обидві платформи є відомими представниками галузі веб-дизайну. Вони відрізняються лише своєю нішевою зосередженістю. Wix – це все-в-одному розробник веб-сайтів, що дозволяє створювати інтернет-магазини. Shopify, своєю чергою, є повнофункціональним програмним забезпеченням електронної комерції з потужним веб-магазином, налаштованим функціоналом, необхідним для запуску та управління всіма видами інтернет-магазинів, включаючи гіпермаркети.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me