Перехід від Weebly на Shopify

як переключитися з плакати на шопінг


Weebly і Шопіруйте є двома відомими розробниками веб-сайтів, які мають багато спільного. Обидві системи дозволяють створювати, керувати та успішно просувати веб-сайти електронної комерції. Хоча Shopify завжди був і зараз залишається повнофункціональним розробником веб-сайтів електронної комерції, Weebly отримав цю функціональність порівняно недавно, а саме після придбання компанією Square у 2018 році. Конструктор веб-сайтів, безумовно, є гідною системою, яка дозволяє створювати функціональні та візуально привабливі веб-магазини. Що стосується веб-сайтів електронної комерції, то Shopify по праву вважається невимовним лідером.

Очевидно, що Shopify є більш гнучким та навантаженим функціоналом веб-сайтом електронної комерції в порівнянні зі своїм конкурентом. Необхідність переходу від Weebly до Shopify часто пояснюється інтенсивним розвитком вашого інтернет-магазину, а також асортиментом, який ви продаєте. Поки асортимент товарів збільшується, вам буде потрібно більше місця для ефективної організації торгового процесу. Це коли Shopify вступає в гру.

Читайте також:
Weebly проти Shopify – поглиблене порівняння.

Чи можете ви впоратися з увімкненням власного?

Якщо ви відчуваєте, що не зможете самостійно впоратися із завданням або на вас натискають час для цього, але ще готові вкласти гроші в професійну допомогу, то наймання експерта справді має сенс. Усвідомлюючи всі нюанси обох платформ, ця людина завершить передачу набагато швидше та з більшою ефективністю. Більше того, ви зможете зв’язатися з фахівцем, якщо з вашим новим веб-сайтом стане щось не так після міграції.

Перенесення веб-сайтів “Зробіть сам” – це більш просте рішення, оскільки воно дозволяє використовувати один із спеціалізованих сервісів, створених саме з цією метою. Ці інструменти можуть допомогти вам переходити між службами за досить короткий проміжок часу, але вони не завжди здатні переміщувати всі елементи веб-сайту, і вони не завжди враховують серйозні та незначні нюанси послуг, якими ви переходите між.

Що ви повинні знати, це те, що не всі файли та елементи веб-сайту переміщуються автоматично. Є такі, які залишаються на попередній платформі та потребують ручної передачі. Хочете ви цього хочете чи ні, вам все одно доведеться перенести їх самостійно.

Отже, чому ви не перейдете з Weebly на Shopify самостійно, щоб остаточно бути впевненим у якості та безпеці процесу міграції проекту? Ось детальний огляд плану та обов’язкових кроків процесу міграції Weebly-to-Shopify.

Як перейти з Weebly на Shopify: докладний посібник

Фаза 1. Передача вмісту

  1. Перш ніж передати вміст, знайдіть час для вивчення загальних налаштувань Shopify.
  2. Імпортуйте свої дані Weebly в Shopify. Тут ви можете піти двома способами: або за допомогою легкої автоматизованої міграційної служби, наприклад Cart2Cart або вручну експортувати / імпортувати потрібні файли. Останній варіант вимагає більше часу, але він також вважається більш безпечним. Є сенс використовувати його, якщо у вас є більше 20 товарів на складі, інформація про продукт, що зберігається в іншій системі, і якщо ви збираєтеся регулярно оновлювати продукт.
  3. Під час експорту веб-магазину Weebly вручну вся інформація про продукт буде розміщена у додатку електронних таблиць CSV. Експортуйте свої продукти в цей файл.
  4. Перейдіть до свого облікового запису Shopify та імпортуйте файли з CSV-файлу у потрібний розділ. Перегляньте завантажений файл, а також продукти, щоб переконатися, що вони передані правильно.
  5. Перевірте, чи продукти організовані за вашим бажанням в Shopify. Якщо потрібно, додайте відсутні параметри продукту (назви, зображення, описи, мета-описи тощо).
    Якщо ви відчуваєте, що у вашому веб-магазині відсутні певні програми, їх можна знайти на ринку додатків Shopify. Доступні там програми безкоштовні та платні.
  6. Знайдіть свій час, щоб налаштувати ваш новий інтернет-магазин Shopify. Є безліч конструкцій, які ви можете знайти там. Виберіть будь-який із них та скористайтеся іншими інструментами, щоб надати веб-сайту унікальний вигляд.

Фаза 2. Передача домену

Щоб вказати своє доменне ім’я з Weebly на Shopify, вам потрібно перейти до розділу вкладки Domains у вашому обліковому записі Weebly, щоб отримати код авторизації та відредагувати налаштування DNS.

Перейдіть до розділу налаштувань та натисніть поле «Домени». Знайдіть ім’я домену, яке вас цікавить, і зніміть прапорець біля кнопки «Заблокувати домен». На панелі керування вам запропонують ключ передачі.

Відразу після цього підпишіться на Shopify та перейдіть до налаштувань DNS, щоб внести потрібні зміни. Імпортуйте код активації, який ви отримали від Weebly.

Якщо ви збираєтесь продавати фізичні продукти, вам доведеться встановити інформацію про доставку, платіжні дані та податкові дані. Їх можна налаштувати на інформаційній панелі вашого інтернет-магазину Shopify. Якщо вам не потрібна ця опція і плануєте продавати цифрові продукти та послуги замість цього, можна також деактивувати варіант доставки тут..

Як тільки ви закінчите всі етапи процесу міграції, ви можете приступити до тестування свого веб-магазину і чекати результатів.

Нижня лінія

Перехід з Weebly на Shopify не здається простим, незалежно від того, наскільки ви досвідчені. Тут слід враховувати багато аспектів, оскільки кожна платформа має свої особливості та особливості, які можуть вплинути на процес міграції..

На яку б платформу ви не переходили, процес складається з двох етапів: доменне ім’я та передача вмісту. І є ще одне, що не варто недооцінювати: не деактивуйте веб-сайт Weebly, поки ви не переконаєтесь, що процес міграції був успішним, і ваш новий веб-сайт, заснований на Shopify, добре функціонує, зберігаючи всі елементи та функції. Сподіваємось, наш довідник зведе всі проблеми з міграцією до мінімуму, забезпечивши високий кінцевий результат у довгостроковій перспективі.

Почніть з Shopify Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me