Перехід від Webflow до WordPress

перехід від webflow до wordpress


Ви вирішили перейти з Веб-потік до WordPress? Причина такої дії може відрізнятися залежно від ваших поточних цілей, пріоритетів веб-дизайну, типу веб-сайту, який ви ведете, бюджету та інших важливих аспектів.

Однак у переважній кількості випадків власники веб-сайтів керуються одними і тими ж цілями: вони або хочуть підвищити ефективність своїх проектів та генерувати трафік, або потребують більш гнучкої та насиченої функціями системи, щоб продовжувати працювати над розробкою свого веб-сайту. Іншими словами, якщо є щось, чим ви не задоволені під час використання Webflow, ви можете розглянути можливість переходу до WordPress.

Якими б ви не мали намірів і яких завдань не ставите, слід пам’ятати, що перехід від Webflow до WordPress взагалі не буде простим та швидким. Те, що WordPress – це CMS, а Webflow – це конструктор веб-сайтів, говорить саме за себе. Отже, приготуйтеся подбати про поводження з усіма нюансами міграційного процесу. Останні не стосуються лише технічних аспектів.

Вам також доведеться переконатись, що ви правильно перенаправляєте трафік свого веб-сайту на новий хостинг, зберігаючи старе доменне ім’я. Особливу увагу слід приділити передачі контенту. Вся справа в тому, що типи вмісту відрізняються, а також параметри їх відображення в кожній системі. Це означає, що ваш вміст може бути недоступним після процедури міграції або можуть виникнути помилки, які вам потрібно буде виправити вчасно.

Читайте також:
Веб-потік проти WordPress – поглиблене порівняння.

Наступним питанням, про який потрібно подбати, є збереження рейтингу пошукової системи вашого веб-сайту. Само собою зрозуміло, що позиції вашої пошукової системи проекту не повинні погіршуватися в результаті процедури міграції. Такий обширний комплекс дій вимагає точної уваги та обдуманого підходу.

Цей посібник може бути корисним кожному користувачеві, який має рацію перейти з Webflow до WordPress. Перейдіть досліджувати це зараз!

Професійний трансфер веб-сайтів або зробі сам?

Процес міграції веб-сайтів може бути досить складним для першокласників і навіть для експертів з веб-дизайну, які ніколи цього не робили. Однак, якщо ви чітко розумієте всі етапи процедури та їх складність, процес міграції буде досить спрощений, щоб можна було самостійно впоратися з цим..

А як щодо тих користувачів, які не мають єдиного поняття про процес передачі веб-сайту? Чи є рішення, для яких слід досягти бажаного результату? Власне, у такій ситуації можна вибрати два способи. Ось вони:

Автоматизовані програми міграції веб-сайтів

Ці системи орієнтовані саме на потреби користувачів, які переслідують єдину мету: перенесення веб-сайтів. Вони спрощують переміщення веб-сайту з Webflow до WordPress, наприклад, дбаючи про основні нюанси цього складного процесу. У той же час, ці сервіси просто не можуть врахувати найменші нюанси передачі вашого веб-сайту.

Річ у тому, що Webflow та WordPress – це унікальні системи, і кожна з них має свої особливості та технічні характеристики, які просто неможливо не помітити. В іншому випадку ви ризикуєте отримати повністю зіпсований продукт. Таким чином, автоматизована передача веб-сайтів – не найкраще рішення. Більше того, це може стати причиною функціональних та технічних проблем, які доведеться вирішувати самостійно. Нарешті, більшість програм міграції веб-сайтів надаються на платній основі. Чи вони варті інвестицій у довгостроковій перспективі? Напевно, ні.

Наймання експертів з трансферу

Досвідчені веб-розробники знають про всі етапи процесу міграції веб-сайтів, а також про всі його нюанси, які можуть зробити або порушити успіх усього починання. Це сама по собі заслуга, оскільки вам не потрібно буде займатись процесом переходу вашого веб-сайту з Webflow на WordPress, наприклад, оскільки ви повністю покладаєтесь на їхній професіоналізм та досвід роботи.

Ще одна незаперечна перевага полягає в тому, що ви будете залишатися на зв’язку з ними після завершення процесу. Якщо щось піде не так, ви просто зв’яжіться з ними, щоб вирішити проблему.

Читайте також:
Як найняти когось, щоб створити веб-сайт.

Ви, звичайно, вибрати найбільш підходящий варіант, але чому ви все ж не намагаєтеся виконати завдання самостійно? Не потрібно бути супер експертом для цього, але пам’ятайте, що деякі навички та знання вам можуть стати в нагоді. Якщо ви відчуваєте, що готові спробувати, дотримуйтесь інструкцій, які ми підготували для вас, щоб спростити процедуру.

Як перейти з вебпотоку до WordPress – кінцевий посібник

Як тільки ви зрозумієте свою готовність розпочати процес міграції веб-сайтів Webflow-to-WordPress, переконайтесь, що дотримуйтесь цих обов’язкових кроків для досягнення успіху.

 1. Перш ніж розпочати роботу, ви повинні зрозуміти одне з головних відмінностей між цими двома системами. Webflow – це конструктор веб-сайтів. Це означає, що він зберігає весь вміст файлів реклами на власних серверах. WordPress, у свою чергу, – це CMS, яка не пропонує інтегрованого хостингу, і, таким чином, проекти, побудовані з ним, зберігаються на сторонніх хостах. Це означає, що перший обов’язковий крок для вас – це вибрати надійний хостинг-провайдер (і відповідний план) для передачі файлів вашого веб-сайту. Ми рекомендуємо почати з Bluehost як це найкраще рекомендований хостинг від WordPress.
 2. Інформаційна панель Bluehost

 3. Встановіть WordPress. Установка CMS не зовсім складна – просто дотримуйтесь інструкцій, щоб впоратися з нею за кілька хвилин. Якщо це ваш перший досвід встановлення CMS, можливо, вам знадобиться деякий час, щоб прочитати підручник, щоб подолати потенційно небезпечні нюанси, які можуть заважати вам впоратися із завданням.
 4. Дотягніть до інформаційної панелі Webflow, щоб експортувати вміст. Майте на увазі, що не всі файли передаються в автоматизованому режимі. Деякі з них вам доведеться перенести вручну, що також потребує часу та знань. Ці файли залишаться у вашому доменному імені Webflow. Обов’язково скопіюйте їх згодом. Ось короткий огляд обох типів вмісту:
  • Вміст, який можна експортувати автоматично, включає стандартні сторінки WordPress, сторінки галереї, сторінку блогу, яка постачається разом з надісланими публікаціями. Тексти, зображення та вбудовані блоки також включаються до цієї категорії файлів.
  • Вміст, який може залишатися неперенесеним, включає сторінки подій, продуктів та альбомів, аудіо, користувацькі CSS та елементи стилю, блоки відео та продуктів, а також покажчики, щоб згадати декілька.
 5. Перейдіть на панель колекцій Webflow, де зберігаються всі ваші веб-сайти та файли. Тут ви можете вибрати та перенести будь-який проект (колекцію) з веб-сайту на WordPress за допомогою функції експорту / імпорту CMS. Щоб експортувати потрібну колекцію, відкрийте потрібну вам колекцію та натисніть кнопку «Експорт». Виберіть стільки колекцій, скільки вам потрібно. Це можуть бути стандартні файли або продукти (якщо ви збираєтеся перенести веб-сайт електронної комерції). Щоб перенести продукти, потрібно завантажити їх у файл CSV, щоб зберегти резервну версію колекції вашого продукту. Ви можете імпортувати файл CSV на новий веб-сайт WordPress. Щоб розпочати процес експорту, активуйте логотип WordPress, який ви побачите у спливаючому вікні. Після завершення процесу експорту файлу не забудьте завантажити файл і зберегти його на настільному комп’ютері.
 6. Експорт блогу Webflow

 7. Імпортуйте вміст. Наступний крок – імпорт вмісту. Щоб імпортувати завантажені файли на новий веб-сайт WordPress, перейдіть на панель управління CMS і знайдіть там сторінку «Інструменти → Імпорт». Ви побачите список послуг, які потрібно вибрати. Виберіть WordPress та встановіть плагін імпортера. Це робиться автоматично. Після завершення процесу завантаження файлів активуйте плагін разом із посиланням імпортера. Нарешті, завантажте та імпортуйте файли з початкового файлу експорту, який ви завантажили на свій комп’ютер. Перейдіть на сторінку налаштувань імпорту та виберіть назву вмісту, який ви плануєте перенести. Ви можете вибрати доступного користувача адміністратора або створити нового.
 8. WordPress Імпорт повідомлень

 9. Імпорт зображень. Що ви повинні знати, це те, що WordPress не підтримує автоматизований варіант імпорту зображень. Таким чином, вам доведеться виконати завдання вручну. З цією ж метою вам доведеться встановити та активувати спеціальний плагін WordPress під назвою «Імпорт плагіна зовнішніх зображень». Відразу після цього слід отримати доступ до сторінки «Медіа → Імпорт зображень» та запустити процес передачі.
 10. Налаштуйте постійні посилання WordPress. Під час переходу з Webflow до WordPress збереження трафіку має бути одним із головних пріоритетів. Щоб переконатися, що ви не втратите трафік свого веб-сайту, перегляньте новостворену структуру URL-адреси WordPress та при необхідності налаштуйте постійні посилання. На щастя, WordPress – це зручна для SEO платформа, яка допоможе вам правильно налаштувати всі URL-адреси.
 11. Перевірте наявність вмісту. Оскільки не весь вміст можна перенести з Webflow в WordPress автоматично, слід перевірити залишені файли та перемістити їх вручну.
 12. Налаштуйте новий веб-сайт. Як тільки ви закінчите основні етапи міграції веб-сайтів, настав час приступити до її налаштування. Витратьте час, щоб вивчити основні нюанси WordPress та почати детально налаштовувати проект. Не забудьте правильно перенести основні метатеги (заголовки та описи) для кожної сторінки вашого веб-сайту.

Важливо підкреслити важливість активізації веб-сайту Webflow до тих пір, поки процес перенесення не буде успішно завершений. Перевіривши свою ефективність нового веб-сайту, ви можете приступити до останнього, але одного з найважливіших кроків – передачі доменних імен. Якщо на веб-сайті Webflow є зареєстрований домен, є сенс перенести його і на обраного хостинг-провайдера. Правила та кроки, необхідні для вирішення завдання, в основному залежатимуть від хоста, з яким ви плануєте працювати. Отже, знайдіть свій час, щоб заздалегідь вивчити деталі плану хостингу, на який ви плануєте підписатися.

Нижня лінія

Процес переходу з Webflow на WordPress не дуже складний, але він все ще потребує розуміння процесу міграції, а також уваги та певних навичок чи досвіду, щоб досягти успіху..

Завершивши процедуру передачі веб-сайту, не поспішайте приступати до просування вашого проекту. Переконайтеся, що ви все зробили правильно – перевірте, як працює ваш веб-сайт та правильність установки плагінів. Зверніть увагу на правильні налаштування переадресацій та знайдіть свій час, щоб протестувати остаточну версію веб-сайту.

Почніть з WordPress зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me