Перехід від Squarespace до Shopify

Перехід від Squarespace до Shopify


Перехід веб-сайтів із Squarespace на Shopify часто є результатом інтенсивного зростання асортименту товарів на веб-сайті. Чим популярніший ваш веб-магазин, тим більше продуктів ви додасте до списку продажів. Відповідно, вам потрібно буде більше місця, щоб правильно організувати торговий процес.

Ще одна причина – необхідність розширеного функціонування електронної комерції. Саме тут Shopify відмінне. Розробник веб-сайтів – це відомий лідер сучасної ніші електронної комерції, яка не має конкурентів.

Як переключитися з квадратичного простору на Shopify (пояснено процес міграції):

 1. Переміщення веб-сайту від Squarespace до Shopify – чи варто того?
 2. Квадратний простір Versi Shopify – в чому різниця?
 3. Як переключитися з квадратичного простору на Shopify – кінцевий посібник
 4. Як перенести власне доменне ім’я з квадратичного простору в магазин
 5. Професійний квадратний простір для придбання міграційних служб

Приймаючи рішення про перехід від Squarespace до Shopify, існує багато факторів, які слід врахувати, щоб зробити міграцію плавною та ефективною. Крім передачі вмісту, вам слід подбати про розміщення хостингу, доменних імен, підтримку поточного рейтингу пошукової системи, щоб запобігти втраті позицій. Подивимось, буде важко чи ні мігрувати з Squarespace в Shopify.

1. Переміщення веб-сайту від Squarespace до Shopify – чи варто того?

Якщо ви зараз шукаєте варіанти передачі веб-сайтів, то ви, безумовно, щось не задоволені. Це також багато в чому залежить від типу проекту, який ви виконуєте. Якщо у вас є звичайний персональний / діловий веб-сайт, то нормально продовжувати працювати з Squarespace, оскільки це дійсно чудовий конструктор веб-сайтів, який по праву включений до списку найбільш надійних та функціональних систем. Платформа рясніє функціями та інструментами для налаштування дизайну, які можуть надати вашому проекту високий вигляд та високу ефективність.

А як щодо проектів електронної комерції? Чи достатньо функціоналу Squarespace, щоб задовольнити зростаючі потреби вашого веб-магазину? Якщо ви вже володієте веб-магазином і помітите, що його розмір, асортимент товарів або обсяг продажів збільшилися, ви рано чи пізно зрозумієте необхідність переходу на більш орієнтовану на нішу розробника веб-сайтів..

Замовте простір квадрата, щоб замовити міграцію

Саме тут Shopify буде найбільш підходящим рішенням. Програмне забезпечення чудово працює, якщо ви цього хочете створити веб-магазин з нуля або просувати існуючі проекти електронної комерції, які перемістилися з інших платформ, таких як Squarespace. Платформа – це приємний вибір для побудови всіх типів та видів інтернет-магазинів, незалежно від їх спеціалізації, асортименту товарів та оптової торгівлі, різноманітних варіантів управління та просування. В даний час Shopify – найкраща платформа для створення веб-магазинів, і, безумовно, варто перейти до цього, якщо ви маєте намір розробити свій бізнес в галузі електронної комерції..

2. Квадратний простір Versi Shopify – в чому різниця?

Squarespace і Shopify – найкращі представники Розробники веб-сайтів електронної комерції, які можна використовувати для запуску та управління проектами електронної комерції. Це, однак, не означає, що системи однакові за функціональністю, доступністю та варіантами налаштування дизайну.

Спочатку Squarespace був запущений для створення веб-сайтів, орієнтованих на вміст (портфоліо, блоги, цільові сторінки або бізнес-проекти), хоча він також може використовуватися для управління невеликими або середніми інтернет-магазинами – дивіться реальні приклади. Конструктор веб-сайтів вражає всіх своїм багатим набором функцій. Це досить просто в освоєнні та використанні, і це забезпечує інтуїтивний процес створення веб-сторінок.

Додати товарний простір продукту

Shopify – це більш складна система, і це навіть нагадує CMS з точки зору гнучкості та функціональності. Для того, щоб звикнути до інформаційної панелі та панелі управління сервісом, потрібен час і зусилля, і тут можна багато чого вивчити, якщо ви новачок. Платформа справедливо заслуговує на те, що вона називається програмним забезпеченням електронної комерції, оскільки рясніє функціями, інструментами та параметрами, орієнтованими на веб-магазини..

Shopify надає доступ до безлічі налаштувань веб-магазинів та інструментів управління, функцій, пов’язаних з продуктами, платіжних, податкових та маркетингових рішень. Система достатньо функціональна, щоб ви могли запустити, керувати та просувати як середні магазини, так і великі гіпермаркети з тисячами фізичних / цифрових продуктів, що пропонуються до продажу. Він також має широкі можливості інтеграції, дозволяючи вибирати та використовувати декілька віджетів, програм, розширень та доповнень для електронної комерції для підвищення продуктивності та дизайну веб-магазину. Shopify також має багату колекцію безкоштовних і платних шаблонів електронної комерції, які можна налаштувати відповідно до ваших конкретних потреб та вимог. Погляньте на мою колекцію Магазини, що працюють на магазинах.

Додати товар Shopify

Якщо вирішувати аспект ціноутворення, платформи також відрізняються. Плани Shopify дорожчі порівняно з тими, які пропонує Squarespace. Однак вони варті інвестицій, оскільки пропонують більше функцій електронної комерції, необхідних для запуску та управління функціональними інтернет-магазинами.

Якщо вас цікавить більш детальне порівняння платформ, продовжуйте читати вичерпне та інформативне Порівняння квадратів та покупок порівняння що дасть відповіді на всі запитання, пов’язані із системою.

Читайте також:
Shopify Review.
Огляд квадратного простору.

3. Як переключитися з квадратичного простору на Shopify – кінцевий посібник

Якщо ви хочете перенести свій веб-магазин з Squarespace на Shopify, ось посібник, який може вам допомогти у цьому.

 1. Підпишіться на Shopify та вивчити загальні налаштування платформи.
 2. Імпортуйте дані веб-магазину Squarespace в Shopify. Тут можна пройти два основні шляхи. Перший варіант – використовувати одне із спеціалізованих додатків міграції магазинів, які спеціально створені для цього. Насправді їх декілька, але найпопулярніші та зручні у користуванні послуги Cart2Cart, Масові знижки, огляди товарів тощо. Ще одним варіантом є передача даних веб-магазину вручну, експортуючи продукти у файли CSV, а потім імпортуючи їх та списки клієнтів на новому веб-сайті Shopify.
 3. Переконайтесь, що ваші товари організовані належним чином. Це особливо важливо, якщо ви використовували додаток для міграції. Якщо потрібно, додайте та оновіть деталі продукту (назви, характеристики, зображення, описи, метаописи тощо). Створіть колекцію продуктів, яку ви хочете організувати, якщо є така необхідність.
 4. Якщо ви хочете щоб уникнути проблем, пов’язаних із вашим інвентарним списком, перегляньте та виберіть додатки для інвентаризації, щоб відстежити запас товару та перевірити, чи не вистачає товарів, які ви продаєте.
 5. Налаштуйте веб-сайт Shopify. Закінчивши завантаження продуктів, зосередьтеся на налаштуваннях вашого веб-магазину. Шопіруйте рясністю приголомшливих конструкцій. Що вам потрібно зробити, це просто вибрати одну із великої колекції тем, переглянути, встановити та налаштувати її.

Це все, що стосується передачі вмісту вашого веб-магазину Squarespace в Shopify. Весь процес не вимагає великих зусиль та часу, але ви повинні бути дуже уважними, щоб виконати всі кроки з максимальною ефективністю та точною увагою.

Як тільки ви виконаєте кроки, перелічені в посібнику, ви можете перейти до наступного етапу – передачі домену. Цей процес також включає декілька етапів, які потребують уваги до деталей та усвідомлення теми.

4. Як перенести власне доменне ім’я з Squarespace в Shopify

Більшість користувачів стикаються з проблемами та безліччю запитань реєстрація доменних імен та їх подальша міграція з Squarespace в Shopify після передачі вмісту. Насправді, це не дивно, оскільки обидва розробники веб-сайтів є досить складними, особливо для новачків, які ніколи раніше не переходили на свої веб-сайти і не мають єдиного уявлення про кроки, що стосуються цього процесу..

Перенесення вашого домену Squarespace в Shopify

Якщо ви купили доменне ім’я у Squarespace і не плануєте його змінювати, ось короткий огляд кроків, які ви повинні виконати, щоб процес був успішним. Перш ніж ви переходите до процесу передачі домену, ви маєте знати кілька питань. Для початку система дозволяє перенести домен іншому постачальнику (включаючи Shopify) лише у випадку, якщо термін його реєстрації перевищив 60 днів.

Якщо ви маєте намір передати безкоштовне доменне ім’я, безкоштовна пропозиція не переноситься на нового постачальника доменних імен. Сплачувати (або не стягувати) плату за продовження служби домену залежить від Squarespace.

Якщо ви маєте намір перенести домен Squarespace, який закінчується .de, .uk або .co.uk, перед початком процесу слід спочатку переглянути спеціальні вимоги до міграції та винятки у відповідних посібниках. Якщо у вашому доменному імені додано пакет G Suite, після завершення процесу вам потрібно буде скорегувати свої записи MX у свого нового постачальника доменних імен, щоб запобігти припиненню / перериванню послуги електронної пошти. Ось короткий посібник щодо переміщення домену Squarespace в Shopify:

 1. Увійти за допомогою Squarespace щоб розблокувати доменне ім’я та отримати код авторизації. Для цього перейдіть до головного меню розробника веб-сайту, перейдіть до розділу «Налаштування» та натисніть «Домени».
 2. Виберіть ім’я домену, яке плануєте перенести, прокрутіть трохи вниз і зніміть прапорець біля кнопки “Блокувати домен”. Тоді вам доведеться скопіювати ключ передачі з відповідного розділу, який ви побачите на панелі керування.
 3. Наступним кроком для вас є: отримати свої дані DNS від Squarespace. Для цього перейдіть на вкладку «Зона DNS» та проведіть необхідні оновлення.
 4. Відрегулюйте налаштування. Якщо ви плануєте продавати фізичні продукти, встановіть інформацію про доставку, налаштування оплати та податку. Це можна зробити на інформаційній панелі вашого нового веб-магазину Shopify. Так само, якщо ви збираєтесь продавати цифрові послуги або продукти, ви можете відключити опцію доставки туди.

Перевірте ваш новий веб-магазин, щоб переконатися, що ваш перехід від Squarespace до Shopify був успішним. Загалом на процес перенесення домену потрібно близько 7 днів.

Передача власного домену Shopify

Керування веб-магазином за допомогою Squarespace не означає, що ви не можете використовувати іншого постачальника доменних імен для свого веб-магазину. Якщо ви купили домен у стороннього постачальника, ви зможете перемістити його в Shopify одним із двох способів. Перший передбачає пряму передачу доменного імені, тоді як другий варіант передбачає підключення доменного імені до Shopify. Щоб вибрати найкращий варіант, має сенс переглянути їх обидва детально.

Коли ви приймаєте рішення про передачу доменного імені Shopify, ви повинні усвідомити, що його подальше управління автоматично буде доручено програмному забезпеченню електронної комерції. Іншими словами, вам доведеться скорегувати налаштування вашого доменного імені, виконати всі платежі та продовжити його безпосередньо на панелі адміністратора Shopify.

Вам також доведеться переконатися, що термін реєстрації вашого домену перевищив 60 днів, інакше він не підлягає перенесенню. Також слід перевірити, чи є у вас доступ до облікового запису доменного імені, наданого оригінальним постачальником. Нарешті, ви повинні знати, що Shopify не надає облікові записи електронної пошти як частину своїх доменних послуг, однак пропонує необмежену кількість облікових записів для переадресації електронної пошти, які ви можете вибрати для свого домену.

Ви перевірили всі проблеми, перелічені вище? Потім виконайте кроки, які вам потрібно виконати, щоб процес перенесення домену був успішним:

 1. Перевірте політику передачі заявлений постачальником послуг доменних імен. Найпростіший спосіб зробити це – знайти цю інформацію в довідковому центрі служби, з якою ви працюєте;
 2. Підготуйте своє доменне ім’я для подальшої передачі. З цією метою увійдіть у свій обліковий запис доменного імені, зареєстрований у стороннього постачальника, і підтвердьте факт, що пов’язаний з ним електронний лист. Це важливо, оскільки ви отримаєте декілька електронних листів через процес передачі домену, і вам доведеться відповісти на них або підтвердити посилання, які вони містять;
 3. Отримайте код авторизації від вашого постачальника доменних імен. Якщо у вас є проблеми з процесом, зв’яжіться зі своїм стороннім постачальником домену, щоб отримати необхідну допомогу;
 4. Доступ до панелі адміністратора Shopify, натисніть розділ «Інтернет-магазини» та перейдіть на вкладку «Домени»;
 5. Натисніть кнопку «Підключити існуючий домен» а потім кнопку «Перенести у свій домен» (якщо це перший домен, який ви збираєтесь підключити до магазину Shopify);
 6. Натисніть кнопку «Перенести домен» потім введіть домен, який ви плануєте перейти на новий обліковий запис. Відразу після цього натисніть «Далі», а потім активуйте кнопку «Підтвердити домен». Якщо ви зробили все правильно, ваше доменне ім’я незабаром буде готове до передачі. У цьому випадку вам буде повідомлено про його готовність, отримавши відповідне повідомлення. Натисніть кнопку «Далі», щоб завершити процес. Якщо ви отримаєте інше повідомлення (наприклад, “Домен заблокований”), вам доведеться перевірити налаштування, які ви зробили на початковому етапі підготовки.
 7. Якщо все готово і ваш домен готовий до передачі, ви можете отримати код авторизації, а потім ввести його в новий обліковий запис, щоб завершити міграцію доменного імені..

Як тільки ви затвердите міграцію вашого доменного імені, процес буде тривати близько 20 днів. Ви зрештою отримаєте повідомлення від Shopify, яке підтверджує завершення міграційного процесу.

Підключення власного доменного імені для покупки

Другий варіант, який ви можете використовувати для передачі власного доменного імені до Shopify – це підключити його до облікового запису, щоб вказати його на ваш новий веб-магазин Shopify. Це означає, що відвідувачі вашого веб-сайту будуть перенаправлені до вашого інтернет-магазину при введенні його власної URL-адреси, а також ви зможете використовувати провайдера доменних імен для здійснення платежів, керування та оновлення домену тощо.

Зверніть увагу, що реєстратор доменних імен може надати додаткові інструкції щодо підключення існуючого до Shopify. Якщо постачальник не генерує ніяких вказівок, ви можете дотримуватися стандартних інструкцій Shopify про те, як завершити процес:

 1. Додайте власний домен у свій магазин Shopify ідентифікувати себе як власника домену.
 2. Досягнення Shopify панелі адміністратора а потім перейдіть на вкладку “Інтернет-магазин”, а потім у розділ “Домени”;
 3. Натисніть кнопку «Підключити існуючий домен» і введіть доменне ім’я, яке ви хочете підключити. Відразу після цього натисніть кнопку «Далі» та перейдіть до наступного кроку.
 4. Налаштуйте існуючий домен, щоб вказати його на Shopify. Якщо домен був куплений у стороннього постачальника, вам потрібно буде відредагувати стандартні настройки DNS. Якщо бути точним, ваш запис A повинен обов’язково вказувати на IP-адресу системи, тобто 23.227.38.65. Ваш веб-сайт CNAME, у свою чергу, має вказувати на магазини.myshopify.com. Зауважте, що якщо ви вирішите змінити ці налаштування, вони можуть вплинути на інші процеси.
 5. Збережіть усі налаштування зробив і перевірив факт підключення доменного імені. Це слід зробити, активувавши посилання в електронному листі підтвердження.

Якщо вам вдасться виконати всі етапи процесу міграції доменних імен правильно, вони будуть передані протягом 48 годин.

5. Професійний квадратний простір для придбання міграційних служб

Коли ви тільки починаєте думати про міграцію веб-сайту Squarespace, ви не замислюєтесь про найефективніший спосіб зробити це. Ви турбуєтеся про елементи, які потрібно перенести, про швидкість та ефективність міграційного процесу, а також про успішне виконання завдання.

Однак, коли ви наближаєтесь до самого процесу, ви починаєте розглядати різні альтернативи міграції. Тут ви можете зіткнутися з проблемами.

Насправді є два основні способи переключення вашого веб-сайту з Squarespace на Shopify. Перший передбачає використання конкретних програм чи інструментів, вибір яких досить сучасний на сучасному ринку. Однак це не найкраще рішення, оскільки ці інструменти не є надійними. Вони часто роблять помилки під час процесу передачі веб-сайту, що може негативно вплинути на його ефективність. Більше того, ці програми платні. Це означає, що ви можете просто витратити гроші, щоб отримати результат, яким ви не будете задоволені.

Щоб уникнути проблем, має сенс найняти професіоналів Cart2Cart, які найкращі в цій ніші і ретельно піклуються про кожен етап вашого процесу передачі вашого веб-сайту. Вони знають конкретні параметри кожного розробника веб-сайтів і, таким чином, можуть заздалегідь запобігти потенційним проблемам.

Простір квадрата для покупки

Інший варіант – це найняти веб-розробника або безпосередньо мати справу з майстрами-фрілансерами Shopify, які пропонують свої професійні послуги з міграції веб-сайтів за адресою https://experts.shopify.com/. Професійні покупці Shopify будуть обробляти всі етапи процесу міграції веб-сайтів для вас, таким чином, виключаючи необхідність самостійно турбуватися про нюанси процесу передачі. Вашим завданням буде контроль процесу та перевірка результату. Крім того, ви зможете підтримувати зв’язок із експертами, щоб вчасно обговорити всі нюанси та деталі процесу міграції, щоб потім уникнути можливих непорозумінь..

Шопіруйте

Ви визначаєте всі вимоги, нюанси та вартість процесу міграції веб-сайтів при наймі фахівця для забезпечення найкращого результату. Ви хочете спробувати намагатися самостійно перенести веб-сайт із Squarespace в Shopify? Потім вивчіть покроковий посібник, щоб знати, чого очікувати від процесу міграції.

Нижня лінія

Shopify – це набагато більш повнофункціональна та потужна платформа електронної комерції порівняно з Squarespace. Це буде чудово працювати для користувачів, які спочатку створили веб-магазин із Squarespace, але потім вирішили розвивати чи просувати свій бізнес та вивести його на абсолютно новий рівень.

Процес міграції може виявитись проблемою для користувачів, які ще не знайомі з нюансами процедури, але очікують отримати високий результат. Послідовне виконання дій, описаних у нашому посібнику, у поєднанні з точністю та точною увагою до деталей дозволяють впоратися із завданням навіть для новачків. Ви можете зробити це самостійно, без додаткової допомоги, лише за пару днів.

У той же час, можливо найняти професійних експертів або скористатися спеціалізованою програмою міграції веб-сайтів на зразок Cart2Cart, яка буде обробляти весь процес в автоматизованому режимі. Сюди входить як контент, так і передача доменних імен, які є найскладнішими, але необхідними кроками процедури міграції веб-магазину. Який би варіант ви не пішли, кожен з них прийде зі своїми достоїнствами та недоліками. Витратьте час, щоб зважити всі нюанси, щоб визначитися з рішенням, яке найкраще підійде для вас та вашого проекту.

Замовити переказ веб-сайтів

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me