Найпростіший спосіб створення веб-сайту

Найпростіший спосіб створення веб-сайту


Рішення про створення веб-сайту є одночасно відповідальним та складним. Веб-сайт – це той самий інструмент, який ви можете ефективно використовувати для широкого спектру цілей, від особистих портфелів і до повнофункціональних бізнес-проектів та інтернет-магазинів.

Однак чим менше ви знаєте про сам процес веб-дизайну – тим більше проблем, з якими ви можете несподівано зіткнутися навіть на початковій стадії розробки веб-сайтів. У вас обов’язково виникне багато питань щодо доменного імені і вибір хостингу, інтеграція облікових записів і програм соціальних медіа, налаштування дизайну тощо. Це те, що робить дизайн веб-сайтів справжнім починанням для новачків.

Перш ніж зануритися в процес створення веб-сайту, слід спочатку розглянути питання вибір інструменту веб-побудови. Тут ви зіткнетеся з кількома питаннями. Само собою зрозуміло, що є багато популярних CMS, які, правда, перенасичені налаштуваннями. Насправді ви можете створити будь-який тип проекту з цими системами, але … лише якщо ви навчені та кваліфіковані, щоб опанувати всі нюанси.

Але що робити, якщо ви просто на шляху до знання веб-дизайну? Що робити, якщо це ваш перший досвід створення веб-сайтів? В цьому випадку, використання CMS взагалі не принесе жодного результату. Це коли розробники веб-сайтів стануть тими інструментами, які дозволять вам створити якісний веб-сайт у найкоротші терміни та без особливих навичок та досвіду.

Builders веб-сайтів – найпростіший спосіб створення веб-сайту

Розробники веб-сайтів здобули світову популярність. Це тому, що їх функціональність та зручність дають можливість отримати чудовий результат, навіть якщо ви є першокласником. Ці веб-системи працюють нестандартно та оснащені інтегрованим хостингом, готовими темами та інструментами, необхідними для надання проекту високого класу.

Найпростіші будівельники веб-сайтів для створення веб-сайту:

 1. Wix – найпростіший БЕЗКОШТОВНИЙ веб-сайт
 2. uKit – Дешевий конструктор веб-сайтів для малого бізнесу
 3. WordPress – найкраща CMS з відкритим кодом для будь-якого веб-сайту
 4. Shopify – найпростіша платформа для створення інтернет-магазину
 5. Закладка AIDA – Easy AI-powered Builder веб-сайтів
 6. Ucraft – Easy Builder веб-сайтів (Електронна комерція готова)
 7. SITE123 – Один із найпопулярніших сайтів-розробників сайтів
 8. IM Creator – безкоштовний конструктор веб-сайтів для некомерційних організацій
 9. Mobirise – Офлайн-програмне забезпечення для створення веб-сайтів

Такий широкий вибір професійних інструментів веб-дизайну може дещо ускладнити вибір найкращого інструменту веб-побудови. Кожна з цих систем може багато запропонувати користувачам, і кожна з них чудово працює для виконання певних завдань веб-дизайну.

Найкращий спосіб зробити правильний вибір – це проаналізувати та порівняти базовий набір функцій, зручність, простоту, доступність та параметри налаштування дизайну, які пропонують розробники веб-сайтів. Почнемо тоді!

Wix – найпростіший у користуванні веб-сайт Builder

Wix - найпростіший БЕЗКОШТОВНИЙ веб-сайт

Назва продукту:WIX
Офіційний веб-сайт:wix.com
Складність:Дуже легко
Безкоштовний план:Необмежений
План премій:від $ 13 / міс
Засновано:2006 рік
Штаб-квартира:Ізраїль
Поглиблений огляд Спробуйте це безкоштовно

Вікс – це найпростіший розробник веб-сайтів, який здобув всесвітню популярність завдяки вдосконаленому набору функцій у поєднанні з творчою свободою, доступністю, гнучкістю та високими можливостями налаштування дизайну. Платформа широко використовується для запуску всіх типів веб-проектів, які відрізняються своєю складністю, фокусом на ніші та продуктивністю. Відсутність знань з кодування це те, що робить послугу чудовим вибором для новачків та експертів із веб-дизайну.

Основні риси

Функціонал Wix дозволяє використовувати систему для виконання будь-якого завдання з веб-дизайну. Вам потрібен портфоліо, а бізнес-сайт, Блог або навіть веб-магазин, розробник веб-сайтів дозволяє запустити проект майже за короткий час. Ось список важливих моментів Wix:

 • Інструмент штучного дизайну інтелекту для початківців та профі для веб-дизайну;
 • Легкі платформи для ведення блогів та електронної комерції;
 • Сотні безкоштовних готових для мобільних шаблонів 100% шаблонів;
 • Wix Ascend – зручна система CRM.

Плюси і мінуси

Однією з найважливіших важливих моментів Wix є універсальність варіантів редагування дизайну. Користувачі можуть обирати між собою простий інструмент Wix ADI та стандартний редактор. Перший варіант найкраще працює для початківців, а другий варіант – кращий вибір для досвідчених веб-дизайнерів. Wix також пропонує інтуїтивний підхід до веб-дизайну та сотні безкоштовних дизайнів, щоб розпочати роботу легко.

У Wix немає помітних обмежень. Однак якщо ви новачок, інтерфейс платформи може бути дещо перевантаженим, але звикнути до цієї функції досить просто. Інший аспект – широкий вибір віджетів, доступних на App Market. Більшість із них відрізняються високою якістю, але є й такі, що не зовсім корисні або потребують вдосконалення. Однак ці недоліки не є настільки важливими і не можуть зіпсувати загальне враження, яке створює розробник веб-сайту.

Вартість

Система пропонує повністю безкоштовну ніколи не закінчується підписку, яка дозволяє протестувати її основні функціональні можливості, надані за замовчуванням. Щоб мати змогу запустити та опублікувати повнофункціональний проект, вам доведеться оновити до один із платних планів.

Стандартні плани Wix

 • Комбо ($ 13 / міс) – для особистого користування, без реклами, підключення безкоштовного домену, безкоштовний хостинг;
 • Необмежений ($ 17 / міс) – для фрілансерів та підприємців, необмежена пропускна здатність, 10 Гб місця для зберігання;
 • Про ($ 22 / міс) – для повного онлайн-брендингу, вбудованої Google Analytics, 2 години місця для зберігання відео;
 • VIP ($ 39 / міс) – для VIP проекту, першочергової підтримки, професійного логотипу тощо.

Плани бізнесу / електронної комерції

 • Business Basic ($ 23 / міс) – прийом онлайн-платежів;
 • Бізнес необмежений ($ 27 / міс) – інструменти розвитку бізнесу, бізнес-програми для підприємців, електронна комерція;
 • Бізнес VIP ($ 49 / міс) – повний пакет Wix, необмежена пропускна здатність та простір для зберігання відео;
 • Підприємство (500 дол. / Міс) – комплексне бізнес-рішення, яке забезпечує найвищу функціональність та максимальну кількість інструментів.

Wix також надає 14-денну гарантію повернення грошей а також регулярні знижки / спеціальні пропозиції для підвищення рівня лояльності клієнтів.

Спробуйте Wix безкоштовно

uKit – Дешевий конструктор веб-сайтів для малого бізнесу

uKit - Дешевий конструктор веб-сайтів для малого бізнесу

Назва продукту:uKit
Офіційний веб-сайт:ukit.com
Складність:Супер легко
Безкоштовний план:14 днів судового розгляду
План премій:від $ 4 / міс
Засновано:2015 рік
Штаб-квартира:Російська Федерація
Спробуйте це безкоштовно

uKit – це номер два за простотою використання та один із найдоступніші розробники веб-сайтів для веб-сайтів малого бізнесу. Система гнучка, інтуїтивна та проста у використанні для всіх категорій користувачів, незалежно від їх навичок веб-дизайну. Крім бізнес-проектів, він широко використовується для розробки портфоліо, блогів та невеликих веб-сайтів електронної комерції. Не потрібні навички кодування для запуску веб-сайтів за допомогою uKit – система надає інтуїтивно зрозумілі покрокові інструкції щодо розробки проектів з ним.

Основні риси

uKit – це конструктор веб-сайтів із перетягуванням, який дозволяє запускати проекти, накладені на функції, без будь-якої інформованості про кодування та попередньої підготовки. Існує зручний варіант попереднього перегляду, який дозволяє контролювати результат та вносити зміни навіть у дорозі. Решта достоїнств uKit такі:

 • Кілька чуйних адаптованих конструкцій, які також є специфічними для ніші та перемикаються;
 • Варіант інтеграції віджетів, який сприяє продуктивності веб-сайту;
 • Безкоштовне підключення SSL-сертифіката для підвищення конфіденційності даних щодо безпеки проекту / даних;
 • Тимчасові права доступу до веб-сайту;
 • CRM інтеграція.

Плюси і мінуси

uKit – це, мабуть, найпростіший розробник веб-сайтів на ринку сучасного веб-дизайну. Система оснащена зручним редактором WYSIWYG, який дозволяє контролювати процес веб-дизайну. Тут є сотні чуйних дизайнів, і ви також можете скористатися глибокими варіантами інтеграції віджетів, щоб зробити ваші проекти більш функціональними.

uKit також поставляється з двигуном електронної комерції та Плагін Ecwid можливість інтеграції – виберіть будь-який із цих варіантів, щоб запустити повнофункціональний веб-магазин із системою. Сервіс також відкриває можливість присвоїти права управління веб-сайтами стороннім веб-розробникам.

У веб-розробника немає серйозних недоліків. Єдине, що система не пропонує безкоштовний план, але ще має 14-денний пробний термін для перевірки функцій своїх платних підписок. Щоб створити повнофункціональні проекти з необмеженою кількістю сторінок, розширеним місцем для зберігання дисків, багатомовною підтримкою та іншими привілеями, ви не обійдетеся без оновлення до преміального плану. Ще одним недоліком системи є відсутність параметрів редагування HTML, що іноді призводить до обмежених можливостей налаштування веб-сайту. Однак ці нюанси не є досить серйозними та не впливають на загальну роботу системи.

Вартість

uKit пропонує найвигідніші тарифи для розробки веб-сайтів для малого бізнесу. Розробник веб-сайтів дозволяє перевірити його функціональність під час безкоштовної 14-денної пробної версії, але для того, щоб почати будувати якісні проекти з системою, потрібно вибрати одну з її платних підписок. Ось вони йдуть.

 • Мінімальний ($ 4 / місяць) – підключення доменних імен, 24/7 підтримка, необмежений номер сторінки, SMS-повідомлення, резервне копіювання, понад 200 професійних шаблонів, необмежений простір для зберігання диска;
 • Основний ($ 8 / місяць) – Google Analytics, підтримка чату в реальному часі, відсутність ознак авторських прав, потужні інструменти відстеження статистики, преміум-дизайни;
 • Електронна комерція ($ 9,60 / місяць) – інтегровані інструменти електронної комерції, налаштування кошика, параметри оплати / доставки, прийняття онлайн-платежів, вибір валюти;
 • Профі ($ 12 / місяць) – інтеграція спеціального коду, функціональність електронної комерції, застосування спеціальної кольорової схеми тощо.

uKit пропонує якісну систему знижок для тих користувачів, які оплачують 3, 6, 12 або 24 місяці одним платежем. Чим довша тривалість терміну передплати – тим більша знижка виявляється.

Спробуйте uKit безкоштовно

WordPress – найкраща CMS з відкритим кодом для будь-якого веб-сайту

WordPress - найкраща CMS з відкритим кодом для будь-якого веб-сайту

Назва продукту:WordPress
Офіційний веб-сайт:wordpress.org
Складність:Вище середнього
Безкоштовний план:Необмежений
План премій:від $ 2,95 / міс
Засновано:2003 рік
Штаб-квартира:Світовий
Спробуйте це безкоштовно

WordPress – це найвідоміша та найбільш функціональна CMS для розробки простих і складних веб-сайтів. Система управління вмістом спочатку була створена з метою ведення блогів, але останнім часом вона перетворилася на багатогранну платформу для розробки всіх типів проектів. На відміну від інших популярних CMS, WordPress досить простий у використанні, хоча для запуску та керування веб-сайтами може знадобитися деякий ступінь обізнаності щодо кодування..

Основні риси

WordPress – це багатофункціональна CMS, яка забезпечує широкий спектр розширених варіантів налаштування дизайну та потужні можливості інтеграції. Це може зайняти деякий час досліджувати та освоювати платформу, але сама процедура розробки веб-сайтів все ще залишається цілком зрозумілою для всіх. Основні функції WordPress наведені нижче:

 • Плавна установка CMS та порівняльна простота використання для більшості веб-розробників – як для новачків, так і для професіоналів веб-дизайну;
 • Наявність сотень високоякісних конструкцій (як безкоштовні, так і платні) пов’язані з будь-якими галузями;
 • Потужні плагіни WordPress, які займаються різними нішами, інтеграція яких сприяє покращенню продуктивності веб-сайту;
 • Абсолютна налаштування дизайну веб-сайтів, що дозволяє створювати логічну структуру та редагувати проект з урахуванням особливих вимог.

Плюси і мінуси

WordPress – це повнофункціональний CMS, головна родзинка якого – розширені варіанти інтеграції. У мережі доступні сотні віджетів, додатків, розширень та плагінів, які стосуються різних галузей, типів веб-сайтів та цілей розробки проектів..

Якщо говорити про недоліки системи, WordPress може бути дещо складним для першокласників, які не мають досвіду веб-дизайну або хоча б базових знань з програмування. Систему освоїти не складно, але може знадобитися певний час, щоб вивчити весь її набір функцій. Для створення гнучких та функціональних проектів знання кодування все ще можуть бути обов’язковими. Знання веб-дизайну також необхідне, якщо мова йде про інтеграцію плагінів.

Вартість

WordPress – це безкоштовна CMS користувачі можуть завантажувати та встановлювати без будь-яких комісій. Так само можна створити прості проекти з платформою без зайвих фінансових вкладень. Якщо ви все ще очікуєте більш глибокої функціональності та гнучкості веб-сайту, ви не обійдетеся без інтеграції плагінів / шаблонів, що відповідно означає грошові витрати. Щоб опублікувати готовий проект, вам додатково знадобиться доменне ім’я та хостинг, які також оплачуються.

Коли справа доходить до вибір хостингу, WordPress офіційно рекомендує використовувати Bluehost як надійна, повнофункціональна та доступна платформа. В даний час Bluehost пропонує такі підписки:

 • Основні ($ 2,95 / міс) – один хостинг веб-сайтів, необмежений трафік, безкоштовне підключення SSL, 50 Гб місця для зберігання, необмежена пропускна здатність, безкоштовні оновлення WordPress;
 • Плюс ($ 5,945 / міс) – необмежена кількість розміщених веб-сайтів, необмежений обсяг пам’яті та пропускну спроможність, необмежена кількість облікових записів та доменів, 200 доларів за розширені маркетингові варіанти;
 • Вибір (5,45 дол. / Міс) – захист від спаму, резервне копіювання веб-сайтів, конфіденційність домену тощо.

Bluehost додатково пропонує своїм підписникам додатковий бонус – всі зареєстровані користувачі отримати один рік безкоштовного доменного імені. Після закінчення цього терміну вартість домену становитиме 12-14 доларів на рік.

Спробуйте WordPress зараз

Shopify – найпростіша платформа для створення інтернет-магазину

Shopify - найпростіша платформа для створення інтернет-магазину

Назва продукту:Шопіруйте
Офіційний веб-сайт:shopify.com
Складність:Середній
Безкоштовний план:14 днів судового розгляду
План премій:від $ 29 / міс
Засновано:2004 рік
Штаб-квартира:Канада
Спробуйте це безкоштовно

Shopify – всесвітньо відома Платформа електронної комерції, яка визначила себе як найсучасніша, сучасна, функціональна та професійна система розвитку інтернет-магазинів. Платформа постачається з набором функцій та опціями, що дозволяють зробити це запускати та керувати різними типами веб-сайтів електронної комерції, починаючи від невеликих проектів і закінчуючи величезними гіпермаркетами із сотнями продуктів, пропонованих до продажу.

Основні риси

Завдяки Shopify ви можете запускати, керувати та регулярно оновлювати інтернет-магазини, які відрізняються інтегрованою функціональністю, інструментами налаштування дизайну та варіантами управління. Розробник веб-сайтів є найкращим вибором для тих, хто має намір розпочати професійні проекти, розміщені на робочих місцях. Подивіться список найголовніших моментів Shopify:

 • Касовий термінал (POS) програмне забезпечення, яке дозволяє продавати продукти як в Інтернеті, так і в автономному режимі;
 • Розширені параметри синхронізації та інтеграції;
 • Інструменти управління продуктами, маркетингом та веб-магазинами;
 • Доповнена реальність особливість;
 • Багатомовна підтримка.

Плюси і мінуси

Ознайомтеся з чудовими функціями та інструментами електронної комерції, які дозволяють розвивати всі типи інтернет-магазинів. Система оснащена зручним та зрозумілим редактором магазину, дозволяє створювати та змінювати колекції товарів, налаштовувати параметри веб-магазину, синхронізуватись із сторонніми ринками, такими як Amazon та програмним забезпеченням бухгалтерського обліку. Усі проекти електронної комерції, розпочаті разом із Shopify, надійно захищені сертифікатом SSL, передовими інструментами проти шахрайства та іншими інструментами. Програмне забезпечення також пропонує багатомовну підтримку.

Що стосується Shopify мінусів, то платформа дещо перевантажена особливостями електронної комерції, що робить його добре підходящим лише для великих інтернет-гіпермаркетів. Якщо вам потрібен менший веб-магазин, є сенс вибрати гідну альтернативу системі. Більше того, плани Shopify не дуже дешеві, а система також стягує додаткові комісії за операції з кредитними картками.

Вартість

Shopify цінова політика досить дорога, особливо якщо порівнювати її з іншими розробниками веб-сайтів. Тут ви не знайдете безкоштовного плану, але є 14-денний пробний термін, що достатньо для перевірки функціональності системи. Якщо ви вирішите продовжувати працювати з системою, ви можете вибрати одну з платних підписок, залежно від розміру веб-магазину, спеціалізації, ніші, складності та бізнес-вимог. Ось вони:

 • Основний Shopify ($ 29 / міс) – підключення до блогу, безкоштовний сертифікат SSL, відмова від відновлення кошика, канали продажу, створення вручну замовлень, 2 рахунки персоналу, аналіз шахрайства, додаток Shopify POS;
 • Shopify ($ 79 / міс) – подарункові картки, професійні звіти, 5 рахунків персоналу, 1-5 магазинів;
 • Розширений Shopify ($ 299 / міс) – просунутий розробник звітів, перевезення перевізників Realt-Ime, 15 облікових записів персоналу, до 8 місць розташування магазину.

Shopify не стягує плату за транзакції, здійснені з системою, але все ще є комісії за трансакції кредитної картки.

Спробуйте Shopify безкоштовно

Закладка AIDA – Easy AI-Powered Builder веб-сайтів

Закладка AIDA - Easy AI-Powered Builder веб-сайтів

Назва продукту:Закладка AIDA
Офіційний веб-сайт:bookmark.com
Складність:Легко
Безкоштовний план:Необмежений
План премій:від $ 11,99 / міс
Засновано:2014 рік
Штаб-квартира:Канада
Спробуйте це безкоштовно

Закладка – це хмарний веб-сайт, який працює на основі Штучного інтелекту і, таким чином, використовує передовий та сучасний підхід до веб-розробки. Сервіс чудово підходить для створення проектів різних типів, починаючи від простих бізнес-сайтів та цільових сторінок аж до інтернет-магазинів.

Основні риси

Закладка виділяється серед натовпу завдяки великому набору функцій та великій кількості варіантів налаштування дизайну. Ви можете використовувати систему для розробки якісних проектів, що відрізняються функціональністю, складністю та фокусом на ніші. Набір найважливіших моментів закладок включає:

 • Інтегрований інструмент штучного інтелекту;
 • Платформа для ведення блогів та електронної комерції;
 • Параметри створення та управління подіями;
 • Розширена функція маркетингу електронної пошти;
 • Інтеграція відео та соціальних медіа;
 • Структура на основі модуля.

Плюси і мінуси

Найважливіші та найвизначніші моменти розробника веб-сайту – це його штучний дизайн інтелекту (AIDA) помічник. Це автоматизований інструмент, який буквально створює веб-сайт для вас, використовуючи поданий контент. Не потрібно володіти навичками кодування, щоб запустити якісний веб-сайт з AIDA, оскільки він виконує всі кроки для вас. Розробник веб-сайтів використовує набір готових контент-модулів для створення макета вашого проекту, що також спрощує процес дизайну веб-сайту (дивіться нашу колекцію Приклади веб-сайтів із закладками).

Демаркети закладок не є настільки важливими, і вони не мають серйозного впливу на результат. Створити власні блоки вмісту для свого проекту не зовсім зручно, якщо ви чомусь не вдається знайти готові модулі. Однак це не потрібно занадто часто, оскільки вибір заздалегідь розроблених елементів досить великий, тоді як AIDA зменшує потребу в їх застосуванні.

Вартість

Закладка – це веб-сайт для створення веб-сайтів Freemium. Існує вільний план, який дозволяє протестувати інтегровану функціональність системи, але при цьому є ряд серйозних обмежень. Щоб позбутися від них та отримати доступ до повного набору функцій, необхідного для запуску професійних проектів із створенням веб-сайтів, потрібно перейти на платний план. На сьогодні Bookmark пропонує такі підписки:

 • Професійний ($ 11,99 / міс) – необмежена пропускна здатність, місце для зберігання, номер сторінки, безкоштовне підключення домену на 1 рік, видалення реклами, премійна підтримка, розширені опції SEO, захист паролем, настроювані колонтитули;
 • Бізнес ($ 24,99 / міс) – Інструменти електронної комерції, 1000 карт продуктів, підключення сертифікатів SSL, управління веб-магазинами Android та iOS, торгівля Ebay, платежі PayPal тощо.

Цінова політика закладок є помірною, але її плани варті інвестицій. Кожен з них пропонує набір функцій, необхідних для започаткування певного типу проекту, будь то бізнес-сайт, портфоліо чи веб-магазин.

Спробуйте закладку безкоштовно

Ucraft – Easy Builder веб-сайтів (Електронна комерція готова)

Ucraft - Easy Builder веб-сайтів (електронна комерція готова)

Назва продукту:Ucraft
Офіційний веб-сайт:ucraft.com
Складність:Легко
Безкоштовний план:Необмежений
План премій:від 10 дол. / міс
Засновано:2014 рік
Штаб-квартира:Вірменія
Спробуйте це безкоштовно

Ucraft – це просто перетягування веб-сайту, яка відзначилася в ніші веб-дизайну як якісна платформа для запуску, управління та просування різних типів проектів. Завдяки своїй простоті, Ucraft чудово підходить для початківців та експертів з веб-дизайну, які можуть отримати доступ до широкого набору інструментів та варіантів налаштування дизайну..

Основні риси

Ucraft оснащений широким набором функцій та інструментів, які користувачі можуть вибрати, працюючи над своїми проектами. Серед переваг системи має сенс зазначити наступне:

 • Потужна електронна комерція та ведення блогів (Статті Додаток) двигуни;
 • Багатомовна підтримка;
 • Передові інструменти дизайнера;
 • Виробник логотипів;
 • Творця цільової сторінки;
 • Інтеграція сторонніх розробників високого класу.

Плюси і мінуси

Ucraft постачає багату колекцію безкоштовних чуйних шаблонів, потужну систему електронної комерції для розробки веб-магазинів та додаток статті для створення та публікації публікацій. Завдяки функції багатомовної підтримки легко запускати веб-сайти на різних мовах та керувати ними, щоб збільшити кількість цільової аудиторії.

Інтегрований виробник логотипів дозволяє вам створити якісний логотип для вашого проекту для створення репутації бренду, тоді як універсальність сторонніх розширень дозволяє інтегрувати популярні сервіси для кращого просування веб-сайтів та збереження клієнтів..

Кількість знижок Ucraft не зовсім важлива. Загальна кількість шаблонів, що має розробник веб-сайтів, є дещо обмеженою, і зараз вона перевищує 63 дизайни. Більше того, кожен шаблон складається з вмістових блоків, які передбачають необхідність редагування в розділі без будь-якої можливості переставляти положення елементів, з яких вони складаються. Однак ці недоліки не є настільки важливими, і вони не мають серйозного впливу на кінцевий результат процесу розробки веб-сайтів.

Вартість

Тут є абсолютно безкоштовний план, який дозволяє перевірити функціональність системи і навіть запустити прості проекти. Ucraft також відомий завдяки інтегрованому творцеві цільових сторінок, який є безкоштовним для всіх і дозволяє створювати якісні цільові сторінки для чудового старту бізнесу. Щодо платних підписок, то зараз розробник веб-сайтів пропонує три варіанти:

 • Веб-сайт Pro ($ 10 / міс) – користувацький домен, безкоштовний хостинг, багатомовна підтримка, функція вбудовування коду, 50 продуктів, безкоштовний сертифікат SSL, інтегрована Google Analytics;
 • Pro Shop ($ 21 / міс) – передові інструменти електронної комерції, 1000 товарів, купони зі знижкою, 0% плати за транзакції;
 • BigCommerce ($ 39 / міс) – необмежена продукція, ПДВ із зворотним рахунком, можливість продавати у Facebook, Amazon та Ebay.

Крім того, розробник веб-сайтів пропонує вдосконалений Розчин білої етикетки для професійних веб-сайтів. Тут ви можете вибрати два варіанти – Партнерський пакет (799 дол. / Міс) і Пакет самообслуговування (1899 дол. / Міс).

Спробуйте Ucraft безкоштовно

SITE123 – Один з найпопулярніших будівельників SaaS

SITE123 - Один з найпопулярніших будівельників SaaS

Назва продукту:САЙТ123
Офіційний веб-сайт:site123.com
Складність:Легко
Безкоштовний план:Необмежений
План премій:від 10,80 дол. / міс
Засновано:2015 рік
Штаб-квартира:Ізраїль
Спробуйте це безкоштовно

SITE123 – один з найпростіших розробників веб-сайтів, який посів гідне місце у ніші сучасного веб-дизайну. Система була створена з урахуванням потреб та вимог початківців, і, таким чином, вона відрізняється простотою використання, а також зручністю, доступністю та інтуїтивним підходом до веб-дизайну. Ця система є гідним вибором для недосвідчених користувачів, які бажають розпочати та керувати повнофункціональними проектами.

Основні риси

SITE123 пропонує багатий набір функцій, які чудово підходять для розробки цільових сторінок, комерційних та некомерційних проектів, блогів, портфелів та інтернет-магазинів. Система не вимагає ніяких навичок кодування, що є реальною перевагою для переважної кількості веб-розробників. Ось набір функцій, які охоплює платформа:

 • Виробник логотипів;
 • Безкоштовний онлайн-конструктор форм;
 • Багатомовна підтримка;
 • Широкі можливості інтеграції соціальних медіа;
 • Ринок багатих додатків.

Плюси і мінуси

Конструктор веб-сайтів дозволяє вибирати між десятками безкоштовних чуйних і повністю настроюваних шаблонів, щоб вони підходили до різних ніш. Його багатомовні засоби додатково дозволяють створити кілька мовних версій проекту.

Для підвищення продуктивності вашого проекту система дозволяє інтегрувати кілька розширень та віджетів (Галереї, Інструменти Analytics, Соціальні, Форми, Підтримка чату в реальному часі, Бронювання та багато іншого), онлайн-форми, кнопки мережі соціальних мереж тощо. Також є можливість розробити та додати логотип вашого веб-сайту.

Що стосується недоліків, SITE123 здебільшого добре працює для першокласників, не маючи взагалі ніякого знання кодування, однак йому не вистачає високих цілей та сучасних інструментів для налаштування дизайну для плюсів веб-дизайну. В результаті такого підходу цільові сторінки та веб-магазини, створені в системі, надто прості, особливо для професійного використання. Нарешті, плани SITE123 не дуже функціональні та функціональні, щоб ви могли запускати професійні веб-сайти, оскільки вони мають обмежені можливості налаштування дизайну..

Вартість

Існує безкоштовна підписка, що забезпечує 500 Мб місця для зберігання дисків, 1 ГБ пропускної здатності та 10 замовлень на продукт на місяць. Як тільки ви вирішите вийти в Інтернет та опублікувати проект, навантажений функціональними можливостями, ви зможете вибрати з чотирьох платних підписок. До них належать:

 • Основні (10,80 дол. / Міс) – 10 ГБ місця для зберігання, 5 ГБ пропускної здатності, вільне підключення доменного імені;
 • Розширений (16,80 дол. / Міс) – 30 Гб місця для зберігання, 15 ГБ пропускної здатності, до 50 продуктів на місяць;
 • Професійний (22,80 дол. / Міс) – 90 ГБ місця для зберігання, 45 ГБ пропускної здатності, 500 продуктів на місяць;
 • Золото ($ 28,80 / міс) – 270 Гб місця для зберігання, 135 ГБ пропускної спроможності, необмежена кількість продуктів на місяць.

Слід зазначити, що вартість планів SITE123 відрізняється від місця проживання, в якому проживає користувач. Переконайтесь, що перевірити вартість планів, перш ніж перейти до процесу розробки веб-сайту..

Спробуйте Site123 безкоштовно

IM Creator – безкоштовний конструктор веб-сайтів для некомерційних організацій

IM Creator - безкоштовний конструктор веб-сайтів для некомерційних організацій

Назва продукту:Творець чату (XPRS)
Офіційний веб-сайт:imcreator.com
Складність:Дуже легко
Безкоштовний план:Необмежений
План премій:від $ 8 / міс
Засновано:2011 рік
Штаб-квартира:США
Спробуйте це безкоштовно

IM Creator – це сучасний повнофункціональний розробник веб-сайтів, який є ідеальним рішенням для художників, підприємців, творців та всіх тих людей, які планують використовувати систему для запуску некомерційні проекти відрізняється високою функціональністю. IM Creator забезпечує простий та інтуїтивний процес розробки веб-сайтів, надаючи кілька інструментів для налаштування дизайну для отримання найкращого результату.

Основні риси

Система надає можливість вибору з набору функцій та інструментів, які роблять створення веб-сайтів ефективним та професійним. Ознайомтеся з найбільш вражаючими особливостями розробника веб-сайтів зараз:

 • Інтегрована платформа блогів;
 • Потужний двигун електронної комерції;
 • Безкоштовні ресурси веб-дизайну;
 • «Смуги & Технологія «Полідом»;
 • Професійні чуйні конструкції.

Плюси і мінуси

IM Creator дозволяє вибирати з десятків безкоштовних готових шаблонів, які реагують за замовчуванням і повністю настроюються. Система також надає доступ до інтегрованого редактора веб-сайтів WYSIWYG, дозволяючи інтеграції HTML забезпечити найкращий можливий результат. Побудовник веб-сайтів також пропонує двигуни для ведення блогів та електронної комерції, а також професійні інструменти для оптимізації SEO, які дозволяють отримати максимальну користь від процесу налаштування дизайну..

Якщо говорити про недоліки, то розробник веб-сайтів може здатися дещо перевантаженим функціями та інструментами, які потребують додаткового вивчення. Функціонал електронної комерції не такий просунутий, оскільки система не дозволяє завантажувати багато товарів для продажу, а також існує обмежена можливість налаштування шрифту..

Вартість

IM Creator має одну помітну перевагу, завдяки якій система переважає над своїми конкурентами. Це абсолютно безкоштовно для художників, студентів та власників некомерційних веб-сайтів, надання користувачам можливості розпочати повнофункціональні проекти без будь-яких фінансових вкладень. Для всіх користувачів, які бажають відкрити веб-сайти для комерційного використання, розробник веб-сайтів пропонує такі підписки:

 • Річна ліцензія ($ 8 / міс) – одне доменне ім’я, один веб-сайт, необмежений обсяг дискового простору та пропускну здатність, система електронної комерції, технічна підтримка преміум-класу, передбачає разовий щорічний платіж у розмірі 96 доларів США на місяць;
 • Дворічна ліцензія ($ 11 / міс) – одне доменне ім’я, один веб-сайт, необмежений обсяг дискового простору та пропускну спроможність, двигун електронної комерції, технічна підтримка преміум-класу, передбачає одноразову плату за півріччя, яка становить 66 доларів США протягом 6 місяців;
 • SSL захищено ($ 21 / міс) – вище перераховані функції плюс підключення SSL-сертифіката до обраного доменного імені.

Крім того, IM Creator пропонує три типи підписок White Label. Сюди відносяться стандартні плани, хости сам та сервери управління, вартість яких відповідно становить 350, 2500 доларів та 25000 доларів на рік залежно від умов, послуг та інструментів, що надаються.

Спробуйте IM Creator безкоштовно

Mobirise – Офлайн-програмне забезпечення для створення веб-сайтів

Mobirise - Офлайн-програмне забезпечення для створення веб-сайтів

Назва продукту:Мобіриза
Офіційний веб-сайт:mobirise.com
Складність:Середній
Безкоштовний план:Необмежений
План премій:від 149 дол
Засновано:2015 рік
Штаб-квартира:Європейський Союз
Спробуйте це безкоштовно

Мобіріза – це офлайн програмне забезпечення для веб-сайтів, що вимагає завантаження та встановлення перед тим, як перейти до процесу розробки проекту. Система постачається з широким набором функцій та інструментів, які спочатку орієнтовані на потреби перших користувачів. Розробник веб-сайтів виділяється з натовпу завдяки простоті користування, яка не загрожує функціональності.

Основні риси

Mobirise – це приємний вибір для тих, хто має намір розпочати різні типи проектів, включаючи портфелі, бізнес-веб-сайти, цільові сторінки, промо-сайти тощо. Він охоплює широкий спектр функцій, які сприяють ефективності розробки веб-сайтів. Основними з них є:

 • Інтегральні розширення;
 • Сотні блоків вмісту для розробки макета веб-сайтів;
 • Побудовник веб-сайтів AMP;
 • Відповідність GDPR;
 • Якісний та зручний редактор коду.

Плюси і мінуси

Функція AMP дозволяє підвищити ефективність роботи мобільних веб-сайтів, а також їх відображення на різних типах мобільних пристроїв. Мобіріза також пропонує можливість особисто вибирати та інтегрувати десятки блоків контенту для формування власної верстки та структури веб-сайту. Крім того, існує можливість підключення спеціальних розширень: Lazy Load, іконки, кошики, сумісні з PayPal, ковзанки, повзунки, Google Analytics, Twitter Feed, Soundcloud та багато іншого.

Мобіріза, схоже, не дуже багато. Основним недоліком системи SaaS є відсутність власного інтегрованого хостингу. Необхідність шукати когось іншого може створити проблему для недосвідчених користувачів. Більше того, ви зіткнетесь з необхідністю зберігати файли на своєму комп’ютері, щоб мати змогу оновлювати проект за потреби. Нарешті, всі веб-сайти, розміщені на Mobirise, виглядають дещо подібними через їх структуру на основі блоків.

Вартість

Mobirise абсолютно безкоштовна для всіх категорій користувачів, а також для всіх типів проектів, будь то комерційні або некомерційні веб-сайти. Щоб надати своєму проекту розширений вигляд, ви можете розглянути можливість інтеграції деяких платних плагінів / розширень, таких як редактор коду ($ 69), Комплект “все в одному” (129 доларів), Слайдер WOW (29 доларів), Кошик PayPal (29 доларів), Іконки ($ 19) та ін. Будьте готові інвестувати в хостинг.

Спробуйте Mobirise безкоштовно

Який найпростіший веб-розробник у використанні?

Ви маєте намір почати особисті або а бізнес-сайт, у вас повинні бути тривалі цілі та чітке розуміння цілей, які ви хочете досягти. Поширена помилкова думка, що процес розробки веб-сайтів займає багато часу і складний. Це в основному залежить від інструменту веб-побудови, який ви використовуєте для виконання завдання, а також від ваших навичок та вимог веб-дизайну.

Серед великого розмаїття якісних та функціональних розробників веб-сайтів, Вікс є тим, що займає лідируючі позиції у більшості країн світу. Платформа виділяється з натовпу завдяки простоті у використанні та сильній орієнтації на користувачів. Його інтегрований редактор WYSIWYG, наявність Wix ADI та стандартного редактора шаблонів, а також сотні безкоштовних настроюваних та готових для мобільних пристроїв проектів роблять його найпростішим рішенням для веб-дизайну для першокласників та експертів із веб-дизайну..

Наскільки просто створити веб-сайт за допомогою Wix?

Створення веб-сайту не повинно бути викликом як для новачків, так і для експертів з веб-дизайну. Саме тут Wix виявляється найбільш розумним рішенням. Конструктор веб-сайтів працює чудово для обох категорій абонентів, оскільки він був створений з простотою та орієнтацією на користувачів. Wix – це якісний інструмент для створення веб-сторінок для запуску та управління буквально будь-яким типом проекту. Незалежно від веб-сайту, з якого ви збираєтеся запускати систему, перелік обов’язкових кроків буде майже однаковим. Ось основні етапи для завершення, щоб отримати функцію, на яку є функція Веб-сайт на основі Wix.

 1. Підпишіться на систему. Як виробник веб-сайтів SaaS, Wix передбачає онлайн-реєстрацію, що легко, швидко та зручно. Щоб зареєструватися в системі, вам просто потрібно заповнити реєстраційну форму, надавши інформацію про вхід, або використовувати дані облікового запису Facebook / Google, щоб приєднатися до платформи. Весь процес займає приблизно пару хвилин або навіть менше, ніж це.
 2. Виберіть шаблон. Wix може похвалитися однією з найбагатших і найякісніших галерей шаблонів у ніші – кількість її тем перевищує 550 дизайнів. Це забезпечує вам справді вражаючий вибір шаблонів. Для вашої зручності конструкції поділяються на тематичні категорії щодо теми, яку вони стосуються. Просто перегляньте їх, щоб вибрати шаблон, який найбільше відповідає вашим потребам та галузевим вимогам.
 3. Налаштуйте дизайн. Як тільки ви закінчите з вибором шаблону, ви можете приступити до його миттєвої настройки. Існує два варіанти редагування шаблонів ви можете вибрати. Якщо ви новачок, то можете скористатися інструментом Wix ADI, який буквально створює веб-сайт для вас в автоматизованому режимі, використовуючи вміст, який ви подасте на його прохання. Іншим рішенням є використання інтегрованого редактора Wix, який дозволяє створювати версії настільних та мобільних веб-сайтів. Що ви можете зробити тут, щоб налаштувати проект, це надсилання вмісту, завантаження зображень, відео та інших медіа-файлів. Крім того, можна інтегрувати віджети та сторонні сервіси, щоб надати веб-сайту необхідну функціональність та дизайн.
 4. Відрегулюйте параметри SEO. Wix – це зручний веб-сайт для створення веб-сайтів, а це означає, що він дбає про ефективне просування вашого проекту в пошукових системах. У системі є інтегрований інструмент SEO Wiz, який дозволяє вам встановити параметри SEO і пропонує покрокові інструкції, як це зробити.
 5. Виберіть план. Незважаючи на те, що у Wix є безкоштовна підписка, він добре працює для тестування системи та практикуючих лише ваші навички веб-дизайну. Щоб отримати доступ до повного списку функцій веб-сайту, вам доведеться перейти до одного з платних планів, який пропонує розробник веб-сайту. Зараз у Wix є кілька планів для стандартних та бізнес-проектів / електронної комерції. Усі вони надають можливість безкоштовного підключення доменних імен, інтегрованого хостингу та спеціальних інструментів / функцій, які мають значення саме для вашого типу проекту.
 6. Опублікуйте проект. Як тільки ви виконаєте всі кроки, перелічені вище, ви готові опублікувати веб-сайт. Це робиться лише за кілька кліків – насолоджуйтесь результатом і продовжуйте керувати проектом, додаючи потрібний вам вміст та оновлюючи його за потреби.

Це все про процес створення веб-сайтів за допомогою Wix. Як бачите, у цьому немає нічого складного. Якщо бути точним, алгоритм майже такий же, як пропонує більшість інших популярні розробники веб-сайтів. Дотримуйтесь рекомендацій, щоб переконатися, що ви все зробите правильно, і будьте готові вкласти певні зусилля / час у якісну розробку веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me