Як зробити веб-сайт та розмістити його?

Чи можете ви уявити собі світ, де створення та розміщення веб-сайту – це шматок пирога? Платформа для створення веб-сайтів реалізує цю просту ідею. Хоча всесвітня павутина може приховати кілька перешкод для блогерів, компаній, фрілансерів та інших власників сайтів, сучасне програмне забезпечення для веб-побудови спрямоване на те, щоб полегшити процес створення, публікації та виходу наживо.


Розробники веб-сайтів перетворили глобальну мережу в більш демократичне середовище, будь то бажаючи створити професіонала портфоліо, блог, корпоративний сайт або цифровий магазин. Все, що вам потрібно, це вибрати платформу, яка відповідає вашим очікуванням, що стосується цін, надійності, пропускної здатності та інших важливих аспектів. У цій статті ми розглянемо всі кроки та проблеми, пов’язані зі створенням та розміщенням веб-сайту за допомогою провідних інструментів веб-побудови.

Як отримати веб-сайт, готовий до розміщення?

Оригінальний процес розміщення веб-сайту вимагає декількох важливих кроків. Крім розробки веб-сайту, вам також потрібно зареєструвати унікальне доменне ім’я. Тоді вам доведеться знайти надійного хостинг-провайдера з планом і цінами, що відповідають вашим вимогам. Останній етап – підключити доменне ім’я та перенести його на ваш хостинг.

Без розробників веб-сайтів ви мали б обробляти всі ці кроки окремо. Це означає нескінченні години пошуку надійної хостингової компанії. Більше того, кілька початківців впоралися б із влаштуванням веб-сайту на новому хостингу. Це вимагає певних навичок та знань. Розробники веб-сайтів є рішенням все в одному. Вони дозволяють вам:

  • Створіть веб-сайт з нуля – простий інтерфейс та функція перетягування n-drop дозволяють легко створити новий сайт за пару годин;
  • Підключіть доменне ім’я – більшість розробників веб-сайтів включають у свій план безкоштовні доменні імена третього рівня. Тимчасове рішення, якщо у вас немає власного зареєстрованого домену;
  • Опублікуйте та розмістіть свій веб-сайт – після того, як ви закінчите з розробкою свого веб-сайту, ви можете опублікувати його лише одним клацанням миші. Платформа забезпечила безкоштовний хостинг, а також його обслуговування та підтримку.

Як результат, не потрібно обробляти технічне обслуговування. Не потрібно шукати мережі в пошуках хостинг-компаній в Інтернеті. Ви отримуєте всі послуги та інструменти в одному місці. Це економить час і гроші.

Читайте також:
Як зробити веб-сайт без хоста

Кращі будівельники веб-сайтів розміщують веб-сайт

Побудовники веб-сайтів є ідеальним рішенням для початківців. Все, що вам потрібно, це вибрати належну платформу, яка відповідає вашим вимогам. Ми розглянули безліч пропозицій в Інтернеті та відібрали два найкращі інструменти. Давайте докладніше розглянемо їхні функції хостингу.

Wix – Конструктор веб-сайтів із безкоштовним розміщенням веб-сайтів

Домашня сторінка Wix

Вікс доставляє своїм користувачам власні засоби хостингу. Конструктор веб-сайтів працює у вашому браузері. З цієї причини вам не потрібно завантажувати чи встановлювати додаткове програмне забезпечення. Просто увійдіть, спроектуйте свій веб-сайт і продовжуйте працювати з ним. Платформа має вільний план, який включає 500 Мб пам’яті на додаток до 1 ГБ пропускної здатності. Ваш веб-сайт буде працювати на доменному імені Wix третього рівня, якщо у вас його немає.

Wix - редактор сайту

Проблему можна вирішити за допомогою будь-якого з платних плат Wix. Вони надають безкоштовний домен на один рік з подальшим оплаченим продовженням. Ціна визначається для всіх планів, незважаючи на обраний вами план. Безлімітно, плани електронної комерції та VIP пропонують необмежену пропускну здатність та накопичувач від 10 до 20 Гб. Це чудово звучить для сайтів зі складною структурою та великою кількістю файлів, які можна буде завантажувати в майбутньому. План Combo виглядає як гнучке рішення для тих, хто не потребує величезного обсягу пам’яті та пропускної здатності (2 і 3 ГБ відповідно).

Спробуйте Wix зараз

uKit – Конструктор бізнес-сайтів з необмеженою кількістю дискового простору

uKit домашня сторінка

Необмежений обсяг пам’яті – це, мабуть, головна перевага uKit, коли справа стосується розміщення веб-сайту. Кожен план пропонує необмежену кількість сторінок, сховища та пропускну здатність. Більше того, платформа має специфічний алгоритм, який автоматично оптимізує медіа-файли користувача, такі як фотографії та зображення.

uKit редактор

Ця функція призводить до більш високої швидкості завантаження та більш плавної продуктивності веб-сайту без погіршення продуктивності веб-сторінки, тоді як загальні характеристики та параметри залишаються однаковими. Краща швидкість завантаження може мати позитивний вплив на фактори ранжування пошукових систем.

Крім того, uKit має нагороду, яка дозволяє власникам сайтів покращувати мобільний досвід. Тепер ви можете перевірити, як виглядає ваш веб-сайт на смартфонах та планшетах. Ви можете редагувати його зовнішній вигляд для мобільних пристроїв, видаляти або приховувати непотрібні блоки, змінювати фон та інше для видатного представлення мобільних пристроїв.

Спробуйте uKit Now

Як розмістити веб-сайт, який я створив?

Нарешті, ви закінчили з дизайном веб-сайту. Давно пора ви його опублікували, щоб люди могли бачити його в Інтернеті. Тут потрібно вибрати правильний план з відповідними хостинговими засобами. Вибір в основному буде залежати від типу вашого веб-сайту, його складності, особливостей, структури та кількості файлів, які ви збираєтеся завантажити.

Наприклад, веб-сайти електронної комерції вимагають більш гнучкої функціональності, тоді як блогери більше зосереджені на вмісті та медіафайлах. З цієї причини розгляньте наступні кроки для розміщення веб-сайту, який ви створили:

  1. Визначте тип веб-сайту мати чітке бачення її майбутньої функціональності. Це дозволить вам вирішити необхідний простір для зберігання та пропускну здатність. Блоги та портфелі не потребують масових хостингових послуг. Це означає, що вам навряд чи знадобиться преміум-план з необмеженим сховищем, якщо ви не збираєтесь опублікувати більш складний сайт.
  2. Розумійте необхідні вам ресурси. Уявіть, що ви керуєте цифровим магазином. Напевно, ви хочете, щоб у ваш план були включені додаткові функції, такі як інструменти електронної комерції, акаунти електронної пошти та необмежена пропускна здатність для більш швидкої завантаження веб-сайту. Як правило, всі ці функції містяться в окремому електронному комерційному або VIP-плані.
  3. Безпека та підтримка. Деякі платформи пропонують індивідуальну підтримку клієнтів, коли мова йде про VIP-плани. З іншого боку, розробники веб-сайтів дуже прості у використанні, якщо ваш сайт не має складну структуру. З іншого боку, безкоштовні випробування та плани дозволять зрозуміти, чи можете ви впоратися з процесом будівництва чи ні.
  4. Мрія велика. На відміну від традиційних хостинг-провайдерів, розробники веб-сайтів залишають достатньо місця для зростання веб-сайту. Вони зосереджені не лише на спільному хостингу, а постачають гнучкі параметри програмного забезпечення.

Як буде виглядати мій веб-сайт в Інтернеті?

Побудова веб-сайтів, здається, є інструментом економії часу для початківців. Вам не потрібно шукати незайняте доменне ім’я та з’єднувати його зі своїм сайтом. Платформи веб-побудови пропонують безкоштовне 3-рівневе доменне ім’я, якщо у вас немає свого власного. Але це тимчасове рішення.

З іншого боку, ви, звичайно, хочете, щоб ваш сайт виглядав більш професійно та надійно, чи не так? Особливо, якщо мова йде про сайти компанії. Цифрові магазини та професійні портфелі.

З цієї причини, вибір SLD (домен другого рівня) виглядає як краща ідея. Це дозволить вам створити кращу репутацію веб-сайту та виділитися з одноденних фіктивних сайтів, які спеціалізуються в основному на спамі та шахрайстві. SLD створить гарне представлення та перегляд сайту в глобальній мережі. Крім того, ви можете в будь-який час підключитися до свого поточного веб-сайту.

Читайте також:
Як зробити веб-сайт із власним доменним іменем

Нижня лінія

Побудова веб-сайтів, безумовно, простіший спосіб створити сайт з нуля та розмістити його. Вони заважають витрачати години на пошук надійного хостинг-провайдера. Вам не потрібно витрачати зайві гроші на доменне ім’я, хоча ви, можливо, захочете використовувати TLD у майбутньому для кращого представлення веб-сайту.

Користувачі можуть вибирати різні характеристики, а також пропускну здатність та простір для зберігання в залежності від потреб свого веб-сайту. Їм не потрібно обробляти обслуговування та підтримку хостингу. Здається, що для розробників веб-сайтів – це все-в-одному рішення – жити лише одним натисканням кнопки.

Створіть власний веб-сайт

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me