Як зробити веб-сайт без веб-сайту

як зробити веб-сайт без створення веб-сайту


Глобальна мережа переросла у величезне цифрове середовище, де понад 200 мільйонів веб-сайтів працюють в Інтернеті. Регулярні користувачі, як ви, запустили більшість цих сайтів без поглибленого кодування чи програмування знань. Протягом багатьох років цей процес був предметом нескінченних випробувань та помилок, експериментів, збоїв, поки будівельники веб-сайтів не зробили свій революційний дебют на цифровій арені.

Нові інструменти для створення веб-сайтів зробили столи, розроблені спеціально для новачків. Вони виявились а простий інструмент створити готовий до використання веб-сайт та легко перейти в Інтернет. У той час як традиційна тактика створення веб-сайтів вимагала певного технічного досвіду та хоча б мінімального досвіду веб-дизайну, не згадуючи інших важливих питань, таких як управління хостингом, реєстрація домену тощо. рішення все в одному з коробки. Іншими словами, вам не потрібно піклуватися про будь-які технічні проблеми, безпеку чи оновлення, але орієнтуватися на вміст, просування та маркетинг.

Звичайно, розробники веб-сайтів не можуть розглядатися як остаточне рішення для створення та просування сайтів. Однак вони, безумовно, полегшують процес, що дозволяє вам зосередити увагу на ключових цілях, а технічні проблеми – платформа. Незважаючи на рівень ефективності та продуктивності, деякі користувачі все ще шукають шанс створити сайт без створення веб-сайту. У цьому посібнику ми опишемо всі кроки, а також камені спотикання на шляху до розгортання.

Чому вам може знадобитися зробити веб-сайт без веб-сайту

Незважаючи на всі привілеї, що надаються будівельниками веб-сайтів, деякі користувачі уникають їх, щоб скористатися певними важливими проблемами, які, на їхню думку, виправдаються. Однак, їх поспіх на переваги, здається, не що інше, як перешкода. Коли люди вибирають платформи CMS та інструменти з відкритим кодом замість розробників веб-сайтів вони зазвичай прагнуть:

 • Незалежність. Можливість перемикання між платформами, зміна специфікації веб-сайту, перехід на дешевший хостинг тощо. Звичайно, дотримуватися єдиного програмного забезпечення може виглядати як пастка. З іншого боку, якщо пастка має все необхідне для створення, запуску та продажу вашого сайту, чи дійсно потрібно змінити його? Забудовники веб-сайтів можуть виглядати зверненням з обмеженим доступом до шаблонів або міграційних можливостей, але якщо ви створите довготривалий сайт, вони не будуть корисні..
 • Керування вихідним днем. Безумовно, цей фактор має велике значення, що дозволяє користувачам створювати справді унікальний сайт. Вони можуть отримати доступ до систем HTML / CSS, а також реалізувати свої знання PHP, щоб реалізувати будь-яку ідею веб-дизайну. Але чи дійсно потрібно засвоїти всі ці вміння та знання, тоді як розробники веб-сайтів придумують готові шаблони, які легко налаштувати.? Крім того, кожна зміна може впливати на спосіб роботи вашого веб-сайту на мобільних пристроях, тоді як готові до використання макети оптимізовані для мобільних користувачів незалежно від того, який тип пристрою вони використовують. Звичайно, розробники веб-сайтів не доставляють стільки творчої свободи, скільки вам може знадобитися. З іншого боку, ця свобода вимагає глибоких технічних знань, яких не вистачає більшості користувачів.
 • Підвищена гнучкість. Тисячі безкоштовних і платних плагінів, доповнень та додатків забезпечують необмежену кількість можливостей налаштування. Ви можете використовувати будь-який потрібний вам віджет. Однак ви єдина особа, відповідальна за їх роботу, сумісність або оновлення.
 • Доступність. Деякі користувачі все ще вважають, що використання конструктора веб-сайтів дорожче. Ну, варто врахувати витрати на хостинг, реєстрацію домену, оплачувані теми та плагіни. Будь-який із них може зробити ваш проект коштувати набагато дорожче якщо порівнювати з сайтами, створеними за допомогою програмного забезпечення для створення веб-сайтів.

Основна проблема створення сайту без розробників веб-сайтів – це той факт, що потрібно обробляти кожен крок від створення веб-сайту до оновлення плагінів. У цьому випадку ми не повинні недооцінювати цінність, яку отримує все-в-одному зручність в особі розробників веб-сайтів. Якщо це не звучить переконливо. Давайте розглянемо кроки, які потрібно виконати, коли повністю створити веб-сайт самостійно без допомоги веб-розробників.

Початок роботи без створення веб-сайтів

Вибір між розробниками веб-сайтів і традиційними платформами CMS здебільшого покладається на навички, бюджет та цілі користувача. Майже половина всіх сайтів створена без розробників веб-сайтів принаймні поки що. Але перш ніж зануритися в глиб світу HTTP-файлів, налаштувань веб-сайтів, реєстрів доменів та постачальників послуг хостингу, ми хотіли б прояснити деякі основні проблеми..

Якщо ви створюєте сайт без розробника веб-сайтів, ви несете відповідальність за створення та організацію його цифрового вмісту, безпеки та функціонування. Це не всебічне рішення, як більшість розробників веб-сайтів. Іншими словами, ви будете обробляти реєстрацію домену та хостинг окремо, якщо ви не вирішите придбати пакет, який включає в себе як хостинг, так і доменне ім’я. Процес насправді не такий важкий, як ви могли подумати. З іншого боку, це потребує певного часу, щоб ви відчували себе трохи некомфортно з окремими технологіями, які вам потрібно час від часу перемикатися.

Детальніше: CMS або розробник веб-сайтів? – поглиблене порівняння всіх «за» та «головою» з використанням всіх будівельників веб-сайтів та CMS.

Що стосується кроків, то вам потрібно буде виконати наступне.

Крок №1 – Виберіть платформу

Факти:
Живі веб-сайти, які працюють:
WordPress – 27 1665 799 веб-сайтів;
Вікс – 3 383 125 веб-сайтів;
Joomla – 2245565 веб-сайтів;
Шопіруйте – 1 259 029 веб-сайтів.
Дані, надані Вбудований.

Визначення платформи – це етап, який визначатиме успіх проекту. Це залежить від цілей і завдань вашого веб-сайту. Це буде інтернет-магазин, блог чи веб-сайт для малого бізнесу? Хоча платформи CMS відрізняються великою незалежністю, а також необмеженими можливостями налаштування, вони також служать різним цілям.

Деякі з них орієнтовані на прості веб-сайти, тоді як зміни та модифікації вимагають хороших навичок програмування, щоб перетворити простий шаблон у цифровий магазин. Більшість систем пропонують порожнє середовище веб-дизайну, де вам потрібно зробити кодування, щоб отримати готовий веб-сайт, який відповідає вашим початковим вимогам.

Порівняно з розробниками веб-сайтів: всіх розробників веб-сайтів можна розділити на кілька категорій залежно від ваших цілей. Деякі платформи призначені для створення веб-сайтів та портфелів для малого бізнесу, інші корисні для створення проектів електронної комерції або цільових сторінок. Користувачі повинні вибрати лише той, який їм підходить, і почати редагування.

Детальніше: Найпопулярніші послуги веб-побудови – відкрийте для себе найпопулярніші інструменти для запуску власного веб-сайту з нуля.

Крок №2 – Зареєструйте доменне ім’я

Ще один вирішальний етап, який виконує різні цілі:

 • Поінформованість користувачів – доменне ім’я – це представлення проекту і перше, що може справити гарне враження. Ідея полягає в тому, щоб зробити його максимально запам’ятовуваним та унікальним.
 • SEO Affect – ім’я домену – головна URL-адреса веб-сайту. Як і інші типи URL, це може мати великий вплив на SE. Ідея полягає у використанні ключових слів фокусування в назві URL, щоб зробити сайт більш оптимальним та релевантним для SEO.
 • Побудувати бренд – доменне ім’я допомагає вам створити бренд з самого початку і виділитися з тисяч конкурентів. Різкий та ексклюзивний домен, безумовно, підвищить розпізнавання вашого веб-сайту.

Існує декількома способами щоб вибрати та зареєструвати доменне ім’я. Як правило, вам потрібно буде обробляти процес окремо, використовуючи спеціальні сервіси, які дозволяють обрати форму фірмових або загальних імен, наданих генераторами доменів. Найкраще вибрати вибір фірмових доменів або так званих TLD (доменів верхнього рівня).

Найпопулярніші зони домену верхнього рівня

Популярні TLD Дані, надані Statista.

Перш за все, потрібно вибрати розширення залежно від типу веб-сайту. Цифровий вміст або місцезнаходження. Потім потрібно перевірити його наявність і нарешті придбати його з подальшим щорічним оновленням.

Порівняно з розробниками веб-сайтів: як ми вже згадували раніше, розробники веб-сайтів є рішенням все в одному. Це означає, що безкоштовні домени вже включені в ціну пакета. Ви можете пов’язати свій веб-сайт із власним унікальним доменом або скористатись власною назвою, наданою платформою. Зверніть увагу, що другий варіант не для довготривалих проектів.

Детальніше: Вибір правильного доменного імені – корисні поради та рекомендації, як вибрати найкраще доменне ім’я для вашого майбутнього веб-сайту.

Крок №3 – Виберіть хостинг

Факти:
Світове використання веб-хостингу:
GoGaddy – 29 275 259 веб-сайтів;
1і1 IONOS – 7 908 743 веб-сайти;
Bluehost – 2060268 веб-сайтів;
SiteGround – 1,950,133 веб-сайтів.
Дані, надані Вбудований.

Отже, у вас вже зареєстрована платформа та доменне ім’я. Тепер вам потрібно придумати місце де розмістити ваш веб-сайт з усіма його файлами. Вибір хостингу – це те саме, що вибрати холодильник. Ви хочете, щоб всі ваші продукти надійно зберігалися у належному стані, швидкий та простий доступ, коли вам потрібно.

Ще раз вибір буде повністю покладатися на вас. Користувачам доведеться визначитися з типом хостингу. Чи буде це бути спільний, відданий або хмара хостинг. Скільки пропускної здатності або місця для зберігання вам потрібно? Чи хостинг має хороші характеристики продуктивності та безпеки? Чи достатньо гнучка вона для управління безпроблемними інтеграціями? Скільки це коштує? Це питання, на яке потрібно відповісти самостійно.

Хороша ефективність, швидкість безперебійного користування, швидкість завантаження сторінки, засоби безпеки, підтримка клієнтів – життєво важливі проблеми, про які потрібно стежити. Більш того, більшість платформ досить важкі у використанні. Вам знадобиться деякий час, щоб зрозуміти, як це працює, не згадуючи налаштування веб-сайту. Хороший хостинг не такий дешевий, як думає більшість людей. Ціна може коливатися від 1 до 20 доларів залежно від платформи та особливостей, які вона надає.

Порівняйте з розробниками веб-сайтів: Ще раз, розробники веб-сайтів стають готовими до використання веб-рішеннями, не потрібно дбати про хостинг, продуктивність чи безпеку. Просто виберіть в одному місці план і веб-сайт, на якому розміщені всі необхідні засоби захисту від спаму та захисту DDoS. Більше того, деякі розробники веб-сайтів коштують навіть дешевше, ніж одне хостинг-рішення, не враховуючи ціни домену та шаблонів.

Детальніше: Створення веб-сайту без хоста – вибирайте між альтернативами веб-хостингу, щоб зробити ваш веб-сайт живим без проблем з хостингом.

Крок №4 – Знайдіть тему

Ось де деякі будівельники веб-сайтів виглядають дещо обмеженішими порівняно з платформами CMS. Якщо ви вирішите зробити веб-сайт без розробників веб-сайтів, ви отримаєте доступ до нескінченного вибору тем для всіх типів. Вони включають безкоштовні та платні макети, поділені на категорії. Ви можете вибирати майбутній цифровий магазин. Інтернет-журнал, портфоліо тощо.

Хоча безкоштовні теми виглядають майже однаково з деякими незначними відмінностями, мільйони користувачів вже користуються ними. Іншими словами, зробити справді унікальний веб-сайт може бути клопотом, особливо якщо у вас недостатньо технічного досвіду. Оплачені шаблони можуть бути хорошим рішенням проблеми. Вони виглядають більш стильно і професійно. Однак вони вимагають додаткових грошових коштів. Ціна може коливатися від 20 до 500 доларів. Цей факт не робить процес настільки економічним, як деякі можуть подумати з самого початку.

Переконайтеся, що тема зручна для мобільних пристроїв. Не поспішайте вибирати перший. Як правило, деякі макети доступні в режимі попереднього перегляду. Погляньте, як буде виглядати ваш майбутній сайт на різних мобільних пристроях з різними розмірами екрана.

Чуйний веб-сайт

Вибравши тему, ви не зможете миттєво її редагувати та налаштовувати. Користувачам потрібно завантажити його, а потім перенести файли тем на свій хостинг. Редактор буде доступний в контрольній або інформаційній панелі з усіма необхідними налаштуваннями та інструментами веб-сайту. Там ви можете будь-коли змінювати теми, а також використовувати макети, запропоновані за замовчуванням. Увійдіть і почніть створювати веб-сайт.

Порівняно з розробниками веб-сайтів: розробники веб-сайтів пропонують готовий шаблон з усіма необхідними розділами. Вам не потрібно завантажувати файли або переносити їх на ваш хостинг. Виберіть шаблон, який вам сподобався, і починайте його редагувати відразу. Ніяких грізних панелей приладів або панелей управління. Вбудоване редагування означає, що ви бачите всі зміни на сторінці одночасно. Більшість платформ базуються на функціональності перетягування, тоді як ціни на шаблон вже включені в план.

Крок №5 – Створення вмісту та сторінок

Тут вам потрібно буде підібрати деякі навички та зрозуміти різницю між статичною та динамічною сторінками. Іншими словами, кожен з розділів вашого веб-сайту, публікації блогу чи статті є статичною сторінкою. Кожен раз, коли ви хочете створити нову, вам знадобиться окрема сторінка. І кожного разу процес редагування буде повторюватися.

Традиційні CMS-платформи досить складні. Це не лише ваша копія та вставка тексту та перехід у Інтернет. Хоча створення нових публікацій може бути простим, ситуація з іншими розділами інша. Іноді вам доведеться стежити за зовнішнім виглядом, додавати медіа-вміст або інші елементи сторінки, включаючи шорт-коди, сценарії, працювати з заголовками та колонтитулами, створювати меню, теги, категорії тощо. Усі ці процеси, з якими вам потрібно буде керувати вручну.

Порівняно з розробниками веб-сайтів: створити нові сторінки та редагувати існуючі за допомогою розробників веб-сайтів дуже просто. У вас вже є готовий шаблон. Все, що вам потрібно, це змінити розташування блоків, видалити ті, які вам не потрібні, або додати розділи. Потім ви просто вставляєте тексти, перетягуєте медіа-файли і ось ви! Ваша сторінка готова.

Крок №6 – Налаштуйте свій веб-сайт за допомогою плагінів

Ваш веб-сайт повинен бути досить функціональним. Інакше відвідувачі залишать його для більш зручної в користуванні альтернативи. Окрім функціональності, різні плагіни та додатки дозволяють досягти попередніх цілей, таких як придбання користувача, збільшення списку передплатників, аналітика тощо. Вони можуть працювати добре, коли потрібно вивести проект на новий рівень.

Плагін – це біти програмного забезпечення, які допомагають створювати більш яскраві та сучасні сторінки. Як правило, встановлення плагінів є дуже легко. Однак вам все одно доведеться впоратися з цим самостійно. Ви отримаєте доступ до величезного ринку та знайдете потрібну вам. Деякі є безкоштовними, а деякі – платними. Для початку вам, очевидно, знадобляться наступні:

 • Кнопки соціальних медіа – дозволити користувачам ділитися вмістом і мати максимальну експозицію зі вмістом.
 • Аналітика – плагіни призначені для відстеження користувачів, каналів трафіку, розташування аудиторії тощо.
 • Медіафайли – використовувати плагіни для створення приголомшливих галерей або повзунків. Додайте відео з основних потокових платформ для залучення більшої кількості користувачів.
 • Безпека – системи проти спаму, захист від DDoS, спеціальні засоби для запобігання шахрайству та шахрайству.
 • SEO – спеціальні плагіни, які дозволять вам налаштувати SEO на своєму веб-сайті та зробити вміст більш дружнім для пошукових систем.

Ви зможете керувати всіма своїми плагінами на інформаційній панелі. У той же час ви єдиний відповідальний за їх роботу та оперативні оновлення. Деякі плагіни можуть містити код вірусу або зловмисне програмне забезпечення. Тож вам краще вибрати надійних розробників та продуктів.

Порівняно з розробниками веб-сайтів: хоча будівельники веб-сайтів не можуть похвалитися такою великою різноманітністю плагінів, деякі мають власні ринки додатків і магазини з достатньою кількістю додатків і віджетів для налаштування ваших сторінок. Там ви можете знайти все, від простих календарів та менеджерів подій до складніших віджетів контактів та спливаючих вікон. Більше того, більшість розробників веб-сайтів пропонує просту інтеграцію з аналітичними та електронними комерційними сторонніми послугами.

Крок №5 – Перейдіть в Інтернет

На сцені встановлено краплі зеленого прапора. Тепер у вас є готовий до публікації ваш веб-сайт. Просто натисніть кнопку «опублікувати» та перегляньте свій сайт в Інтернеті, зробивши його доступним для користувачів. Ви можете подумати, що це насправді це. Однак веб-сайт вимагає постійної підтримки та обслуговування.

Ті, хто вирішив уникати використання веб-розробників, буквально залишаються самостійно. Якщо плагін працює з помилками, вам ніхто не допоможе. Якщо тема погано працює на планшетах., Ніхто не зможе вам допомогти. Платформи CMS не мають підтримки клієнтів. Підготуйтеся до перегляду тонн сторінок та форумів у пошуках користувачів з тією ж проблемою. Технічне обслуговування та підтримка – усі ваші обов’язки, а також робота з веб-сайтом.

Порівняно з розробниками веб-сайтів: розробники веб-сайтів пропонують кілька способів вирішення різних проблем. Платформа несе повну відповідальність за обслуговування, підтримку та належну роботу веб-сайту. З іншого боку, хоча все-в-одному є рішенням, якщо щось знижується, веб-сайт повністю закривається.

Суть

Створення сайту без створення веб-сайту – це довгий і складний шлях до остаточного розгортання. Вам доведеться підготуватися до викликів та перешкод на шляху виходу в Інтернет від пошуку належного хостингу та теми до редагування та налаштування веб-сайту. Користувачам доведеться самостійно обробляти кожен крок без професійної допомоги. З цієї причини завдання може бути ризикованим, якщо у вас недостатньо технічного досвіду. Навіть у випадку великих навичок кодування та веб-дизайну процес перетвориться на численні випробування та зусилля.

Розробники веб-сайтів були розроблені для полегшення процесу будівництва. Це мета, якій вони служать, забезпечуючи всебічне рішення як для новичок, так і для досвідчених власників веб-сайтів. Хоча вони не залишають стільки місця для налаштування та незалежності Інтернету, вони є простим, але потужним цифровим середовищем з буквально кожною функцією, яка може знадобитися, незважаючи на тип і цілі веб-сайту.

Створіть свій веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me