Як вибрати Builder веб-сайтів

Створення веб-сайту може бути складним завданням, якщо не вдасться вибрати правильний інструмент створення веб-сайтів. Пройшли ті дні, коли вам довелося навчитися кодувати як професіонал або навіть найняти веб-дизайнера, щоб виконати завдання для вас.


Зміст:
1. Тип та спеціалізація
2. Корисність
3. Шаблони
4. Віджети та додавання
5. Варіанти інтеграції
6. SEO дружність
7. Підтримка клієнтів
8. Бюджет

Із впровадженням розробників веб-сайтів підхід до процесу веб-дизайну повністю змінився. Ці сервіси спростили весь процес веб-розробки, зробивши його більш зручним та доступним для користувачів із різноманітним фоном та прагненнями веб-дизайну.

Тепер, коли вибір розробників веб-сайтів досить великий, виникає питання: як ви знаєте, яка саме платформа відповідатиме вашим потребам? Ось докладний посібник щодо основних факторів, які слід враховувати при прийнятті остаточного рішення.

Contents

Як вибрати Builder веб-сайтів: аспекти розгляду

Який би конструктор веб-сайту ви не йшли, ви побачите, що він має свої плюси, мінуси та специфічні характеристики. Порівняння цих параметрів дозволяє вибрати сервіс, який ідеально підійде для потреб та вимог вашого веб-дизайну. Ось основні фактори, які слід врахувати, шукаючи гідного розробника веб-сайтів.

1. Тип та спеціалізація

Розробники веб-сайтів поділяються на дві великі групи. Це послуги “все в одному”, що дають можливість запускати різні типи веб-сайтів (цільові сторінки, бізнес-сайти, портфелі, інтернет-магазини) та спеціалізовані системи, які служать лише певній меті (музичні веб-сайти, веб-магазини, портфелі, ресторан веб-сайти, автомобільні веб-сайти тощо).

Сфокусуйтесь на своїй конкретній цілі і вирішіть, чи краще вам користуватися послугою «все в одному» з декількома шаблонами або все ж слід вибрати нішеве рішення. Зараз розглянемо докладний огляд основних типів та спеціалізацій веб-сайтів.

Все-в-одному розробники веб-сайтів

Послуги, що належать до цієї групи, мають широкий спектр функцій, що дозволяє створювати різні типи проектів відповідно до ваших потреб. Вони часто приходять із собою інтегрований хостинг і дозволити підключення власних доменів. Спектр інструментів, які вони включають, дозволяє отримати максимальну користь від процесу створення веб-сайтів, налаштовуючи дизайн веб-сайту та підвищуючи його функціональність.

Плюси розробників веб-сайтів “все в одному”

 • Простота використання та зручність;
 • Простота у вивченні особливостей системи та використанні їх для виконання необхідних завдань;
 • Різноманітність шаблонів, щоб підійти до будь-яких уподобань та смаку;
 • Кілька інструментів для налаштування дизайну, щоб надати шаблону необхідну функціональність;
 • Наявність тем, віджетів та варіантів інтеграції.

Мінуси розробників веб-сайтів “все в одному”

 • Багато шаблонів мають подібну структуру і не зовсім гнучкі, коли справа стосується редагування;
 • Деякі служби не мають нюансів для запуску нішевого веб-сайту.

Всім розробникам веб-сайтів, як правило, легше досліджувати та освоювати порівняно зі спеціалізованими платформами. Вони краще працюють для новачків або для тих користувачів, яким просто потрібен веб-сайт і не хочуть турбуватися про кодування або нюанси веб-дизайну..

Приклади розробників веб-сайтів “все в одному”: Вікс, Weebly, uCoz.

Спеціалізовані розробники веб-сайтів

Ці системи добре задовольняють певні галузі, а отже, мають розширений функціонал та обмежений набір функцій для вирішення певних завдань. Вибираючи між спеціалізованими розробниками веб-сайтів, звертайте увагу не тільки на їх вказівку, а й на репутацію платформи, відгуки користувачів, особливості, які вони пропонують, потреби в побудові веб-сайтів та вартість їхніх планів. Найпопулярніші типи спеціалістів для веб-розробників:

Розробники веб-сайтів електронної комерції

Забудовники інтернет-магазинів дозволяють створювати невеликі та середні інтернет-магазини. Відповідно, їх набір функцій зводиться до інструментів та параметрів електронної комерції. Вони пропонують якісні шаблони електронної комерції, можливість встановити дані про оплату, оподаткування та доставку, кілька списків товарів та полів, необхідних для уточнення їх опису та параметрів, інструментів маркетингу та просування тощо.

Shopify Editor

Приклади спеціалізованих розробників веб-сайтів електронної комерції: Шопіруйте, 3DCart.

Читайте також:
Експертний відбір найкращих розробників веб-сайтів електронної комерції.
Кінцевий путівник створення власного інтернет-магазину.

Бізнес-будівельників

Послуги, що належать до цієї групи, дозволяють запускати веб-сайти для бізнесу. Таким чином, функції та інструменти, які вони пропонують, служать саме цій цілі. Розробники веб-сайтів для бізнесу відрізняються за кількістю шаблонів, інструментів просування бізнесу та маркетингу, функціональних можливостей, асортименту віджетів та доповнень, різноманітності варіантів інтеграції тощо.

uKit редактор

Приклади розробників веб-сайтів для малого бізнесу: uKit, IM Creator.

Читайте також:
Наш рейтинг кращих розробників веб-сайтів для малого бізнесу.

Портфоліо для розробників веб-сайтів

Розробники веб-сайтів для портфоліо – це найкраще місце для користувачів, які бажають продемонструвати свої роботи та творчість в Інтернеті. Ці платформи дозволяють завантажувати декілька фото- та відеогалереїв, а також іншим користувачам контенту, можливо, знадобиться запустити привабливий портфоліо без рядка коду.

Редактор форматів

Приклади розробників веб-сайтів для портфоліо: Формат, Пікспа.

Читайте також:
Детальне дослідження онлайн-сервісів для створення портфоліо веб-сайту.
Корисні стегна створення власного портфеля моделювання в Інтернеті.

Будівельники веб-сайтів цільової сторінки

Якщо ви є маркетинговим експертом, якому потрібна якісна цільова сторінка, щоб створити враження на відвідувачів, які вперше відвідують, та збільшити трафік, для його запуску має сенс використовувати спеціалізований розробник веб-сайтів. Ці системи спеціально призначені для задоволення таких потреб, і вони мають спеціальні інструменти, необхідні для заклику до дії.

Установник редактора

Приклади розробників веб-сайтів цільової сторінки: Встановлення, Тільда.

Читайте також:
А складання послуг, настільки підходящих для запуску односторінкового веб-сайту.

2. Корисність

Для новачків

Веб-сайти повинні бути зручними для користувачів, щоб ви могли реалізувати всі свої ідеї веб-дизайну. Вони повинні забезпечити інтуїтивний процес веб-дизайну, полегшуючи завантаження та керування вмістом. Сучасні розробники веб-сайтів оснащені опціями WYSIWYG, що дозволяє контролювати кожен крок процесу веб-дизайну. Це обов’язкова функція для недосвідчених користувачів, які не мають навичок кодування, але мають на меті отримати найкращий результат.

Редактор Wix

Читайте також:
Наші підібрані та перевірені відбір найпростіших розробників веб-сайтів.

Деякі розробники веб-сайтів дозволяють запускати веб-сайти в автоматичному режимі використовуючи достоїнства Штучного інтелекту. Цей просунутий інструмент дозволяє створювати веб-сайти, без яких-небудь клопотів і навичок кодування, просто надаючи інформацію, необхідної системі. Це робить процес веб-дизайну легким, швидким, безпроблемним і плавним.

Приклади простих розробників веб-сайтів: uKit, Вікс.

Плюси для веб-дизайну

Професійні веб-дизайнери також цінують можливість контролювати процес розробки веб-сайтів у редакторі WYSIWYG, але це не обов’язкова функція для них.

Редактор Webydo

Найбільше вони цінують функції, що дозволяють коригувати більш детальні та гнучкі налаштування веб-сайту, а також виконати глибоку налаштування веб-сайту. Досвідчені веб-розробники повинні зосередитись на розробниках веб-сайтів, які пропонують можливість редагування коду для досягнення кращих результатів.

Приклади розробників веб-сайтів для портфоліо: Вебідо, Веб-потік.

Читайте також:
Поглиблені дослідження розробників веб-сайтів, зроблених для професійних веб-дизайнерів.

3. Шаблони

Чим більше шаблонів має веб-розробник, тим більш диверсифікованим буде процес створення веб-сайтів. У вас буде можливість вибирати серед багатьох тем, щоб підійти до спеціалізації вашого веб-сайту, або навіть можете вибрати порожнє полотно, щоб створити веб-сайт з нуля. Це залежить від ваших навичок, рівня знань, часу, який ви готові інвестувати в проект, і результату, який ви очікуєте на користь.

Шаблони веб-сайтів

Аналогічно вивчіть кількість інструментів для налаштування дизайну, які пропонує сервіс. Чим більше розширений список – тим більш персоналізований дизайн ви зрештою отримаєте. Що стосується шаблонів, ось список аспектів, про які слід пам’ятати:

Чи мають у будівельників веб-сайтів тематичні шаблони?

Забудовники веб-сайтів здебільшого мають колекцію тематичних шаблонів, які добре працюють на певну тему. Тематичні шаблони можуть відрізнятися за характеристиками, дизайном, стилями та параметрами, але ви можете вибрати будь-який з них у певній категорії та почати налаштовувати його одразу.

Чи є в наявності безкоштовні / платні шаблони?

Незалежно від того, на якому веб-сайті ви не збираєтеся, колекція шаблонів складається з безкоштовних і платних тем. Безкоштовні теми більш схожі за структурою та трохи простішими, ніж платні зразки, налаштування яких дозволить отримати персоналізований веб-сайт.

Наскільки глибоко налаштування дизайну веб-сайтів?

Є розробники веб-сайтів, які не дозволяють редагувати код CSS, і такі, які дозволяють це зробити. Новачки в основному не використовують цю опцію, а досвідчені користувачі потребують її для більш глибокої настройки веб-дизайну.

4. Віджети та додавання

Деякі розробники веб-сайтів мають на увазі інтеграцію плагінів та доповнень, щоб максимально використати процес веб-побудови. Віджети та Add Ons дозволяють розширити продуктивність та функціональність вашого веб-сайту. Ви вирішуєте, готові ви впоратися з інтеграцією плагінів чи ні. Якщо у вас немає, є кілька простих служб, які не мають такої вимоги.

Віджети веб-сайту

Кому потрібні віджети та додайте їх?

 • Бізнес-веб-сайти (опція зворотного дзвінка, маркетинг електронної пошти, бронювання та календарі, чат в реальному часі тощо).
 • Веб-сайти ресторанів / кафе / готелів (бронювання номерів, бронювання столів, замовлення в Інтернеті, електронний маркетинг, обслуговування клієнтів, варіант коментування тощо).
 • Інтернет-магазини (детальне управління замовленнями, відмова від відновлення кошика, налаштування оплати та доставки, онлайн-форми, відгуки клієнтів тощо).
 • Цільові сторінки (Тестування A / B, управління трубопроводом тощо).

5. Варіанти інтеграції

Для новачків

Якщо ви прагнете створити веб-сайт із вражаючою функціональністю, ви не обійдетеся без інтеграції із сторонніми службами. Тут важливий вибір вибору розробника веб-сайту.

Інтеграційні програми

Прості системи зазвичай не інтегруються з іншими службами дизайну чи маркетингу. Щодо новачків, що в основному зосереджуються на використанні більш простих рішень для побудови веб-сторінок, вони, як правило, не зацікавлені в доступних варіантах інтеграції.

Плюси для веб-дизайну

Більш складні платформи, навпаки, зазвичай мають декілька варіантів інтеграції, наприклад, підтримуючи платформи для соціального просування. Таким чином, якщо ви плануєте використовувати кілька сервісів, щоб сприяти дизайну та продуктивності вашого веб-сайту, переконайтесь, що виберіть відповідну платформу. В основному це стосується професіоналів веб-дизайну, які спрямовані на запуск професійних веб-сайтів із видатними показниками.

6. SEO дружність

Якщо ви хочете встановити надійну присутність в Інтернеті та привернути трафік на ваш веб-сайт, вибір SEO-дружнього конструктора веб-сайтів є обов’язковим.

На щастя, майже всі сучасні розробники веб-сайтів працюють добре для якісної SEO-оптимізації. Це сама по собі користь, оскільки недосвідченим користувачам не доведеться взагалі турбуватися з проблеми.

Однак професійним веб-дизайнерам доводиться вибирати сервіси, які підтримують більш глибокі налаштування SEO (переадресації, параметр редагування robots.txt тощо). Вони повинні мати можливість вручну заповнювати метатеги, щоб утримати контроль над цим аспектом та регулярно аналізувати свої позиції на веб-сайті.

Читайте також:
А повне керівництво як створити ваш веб-сайт, створений разом із розробником веб-сайтів, рейтингом Google.

7. Служба підтримки клієнтів

Що стосується створення веб-сайтів, важлива важлива підтримка клієнтів. Це особливо вірно, якщо це ваші перші спроби створити гідний веб-сайт – той, який відповідатиме усім вашим потребам та вимогам.

На жаль, деякі служби недооцінюють важливість того, щоб мати підтримку в реальному часі, пропонуючи підручники та поширені запитання. Однак є також розробники веб-сайтів, служби підтримки клієнтів яких готові надати необхідну допомогу в будь-який час доби. Обов’язково виберіть цей варіант, навіть якщо за нього потрібно заплатити трохи більше (також доступні безкоштовні варіанти).

8. Бюджет

Шукаючи гідного розробника веб-сайтів, бюджет є одним з головних факторів. Сучасні розробники веб-сайтів можуть пропонувати безкоштовні та платні плани:

Безкоштовні можливості

Більшість розробників веб-сайтів мають безкоштовні випробування, які дозволяють перевірити функції платформи, але взагалі не працюють для запуску пристойних веб-сайтів. Деякі безкоштовні плани обмежені в часі, а інші не закінчуються. Фактично великої різниці між цими варіантами немає. Це відбувається тому будь-який безкоштовний план дозволяє лише протестувати послугу і, отже, не можна використовувати для запуску повнофункціонального веб-сайту.

Оплачені варіанти

Щоб отримати бажану функціональність веб-сайту та мати можливість використовувати весь набір функцій служби, ви не обійдетеся, не вклавши певну суму грошей.. Отже, спочатку визначте бюджет, визначте свої пріоритети та цілі веб-дизайну та оберіть послугу, яка відповідає вашому бюджету. Ось основні моменти, які слід враховувати при виборі платного плану:

 • Обсяг диска (розмір хостингу): це важливо для розміщення проектів та подальшого функціонування веб-сайту.
 • Обмежена або необмежена смуга пропускання: якщо ви знаєте, що у вас не буде мільйонів клієнтів, то не має сенсу платити більше за необмежену пропускну здатність..

Платні варіанти для професійних веб-дизайнерів

Досвідчені веб-майстри можуть скористатися вдосконаленою опцією White Label, яку деякі розробники веб-сайтів пропонують за певну ціну. Ця функція дозволяє використовувати всі переваги послуги під власною маркою. Рішення White Label чудово підходить для користувачів, які планують запустити бізнес-розробників веб-сайтів та залучити багатьох клієнтів (агенції веб-дизайну, торгові посередники, хостинг-компанії, підприємці тощо).

Читайте також:
Детальний огляд та порівняння витрат створення та роботи веб-сайту Ми порівняли найпопулярніших розробників веб-сайтів SaaS та CMS.

Нижня лінія

Завдяки такому широкому вибору розробників веб-сайтів, які є у сучасній ніші, вибір найкращого завдання не з легких. Тут є що враховувати. Якщо ви маєте рацію зробити свій вибір, перегляньте поради, наведені у статті, і викладіть важливі для вас проблеми.

Витратьте час, щоб зробити власне дослідження, протестувати хоча б кілька платформ, прочитати відгуки клієнтів і зробити остаточний вибір. Для цього потрібен час і зусилля, але, якщо ви все зробите правильно, результат того вартий.

Створіть власний веб-сайт

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me