Як створити власний весільний веб-сайт

Як створити власний весільний веб-сайт


Отже, ваш день весілля наближається, і є стільки завдань, які потрібно вирішити протягом найближчих декількох тижнів. І це не дивно, адже це найважливіший привід у житті будь-якої пари, і ви, звичайно, хочете, щоб воно було ідеальним.

Але з чого слід почати? Які обов’язкові етапи будь-якого плану підготовки весілля? Якщо ви почнете з вибору одягу, місця розташування, списку гостей, фотографа / відео-послуг або будь-яких інших завдань?

Очевидно, це не має сенсу найняти професійного веб-дизайнера оскільки це все-таки не тривалий проект. У той же час весільний веб-сайт повинен охоплювати інформаційну цінність та функціональність, щоб ви та ваші гості могли максимально використати його результативність.

Якщо ви зараз займаєтеся цим питанням, поради, перелічені нижче, допоможуть вам легко запустити повнофункціональний весільний веб-сайт.

9 кроків для створення весільного веб-сайту

1. Виберіть платформу

Перше і головне завдання – це вибір платформи, на якій буде побудований ваш веб-сайт. Маючи настільки багато інструментів та систем для побудови веб-сайтів, вибір найкращого може бути справжньою проблемою, особливо для новачків. Однак використання конструктора веб-сайтів все одно буде найбільш розумним і вигідним рішенням. Ці системи не тільки зручні, прості у використанні та доступні. Більшість із них також мають потужний набір функцій, які зроблять ваш весільний сайт інформативним та цікавим для перегляду.

Вікс

Спробуйте Wix безкоштовно

Якщо у вас виникнуть сумніви щодо вибору найкращого веб-розробника веб-сайту, ви неодмінно оціните можливість перегляду та вивчення детальний рейтинг кращих будівельників весільних веб-сайтів. Не витрачайте час і сили на тестування всіх тих систем, які ви зустрінете в Інтернеті (і ви знайдете їх десятки). Це вже зроблено для вас, тож вам просто потрібно вивчити рейтинг ніші, щоб дізнатися деталі. Як бачиш, Вікс представлений як кращий розробник веб-сайтів весілля, і це насправді. Ви не знайдете кращого рішення, оскільки ця система надає доступ до дивовижного набору функцій та інструментів для налаштування дизайну.

2. Створіть дизайн веб-сайту

Wix пропонує колекцію чутливих шаблонів для весілля, що відповідають чудовій ніші, які мають готовий вміст і на 100% настроюються відповідно до ваших потреб та спеціальних уподобань. Також є варіант попереднього перегляду, який дозволяє детально бачити дизайн, який вам подобається. Однак також можна вибрати порожню тему та налаштувати її з нуля, щоб створити справді унікальний та персоналізований дизайн веб-сайту. Ви самі вирішуєте, яку інформацію для завантаження на веб-сайт та коли оновити, щоб інформувати своїх гостей.

Шаблони для весілля Wix

Весільні шаблони чудово підходять для розробки веб-сайтів різної функціональності та розміру. Зручний редактор WYSIWYG дозволить вам побачити результати всіх змін, внесених у проект, щоб ви не переглянули найважливіші аспекти та потенційні помилки. Ті користувачі, які хочуть заощадити свій час / зусилля, можуть скористатися цим Інструмент Wix ADI послуги пропонують. Інструмент працює на основі Штучного інтелекту, який фактично виконує всі веб-дизайни для вас, використовуючи вміст та інформацію, подані на його запит.

3. Налаштуйте проект

Хоча вибір шаблону веб-сайту, безсумнівно, важливий, це лише половина завдання. Більш важливою процедурою є подальше налаштування веб-сайту. Тут також Wix надає різноманітні варіанти. Ви можете вибрати з декількох кольорових схем, макетів, стилів та типів шрифту, а також інших елементів дизайну.

Весільний редактор Wix

Просто виберіть ті, які сумісні з вашою ідеєю та вмістом, який ви плануєте завантажити та експериментуйте з доступними параметрами. Не забудьте попередньо переглянути результат, щоб встигнути вносити зміни та зберігати їх вчасно.

4. Додати вміст

Ви зробили з налаштуванням дизайну? Тоді ви можете почати додавати вміст свого весільного веб-сайту. Ваша уява та творчість тут необмежені – все залежить від результату, якого ви хочете досягти в довгостроковій перспективі та цілей, яких ви переслідуєте. Власне, ви можете створити, наприклад, веб-сайт на одній сторінці, або проект з кількома сторінками, щоб представити свій вміст на користь.

Серед обов’язкової інформації, яку потрібно додати на веб-сайт, є сенс зазначити дату весілля, час початку церемонії, місце проведення, детальні вказівки, графік та події, включені в план дня весілля, інформацію про подорожі, готель, проживання та деталі прокату авто (це особливо важливо для гостей, що не входять у місто), дрес-код, нюанси реєстру подарунків тощо. Наприклад, якщо ви плануєте весільну церемонію призначення, ви також можете розглянути можливість включення додаткових нюансів і деталей, таких як поради щодо подорожей, коди знижок в готелі, інформація про перед- або після весільних подій, місцеву няню послуги (догляд за дітьми), які можуть знадобитися деяким вашим гостям тощо.

Планувальник весілля Wix

Насправді, чим більше інформації ви додасте – тим менше запитань матимуть ваші гості та менше часу вам буде потрібно на них відповідати. Це своєрідна “подвійна” вигода. Крім текстового вмісту, бажано також додати фотографії вашої пари, відео вас двох (або навіть відео запрошення для ваших гостей), а також спеціалізовані програми, які можуть додати вашому веб-сайту функціональність та дизайн. На щастя, Wix може запропонувати багато в цьому відношенні завдяки широкому та багатому інтегрованому ринку додатків. Тут ви можете натрапити на такі віджети та додатки, як події Wix, календар, Moovit – Карти та маршрути, Google Maps, Eventbrite, Meetup, Clock Clock, кнопки соціальної мережі та багато іншого.

5. Включіть Реєстр

Плануючи деталі веб-сайту про весілля, пам’ятайте, що не бажано ділитися інформацією про реєстр або налаштуваннями у запрошеннях на весілля. Ось чому, ваш весільний веб-сайт немислимий без цього RSVP розділ, де ви повідомлятимете своїх гостей про всі пов’язані з цим нюанси, будь то спеціальні запити, збираючи інформацію про харчові переваги гостей, роблячи оголошення або надаючи додаткові дані, пов’язані з весіллям. Якщо бути точним, розділ RSVP є своєрідною обов’язковою функцією для весільного веб-сайту, який дозволяє вам збиратися

6. Надайте нотку персоналізації

Весільний веб-сайт – саме те місце, де ви можете ділитися своєю особистою інформацією. Це додасть нотки персоналізації проекту, який буде однаково цікавим для вас та ваших гостей. Ви самі та ваш коханий вирішите вибрати вміст або віджети, які потрібно додати на веб-сайт. Однак більшість веб-дизайнерів рекомендують розмістити свою романтичну історію кохання в розділі Про нас, ваші взаємні фотографії та відео, спеціальну інформацію про ваші улюблені захоплення, заняття та інші незвичайні, але настільки інтригуючі деталі. Крім цього, ви можете представити своїх VIP гостей, додати сторінку запрошених гостей для запрошених гостей, де вони можуть розмістити свої особливі побажання.

Персоналізація весільного веб-сайту не обмежується лише завантаженням вмісту. Йдеться і про дизайн вашого веб-сайту, який відображає ваші стосунки, очікування, плани на майбутнє та інші речі, які дійсно мають значення для будь-якої заручинної пари.

Відмінна ідея, яка, безумовно, допоможе зробити ваш веб-сайт весілля привабливим для ваших гостей – додати хештег весілля та заохотити їх додати будь-яку інформацію, яку вони бажають. Це можуть бути особливі побажання, уподобання та інша інформація, яку вони вважають цікавою чи важливою. Чим більше особистих даних, фотографій, відео, смішних спогадів та іншої особистої інформації відображатиметься на вашому веб-сайті, тим цікавішим, персоналізованішим та незвичнішим буде проект.

7. Налаштуйте унікальну URL-адресу веб-сайту

Що ще можна зробити, щоб ваш весільний веб-сайт став чудовим і привертав увагу? Один з обов’язкових кроків – це створити справді унікальну URL-адресу веб-сайту, яка стане втіленням вашого весілля.

Wix - унікальна URL-адреса

Щоб створити унікальну та персоналізовану URL-адресу для свого веб-сайту, ви можете включити свої імена, своє прізвище чи будь-яке слово, яке буде найкращою презентацією вашого проекту та дасть користувачам чітке розуміння наслідків вашого веб-сайту. Ви вирішуєте, чи використовувати субдомен для веб-сайту чи придбати власне доменне ім’я, щоб надати проекту високий вигляд та вигляд.

8. Поширити Слово

Незважаючи на те, що весільні веб-сайти орієнтовані на певну аудиторію, у вас все ще може виникнути бажання поширити слово про це, щоб поділитися своїми добрими новинами, оголошеннями та оновленнями. Це можна зробити, включивши адресу вашого веб-сайту у запрошення, електронні листи, соціальні мережі та інші джерела. Майте на увазі, що чим більше людей про це знає, тим більше гостей зможуть звернутися до нього у випадку, якщо у них виникнуть запитання, пов’язані з весіллям.

9. Оновлюйте свій веб-сайт

Коли ви тільки починаєте працювати над розробкою свого весільного веб-сайту, ви додаєте лише основну інформацію. Однак, коли розпочнеться підготовка до Великого дня, ваші плани та загальне бачення майбутнього свята можуть змінитися. Таким чином, ви повинні повідомити своїх гостей про ці зміни, і це набагато зручніше робити це на веб-сайті, а не робити це особисто. Наявність веб-сайту – це чудове рішення в цьому відношенні. Просто переконайтеся, що оновите його будь-коли, коли відбудуться зміни, і ваші гості будуть в курсі планів на весільний день та іншої пов’язаної інформації.

Чи можливо створити весільний веб-сайт безкоштовно?

Що стосується розробки веб-сайтів для весілля, багато користувачів стикаються з одним і тим же питанням: чи можна створити його безкоштовно або все ж краще вкласти якийсь бюджет у проект? Власне, запустити веб-сайт без зайвих інвестицій цілком можливо. Це тому, що багато розробників веб-сайтів, включаючи Wix, пропонуйте безкоштовні плани, що знаходяться в майбутньому які дозволяють запускати проекти абсолютно безкоштовно.

Однак ви також повинні усвідомити, що безкоштовні підписки здебільшого мають помітні обмеження (простір пам’яті, функціональні можливості чи обмеження дизайну), які можуть перешкодити вам отримати максимальну користь від вашого весільного веб-сайту..

При цьому подумайте над самою метою створення веб-сайту. Ваше весілля – це, мабуть, найважливіша подія у вашому житті та в житті коханої людини. Якщо ви дійсно хочете, щоб це було ідеально, тоді немає сенсу економити кілька доларів, просто щоб отримати безкоштовний веб-сайт, у якому відсутні обов’язкові функції, які дозволяють втілити в життя всі свої ідеї. Навпаки, бажано вкласти певний бюджет у повнофункціональний та привабливий веб-сайт, який привертає увагу користувачів, виглядає привабливо та цікаво. Такий проект стане чудовим і залишить у всіх чудові вічні спогади. Це, безумовно, коштує інвестицій, чи не так?

Висновок

Веб-сайт став не примхою, а необхідністю для кожної пари, яка бажає організувати весілля мрії. Це найкращий спосіб представити всю інформацію про майбутній випадок, інформувати своїх гостей про всі плани та зміни, які відбуваються в процесі підготовки, та просто поділитися своїми романтичними історіями, фотографіями чи відеозаписами вас двох.

Хоча отримати якісний веб-сайт, це має сенс вибрати надійну платформу, що допоможе втілити ваші ідеї в життя. Така платформа повинна бути обладнана функціональними можливостями, і вона повинна мати декілька нішевих дизайнів, варіантів налаштування та інструментів, які допоможуть вам отримати максимальну користь від вашого веб-розробки. Wix по праву заслуговує на те, щоб його використовувати як інструмент для створення веб-сайтів для розробки весільних веб-сайтів. Розробник веб-сайтів включає в себе потужний набір функцій, великий вибір шаблонів весілля, велику кількість віджетів та додатків, які потрібно інтегрувати в проект. Це, безумовно, інвестиція, яка точно окупиться!

Створіть Весільний веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me