Як створити веб-сайт спільноти

Існує багато розробників веб-сайтів, які дозволяють створювати блоги з різноманітним діапазоном ефективності. На жаль, є лише кілька сервісів, які чудово працюють для розробки форумів. Якщо мова йде про системи, які можна успішно використовувати для обох цілей одночасно, їх можна перерахувати на пальцях.


Успіх створення веб-сайтів спільноти багато в чому залежить від правильного вибору розробника веб-сайту, ваших навичок та завдання, яке ви поставили. Іншими словами, ви повинні зрозуміти, наскільки добре ви уявляєте майбутній веб-сайт і чи достатня ваша кваліфікація для виконання завдання.

Таким чином, процес можна спростити двома способами – шляхом вибору права веб-сайт спільноти і розуміючи, що ви очікуєте від свого веб-сайту, щоб він міг залучити та утримати аудиторію.

Ми вже писали про найбільш підходящі послуги для створення блоги і форуми. Зараз саме час обговорити це питання з точки зору ідеї та технічних вимог. Вам потрібно визначити, з чого слід почати, як продовжувати працювати на веб-сайті та як підвищити ефективність готового проекту.

Розділимо процес на 3 етапи. Це вибір шаблону та створення дизайну, налаштування блогу / форуму, стратегія просування.

1. Створення дизайну

Нішеві послуги постачаються з наборами тематичних шаблонів. Як правило, не зовсім обов’язково вибирати дизайн, який ідеально підійде для створення блогу чи форуму. Це цілком умовно, оскільки ви завжди зможете додати форум або блог до веб-сторінки та налаштувати її дизайн, який підходить під вашу нішеву атмосферу.

Блоги та форуми – це веб-сайти, які стосуються читання публікацій. Саме тому, найголовніше – створити комфортне середовище для читання.

Дизайн повинен бути приємним, але це вторинний чинник порівняно зі змістовою частиною. Тут не допускаються ніякі психоделічні кольори, велика кількість шрифтів, експерименти зі структурою та інші подібні питання.

Заспокійливий дизайн у поєднанні з синім, білим, сірим, коричневим, чорним і, можливо, зеленим і помаранчевим кольорами дозволить створити правильний фон. Кількість використовуваних кольорів не повинна перевищувати 3 або 4. Основними елементами є шрифти – просто виберіть 2 підходящих варіанти для заголовків та абзаців, не більше.

Дизайн повідомлень також має велике значення, оскільки це важливий елемент веб-сайту.

Для тексту краще використовувати білий або світло-сірий фон і чорні або темно-сині літери. Це перевірені комбінації.

  • Букви не повинні бути крихітними, тоді як абзаци не повинні бути довгими.
  • Додайте зображення чи відео до текстових блоків, якщо потрібно.

Дизайн та читаність публікацій – це візитна картка вашого блогу.

Редактор блогу Wix

Що стосується форумів, дизайн дуже важливий, оскільки він там майже непомітний. Натомість важливо вибрати приємні кольори в поєднанні з рідкісними елементами дизайну та зручним відображенням розділів для обговорення. Вам не потрібно зайвих прикрас, оскільки більшість людей відвідують форуми для спілкування та читання. Все, що вам потрібно, це 2 кольори, 2 шрифти, світлий фон та інформаційна структура гілок.

Однак використовувати a набагато простіше готовий шаблон з правильною кольоровою палітрою, комбінацією блоків, шрифтами та іншими елементами, які добре підійдуть для вашої ідеї. Як правило, дизайнери ніш переслідують майже ті ж самі цілі, про які ми нещодавно згадували. Отже, тут не потрібно багато заважати про процес створення веб-сайтів – просто отримайте готовий варіант і починайте публікувати публікації.

2. Налаштування блогу та форуму

Найважливіше тут – структура та компонування каналу.

  • Кількість матеріалів, що відображаються на сторінці, також впливає на зручність сприйняття користувача. 8-10 повідомлень буде достатньо.
  • Опція фільтра пошуку також є обов’язковою функцією.
  • Кожна публікація повинна мати зображення заголовка, яке відповідає темі.
  • Використовуйте рейтинги, кількість переглядів публікацій та інші лічильники.

Багато користувачів, як правило, цікавляться ними, оскільки вони є основними показниками популярності. Також повинні бути активовані стандартні атрибути, такі як дата, ім’я автора тощо. Це може бути корисно багатьом читачам, які хотіли б побачити дату публікації публікації, знайти інші повідомлення за прізвищем автора тощо.

Немає сенсу перевантажувати канал блогу кількома наборами посилань на бічних панелях, ускладнюючи дизайн хитромудрою компонуванням та несиметричним розміщенням блоків попереднього перегляду публікацій, масивним заголовком із слайд-шоу, кнопками та іншими елементами, які впливають на сприйняття користувача веб-сторінки.

Тут приємно бути непередбачуваним у позитивному сенсі цього слова. Користувач повинен просто завітати в блог, вибрати цікаву публікацію з легкістю і почати її читати. Це воно.

Налаштування форуму Wix

Що стосується форуму, все набагато простіше. Він повинен бути просто доступним. Як правило, такі веб-сайти надходять як доповнення до блогу, оскільки кількість людей, що створюють окремі форуми, поступово зменшується сьогодні.

  • Додайте необхідну кількість розділів і категорій ніш.
  • Налаштуйте права доступу, опцію відображення підкатегорій та повідомлення про відповіді.

Також бажано піднести популярні теми до початку списку, додати індикатори перегляду публікацій, статуси користувачів та інші лічильники, щоб забезпечити кращу ясність інформації.

3. Акція

Крім очевидних методів, таких як заповнення метатегів веб-сайтів, окремих сторінок і матеріалів, налаштування аналітики, коригування зручних для людини URL-адрес та 404 сторінок, ви повинні подбати про якісну інтеграцію веб-сайту своєї громади з іншими соціальними службами.

Кнопки для спільного використання / подобаються мають бути доступні всюди, де є така необхідність. Створіть облікові записи в соціальній мережі та підключіть їх до свого веб-сайту. Чим більше нішевих посилань на ваш веб-сайт вам вдасться отримати, тим краще.

Якість, кількість та середній обсяг публікацій мають велике значення. Опублікувавши наступну цікаву публікацію, не забувайте про заповнення її ключовими словами, але не будьте надто нав’язливою щодо цього. Постарайтеся додати більше підходящих зображень, і не забувайте про читабельність та обсяг статті – публікації, що містять 800+ слів, найкраще підійдуть для пошукових систем. Ви навіть можете найняти авторів для швидшого просування проекту, якщо ви плануєте згодом його монетизувати.

Іноді також є сенс дозволити відвідувачам публікувати свої публікації. Додатковий вміст ніші (який, до речі, також безкоштовний) буде корисний для вашого форуму. Не забувайте модерувати подібні статті, однак, як слід уникати жахливих і безглуздих публікацій. Простіше просувати командний блог, але вам доведеться якось залучати авторів. Навряд чи хтось погодиться написати для вас з самого початку.

Нижня лінія

Основним фактором успіху веб-сайту громади є ваша власна участь у її управлінні. Немає сенсу запускати блог про видобуток нафти на Алясці лише тому, що ця ніша здається перспективною.

Ваші власні захоплення повинні бути основою для проекту, будь то риболовля, колекціонування, мистецтво, правова ніша, подорожі, ремонт старовинних машин, ліплення з глини та що ні. Ви повинні бути обов’язково компетентними в ніші.

Тема, якість вмісту та кількість користувачів, які можуть бути потенційно залучені до вашого проекту, мають велике значення для веб-сайтів спільноти. Створення блогу або форуму за допомогою веб-розробника – це технічно просте завдання. Це правильний випадок, коли ви не повинні зосереджуватися на дизайні чи дивувати користувачів маркетинговими стратегіями, намагаючись продати щось із самого початку..

Ваша особиста участь у процесі та соціальних мережах є основними факторами успіху. Це ви робите для людей і для власного задоволення. Ви просто пишете публікації та ділитесь в Інтернеті. Це воно.

Створіть веб-сайт спільноти

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me