Як створити веб-сайт події

Як створити веб-сайт події


Отже, ви плануєте влаштувати вечірку і хочете на неї завести якомога більше людей. Або вам може просто потрібно просувати різні події та зареєструвати відвідувачів. Залежно від ваших кінцевих цілей, вам може знадобитися створити веб-сайт події з нуля. Завдання простіше, ніж здається, враховуючи десятки спеціалізованих розробників веб-сайтів та платформ не вимагають навичок кодування або найм аутсорсингових розробників які зазвичай коштують тисячі доларів.

Спеціалізований сайт подій є хорошим інструментом для ефективного брендингу та впровадження життєво важливих особливостей для залучення відвідувачів. Це дозволить вам регулярно надходити з оновленим вмістом та деталями, новими описами подій, продажем квитків, спеціальними пропозиціями тощо. Все, що вам потрібно – це переконатися, що обрана платформа забезпечує достатню кількість інструментів для налаштування.

І перш ніж зануритися вглиб фаз процесу створення, нам потрібно розібратися, чи справді вам потрібен сайт події чи є більш прості інструменти, щоб впоратися із завданням. Все залежить від цілей, типів подій та цілей, чому потрібно просувати їх.

Як створити веб-сайт події (Кінцевий покроковий посібник):

 1. Перш ніж почати: чи повинен кожен захід мати веб-сайт?
 2. Виберіть платформу для створення веб-сайту події
 3. Отримайте доменне ім’я & Веб хостинг
 4. Налаштування шаблону та налаштування вашого веб-сайту
 5. Скільки коштує веб-сайт події
 6. Натхнення: приклади веб-сайтів із великими подіями

1. Перед початком роботи: чи повинен кожен подія мати веб-сайт?

Відповідь “ТАК”, але тільки якщо Ви плануєте організовувати величезний захід, який проводиться регулярно. Не має значення, якщо ми говоримо про комерційні шоу, що демонструють продаж квитків або неприбуткові збори (церкви, благодійні організації, студентські спілки тощо.). Веб-сайт запрацює у випадку масштабної події.

Навряд чи варто подбати про те, щоб розібратися з процесом веб-побудови для однорічної вечірки холостяків, весільної репетиції чи зустрічі колишніх студентів. Для менших питань ви можете максимально використати Додаток Facebook додаток це безкоштовно і просте у використанні. Це допомагає друзям знаходити події, що відбуваються в їхньому районі, а також влаштовувати невеликі домовленості.

Якщо вам потрібна розширена функціональність, знайдіть платформу, яка дозволяє робити наступні дії.

Управління ефективним брендингом

Сайт із сильними подіями повинен мати ефективний брендинг. Ви, напевно, хочете, щоб ваші відвідувачі не просто читали якусь загальну інформацію, але і будь-яким чином брали участь:

 • Придбати квитки.
 • Увійдіть до події.
 • Підпишіться, щоб бути в курсі оновлень.
 • Беріть участь у дискусіях.
 • Перегляньте медіа-контент тощо.

Основна ідея – доставити пам’ятний контент. Нехай відвідувачі запам’ятають подію і змусять їх захотіти повернутися. Єдиний спосіб досягти цього – створити стильний сайт з модним дизайном та функціями для взаємодії з користувачами. Тут виникає друге питання.

Інструменти налаштування

Ваш веб-сайт вимагатиме набору конкретних функцій залежно від типу події. Найпоширеніші функції включають:

 • Календар для повторень подій, які відбуваються регулярно.
 • Функція оформлення замовлення, якщо ви плануєте продавати та просувати квитки.
 • Проста реєстраційна форма, якщо є процес підписання для участі у заході.
 • Інструменти маркетингу та просування по електронній пошті для надсилання оновлень інформації, нових графіків, спеціальних пропозицій, промо-кодів тощо.
 • Інтеграція соціальних медіа для досягнення максимальної доступності користувачів через усі доступні канали та платформи.

Ще раз функціональність веб-сайту в основному буде залежати від типів подій, які ви хочете просувати.

Чуйний дизайн

Життєва функція сайтів подій, як і більшість ваших потенційних користувачів, швидше за все, отримає доступ до неї через мобільні пристрої. Отже, вам потрібна платформа, яка допоможе вам легко створити сторінки, зручні для мобільних пристроїв. Це дозволить вам генерувати більший трафік та покращити рівень задоволеності користувачів.

Після того, як ми визначили майбутню функціональність сайту та функції, які потрібно шукати, давайте ознайомимось із варіантами створення веб-сайтів.

2. Виберіть платформу для створення веб-сайту події

Кожна платформа має свою унікальну спеціалізацію. Деякі розробники веб-сайтів призначені для зустрічі Потреби в електронній комерції а інші працюють краще сайти на основі вмісту. Ясно одне, вони стали надзвичайно популярний протягом багатьох років завдяки простоті використання та гнучкості, доставленій мільйонам активних абонентів.

У той же час деякі технології виявилися більш гнучкими, ніж інші. Вони допомагають створювати проекти різних типів завдяки розширеній функціональності. При розгляді сайтів подій, Вікс і WordPress є безсумнівними лідерами.

Вікс – наша рекомендація №1, і ось чому:

Простота використання. Люди без кодування можуть створювати готові до роботи сайти буквально за лічені хвилини. Система використовує алгоритм AI, реалізований у користувальницькій системі Рішення Wix ADI. Він використовує інформацію про ваш майбутній веб-сайт та нішу, щоб запропонувати попередньо вбудовані макети з уже встановленими необхідними віджетами.

Подія Wix

Платформа “все в одному”. З Wix вам не потрібно дбати про хостинг та домен окремо. Кожен план передплати має всі необхідні активи та засоби для розробки, створення, налаштування та розгортання сайту.

Події Wix. Виграний додаток, призначений для організації вечірок, проведення конвенцій, продажу квитків на концерти та шоу тощо. Ви фактично отримуєте купу інструментів для створення виділених вікових категорій, зміни їх, інтеграції платіжних служб, створення та керування списками гостей та ін..

Події програми Wix

3. Отримайте доменне ім’я & Веб хостинг

Ті, хто пропустив перші абзаци, повинні знати, що ми особисто рекомендуємо Wix як найкраще рішення для створення веб-сайтів подій, а WordPress як другу кращу CMS для ваших цілей. Кожна платформа має домен і хостинг, хоча дещо інакше.

Домен та хостинг для веб-сайту Wix

Як було сказано раніше, Wix – це всебічна платформа. Це означає, що система має плани на різні потреби з усіма функціями, які вже включені. За фіксованою ціною ви отримуєте хостинг та безкоштовний домен. Кожна функція буде активована, як тільки ви ввійдете та придбаєте план.

Домен та хостинг для сайту WordPress

Ситуація з WP CMS дещо інша. Сама система не пропонує хостингові послуги або реєстрацію домену. Однак, оскільки вам все-таки потрібно знайти надійного хостинг-провайдера, хорошою ідеєю є вибір Bluehost.

Інформаційна панель WordPress

Це офіційно рекомендована WP платформа, яка дозволяє легко використовувати CMS завдяки безпроблемній інтеграції, автоматичному оновленню плагінів та оновлень системи, засобів захисту, доступу до плагінів та тем тощо. У перелік функцій входить 1-річний домен після реєстрації окрім хостингу. Це був найкращий варіант для будь-якого типу веб-сайтів WordPress.

4. Налаштування шаблону та налаштування вашого веб-сайту

Тепер ви готові розробити майбутній веб-сайт, а також заповнити його вмістом, медіафайлами, віджетами тощо. Якщо ви виберете Wix, ви отримаєте користь від простого редагування завдяки інструменту перетягування. Ніяких навичок кодування чи програмування не потрібно. Ми вже згадували про AI-інструмент на основі Wix ADI, який пропонує готові макети сайту.

Тема Wix ADI

Другий варіант – вибір із понад 500 стильних та чуйних шаблонів, які стосуються різних ділових ніш. Події проекту не є винятком. Вам навіть не потрібно налаштовувати сторінку. Кожна тема оснащена заздалегідь встановленими додатками на додаток до програми Wix Event, доступної в Ринок віджетів. Останнє – додати відповідний вміст, кілька зображень чи відео, переглянути свій веб-сайт на різних настільних та мобільних пристроях, підключити домен та опублікувати його.

Початок роботи з WordPress трохи складніше, хоча сам редактор дуже легкий. CMS має величезний вибір плагінів та тем. Єдина відмінність від Wix полягає в тому, що тут ви повинні їх знайти та встановити вручну. У той же час, спеціальні безкоштовні теми виглядають майже однаково.

Тема WordPress

У той час як ви, безумовно, прагнете до ексклюзивних макетів, найкраща ідея вибору платних тем Premium. Вони також чуйні та відрізняються більш стильним дизайном. Ще один недолік полягає в тому, що з WordPress вам потрібно буде придбати та завантажити шаблон окремо, тоді як Wix пропонує всі необхідні інструменти в пакеті, що дозволяє економити час.

5. Скільки коштує веб-сайт події

Не потрібно наймати розробників або намагатися створити цей тип веб-сайту з нуля. Виклик близький до неможливого, враховуючи функціональність та особливості готових шаблонів, наданих Wix та WordPress. Користувачі мають можливість використовувати їх за відносно низьку ціну. Давайте подивимося на остаточну вартість за рік, який було зроблено на Wix та WP.

Вартість будівництва веб-сайтів Wix

Щомісячний план цін починається з $ 8,50. Ми розглядаємо комбінований план з безкоштовним однорічним доменом на додаток до 2 ГБ пам’яті та 3 ГБ пропускної здатності для розміщення вашого сайту подій. Як результат, кінцева вартість веб-сайту становитиме 102 долари на рік із усіма необхідними функціями, додатками та шаблонами, що входять до пакету..

Ціни на веб-сайти Wix

Вартість будівництва веб-сайтів WordPess

CMS безкоштовна. Однак ми відзначили як хостинг, так і шаблони Premium. Коштують вони від 30 до 290 доларів залежно від дизайну. Хороша новина тут полягає в тому, що вони приходять одноразово.

Ціни на Bluehost

Крім того, деякі плагіни та послуги також оплачуються, а безкоштовні підписки пропонують обмежений вибір інструментів. Останнє, але не менш важливе значення – це хостинг, оптимізований WP, який надає компанія Bluehost. Лише за 2,95 долара на місяць ви отримуєте повний набір інструментів, включаючи домен, інтеграцію WordPress, резервне копіювання системи тощо. Зрештою, вам доведеться платити близько 110 доларів на рік (плагіни та хостинг) + 30 – 200 доларів один раз за премія WordPress тема.

6. Натхнення: приклади веб-сайтів із великими подіями

Щоб підтвердити наші рекомендації щодо обраних платформ та зробити їх більш очевидними, ми провели список найкращих прикладів сайтів подій, побудованих за допомогою Wix та WordPress:

Конференція з інновацій веб-дизайну Pro - приклад веб-сайту події Wix
TechConfМіжнародна виставка квітництва - приклад веб-сайту події WordPress
FloriExpoВсесвітня інвестиційна конференція - приклад веб-сайту події WordPress
WorldInvestConf

Ви також можете переглянути більш реальні веб-сайти Wix, переглянувши ця збірка.

Висновок

Процес створення веб-сайту події простий, якщо ви знаєте, який тип події ви хочете просувати. Ідея полягає у визначенні ключових цілей та цілей подальшої реалізації. Плануєте продавати квитки на концерти, проводити з’їзди чи збори студентів, рекламувати культурні чи некомерційні заходи? Будь-яке з вищезазначених вимагає гнучкої, економічно вигідної та простої у користуванні платформи.

Найкращою ставкою були б Wix та WordPress. Хоча Wix очевидний лідер із усіма необхідними функціями, включеними в кожен план, його спеціальне додаток Event, нижчі ціни, які вже включають хостинг та домен. WordPress також може бути хорошим вибором, хоча він зажадає додаткових маніпуляцій, які можуть здатися трохи важкими для нетехніків з самого початку.

Створіть веб-сайт події безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me