Як створити веб-сайт на веб-сайтах Google

Як створити веб-сайт на веб-сайтах Google


Ви можете легко зробити безкоштовний веб-сайт у Google за допомогою Google Sites – простий конструктор веб-сайтів із перетягуванням. Він включений у пакет Google Suite і спочатку орієнтований на потреби першокласників. Послуга інтуїтивно зрозуміла, проста у користуванні та досить зручна для всіх категорій користувачів, і вона може запропонувати кожному веб-дизайнеру.

Google Sites за замовчуванням використовує редактор WYSIWYG, хоча його інтерфейс також добре працює для тих користувачів, які мають намір вручну редагувати код веб-сайту, щоб отримати єдиний у своєму роді результат. Зауважте, що перш ніж скористатися послугою, вам слід зареєструватися у безкоштовному обліковому записі Google (якщо у вас її ще немає). Ось детальний посібник, який допоможе вам з’ясувати необхідні кроки, необхідні для безкоштовного створення веб-сайту в Google.

За допомогою Google Sites ви можете легко створювати та керувати інтерактивними та динамічними проектами лише за кілька кліків. Для роботи з системою не потрібні навички програмування або досвід веб-дизайну – просто дотримуйтесь порад, які вона створює, та вивчіть інформаційну панель, щоб перейти до процесу розробки веб-сайту..

Google Sites за замовчуванням використовує редактор WYSIWYG, хоча його інтерфейс також добре працює для тих користувачів, які мають намір вручну редагувати код веб-сайту, щоб отримати єдиний у своєму роді результат. Зауважте, що перш ніж скористатися послугою, вам слід зареєструватися у безкоштовному акаунті Google (якщо у вас її ще немає). Ось детальний посібник, який допоможе вам з’ясувати необхідні кроки, необхідні для безкоштовного створення веб-сайту в Google.

1. Виберіть ім’я веб-сайту та шаблон

Як створити веб-сайт на веб-сайтах Google

Як тільки ви увійдете в свій обліковий запис Google і запустите розробник веб-сайтів, вас буде переспрямовано на панель управління, де вам буде запропоновано вказати назву вашої компанії. Це також місце, де ви можете змінити зображення та стиль заголовка. До речі, у вас є можливість або вибрати одну із зображень, що пропонується Google Sites, або завантажити свою власну. Зробивши це, вам доведеться перейти до вибору шаблону. Розділ “Теми” доступний у детальному меню праворуч від екрана. Окрім дизайну, тут ви зможете вибрати колір заголовка та стиль шрифту.

Якщо говорити про шаблони, Google Sites не пропонує шаблон за замовчуванням для нових веб-сайтів, щоб користувачі могли отримати повний контроль над своїми проектами. Натомість, розробник веб-сайтів дозволяє вибрати одну з існуючих тем із галереї. Що стосується різноманітності тем, то це не так вражає, але є ще багато чого вибрати.

Також слід пам’ятати, що розробник веб-сайтів розрізняє поняття тем і шаблонів. “Теми” використовуються для створення загального вигляду та зовнішнього вигляду веб-сайту (включаючи зображення та кольорову палітру), тоді як “шаблони” охоплюють вибір типів та макетів сторінок. Це ви будете робити далі.

2. Редагувати макет веб-сайту

Як створити веб-сайт на веб-сайтах Google

Працюючи над розробкою веб-сайту, у вас буде можливість вибирати та редагувати макет свого веб-сайту. Загалом, на вибір є 6 варіантів компонування. Сюди входять схеми одно-, дво-, три- та чотирьох стовпців.

Щоб замінити типовий макет, просто виберіть відповідний розділ та перейдіть до процесу редагування. Зробивши вибір, ви зможете заповнювати блоки, завантажуючи зображення та додаючи тексти, пов’язані з веб-сайтом. Це дуже просто, швидко і без проблем.

3. Додавання та налаштування сторінок

Як створити веб-сайт на веб-сайтах Google

Як тільки ви закінчите з вибором макета, саме час додати нові сторінки веб-сайтів. Google Sites дозволяє додавати необмежену кількість сторінок, що відрізняються за своїм наслідком та типами. Щоб додати нову сторінку, просто перейдіть до відповідної вкладки “Сторінки” на панелі керування та назвіть її. Щоб скоротити час розробки веб-сайтів, можна дублювати готові сторінки, додавати підсторінки та призначати їм спеціальні властивості.

Щодо типів сторінок, ви можете вибрати один із варіантів. Якщо точніше, то вирішувати, який тип сторінки ви точно хочете додати та який вміст ви плануєте потім завантажити. Таким чином, ви можете створювати та додавати стандартні веб-сторінки для розміщення вмісту та додавати документи, оголошення для публікації новин та оновлень компанії, стартові сторінки, сторінки списків, а також файлові шафи для зберігання, управління та обміну файлами. Кількість сторінок в основному повинна залежати від спеціалізації вашого веб-сайту, розміру та вмісту, який ви хочете відображати.

4. Завантажте вміст

Як створити веб-сайт на веб-сайтах Google

Після налаштування сторінок настав час перейти до однієї з найбільш трудомістких, відповідальних та об’ємних частин усього процесу створення веб-сайту – завантаження вмісту. З цією метою перейдіть на вкладку «Вставка» на панелі керування та виберіть тип вмісту, який потрібно додати. Ви можете вибрати текстові поля, зображення, опцію “Вставити” та варіант “З Диска”. Вибір буде залежати від джерела, в якому спочатку зберігаються файли.

Як створити веб-сайт на веб-сайтах Google

Що стосується типів вмісту, який потрібно завантажити на сторінку, кнопка вставки розкриває безліч варіантів, які покривають переважну кількість потреб користувачів. Ось перелік типів вмісту, які ви можете вибрати та вставити на свої веб-сторінки: Зміст, Карусель зображень, Кнопка, Роздільник, YouTube, Карта, Календар, Документи, Слайди, Аркуші, Форми та графіки. Який би елемент ви не вибрали, ви зможете додатково налаштувати його відповідно до спеціалізації вашого веб-сайту.

Крім того, Google Sites дозволяє інтегрувати стандартні “гаджети”, такі як калькулятори або канали новин, пошукова консоль Google для кращої оптимізації пошукових систем готових проектів, Google Analytics тощо. Як розробник веб-сайтів на базі Google, сайти дозволяють інтегрувати будь-яку G Розширення люкс, які ви вважаєте важливими та необхідними для вашого проекту.

Для цього не потрібні сторонні додатки чи плагіни – просто подивіться набір розширень і виберіть ті, які вам зараз потрібні (Документи Google, Диск, Колекції, Джамборд, Blogger та інше).

5. Перегляньте параметри керування веб-сайтом

Перш ніж оприлюднити свій новий проект у світі, слід встановити та налаштувати деякі найважливіші елементи та параметри управління веб-сайтом. Тут ви можете зробити підключення аналітики веб-сайтів, дублювання проекту, додавання фавікону, коригування користувацьких URL-адрес, перегляд налаштувань інформації про сайт, присвоєння прав на обмін веб-сайтами іншим користувачам тощо.

Якщо є ще щось, чого ви тут не розумієте, просто перейдіть до кнопки «Здійсни тур», щоб побачити, що стоїть за системними налаштуваннями. Крім цього, розробник веб-сайтів дозволяє додавати декілька учасників проекту та навіть підписатися на останні зміни в проекті, щоб бути в курсі всіх змін та змін, внесених на веб-сайті..

6. Виберіть доменне ім’я

Є ще одна річ, перш ніж зробити її доступною в Інтернеті. Ви повинні вибрати доменне ім’я для свого проекту. Насправді ви можете опублікувати його під власним доменом – тим, яким ви раніше володіли – або отримати абсолютно новий від Google. Ви вирішуєте це вирішити. Подумайте лише про чудову та легко запам’ятовувану URL-адресу, яка не лише буде пов’язана з вашою бізнес-нішею, але також буде унікальною та пам’ятною для цільової аудиторії. Однак не робіть це занадто довго, щоб уникнути об’ємних URL-адрес.

7. Відрегулюйте доступ до веб-сайтів

Як створити веб-сайт на веб-сайтах Google

Є зручна можливість поділитися готовим проектом з іншими користувачами, встановивши права доступу. Таким чином, ви можете залишити свій веб-сайт у режимі чернетки (поки він ще не будується), вибравши конкретних людей, які матимуть право редагувати проект. Ви також можете зробити веб-сайт абсолютно приватним, щоб ніхто не зміг його переглянути. Так само ви можете опублікувати проект, щоб зробити його доступним для всіх. Якщо ви хочете запросити когось редагувати веб-сайт із вами, система дозволяє це робити, вказуючи електронні листи цих людей та надсилаючи їм запрошення..

У випадку, якщо ви хочете захистити свій проект, ви можете поставити галочку, завдяки якій інші редактори не можуть публікувати проект, змінювати права доступу та додавати нових людей без вашої обізнаності. Це дуже зручно для людей, які працюють в команді, або для тих користувачів, які беруть участь у розробці веб-сайтів на замовлення для клієнтів. Нарешті, можна скористатись опцією «Попередній перегляд» перед остаточною публікацією проекту, щоб переконатися, що він належним чином виглядає на екранах настільних ПК, планшетів та мобільних пристроїв.

8. Підключіть Google Analytics

Google Sites дає змогу підключити Google Analytics до готового проекту. Це обов’язкова функція, якщо ви хочете бути в курсі основних параметрів вашого проекту та факторів, що впливають на його ефективність, а також рейтингу SEO. Інтеграція Google Analytics допоможе вам з’ясувати потік та коливання трафіку, кількість користувачів, які відвідують ваш веб-сайт протягом визначеного періоду часу, коефіцієнти конверсії, напрямки та джерела трафіку, показники відмови від веб-сайтів, а також безліч інших важливих параметрів, які з часом можуть зробити або порушити всю ефективність веб-сайту. Усвідомлення цих характеристик допоможе вам вчасно виправити потенційні проблеми, щоб уникнути більш серйозних наслідків.

9. Коригуйте конфігурації SEO та опублікуйте веб-сайт

Є ще одна важлива річ, яку ви повинні зробити перед тим, як зробити свій веб-сайт доступним в Інтернеті. Зараз ми говоримо про оптимізацію пошукових систем. Google Sites дозволяє налаштувати основні параметри SEO, щоб забезпечити високий рейтинг пошукової системи новоствореного проекту. Щоб досягти успіху, рекомендується підключити пошукову консоль Google, що спростить пошукові системи проіндексувати ваш проект. Не забудьте належним чином заповнити основні поля та розділи SEO, які мають пряме зв’язок із позиціями вашого веб-сайту. Тепер, коли ваш веб-сайт на 100% готовий до публікації, просто натисніть кнопку «Опублікувати» і подивіться на результат!

Нижня лінія

Незалежно від того, чи ви початківець, чи досвідчений розробник програмного забезпечення, котрий готовий створити веб-сайт у Google, ви легко освоїте його за допомогою служби Google Sites. Це досить функціональна система, хоча вона має мінімалістичний дизайн. Ніяких спеціальних знань з програмування не потрібно для запуску та управління проектами з Google Sites. Панель управління інтуїтивно зрозуміла та проста в дослідженні, тоді як результат вартий зусиль у перспективі.

Конструктор веб-сайтів дозволяє створювати лише прості веб-сторінки з досить обмеженою функціональністю. Це добре працює для малих проектів, тоді як запуск повнофункціональних веб-сайтів навряд чи буде можливим. Якщо ви маєте намір продовжувати працювати над подальшою розробкою та просуванням проектів, має сенс вибрати якісного розробника веб-сайтів, які багаті на функції, з самого початку. Вікс, uKit, Weebly або навіть CMS, як WordPress легко впорається з будь-яким завданням. Все залежить від ваших навичок веб-дизайну та досвіду.

Спробуйте Google Sites Now

Говард Мій профіль у Twitter Мій профіль у Facebook електронна пошта Мій профіль Linkedin

Про автора

Я Говард Стіл, засновник і головний редактор цього веб-сайту. Маючи понад 10 років веб-побудови, я знаю, наскільки складною та набридливою може бути ця задача для людини, яка не є ІТ. Ви не можете вирішити, яку послугу обрати? Не соромтеся запитати у мене поради. Просто опишіть потреби вашого веб-сайту, і я з радістю вам допоможу.

Головна »Корисні поради» Як створити веб-сайт на веб-сайтах Google

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me