Як створити веб-сайт компанії безкоштовно

Як створити веб-сайт компанії безкоштовно


Запуск нового веб-сайту компанії з обмеженим бюджетом може бути болем у шиї. Однак сучасні технології створення веб-сайтів зробили цей процес дешевше і простіше. Відтепер люди, які не мають технічного досвіду, не змушені наймати спеціальні команди з розробки та платити тисячі доларів за простий сайт компанії із лише кількома функціями на ньому.

Більше того, цього разу ми поділимося способом встановити надійну онлайн-присутність для вашої компанії за нульовою ціною. Звучить занадто добре, щоб бути правдою? Ну а кінцева вартість зазвичай залежить від способу будівництва та складності проекту. Щоб зрозуміти майбутній робочий процес та кошти, які можуть знадобитися для роботи з вашим сайтом, потрібно спочатку визначити його функціональність, не забуваючи про основні функції, які повинен мати веб-сайт професійної компанії.

Основні можливості веб-сайту компанії

Ідея жити на сайті компанії досить проста. Власники бізнесу, як правило, прагнуть до розширеної роботи, щоб залучити місцеву або навіть глобальну аудиторію. У той же час компанії хочуть бути представлені в Інтернеті на світовому ринку, що спрощує налагодження зв’язку з цільовою аудиторією. Це не питання престижу, а питання сучасних тенденцій бізнесу.

Крім цього, веб-сайт полегшує взаємодію з клієнтами, просуває конкретні компетенції, розширює список розсилки та підтримує відвідувачів. Для виконання всього вищезазначеного веб-сайт повинен мати деякі найважливіші функції.

Розділ «Про нас»

Глобальна Інтернет надає прекрасний шанс познайомити вашу компанію з потенційною аудиторією. Важливо мати блок “Про нас” з короткою або детальною інформацією про бізнес та підприємство, яке ви представляєте.

Розділ про нас

Якщо компанія може похвалитися багаторічним досвідом роботи на ринку, навіщо взагалі хотіти приховувати це від клієнтів? Цей блок дає змогу показати надійність веб-сайту. Хороша можливість отримати визнання.

Опишіть свою команду

Хороший спосіб показати, що ваша компанія на 100% реальна. З такою кількістю фальшивих агентств та послуг шахрайства, перш за все, хороша репутація в Інтернеті. Представлення своєї команди було б мудрим кроком. З одного боку, це покаже ваш пул експертів та розширену компетенцію.

Опишіть розділ «Команда»

З іншого боку, потенційні клієнти стануть більш лояльними, коли побачать ваших офіційних представників. Не забудьте завантажити справжні фотографії, щоб розділ виглядав переконливіше.

Контактна інформація

Ще один життєво важливий блог, який підтверджує надійність компанії. Чим більше контактної інформації ви включите, тим краще:

 • Надіслати електронний лист, щоб зв’язатися або надіслати спеціальні пропозиції.
 • Телефон для миттєвого зв’язку.
 • Реальна адреса компанії фізично відвідати ваш офіс.
 • Додаткові способи зв’язатися (месенджери Live Chat, Skype тощо.).

Зв'яжіться з нами в розділі

Представляйте свою компетентність

Крім заробляння доброї репутації та визнання, важливо придумати належне впровадження компетентності. Вам потрібно зрозуміти людям, що ви насправді робите. Ідея полягає в тому, щоб показати, як ваша компанія може допомогти у вирішенні своїх проблем чи чим вона відрізняється від конкурентів. Опишіть поля, в яких ви працюєте. Продемонструйте деякі послуги чи продукти, якими ви пишаєтесь.

Розділ послуг

Відгуки

Відгуки клієнтів справляють гарне перше враження. Додавання відгукового блоку з парою реальних відгуків стане хорошою ідеєю, оскільки багато людей вважають це головною особливістю при виборі надійної та авторитетної компанії.

Розділ відгуків

Додаткові можливості шукати на веб-сайті компанії

Це основні блоки, на яких має бути сайт компанії. Ви можете замінити або переставити їх все, що завгодно. Просто переконайтеся, що вони включені в структуру сторінки. Крім того, вам потрібно переконатися, що ваш майбутній сайт:

 • Мобільний – хоча кількість користувачів планшетів та смартфонів зростає, важливо забезпечити належний мобільний досвід. З цієї причини потрібно шукати програмне забезпечення з власними чуйними темами та макетами.
 • Соціальний обмін – з мільйонами активних користувачів соціальних мереж ваш веб-сайт зобов’язаний мати кнопки спільного використання в соціальних мережах. Це може підвищити визнання вашої компанії в соціальному середовищі, а також збільшити більше трафіку.
 • Зробити навігацію просто – чітка навігація – запорука успіху. Чим менше часу відвідувачеві потрібно знайти потрібну інформацію, тим краще. Не ускладнюйте перегляд веб-сайтів. Натомість зосередьтеся на чітких та легкодоступних блоках.
 • Отримати значок – логотип збільшує довіру клієнтів на 32%. Наявність впізнаваного значка покращить його репутацію та дозволить вашій компанії виділитися.

Тепер, коли ви знаєте, якими функціями повинен володіти веб-сайт вашої компанії, вам потрібно вибрати будівельну платформу, яка дозволить вам впроваджувати їх як мінімум або без витрат, а також без необхідної технічної підготовки. Wix – найкраща платформа для таких потреб і ось чому.

Навіщо використовувати Wix для створення веб-сайту компанії безкоштовно

Вікс

Вікс – це простий у використанні розробник веб-сайтів, щоб впоратися з різними потребами. Він пропонує велику функціональність для різних типів сайтів і зокрема веб-сайтів компаній. Програмне забезпечення дозволить вам легко реалізувати всі функції, про які ми говорили раніше, за мінімальних витрат.

Щоб справити гарне враження та зацікавити відвідувачів, вам знадобляться:

 • Стильний шаблон. Wix пропонує вибір шаблонів, що стосуються категорії малого бізнесу. Ви можете вибрати макет, який відповідає вашій ніші, або у вас є будівельна компанія або компанія з нерухомості. Усі шаблони зручні для мобільних пристроїв і легко змінюються.
 • Просте редагування. Вбудований редактор перетягування та розпаду був розроблений для того, щоб не техніки могли працювати з налаштуваннями та редагуванням. Ви можете реалізовувати будь-яку структуру сторінки, переміщувати об’єкти, додавати нові блоки, працювати зі стилем верстки та типографікою. Wix ADI – це навіть швидше рішення, яке створює веб-сайти для користувачів за лічені хвилини за допомогою Інтегрований алгоритм на основі AI.
 • Віджети та надбудови. Хоча більшість шаблонів вже мають вбудовану структуру та додатки, Wix дозволяє легко додавати додаткові віджети, включаючи календарі для демонстрації майбутніх подій, галереї для представлення вашої компетенції в привабливому вигляді, аналітичних інструментів та інструментів маркетингу електронної пошти тощо.
 • Інструменти просування. Платформа дозволяє користувачам обробляти налаштування SEO рекламувати вміст чи певні сторінки. Крім мета-назв та описів, ви можете редагувати попередній перегляд у соціальних мережах, а також вказувати ключові слова фокуса.
 • Доступні плани. Оскільки ми плануємо безкоштовно створити веб-сайт компанії, Wix – найкращий варіант завдяки своєму вільному плану. Це дозволяє вам підключити свій домен і має 500 пропускної здатності та місця на диску. Якщо вам потрібно більше функцій та ресурсів, вам потрібно буде вибрати пакет із пропозицій Wix Premium. Ціна починається від 13 доларів на місяць із уже включеним доменом, повним доступом до ринку віджетів та шаблонів.

Тепер давайте подивимось і процес побудови зсередини.

Як створити веб-сайт компанії за допомогою Wix

Після того, як ми розробимо план нашого майбутнього веб-сайту зі структурою на сторінці та інструментами, які він буде мати, ми можемо розпочати процес створення. Якщо ви вибрали Wix, вам потрібно буде виконати наступні кроки:

Крок 1. Реєстрація

Перш за все, вам потрібно увійти. Як розробник веб-сайтів SaaS, Wix пропонує користувачам завершити процес реєстрації в Інтернеті. Введіть електронну пошту та пароль або увійдіть за допомогою облікового запису Google або Facebook. Немає необхідності завантажувати будь-яке програмне забезпечення. Введіть інформаційну панель в кілька клацань.

Конструктор веб-сайтів Wix - увійдіть

Крок 2. Виберіть шаблон

Після завершення реєстрації система автоматично переведе вас у свою колекцію шаблонів. Ви можете перейти до певної категорії або переглянути всі доступні варіанти. Інший спосіб – почати створювати веб-сайт із порожнього або використовувати Wix ADI, щоб отримати кілька варіантів компонування, розроблених за допомогою інтегрованого алгоритму AI.

Wix - Виберіть метод побудови веб-сайту

Крок 3. Додайте вміст

Ви майже там! Настав час додати вміст до блоків, які ви маєте на веб-сайті. Просто скопіюйте та вставте тексти, завантажте зображення, заповніть контактну інформацію та розділ «Про нас», опублікуйте відгуки, завантажте фотографії членів вашої команди за допомогою редактора перетягування.

Настроювання веб-сайтів Wix

Крок 4. Налаштуйте сайт

Wix Marketplace пропонує вибір віджетів та сторонніх послуг для інтеграції. Ви вибираєте будь-який зі списку та отримуєте його на своєму сайті. Вони включають аналітику та інструменти для залучення користувачів, галереї зображень, контактні форми тощо.

Крок 5. Підключіть домен і перейдіть в реальному часі

Якщо у вас вже є доменне ім’я, ви можете підключити його в налаштуваннях прямо з панелі інструментів. Якщо ні, то платформа пропонує лише користувацькі субдомени за замовчуванням у своєму вільному пакеті. Отже, вам потрібно буде доглядати за цим окремо або вибрати плати преміум-класу Wix. Натисніть кнопку «опублікувати» та знайдіть свій веб-сайт доступний в Інтернеті.

Суть

Wix – це все ж найшвидша і найпростіша платформа для створення веб-сайту компанії безкоштовно. Він пропонує всі необхідні функції для запуску повністю функціонального проекту та представлення вашого бізнесу в Інтернеті. Вам не потрібно бути технічним видовищем, тоді як сам процес будівництва навряд чи займе у вас більше пари годин.

Однак його вільний план не буде працювати для зростаючих компаній. Якщо вам потрібно більш масштабоване рішення, плани Wix Premium зроблять трюк із електронним доступом до більшої пропускної здатності та дискового простору, вільного домену, доступу до безкоштовних шаблонів та ринку віджетів. Користувачі можуть скористатися повним пакетом опцій лише 13 доларів на місяць для комбінованого плану, тоді як безкоштовний пакет – хороший спосіб підібрати деякі навички редагування та налаштування. Використовуйте його для тестування структури вашого веб-сайту в реальних умовах.

Спробуйте Wix безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map