Як створити веб-сайт фотографії безкоштовно

Як створити веб-сайт фотографії безкоштовно


Отже, ви можете похвалитися дивовижними навичками камери та можливістю зосередитись на деталях. На жаль, використовувати їх немає, якщо ви не можете продемонструвати свої таланти в Інтернеті. З цієї причини єдиний спосіб визнання – це безкоштовно створити веб-сайт для фотографій у випадку жорстких фінансів. Отримати свою роботу в соціальних медіа добре, але недостатньо.

Потужне представлення в Інтернеті необхідне не лише для висвітлення ваших найкращих робіт, а й для того, щоб привернути увагу потенційних клієнтів чи колег, до яких можна об’єднатися. Хороша новина тут полягає в тому, що створити новий сайт з нуля може зайняти у вас кілька годин враховуючи, що ви вже підготували відповідний вміст та фотографії для демонстрації.

Навіщо використовувати Wix для створення веб-сайту фотографа?

Конструктор веб-сайтів Wix

Вікс – це ідеальний інструмент для створення стільки веб-сайтів, скільки потрібно за нульової вартості. Він пропонує пакет з нульовою вартістю з достатніми можливостями, щоб розпочати роботу з простим веб-сайтом та підключити свій домен. Програмне забезпечення має багатий набір функцій на додаток до простого процесу редагування.

Основними причинами використання Wix для веб-сайту фотографії є ​​наступні:

 • Готові шаблони – вам не потрібно створювати новий веб-сайт з нуля. Просто виберіть зі списку будь-який із доступних чуйних макетів. Виберіть потрібну категорію (У Wix також є теми фотографії), додайте тексти, контактну інформацію, зразки фотографій, відгуки та продовжуйте трансляцію за лічені хвилини. Ви отримаєте мобільний і стильний веб-сайт безкоштовно.
 • Приголомшливі галереї – Wix пропонує свої Віджет Pro Gallery щоб створити дивовижні списки фотографій та зображень. Ви можете вибрати потрібний формат, будь то сітка Instagram або повзунок повного ширини. Крім того, ця функція забезпечує додатковий захист, щоб запобігти завантаженню вами творів третіми сторонами.
 • Ринок Wix – користувачі можуть вибрати будь-який віджет з ринку. Ви можете інтегрувати аналітику, встановлювати календарі подій, інтегрувати служби бронювання, інтегрувати Live Chat та контактні форми тощо. Система забезпечує повну свободу щодо інтеграції сторонніх послуг.
 • Замовлення Wix – спеціальний додаток Wix для керування подіями, семінарами, зустрічами, конференціями тощо. Додаток дозволяє легко організовувати групові заняття, надсилати сповіщення та нагадування для учасників, а також створювати окреме середовище для входу для членів групи тощо..
 • Блог функції – створити користувацький блог лише одним клацанням миші на інформаційній панелі. Діліться цікавими статтями та досвідом роботи, залучайте трафік на свій веб-сайт, оптимізуйте та просувайте свій вміст, щоб зробити веб-сайт більш привабливим для пошукових систем.

Як бачимо, Wix дозволяє впоратися з кожним завданням, прив’язуючи сайт фотографа з нуля. Ви можете спробувати деякі платформи, орієнтовані на портфоліо Портфоліо Adobe. Однак вони вимагають глибокого проектування та технічних навичок. Процес побудови може зайняти години та дні, не згадуючи, що вам додатково потрібно буде придбати хостинг та зареєструвати доменне ім’я.

Спробуйте Wix безкоштовно

Тепер докладніше розглянемо сам процес будівництва.

Як створити веб-сайт для безкоштовної фотографії за допомогою Wix

Дотримуйтесь цього покрокового керівництва, щоб налаштувати та розгорнути проект за лічені хвилини. Не забудьте мати готовий вміст і зображення для завантаження поруч.

Крок 1. Вхід

Перший етап – це реєстрація. В іншому випадку ви не зможете скористатись усіма функціями Wix. Система пропонує кілька способів розпочати роботу. Перша схожа на традиційну реєстрацію електронною поштою та паролем, необхідними для входу. Другий спосіб – використовувати будь-який з існуючих облікових записів Google або Facebook. Система не вимагає миттєвої перевірки. Отже, ви можете заощадити час і рухатися далі.

Конструктор веб-сайтів Wix - увійдіть

Крок 2. Знайдіть шаблон

Як ми вже згадували раніше, у Wix є окрема категорія для портфоліо та сайтів для фотографій. Ви можете вибрати ту, яку пропонує платформа, або створити веб-сайт свого з нуля, використовуючи порожню сторінку. Другий варіант – трохи більш трудомісткий, оскільки вам потрібно буде додавати кожен блок самостійно, а не отримувати готовий макет, щоб додати вміст і перейти в прямому ефірі.

Шаблони фотографії Wix

Крок 3. Редагування вмісту

Редактор – це дуже просто. Він оснащений функцією перетягування, що означає, що ви можете скопіювати та вставити тест у розділи на сторінці. Система дозволяє редагувати базові параметри SEO, назви домашньої сторінки та описи, метатеги для інших сторінок. Процес не вимагає спеціальних навичок, тоді як додавання зображень до галереї вимагає наведення файлів на область фотографій.

Редактор веб-сайтів фотографії Wix

Крок 4. Додайте віджети

Якщо ви створили новий сайт із порожнього, вам потрібно буде додати віджети, наприклад галереї чи контактні форми, вручну. Якщо ви вибрали готовий макет або Wix ADI, у вас будуть всі необхідні функції вже інтегровані. Однак у вас все ж є шанс підключити інші служби у разі потреби, а також змінити макет у будь-який час.

Програми для фотографій Wix

Крок 5. Підключіть домен та опублікуйте

Якщо у вас зареєстрований домен, його потрібно підключити лише за допомогою загальних налаштувань веб-сайту на інформаційній панелі. Не забудьте переглянути свій сайт у режимі попереднього перегляду (він висвітлює настільну та мобільну версії), внесіть остаточні зміни та натисніть кнопку «опублікувати».

Зверніть увагу, що якщо вам потрібні додаткові функціональні можливості, функції електронної комерції, необмежена пропускна здатність або інші додаткові послуги, вам потрібно буде оплатити будь-який із преміальних планів Wix, оскільки безкоштовний пакет дещо обмежений у плані можливостей. Wix Combo виглядає більш ніж достатньо, коштуючи 13 доларів на місяць. Це вже включає безкоштовний домен на 1 рік крім віджетів, шаблонів та інших безкоштовних варіантів.

Основні можливості веб-сайту фотографії

Набір функцій залежатиме від того, як ви хочете використовувати свій сайт. Це портфоліо для показу деяких ваших найкращих робіт? Або ви хочете продавати фотографії в Інтернеті? Ви людина чи представник фотостудії? Це буде односторінковий портфоліо або веб-сайт із кількома сторінками?

Скажімо, ви є бажаючим приємно побувати в Інтернеті та ділитися кількома найкращими фотографіями, щоб привернути увагу цільової аудиторії та знайти нових клієнтів. Типова ситуація для фрілансерів та незалежних художників. У цьому випадку вам можуть знадобитися такі елементи на місці:

Домашня сторінка або розділ Про мене

Створення окремої домашньої сторінки є гарною ідеєю замість того, щоб розміщувати всі блоки та елементи на одній сторінці. Це призведе до більш швидкої та простої навігації для ваших клієнтів без необхідності прокручування вниз до розділу, який вони шукають.

Домашня сторінка фотографії

Домашня сторінка – це гарний шанс представити себе перевіреним професіоналом. Більше того, це може дати твій веб-сайт імпульс у плані SEO оптимізації. Пошукові системи вимагають текстового вмісту, щоб визначити, хто ви є. Крім того, ви зможете представити якомога більше інформації про себе.

Портфоліо чи Галерея

Цей розділ є основою майбутнього веб-сайту про фотографію. Клієнти в основному відвідуватимуть цей блок, щоб відкрити для себе кілька найбільш приголомшливих робіт та зображень, щоб оцінити рівень вашої кваліфікації. Варіантів нескінченний. Це буде динамічна галерея або статус, повзунок повного ширини чи щось інше?

Фотогалерея Wix

Ідея полягає не просто в тому, щоб привернути увагу, а в тому, щоб відвідувач спростив перегляд ваших фотографій. Ви можете сортувати їх за категоріями, наприклад, пейзажі, зображення у містах, портрети тощо. Переконайтесь, що обрана вами платформа містить кілька варіантів.

Відгуки

Хоча ви, мабуть, шукаєте спосіб заробити певні комісії, цей розділ дає змогу відображати відгуки та враження клієнтів після роботи з вами. Включіть кілька найкращих робіт, які ви зробили для своїх попередніх клієнтів, покажіть їхні рекомендації, скористайтеся своїм попереднім досвідом, щоб ваш веб-сайт і служби виглядали більш довірливими.

Відгуки Wix

Контактна інформація

Обов’язковою функцією для кожного веб-сайту фотографії. Це єдиний спосіб, коли клієнти можуть зв’язатися з вами з самого початку. Не потрібно реалізовувати складні програми бронювання, які часто платять. Ви можете включити інформацію про базову лінію, наприклад:

 • Електронна пошта.
 • Телефонний номер.
 • Посилання на ваші особисті соціальні акаунти.

Просто переконайтеся, що ви ніколи не залишаєте цей розділ порожнім.

Соціальні кнопки

Ще одна життєва особливість, особливо для фотографів. Маючи багато медіа-контенту, ви можете максимально використовувати інтеграцію соціальних медіа, дозволяючи відвідувачам ділитися деякими вашими творами, які їм подобаються. Фотографії та зображення все ще є рушійною силою, коли мова йде про соціальні платформи. Приверніть увагу інтернет-спільноти та створіть армію послідовників.

Додаткові можливості шукати на веб-сайті з фотографією

Додавання додаткових додатків не є обов’язковим, хоча вони можуть стати в нагоді, коли вам потрібно просувати ваш сайт. У той же час, можливо, ви захочете продати свої твори в якийсь момент своєї кар’єри. Тут також може знадобитися додаткова функціональність.

Ось що ви можете шукати:

 • Блог функції – чудовий спосіб просувати свій вміст і зробити веб-сайт більш зручним для SO. Як професіонал, ви можете поділитися своїм досвідом чи досвідом, корисними порадами для початківців тощо.
 • Особливості електронної комерції – підключіть способи оплати, створіть сторінки товарів для своїх зображень та додайте кнопки “купити”, щоб автоматично стиснути транзакцію. Ця функція не є безкоштовною на всіх платформах для створення веб-сайтів. Якщо вам це потрібно, ви не зможете безкоштовно створити веб-сайт з фотографією.

Суть

Все ще цікаво, як створити веб-сайт з фотографією? Wix – відповідь на це питання. Гнучка програма для створення веб-сайтів пропонує економічно вигідні та швидкі рішення для створення нового сайту без спеціальних навичок. Користувачі додатково отримають інструменти для продажу та просування своїх веб-сайтів, а також привернуть увагу аудиторії фотографіями, зображеннями та попередніми творами, представленими найбільш приголомшливо.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map