Як створити веб-сайт без витрат?

як створити веб-сайт безкоштовно


Хочете створити веб-сайт, але не знаєте, з чого почати? Вітаємо! Ви прийшли в потрібне місце На цьому веб-сайті ви знайдете все необхідне, щоб легко створити веб-сайт з нуля, безкоштовно або в доступна ціна.

Тут, у SWB, ми вважаємо, що веб-розробники веб-сайтів, мабуть, найкращий варіант для тих, хто не навчається програмуванню, але хоче отримати повний контроль над процесом створення веб-сайтів. Ці веб-сервіси дозволяють вам зосередитися на тому, що насправді має значення – вашому продукті / бізнесі, роблячи все важке підняття для вас.

Використовувати конструктор веб-сайтів або CMS, як WordPress, так само просто, як створити обліковий запис у соціальних мережах – просто підпишіться, завантажте свій вміст і починайте ділитися.

Чи можливо створити веб-сайт безкоштовно?

Сьогодні кожен може безкоштовно створити веб-сайт, незалежно від наявних технологічних навичок, знань з кодування та експертного веб-дизайну. Це може бути досить складним і грізним завданням для новачків, але з цим можна впоратися, якщо у вас є правильні наміри та ефективні інструменти, які допоможуть вам максимально використати процес веб-дизайну..

Вам слід усвідомити, що запуск безкоштовного веб-сайту вимагає певного часу та зусиль, і вам доведеться самостійно виконати всі етапи процесу розробки проекту. Створення веб-сайтів “Зробіть сам” – це не так складно, якщо ви знаєте про основні етапи процесу та пощастило вибрати правильні інструменти для створення веб-сайтів..

Ви цього не зможете найняти веб-дизайнера або веб-агентства робити це для вас, але це не обов’язково в переважній кількості справ. Натомість вам слід вкласти певні зусилля та час вибір правильного програмного забезпечення для веб-дизайну що дозволяє безкоштовно створювати проекти. У цьому тут велика допомога розробникам веб-сайтів та CMS.

Розробники веб-сайтів та системи управління вмістом – це два популярних способи розробки сучасних веб-сайтів. Обидва варіанти дозволяють запускати та керувати якісними проектами, і обидва вони не потребують серйозного досвіду програмування чи веб-дизайну.

Побудовники веб-сайтів більш інтуїтивні, простіші та зручніші, ніж CMS, хоча остання дозволяє отримати більшу творчу свободу та вдосконалене налаштування дизайну веб-сайтів. Вам не потрібно бути професіоналом кодування або досвідченим веб-дизайнером, щоб освоювати та використовувати розробників веб-сайтів – настільки зрозумілі та прості системи.

Що стосується використання CMS, то ви повинні бути готові витратити більше часу і сил на освоєння процесу веб-дизайну. Використання систем управління вмістом спочатку передбачає деякі знання з кодування та досвід веб-дизайну. Ви просто не підете без редагування коду, якщо ви збираєтеся запустити професійний веб-сайт із примітною продуктивністю та ексклюзивним дизайном.

Вибираючи найбільш підходящу та ефективну платформу для веб-побудови, має сенс врахувати декілька аспектів. Сюди входять ваші знання з кодування основ, навички, досвід веб-дизайну, тип проекту, який ви плануєте розпочати, коротко- та довгострокові цілі тощо.

Давно час обговорити основні нюанси використання обох типів систем, щоб допомогти вам виявити найкраще рішення, яким ви будете задоволені в довгостроковій перспективі.

Виберіть, яку платформу для створення веб-сайтів використовувати

Універсальність безкоштовних розробників веб-сайтів не означає, що вам слід вибрати саме першу послугу, яку ви натрапите. Є системи, які краще працюють для ваших конкретних завдань із веб-дизайну та користуються всесвітньою популярністю завдяки своїм особливостям, інструментам та завданням.

3 найкращих розробників веб-сайтів, щоб створити веб-сайт безкоштовно:

 1. Wix – найкращий веб-сайт для створення веб-сайтів без витрат
 2. uKit – Потужний конструктор веб-сайтів для створення веб-сайту для вашого бізнесу
 3. WordPress – найкраща розміщена платформа (CMS) для веб-сайту чи інтернет-магазину

Давайте подивимося на найкращих розробників веб-сайтів, які зараз врівноважують простоту використання та гнучкість та доступність.

Wix – найкращий веб-сайт для створення веб-сайтів без витрат

Wix - найкращий веб-сайт для створення веб-сайтів без витрат

Wix – це найкращий розробник веб-сайтів, який ви можете зараз вибрати та використати для створення повнофункціонального веб-сайту без вкладень у проект. У системі вже є мільйони веб-сайтів по всьому світу, і ви можете вибрати її для розробки будь-якого персонального чи ділового проекту.

Що стосується вибору найкращої безкоштовної платформи для веб-побудови, то у Wix взагалі немає конкурентів. Навряд чи є користувач (будь то початківець або професіонал веб-дизайну), який нічого не чув про розробника веб-сайту. Існує кілька безкоштовних функцій, завдяки яким система виділяється з натовпу. Ось вони:

 • Сучасні шаблони – Wix може похвалитися однією з найдивовижніших колекцій готових мобільних дизайнів, доступних безкоштовно. Наразі тут понад 550 найвищих тем, і ще багато інших розробляються. Конструкції на 100% настроюються, і ви можете отримати доступ до декількох інструментів для налаштування дизайну, які можуть надати вашому проекту ексклюзивну привабливість.
 • Wix ADI – Розробник веб-сайтів виділяється з натовпу завдяки його безкоштовний інструмент інтелектуального дизайну що дозволяє легко, швидко та безпроблемно редагувати веб-сайт. Ця функція забезпечує автоматизований процес веб-дизайну, дозволяючи користувачам створювати персоналізований макет і структуру веб-сайту, відповідаючи на набір питань, які система генерує за замовчуванням. Що ви очікуєте зробити, це просто надати інформацію про свій веб-сайт / бізнес, завантажити необхідний вміст і дочекатися, поки система створить проект для вас.
 • WYSIWYG редактор – Для тих користувачів, які не бажають використовувати інструмент ADI, конструктор веб-сайтів дозволяє створювати веб-сайти, працюючи в редакторі WYSIWYG. Тут ви можете використовувати зручну функцію перетягування для розробки веб-сайтів. Редактор абсолютно безкоштовний, і він пропонує підтримку в режимі редагування, щоб забезпечити найкращий результат. Саме ви керуєте процесом веб-розробки. Зручна функція попереднього перегляду дозволяє вам бачити процес розробки веб-сайту в дії, тим самим контролюючи кожну його стадію. Можливо також створити мобільну версію свого веб-сайту, вносивши зміни в редактор мобільних пристроїв взагалі безкоштовно.
 • Безкоштовний ринок додатків – Wix може похвалитися однією з найбільш вражаючих колекцій безкоштовних додатків та віджетів, доступних на інтегрованому ринку Wix App. Є десятки безкоштовних нішевих додатків та віджетів, які ви можете переглядати та вибирати тут, щоб додатково інтегруватися у ваш проект.
 • Ведення блогів – Wix оснащена досить приємною платформою для ведення блогів, яка дозволяє створювати, керувати та оновлювати повнофункціональні блоги. Тут ви можете розміщувати та планувати публікації статей, інтегрувати медіа-файли, включати функцію коментування та додавати інші елементи, необхідні для розробки вашого блогу..
 • електронна комерція – Розробник веб-сайтів також може похвалитися гідною системою електронної комерції, яка дозволяє запускати та керувати невеликим середнім розміром інтернет-магазину. Ця функція дозволяє додавати / оновлювати галереї товарів, налаштовувати параметри оплати / доставки / оподаткування, коригувати інструменти управління веб-магазинами, створювати та впроваджувати купони та бонуси зі знижкою, вибирати з декількох чутливих шаблонів електронної комерції, імпортувати / експортувати продукти з файлів CSV тощо.

Безкоштовна версія Wix дозволяє створити привабливий веб-сайт на піддомені, що займається фірмою Wix. За допомогою безкоштовного плану ви можете використовувати майже всі функціональні функції конструктора веб-сайтів Wix. План не закінчується, завдяки чому кожен дає змогу не тільки перевірити особливості послуги, але і створити з ним кілька типів веб-сайтів, щоб практикувати та вдосконалювати свої навички. Однак майте на увазі, що безкоштовний план поставляється із системним рекламним банером, піддоменом та деякими іншими обмеженнями.

Спробуйте з Wix безкоштовно

uKit – Потужний конструктор веб-сайтів для створення веб-сайту для вашого бізнесу

uKit - Потужний конструктор веб-сайтів для створення веб-сайту для вашого бізнесу

uKit – це потужний розробник веб-сайтів для розвитку малого бізнесу. Платформа була спеціально створена з урахуванням потреб та вимог малого та середнього бізнесу, тому вона має широкий набір функцій, необхідних для створення таких типів проектів.

Однак, веб-розробник може також використовуватися для запуску інших видів проектів завдяки своїй гнучкості, інтуїтивно зрозумілому веб-дизайну, приголомшливій простоті у використанні та зручності. Подивіться на функцію uKit, щоб дізнатися її сильні моменти:

 • Безкоштовна колекція шаблонів – Розробник веб-сайтів надає доступ до безлічі безкоштовних шаблонів, що реагують, які чутливі та настроюються за замовчуванням. Ніяких спеціальних технологій чи навичок кодування не потрібно щоб персоналізувати вибрану тему – зручний редактор перетягування разом із опцією попереднього перегляду покладе на вас відповідальність за процес створення веб-сторінок. Також можливо переключити шаблони на будь-який етап процесу веб-розробки в разі необхідності.
 • Інтеграція віджетів – uKit дозволяє створювати індивідуальну структуру веб-сайту за допомогою інтеграції віджетів. Кількість віджетів, які ви можете вибрати та використати для свого проекту, не така велика, але всі вони ідеально підходять до будь-якої верстки веб-сайту.
 • Безкоштовний SSL сертифікат – Платформа дозволяє максимально використати безпеку вашого веб-сайту, дозволяючи вам підключити вдосконалений сертифікат SSL. Ця функція абсолютно безкоштовна для всіх абонентів системи. Це сприяє додатковій безпеці веб-сайтів, що особливо важливо для веб-сайтів, що містять конфіденційну інформацію або платіжні дані.
 • Тимчасові права на управління веб-сайтами – Ця функція робить процес розробки веб-сайтів простим для агентств веб-дизайну та веб-дизайнерів, які працюють у командах. uKit дозволяє призначити тимчасові права управління веб-сайтом певним користувачам, щоб вони працювали над створенням проектів разом. Щоб запобігти втраті вмісту, система автоматично створює резервну версію вашого проекту, що є ще однією незаперечною перевагою розробника веб-сайту.

Одним з відмінних моментів uKit є його приголомшливе співвідношення ціни та якості – $ 3 / міс, якщо ви вводите наш спеціальний код SWB-25 під час оформлення замовлення. Служба має безкоштовну пробну версію на 14 днів, що більш ніж достатньо для перевірки та перевірки всіх її функціональних особливостей. Після закінчення пробної версії ви зможете підписатися на один із платних планів, які мають багато переваг. На той час ваш веб-сайт буде зберігатися протягом року на хостингу uKit, але він не буде доступний в Інтернеті.

Спробуйте uKit безкоштовно

WordPress – найкраща розміщена платформа (CMS) для веб-сайту чи інтернет-магазину

WordPress - найкраща розміщена платформа (CMS) для веб-сайту чи інтернет-магазину

WordPress – є найпопулярнішим безкоштовна система управління вмістом, який спочатку був запущений для ведення блогів, але згодом перетворився на програмне забезпечення для веб-дизайну, що застосовується для розробки всіх видів веб-проектів. CMS дещо відрізняється від стандартних розробників веб-сайтів за складністю та ступенем налаштування веб-сайту.

Це не найкраще рішення для новачків, які мають нульові навички веб-дизайну, але це, безумовно, чудово підходить для досвідчених веб-розробників, які мають певний досвід веб-дизайну та готові впоратися з нюансами редагування коду. Щоб отримати уявлення про всі переваги, які WordPress готовий запропонувати, ознайомтесь із переліком основних моментів CMS зараз:

 • Інтеграція плагінів – WordPress виділяється з натовпу завдяки своїм широким можливостям інтеграції плагінів, які дозволяють використовувати систему як платформу для побудови все-в-одному. Широка інтеграція плагінів дає можливість використовувати CMS для розробки всіх типів проектів. Таким чином, Плагін WooCommerce, наприклад, можна використовувати для запуску всіх видів інтернет-магазинів, тоді як плагін Elementor дозволяє створювати веб-сторінки WordPress. Це робить платформу гідним інструментом для створення повнофункціональних персональних / ділових веб-сайтів, які майже не мають навичок кодування взагалі.
 • Вибір шаблону – CMS пропонує набір інтегрованих шаблонів, які повністю настроюються, але ви також можете переглянути широку колекцію зовнішніх дизайнів, щоб вибрати той, який ідеально підходить для вашої індивідуальної розробки веб-сайтів. Поки вибір найбільш підходящої теми, Ви отримуєте доступ до безлічі інструментів та можливостей для налаштування дизайну, які допомагають надати персоналізованому вигляду.
 • Хостинг та домен – Оскільки CMS, WordPress не надає жодних варіантів хостингу чи домену. Ви вирішуєте вибрати будь-якого постачальника хостингу на ваш вибір, а також плани та доменне ім’я, яке він пропонує. Якщо мова йде про вибір хостингу, Bluehost виявляється найбільш підходящим рішенням. Це провайдер хостингу номер один, який офіційно рекомендує WordPress. Він пропонує безліч хостингових рішень та переваг, включаючи встановлення WordPress одним клацанням миші, швидку швидкість завантаження сторінки, високу швидкість роботи та інші переваги, які більшість користувачів CMS цінують на користь. Система також виділяється з натовпу завдяки своїй доступності. Ви можете використовувати його переваги лише за $ 2,95 / місяць, що, безумовно, є безперечною родзинкою системи.

Спробуйте WordPress зараз

Розглянуті вище – це найпопулярніші платформи веб-побудови – ті, які заслуговують на особливу увагу, коли справа стосується розробки веб-сайтів “Зроби сам”. Яке рішення найкраще підходить для потреб вашого веб-дизайну? Які з них можна використовувати для започаткування вашого особистого / ділового проекту?

Остаточний вибір врешті-решт залежить від ваших намірів, вимог та типу проекту, який ви плануєте запустити. Насправді, є сенс протестувати кожну з цих служб, щоб з’ясувати, яка з них найбільше відповідає вашим потребам на основі власного досвіду. Усі ці системи абсолютно безкоштовні – це лише питання вашого часу та досвіду, щоб вибрати ту, яка найбільше відповідає вашим вимогам.

Отримайте та підключіть безкоштовне доменне ім’я

Тепер, коли ви протестували і вибрали правильний інструмент створення веб-сайтів, саме час приступити до роботи вибір доменного імені. Вибір домену має велике значення, коли справа стосується підвищення репутації та популярності вашого проекту. Тут не допускаються ніякі субдомени, оскільки це, безсумнівно, негативно вплине на ваше подальше просування бізнесу.

реєстрація домену

Вибір доменного імені повинен базуватися на кількох аспектах. Це має бути зрозумілим та легким для запам’ятовування, щоб ваші потенційні відвідувачі веб-сайту чи клієнти могли пам’ятати про це, а не відкладати його в іншому місці. Він також не повинен бути занадто довгим, і він повинен бути обов’язково пов’язаний з назвою вашого бізнесу або нішею, на якій ви зосереджуєтесь.

Вибираючи вибір домену, пам’ятайте про наступні рекомендації:

 • Простота. Ім’я домену має бути стислим, простим і легким для запам’ятовування.
 • Довжина. Не робіть його занадто довгим або перенасиченим символами: чим коротше – тим простіше користувачеві відновити його в пам’яті.
 • Впізнаваність. Ім’я домену не повинно містити безглузду комбінацію букв, символів та цифр. Натомість воно повинно містити слово чи фразу, яка якось буде пов’язана з вашим бізнесом, типом веб-сайту та спеціалізацією тощо.
 • Репутація бренду. Приємне доменне ім’я повинно бути відображенням ідентичності вашого бренду: воно повинно підкреслювати та покращувати назву вашого бренду, дозволяючи йому протистояти нішевій конкуренції.

Чи можна отримати і підключити гідне доменне ім’я безкоштовно, при роботі з розробниками веб-сайтів? Або вам все одно доведеться платити за впізнаване доменне ім’я?

Ви будете раді дізнатися, що більшість розробників веб-сайтів (включаючи переглянуті вище) дозволяють підключати користувацькі доменні імена, надаючи цю опцію взагалі безкоштовно. Більше того, авторитетні розробники веб-сайтів часто мають спеціальні пропозиції та знижки для преміальних користувачів.

Wix надає бонусне доменне ім’я для користувачів, які підписалися на річний план і здійснюють одноразовий платіж. Це дозволяє заощадити до $ 10-30 залежно від обраної зони домену. Вам не потрібно робити нічого особливого для підключення домену до вашого веб-сайту. Він буде автоматично підключений, як тільки ви його отримаєте. Це дуже просто, економія часу та зручне дійсно!

Налаштування та налаштування вашого веб-сайту

Гаразд, ви вирішили скористатися конструктором веб-сайтів, і ви вже вибрали доменне ім’я. Що потрібно зробити, щоб процес був успішним? Які обов’язкові кроки слід виконати, щоб виконати завдання та отримати повноцінний готовий веб-сайт, який відповідає вашим особистим / діловим потребам? Нижче перераховані моменти, які слід дотримуватися під час налаштування та налаштування веб-сайту:

 • Зареєструйтесь у вибраній системі. Деякі сервіси дозволяють зареєструватися за допомогою облікових записів соціальної мережі, але також можна скористатись електронною адресою.
 • Виберіть шаблон. Отримайте колекцію шаблонів та вивчіть категорії, щоб вибрати тему, яка відповідає вашій нішевій спеціалізації.
 • Налаштуйте його. Отримайте доступ до інформаційної панелі та дізнайтеся, які інструменти для налаштування пропонує система, щоб забезпечити ваш веб-сайт максимальною продуктивністю та найкращою візуальною привабливістю.
 • Дизайн вашого веб-сайту. Тепер саме час створити свій веб-сайт і відрегулювати необхідні настройки. Завантажте вміст, який вважаєте важливим, і створіть стільки сторінок, скільки вам потрібно. Це найбільш зайнята часом частина всього процесу створення веб-сайтів.
 • Виберіть план, що підходить до вашого веб-будівництва потребує найбільше. Вивчіть цінову політику системи та особливості, які вони передбачають. Виберіть план, який вам найбільше сподобався.
 • Виберіть Ім’я домену. Якщо ви закінчилися з дизайном веб-сайту, виберіть доменне ім’я, щоб зайти в Інтернет. Розробники веб-сайтів пропонують підключення домену одним кліком, тим самим, спрощуючи процес.
 • Опублікуйте готовий веб-сайт. Нарешті, опублікуйте свій веб-сайт і насолоджуйтесь ним!

Наведені вище кроки містять детальні вказівки щодо того, як розпочати роботу зі своїм веб-сайтом. Вибір платформи та отримання лише доменного імені – це лише перші два кроки, необхідні для запуску повнофункціонального проекту. Як тільки ви виконаєте ці кроки, можете приступити до вибору дизайну та завантаження вмісту. Не поспішайте робити це і розумно підходите до процесу.

Що також слід знати, це те, що популярні платформи для веб-побудови, як переглянуті вище, завжди оснащені інтегрованими інструментами веб-дизайну та порадами, як отримати максимальну користь від кожного етапу процесу розробки веб-сайтів. До них відносяться спливаючі підказки та меню, кілька варіантів підтримки клієнтів, рекомендації та відео / текстові підручники тощо, які надають чітку інформацію про процес створення веб-сайту..

Редактор меню Wix

Дотримання цих порад зрештою дає можливість створити персоналізований персоналізований веб-сайт, який не матиме нічого спільного з обраним вами шаблоном. Завершивши процес налаштування веб-сайту, перейдіть до публікації проекту.

Інше питання: якщо створення веб-сайтів перейде лише до процесу розробки або є щось більше, ніж це зробити ваш проект успішним? Власне, запуск веб-сайту – це лише одна частина процесу веб-розробки. Як тільки ви зробите це доступним в Інтернеті, ви повинні подбати про кілька важливих нюансів, а саме:

 • SEO оптимізація. Ретельно відрегулюйте необхідні параметри SEO веб-сайту щоб підвищити свій рейтинг у пошукових системах. Це допомагає протистояти нішевій конкуренції, просувати ваш бренд і зрештою генерувати більше трафіку.
 • Якість вмісту. Обов’язково регулярно оновлюйте вміст свого веб-сайту. Однак зверніть увагу на якість доданого вами вмісту. “Вміст – це король” – не забувайте про це!
 • Соціальні мережі. Ще одним фактором успішного просування веб-сайтів є ефективний маркетинг соціальних медіа. Не витрачайте час на створення груп у соціальних мережах, заохочуйте користувачів приєднуватися до них, вводите спеціальні пропозиції для підвищення лояльності користувачів та застосовуйте інші маркетингові стратегії (або розробити власну) щоб ваш новостворений веб-сайт став популярним серед цільової аудиторії. Нехай ваші зусилля щодо створення веб-сайту будуть успішними!

Платити чи не платити за веб-сайт

Незважаючи на те, що розробники веб-сайтів та CMS надають можливість запускати та керувати повнофункціональними проектами майже без витрат, вони взагалі не є безкоштовними. Кожна з цих платформ має платні підписки (або плагіни), які охоплюють широкий спектр функцій, інструментів та варіантів веб-дизайну. Чи платні плани варті інвестицій у довгостроковій перспективі?

Однозначно, так. Ви отримуєте інструмент, який відповідає за процес розробки веб-сайтів, забезпечує свободу дій, обдуманий та інтуїтивний підхід до веб-дизайну, а також доступ до декількох інструментів для налаштування дизайну..

З одного боку, ви можете користуватися цими функціями, не оплачуючи їх, і результат сподобається вам. Однак, якщо ви дійсно маєте намір розпочати проект з високим рівнем продуктивності та вражаючою візуальною привабливістю, ми наполегливо рекомендуємо перейти на один із платних варіантів, що надаються вашою платформою..

Це, безумовно, гідна інвестиція, яка, безумовно, окупиться. Більше того, підписки не такі дорогі, і в більшості випадків вам доведеться платити пару доларів на місяць, щоб отримати результат, який відповідатиме всім вашим потребам та вимогам веб-дизайну..

Нижня лінія

Якщо ви маєте рацію створити веб-сайт, то найкращий спосіб зробити це швидко і без будь-яких витрат – це використання веб-конструктора. Ці послуги охоплюють широкий спектр потреб у веб-дизайні та дозволяють запустити гідний проект самостійно. Не потрібно мати справу з студіями веб-дизайну або найняти веб-розробників. Натомість ви отримуєте можливість щоб зберегти великий, скориставшись найкращим результатом, що, безумовно, перевершить ваші очікування.

Розглянуті в статті розробники веб-сайтів є лідерами в нішах. Вони дають можливість запускати гідні веб-сайти в найкоротші терміни та з мінімальними фінансовими вкладеннями. Перевірте їх, щоб вибрати рішення, яке найкраще підходить для ваших потреб веб-дизайну.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me