Як створити доменне ім’я безкоштовно

Як створити доменне ім'я безкоштовно


Доменне ім’я забезпечує унікальну присутність вашого веб-сайту. Незалежно від того, чи є ви фізичною особою, організацією чи компанією, яка бажає встановити ідентичність проекту, наявність домену є обов’язковою. З одного боку, це стосується більш професійного та надійного вигляду веб-сайту. З іншого боку, унікальне доменне ім’я підвищує надійність та розпізнаваність платформи. Отримання доменного імені дуже легко. Крім того, користувачі можуть скористатися безкоштовними опціями там.

Чому вам може знадобитися створити доменне ім’я безкоштовно? Основна причина, головним чином, криється під поверхнею обмежених бюджетів та жорсткого фінансування проектів. Власники веб-сайтів намагаються захопити найменший шанс і заощадити пару доларів. Однак така готовність може мати погані наслідки для проекту, особливо в довгостроковій перспективі. Ви б краще взяти на себе цей ризик, коли питання вартості становить десь від 10 до 15 доларів на рік! Якщо так, перегляньте кілька простих способів, які пояснюють, як створити доменне ім’я безкоштовно.

У статті потрібно описати кілька основних шляхів, які включають:

 1. Традиційні реєстратори доменів.
 2. Безкоштовні універсальні платформи для створення веб-сайтів.
 3. Безкоштовні послуги домену.

Давайте порівняємо та порівняємо всі доступні варіанти та визначимо найкращий, враховуючи потреби та цілі вашого веб-сайту.

1. Традиційні реєстратори домену

З такою кількістю послуг з реєстрації доменів, отримання унікального домену ніколи не буде зайвим. Не має значення, чи маєте ви лише ідею створення веб-сайту або вам вже потрібно запускати процес створення, ця опція може бути правильним вибором.

Наприклад, ви плануєте запустити веб-сайт лише найближчим часом, але все-таки потрібно зайняти свій час. Традиційні реєстратори полегшують реєстрацію домену для майбутнього проекту та зберігають його до тих пір, поки користувачам це може знадобитися. Хороша новина тут полягає в тому, що ви виступаєте ліцензіатом і маєте повний контроль над своєю інтелектуальною власністю.

Іншими словами, від вас залежить, чи зберігати домен чи продавати його, якщо ви більше не використовуєте його. Купівля доменів у таких сервісів забезпечує повну свободу. Основні переваги:

 • Конфіденційність. Ви єдиний власник домену. Він належить вам і захищений відповідно до регламенту домену.
 • Гнучкість. Ви можете вибрати будь-яке ім’я, щоб створити ексклюзивний, унікальний та захоплюючий домен, що є життєво важливим для бізнесу. Ви можете скористатися TLD (домени вищого рівня), які більше оцінюються пошуковими системами.
 • Простота використання. Процес закупівлі дуже простий і швидкий. Більшість реєстраторів пропонують кілька навчальних посібників. посібники з установки та статті, що описують, як пов’язати свій домен із обраним розробником веб-сайтів або CMS.
 • Контроль. Ви отримуєте повний доступ до додаткових сервісів, включаючи аукціони домену, підтримку клієнтів, передачу домену тощо. Більше того, підключити домен із CMS або розробником веб-сайтів можна лише за пару кліків, а також переключити платформу в будь-який час. Ніяких спеціальних навичок не потрібно.
 • Доступність. Як правило, ви купуєте домен протягом 1 року з правом його поновлення. Річна ціна коливається від 10 до 15 доларів за TLD з розширенням .com, .net або .org залежно від спеціалізації вашого проекту та ніші.

Основним недоліком тут є те, що вам потрібно буде знайти хостинг окремо, хоча можуть знадобитися деякі додаткові налаштування. Наприклад, вам може знадобитися змінити імена серверів, IP-адреси тощо. Ці умови можуть виглядати трохи заплутано для новачків. Однак нічого складного немає. Крім того, ви завжди можете обрати професійну допомогу, яку надає служба підтримки.

Деякі можуть сказати: “опція не безкоштовна”. Ну, це не так. З іншого боку, ви отримуєте повний контроль, а також законні права на доменне ім’я лише 10 доларів на рік. Чи справді це був би такий величезний виклик?

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; 100% юридична власність.
&# x2714; Необмежені поновлення.
&# x2714; Доступна ціна.
&# x2714; Легкість налаштування та встановлення хостингу.
✘ Не безкоштовно, хоча $ 10 – 15 $ на рік навряд чи буде перешкодою.

Вирок: але найкраще рішення для будь-якого типу та цілей веб-сайту. Ви отримуєте власне ексклюзивне доменне ім’я з повною свободою, гнучкістю та керуванням, не потрібно назавжди дотримуватися єдиної платформи.

2. Безкоштовні домени Builder веб-сайтів

Побудова веб-сайтів є простим рішенням все в одному для людей, які не хочуть керувати кількома процесами окремо. Користувачеві потрібно лише вибрати план та отримати повнофункціональний інструмент із готовими шаблонами, інтегрованими послугами, хостингом та… доменом, звичайно.

Проблема вільних доменних імен тут полягає в тому, що вони надаються лише у вигляді піддомену. Іншими словами, він буде містити назву платформи поруч із назвою вашої компанії, що, безумовно, погано з точки зору розпізнавання та оптимізації пошукових систем..

Крім того, безкоштовні плани, як правило, розроблені для крихітних веб-сайтів або проектів тестування. Вони мають обмежену пропускну здатність, зберігання та інші важливі функції, необхідні для зростаючих проектів. З іншого боку, ви можете оновити свій план і підключити домен SLD або 2SD.

Безкоштовний домен Wix

Створіть безкоштовний домен за допомогою Wix

Отримати SLD за допомогою конструктора веб-сайтів просто. Такі домени в основному надаються як безкоштовна опція для користувачів, які купують річні плани або вибирають пакети, що перевищують базову пропозицію (Преміум, Про тощо). Завершивши платіж, ви отримаєте повнофункціональний план із формально безкоштовним SLD.

Основні переваги тут:

 • Пакет “все в одному”. Ви отримуєте все необхідне в рамках одного плану, включаючи безпечний хостинг, підтримку клієнтів та інші інструменти. Погана новина полягає в тому, що вам потрібно дотримуватися обраної платформи, не маючи шансів змінити її в майбутньому, якщо вона не пропонує функцію імпорту / експорту, яка зазвичай оплачується.
 • Простий у використанні. Користувачі не займаються налаштуваннями або технічними проблемами. Ім’я домену реєструється автоматично та пов’язується з вашим майбутнім веб-сайтом. Однак ви не зможете продати або передати його іншому користувачеві.
 • Діапазон опцій. Розробники веб-сайтів пропонують різні пакети та плани за розумною ціною. Якщо безкоштовний план не відповідає вашим потребам, ви можете перейти на більш високий план, не наражаючи свій гаманець на небезпеку.

Знову план буде розроблений для цілих новичок та нетехніків, які не хочуть брати участь у всіх аспектах реєстрації або підключення домену. Ви можете отримати безкоштовний спеціальний піддомен, а також безкоштовну SD в рамках щорічного пакету pr Pro. Знайти відповідного розробника веб-сайтів також було б шматочком пирога, враховуючи сотні зілля в Інтернеті.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Швидкий і простий у використанні.
&# x2714; Ніяких технічних навичок не потрібно.
&# x2714; Доступність.
✘ Ви дотримуєтесь єдиної платформи.
Безкоштовного плану недостатньо для зростаючого сайту.
✘ Спеціальні домени з назвою платформи.

Вирок: хороший варіант для людей, які взагалі не хочуть брати участь у процесі будівництва. Відсутність гнучкості все ще може бути проблемою в довгостроковій перспективі. З іншого боку, безкоштовний SLD може бути хорошим рішенням, якщо ви можете дозволити собі оплату річного плану або оновлення до преміум-пакетів.

3. Безкоштовні доменні послуги

Такі платформи зазвичай пропонують безкоштовну реєстрацію домену за допомогою .tk, .ml та інших розширень. Вони не гарні для тривалих проектів, які потребують хорошого рівня авторитету. Іншими словами, вибір таких послуг – погана ідея, якщо ви хочете створити надійне представництво в Інтернеті.

Справа в тому, що такі домени є безкоштовними результатами на численних сумнівних веб-сайтах, які в основному використовують спамери та хакери. Ще один величезний мінус полягає в тому, що ви фактично не володієте таким доменом. Це означає, що кожен може забрати його у вас, не повідомляючи про це. Ви можете не тільки втратити домен, але й поставити під загрозу весь проект.

Основні функції тут:

 • Без контролю. Будь-який користувач може вибрати домен у будь-який час. Ви не власник.
 • Ніяких законних прав. Ви можете діяти лише як користувач домену, але не як ліцензіат. Більше того, у вас немає прав на передачу.
 • Погана репутація. Спамери та хакери використовують безкоштовні розширення домену з метою розповсюдження в основному шкідливого програмного забезпечення або кодів.

Як результат, не існує жодного пункту для вибору саме цього варіанту. Вам краще триматися подалі від безкоштовних служб реєстрації домену, оскільки вони – це не тільки марна трата часу.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Вони можуть безкоштовно зареєструватися. Це воно. ✘ Ні законної власності, ні гнучкості в частині передачі.
✘ Немає офіційного ліцензування.
✘ Немає підтримки.
✘ Погана репутація в Інтернеті.

Вирок: уникайте використання цієї опції.

Суть

Ім’я домену навряд чи полягає в тому, щоб заощадити гроші, особливо враховуючи прийнятну річну ціну реєстрації. Якщо ви плануєте створити надійний, довготривалий і добре діючий бізнес в Інтернеті, найкращим вибором буде придбання власного домену. Він забезпечує максимальну свободу та гнучкість на додаток до всіх законних прав та можливостей використовувати їх у майбутньому за максимум 15 доларів на рік. Навряд чи ціна загрозу майбутньому веб-сайту, чи не так?

Створіть безкоштовне доменне ім’я

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me