Як поліпшити SEO-оптимізацію на Wix

Як знайти свій веб-сайт Wix та добре оцінити його в Google


Ми часто пишемо про способи створення веб-сайтів (бізнес-сайти, інтернет-магазини, блоги тощо.) та послуги, які можна використовувати для цієї мети. Ми також тестуємо різні платформи, визначаючи їх переваги та недоліки порівняно з конкурентами.

Однак ми рідко орієнтуємося на основи просування цих послуг. Ми лише згадуємо про набір інструментів SEO певного розробника веб-сайтів, і це все. Очевидно, це передбачається за замовчуванням, коли ви створюєте веб-сайт, а потім доводиться залучати аудиторію. Але як?

Це досить гарне запитання. Багато фахівців отримують досвід SEO, працюючи в ніші роками. Ви не можете цього вивчити протягом дня або тижня, оскільки результат своїх дій ви побачите приблизно через кілька місяців. Тим не менш, є перелік кроків, які слід зробити, щоб потенційно збільшити шанси на успішне просування вашого веб-сайту в Google.

Чому ми говоримо лише про можливість ефективної оптимізації пошукової системи веб-сайтів, коли нам точно потрібен надійний результат?

На жаль, це навряд чи можливо, оскільки ми завжди стикаємося з необхідністю протистояти нішевій конкуренції. Більше того, якість веб-сайтів та професіоналізм майстра з SEO можуть помітно відрізнятися.

Ваш рівень успішності залежить від якості наданих SEO послуг. Ми побачимо основні принципи внутрішньої та зовнішньої оптимізації веб-сайтів на прикладі веб-сайтів, створених за допомогою Вікс.

Що ви повинні знати, це SEO Веб-сайти на основі Wix технічно не відрізняється від веб-сайтів, запущених на інших платформах. Отже, ми можемо справедливо назвати цей посібник універсальним.

Contents

Розділ 1: Оптимізація веб-сайтів

Якщо мова йде про набір оптимізації веб-сайтів (за кодом, змістом, налаштуваннями), ми можемо розділити всі етапи на дві групи, а саме на технічну та змістову частини. Опишемо детально кожен з них.

Технічна оптимізація

Ця частина веб-сторінки оптимізації зводиться до заповнення метатегів (заголовки, описи, ключові слова), URL-адреси веб-сторінок та оптимізація зображень з метою зменшення їх розміру для прискорення завантаження сторінок веб-сайту.

Процес також передбачає заходи, спрямовані на збільшення швидкості завантаження веб-сторінок, управління інтерфейсом, мобільну оптимізацію шаблонів, налаштування системних файлів та сторінок веб-сайту. Багато речей встановлено за замовчуванням у Wix.

Наприклад, обраний шаблон визначає зручність використання та набір / варіанти налаштувань віджетів, які частково запобігають суєтним комбінаціям.

1. Заповнення заголовка та опису метатегів

Правильне заповнення метатегів передбачає використання ключових слів, що відповідають тексту / веб-сайту, і допомагають пошуковим системам зрозуміти суть вмісту та аудиторію, для якої він призначений..

Тільте

Очевидно, що заголовок (60-80 символів) може містити явну форму ключового слова на кшталт “Як приготувати середній рідкісний стейк | Стейк-хаус | Нью-Йорк”. Ви можете побачити цю назву в результатах пошукової системи, де кожне слово складається з великої літери. Ви можете внести до нього різні доповнення за допомогою наступного символу «|». Це може бути домен веб-сайту для кращого запам’ятовування, розташування, ціни послуги / продукту, орієнтації на якість, важливі умови тощо.

Wix SEO - заголовок сторінки

Опис

Опис (оптимальна довжина якого повинна становити близько 160-290 символів) служить оголошенням веб-сторінки, яке відображає в пошуковій системі результати під певним заголовком. Бажано, щоб ключові слова були з певним вмістом, але не надто далеко з ним – текст повинен бути читабельним і створювати вплив на продаж.

Wix SEO - опис сторінки

Нарешті, ключові слова слід вибирати за рейтингом у спеціалізованих службах Планувальник ключових слів Google. Пам’ятайте про популярність ключових слів і намагайтеся застосовувати як головні, так і довгі хвостові запити, але не зловживайте ними.

Як налаштувати заголовок та опис на веб-сайті Wix?

Ви можете отримати доступ до налаштувань SEO в розділі “Веб-сторінки – Меню веб-сайту“В редакторі Wix, натиснувши кнопку«». Тут ви можете додати назву, опис, ключові слова та змінити зручну для людини URL. Вам буде показано те, як буде виглядати формат вашої веб-сторінки в результатах пошуку в режимі попереднього перегляду.

Wix SEO - налаштування

Ви також можете потрапити на SEO Wiz звідси – це інструмент, який дозволяє підключити Google Analytics, перевірити готовність вашого веб-сайту до просування за певними критеріями та отримати швидкі посилання для завершення оптимізації необхідних елементів.

Розділ SEO містить ідеальний посібник з оптимізації веб-сайтів. Дотримуючись рекомендацій майстра Wix SEO, ви можете створити ідеальний ефект без зайвих вказівок. Насправді, розробники веб-сайтів рідко дозволяють запускати веб-сайти та надавати поради щодо її подальшої реклами. Натиснувши будь-яку позицію, ви дізнаєтесь, що робить те чи інше дій важливим і де це можна зробити.

2. Заповнення ключових слів на веб-сайті Wix

Метатаг ключових слів колись використовувався пошуковими системами, щоб зрозуміти, про що йдеться. Однак Google більше не використовує саме цей параметр для ранжирування веб-сайту. З іншого боку, він все ще може використовуватися для надання пошуковим системам додаткової інформації про вміст сторінки.

Як додати ключові слова до веб-сайту Wix

Wix більше не використовує метатег ключового слова. Він також недоступний у налаштуваннях SEO інструментальної панелі. Однак користувачі все ще можуть додавати його вручну за допомогою розширених варіантів SEO-сторінки, де ви можете додавати різні типи тегів, включаючи метатеги ключових слів. Просто переконайтеся, що ви правильно вказали його за допомогою наступного синтаксису: . Інакше пошукова система не буде оброблена належним чином.

Щоб додати тег вручну, вам потрібно буде:

 1. Перейдіть до редактора Wix
 2. Виберіть сторінку, яку потрібно оптимізувати.
 3. Перейдіть у Налаштування → Розширений SEO.
 4. Вставте метатеги ключових слів у розділ “Спеціальні метатеги”

Ви також можете скористатися текстовим редактором, щоб розмістити деякі ключові слова всередині статті, а також оптимізувати заголовок та підзаголовки.

3. Заповнення тегу ALT для зображень

Наразі Google не розпізнає вміст зображень. Ось чому, обов’язково заповнити тег Alt для кожного зображення (відкрийте налаштування зображення, додайте його назву та опис). Ось так ви можете допомогти пошуковій системі зрозуміти суть зображення та правильно проіндексувати його.

Більше того, це прекрасний спосіб вставити додаткові ключові слова за контекстом, не впливаючи на його читабельність та надмірне спам. Іноді користувачі шукають зображення самостійно, і правильно заповнений тег Alt дозволяє їм потрапити на ваш веб-сайт.

Wix SEO - зображення alt

Зображення слід оптимізувати за їх розмірами та якістю. Завантажуючи фотографію безпосередньо з камери без будь-якого редагування, ви ризикуєте уповільнити швидкість завантаження веб-сторінок, де це зображення буде опубліковано. Це врешті-решт погіршить поведінкові параметри веб-сайту, ставлення пошукової системи та кінцеві результати пошукової системи.

Отже, вам потрібно редагувати сторінки, перш ніж завантажувати їх на веб-сайт, стискаючи їх з мінімальними втратами якості. Це можна зробити тут або будь-яким іншим зручним способом.

4. Карта сайту та Robots.txt

Система створює sitemap.xml і robots.txt файли автоматично. Ви можете переглянути їх вміст, додавши заголовок одного з цих файлів зі знаком «/» після доменного імені. У цьому конкретному випадку вони не мають великого значення. Однак наявність мобільної версії веб-сайту є одним з основних факторів високого рейтингу пошукових систем Google. Wix дозволяє створювати мобільний дизайн окремо від базового. Ви отримаєте його за замовчуванням, навіть якщо ви нічого не зміните.

Як змінити Robots.txt

Robots.txt – це файл, який визначає сторінки, до яких можна отримати доступ до пошукових ботів Google. Іншими словами, користувач може керувати сторінками, які повинні бути віднесені до пошукових систем чи ні. Як правило, файли Robots.txt генеруються автоматично. Іншими словами, Wix спочатку дозволяє Google відвідувати всі сторінки сайту та вміст.

Однак ви можете заховати деякі розділи чи публікації в блозі з різних причин. Тут вам потрібно буде відредагувати файл та надіслати його нову версію. На жаль, користувачі Wix не мають можливості редагувати файл вручну та вказувати сторінки, які вони хочуть пропустити. Хороша новина полягає в тому, що ви все ще можете додати тег без індексу для кожної сторінки проміжків. Тег приховає його від пошукових систем.

5. Виправте зручні для користувача URL-адреси

Створення зручних для людини URL-адрес є вирішальним нюансом. Рядок адреси браузера повинен містити фразу, яка відображає контекст веб-сторінки. Бажано, щоб воно містило ключове слово.

Кожна веб-сторінка в адресному рядку повинна бути однією фразою, але не поєднанням безглуздих букв і цифр.

 • На веб-сайті не повинно бути веб-сторінок із подібними URL-адресами.
 • Метатеги (назва, опис, ключові слова) також має бути унікальним на кожній веб-сторінці – неприпустимо призначати однаковий заголовок та опис всім сторінкам одночасно за допомогою комбінацій кнопок Ctrl + C / Ctrl + V.
 • Для розділення слів у зручній для людини URL-адресі рекомендуємо вживати знаки типу «-» або «_».
 • Складіть підписи до кожного зображення відповідно до його теми перед завантаженням. Наприклад, напишіть «night-forest.jpg» замість «0983764.jpg» тощо.

Ось так ви отримаєте звичайну людину прихильну URL-адресу при відкритті зображення. Ця інформація призначена як для користувача, так і для пошукових систем.

6. Створення веб-сайту Wix у Google

Тепер, коли ви закінчите оптимізацію метатегів, можливо, ви хочете, щоб ваш веб-сайт Wix був перелічений у Google. Щоб швидше було ранжировано Google, сайт повинен бути пов’язаний з двома основними службами, які відображають загальну якість веб-сайту та допомагають відстежувати статистику:

 1. Пошукова консоль Google – інструмент для веб-майстрів, який висвітлює спосіб ранжирування та переліку вашого веб-сайту. Він використовується для підтвердження вашого сайту за допомогою Google. Тут ми маємо необхідні інструменти для контролю ефективності сторінки, позиціонування ключових слів, CTR та інших важливих вимірювань. Крім того, консоль дає змогу керувати мапами сайту, перевіряти сторінки, які Google вже займають у рейтингу та які ще не є. Користувачі можуть відслідковувати швидкість завантаження, можливі помилки, хід виконання індексу та якщо проект застосовно до мобільних пристроїв.
 2. Google Analytics – інструмент – це відстежувати ефективність та трафік вашого веб-сайту. Користувачі отримують можливість детально переглянути цільову аудиторію та відстежити ключові параметри. Вони включають місцезнаходження відвідувачів, тривалість сеансу, показник відмов та конверсій, джерела трафіку, взаємодії за відвідування та інші основні показники веб-сайту. Служба дозволяє встановлювати конкретні цілі, запускати рекламні кампанії та підключати проекти з іншими продуктами чи послугами Google.

Щоб отримати доступ до всіх функцій Пошукової консолі та Google Analytics, потрібно лише мати свій веб-сайт з обома платформами. Перегляньте наше просте керівництво про те, як перевірити свій веб-сайт Wix за допомогою Google.

Як перевірити веб-сайт Wix за допомогою Google

Процес стосується процедури інтеграції веб-сайту з пошуковою консоллю. Але спочатку потрібно переконатися, що ваш веб-сайт та вміст бачать пошукові роботи. Робити так:

 1. Перейдіть до редактора Wix та виберіть Сайт.
 2. Клацніть на Менеджері сайтів, перейдіть до налаштувань і виберіть SEO.
 3. Тут ви побачите статус SEO на веб-сайті.
 4. Перевірте, чи комутатор вмикає функцію, яка говорить: “дозволити пошуковим системам включати ваш сайт у результати пошуку”.

Тепер ми можемо перейти до наступного етапу та підключити веб-сайт до консолі пошуку. Процес дуже простий, особливо якщо у вас вже є дійсний обліковий запис Google. Вам потрібно буде лише підтвердити, що ви є власниками домену та самого веб-сайту. Користувачеві потрібно підтвердити обліковий запис за допомогою простої процедури:

 1. Відвідайте пошукову консоль та додайте новий домен.
 2. Виберіть префікс (http або https), введіть доменне ім’я та натисніть кнопку “Продовжити”.
 3. Система запропонує кілька варіантів підтвердження домену. Підтвердження за допомогою тегу HTML – це те, що нам потрібно.
 4. Виберіть його та скопіюйте код, згенерований консоллю.
 5. Поверніться до редактора Wix та виберіть Додаткові параметри SEO.
 6. Вставте код під Додати мета-коди заголовка. Налаштування недоступне для користувачів Wix ADI.
 7. Опублікуйте веб-сайт і натисніть «Підтвердити» на Пошуковій консолі.

Якщо ви все зробите правильно. Ваш веб-сайт автоматично відображатиметься в консолі.

Примітка: перше, що вам потрібно зробити – це використовувати консоль, щоб подати мапу сайту безпосередньо в Google. Перейдіть до файлів мапи сайту на інформаційній панелі та вставте yourwebsite.com/sitemap.xml. Система покаже, чи запит успішно оброблений чи є деякі помилки. Такі заходи допоможуть вам швидше проіндексувати веб-сайт.

Як підключити сайт Wix до Google Analytics

Як ми вже згадували раніше, сервіс надає детальний огляд трафіку з найефективнішими сторінками, детальною особою покупця та ключовими показниками сайту. Хоча більшість платформ мають інтеграцію Google Analytics, Wix не є винятком. Все, що вам потрібно, це:

 • Створити новий обліковий запис Google Analytics у налаштуваннях адміністратора;
 • Вкажіть назву рахунку;
 • Скопіюйте ідентифікатор облікового запису;
 • Вставте його на приладну панель Wix: інформаційна панель → маркетингові інструменти → інтеграція маркетингу → Google Analytics.

Перепублікуйте веб-сайт. Якщо ви зробили все правильно, ви побачите зелений знак із написом “Підключено”.

Примітка: найкращий спосіб перевірити, чи сервіс працює правильно, перейдіть на інформаційну панель Google Analytics, не виходячи з веб-сайту Wix. Якщо інструмент показує активних користувачів прямо зараз (це насправді ти), все добре.

Також є сторінки, що поєднують сторінки. Це спосіб підключення сторінок веб-сайту за допомогою взаємопов’язки. Приємно, якщо ви використовуєте декілька прив’язних посилань на інші веб-сторінки, схожі за контекстом у тілі матеріалу. Просто переконайтеся, що ви не перевантажуєте текст посиланнями. Використовуйте їх розумно і послідовно.

Ви також можете прочитати а повний огляд Wix SEO.

Оптимізація вмісту

Бажано зробити вміст веб-сторінок оптимізованим для ключових слів. Ідеальний варіант – це коли кожна сторінка написана лише для одного ключового слова, але це не часто трапляється на практиці.

Якщо ви відкриєте Планувальник ключових слів і напишіть “купити iphoneНаприклад, ви побачите різноманітні формулювання цього пошукового запиту в порядку зменшення їх популярності. Ключові слова, знайдені вгорі списку – це головні запити, оскільки користувачі пошукової системи використовували їх такими, якими вони є протягом місяця.

Правильне використання ключових слів – це не лише заповнення статті чи публікації в блозі усіма ключовими фразами, які ви можете знайти. Йдеться головним чином про належне планування ключових слів та використання їх всередині тексту. Ідея полягає в тому, щоб розмістити їх належним чином на всій сторінці, гармонійно інтегруючи їх у існуючий вміст.

Заповнюючи наші ключові слова на веб-сайті Wix, потрібно враховувати кілька основних правил:

 1. Включіть лише слова, які мають сенс для читача. Уникайте повторюваних фраз.
 2. Якщо слово не відповідає змісту, гарною ідеєю є реструктуризація речення або переставлення всього абзацу, щоб вставити ключове слово найбільш змістовно.
 3. Використовуйте деякі ключові фрази в підзаголовку (Н2,…, Н6) і спробуйте поставити їх ближче до початку абзацу.
 4. Уникайте використання занадто довгих фраз. Оптимальне ключове слово складається з 2-4 слів.
 5. Ніколи не створюйте контент для пошукових систем. Напишіть це для своїх читачів. Переконайтесь, що він готовий зрозуміти та прочитати. Уникайте довгих і складних абзаців, використовуйте неназвані списки та вмикайте точне форматування тексту.

Ось декілька вдосконалених порад, які дозволять вам створити більш зручний для SEO вміст із належним чином розміщеними ключовими словами на всій сторінці.

Частота ключових слів також відрізняється.

Наприклад, максимальна кількість використання ваших ключових слів становить 1000. Ключові слова від 750 до 1000 разів є частими, серед них значення – від 400 разів, середні, а ключові слова – 300 разів – найменші. Це приблизна відсоткова ставка, яка може допомогти вам зрозуміти ситуацію. Однак це досить невиразно, оскільки цифри все одно будуть відрізнятися для кожного веб-сайту. Розмістіть ключові слова за одним принципом – популярні на початку сторінки, а рідкісні – в кінці.

Планувальник ключових слів

Оптимальна кількість ключових фраз, знайдених на сторінці, залежить від розміру тексту. Перенасичення веб-сторінки ключовими словами відоме як надмірне спамування. Як правило, це впливає на читабельність тексту та викликає непривітність пошукових систем.

LSI-Ключові слова

Підхід до написання текстів, перенасичених ключовими словами, був досить ефективним деякий час тому і допоміг веб-сайтам швидко потрапити в ТОП. Однак сьогодні ситуація помітно змінилася, і такий підхід часто негативно впливає на результати пошуку.

Вся справа в тому, що пошукові системи навчилися розуміти контекст тексту. Як результат, поняття Латентний семантичний індекс (LSI) була представлена ​​кілька років тому. Це метод аналізу, заснований на актуальності тематичного контексту.

Тексти LSI відрізняються від тих, які SEO оптимізовані сильним фокусом на якості розробки теми, що міститься в назві, але не на використанні ключових фраз..

Ключові слова LSI

Іншими словами, мова йде не про надмірне використання ключових слів і термінів, а про детальне висвітлення суті, яку вони передають. Ось звідси випливає рецепт якості контексту з точки зору користувачів та пошукових систем:

Посібник з LSI

 1. Ми спочатку переглядаємо список ключових слів за темою нашої веб-сторінки. На основі характеру пошукового запиту ми можемо зрозуміти, що цікавить користувачів.
 2. Тоді ми дізнаємось список ТОП результатів пошукової системи на основі запитів, щоб побачити, якими термінами та підходами користуються ці статті.
 3. Терміни відображають відношення тексту до певної теми. Дізнавшись результати пошукової системи, ми можемо врешті зробити висновок про те, про що слід писати, а в чому суть термінів, які слід передати у контексті матеріалу..
 4. Наступний крок – підготовка тексту з більш детальним висвітленням теми. На цьому етапі ми використовуємо терміни ніші, їх синоніми, розкриваємо їх значення, описуємо процеси, підходи, алгоритми та інші подібні речі залежно від теми.
 5. Якщо можливо додати нові відтінки значень щодо ТОПів результатів пошукової системи, ваша веб-сторінка, швидше за все, буде вище, ніж у ваших конкурентів (за інших рівних умов, але на це немає жодної гарантії, як і інші параметри ранжирування пошукових систем).

Як результат, ми отримуємо зручний вміст, який отримає вищі ранги в Google. Так, ви повинні знати про основи ніші і мати достатньо часу для написання таких статей, але це, безумовно, того варто.

Це найвищий рівень якості, який зрозумілий і користувачам, і роботам. Це тому, що ми вже згадували, що використання ключових слів для написання статті на певну тему не зовсім необхідне. Іншими словами, якість статті оптимізована для просування веб-сайтів за замовчуванням, оскільки вона детально охоплює всі терміни та значення заголовка.

Вам потрібен копірайтер?

Наступне питання стосується людини, яка несе відповідальність за написання контенту. Ви зробите це самостійно або найняєте для цього копірайтера? З технічної точки зору реалізувати всі вищезгадані аспекти не зовсім просто. Ви можете усвідомлювати основи ніші, розуміючи важливі нюанси, але ви можете не просто вміти в письмі.

Ніхто не оцінить нечитабельні тексти з помилками, невиразним висвітленням теми тощо. Хороша стаття повинна містити знання граматики та мови, обізнаність з предметом, високий рівень читабельності та, звичайно, привабливий та якісний дизайн веб-сторінок, включаючи важливі елементи, наприклад шрифти, списки, зображення, акценти тощо. Це поєднання майстерності, корисності та ефективної презентації.

Ви можете самостійно заповнити кілька веб-сторінок відповідними матеріалами. Не важливо, якщо вони не ідеальні, хоча вони повинні бути позбавлені явних помилок. Врешті-решт цільова аудиторія рідко складається виключно з лінгвістів. Ви донесли суть теми, надали деталі, зробивши матеріал зрозумілим читачам, і це все. Це може зайняти багато часу у недосвідченого користувача, але це може бути успішно завершено.

Коли найняти копірайтера?

Якщо вам все ще потрібно багато тексту або ви збираєтесь продати / представити щось по-справжньому дороге і призначене для конкретної та вимогливої ​​аудиторії, то є сенс довірити це завдання копірайтеру. Це впевнена річ, що один користувач залишить текст таким, яким він є, не піклуючись про нього, а професіонал чи людина з почуттям стилю почне критикувати або навіть сміятися з поганої презентації вмісту.

Вам все одно доведеться знаходити прихильність в очах цих людей, особливо якщо вони становлять основу вашої цільової аудиторії (це залежить від ніші). Взагалі це має сенс найняти професійного експерта, особливо якщо у вас бізнес-веб-сайт із кількома сторінками. Нехай вони будуть читабельні та привабливі!

Місця, де можна найняти копірайтера:
https://www.upwork.com/
https://www.fiverr.com/
https://www.freelancer.com/

Ніякого плагіату!

А тепер згадаємо пару слів про унікальний характер текстів. Неприпустимо використовувати ті статті, коефіцієнт єдиноборства яких нижчий за 80%. Проблема полягає в тому, що тексти, написані випадковим чином, не є унікальними через велику кількість термінів та назв, які неможливо замінити іншими словами.

Проблема також може полягати в низькому обсязі технічних текстів, перенасичених термінами (чим довший текст – тим простіше зробити його унікальним). Ще одне ускладнення – схожа природа текстів, написаних за раз, які схожі на скопійовані. Вихід – шукати синоніми, намагатися писати по-різному, використовувати рівні пропорції ключових слів, термінів та інформативного тексту.

Тут ви перевіряєте текст на наявність плагіату:
https://www.quetext.com/
http://plagiarisma.net/

Блог обов’язковий для веб-сайту?

Ми настійно рекомендуємо запустити блог. Це обов’язково, особливо для ділових веб-сайтів та портфелів, яким не вистачає текстового змісту. Блог дозволяє збільшити обсяг корисного контенту веб-сайту для подальшого зайняття високого рівня в пошукових системах завдяки цьому.

Ви зможете скористатися довгим переліком ключових слів, охопити декілька термінів, висвітлити суть всього, що не можна вказати у списку послуг, описі товару, інформації, що стосується компанії тощо.

Більше того, веб-сайти, що розміщують блоги, виглядають більш надійними, що також підвищує поведінкові фактори. Користувач, який відвідує веб-сайт, щоб прочитати про характеристики зимових та літніх шин, наприклад, може врешті-решт замовити там замовлення.

Сила статей

Статті про ніші – це сила, яка привертає пошуковий трафік інформаційного характеру. Вони послужать прекрасним інструментом перетворення відвідувачів у клієнтів, за умови, що ви виберете правильний підхід. Принаймні, ви отримаєте додатковий трафік, що також є помітною перевагою.

Що стосується роботи зі вмістом, то розробник веб-сайту не передбачає особливих умов. Wix дозволяє створювати привабливі веб-сторінки з різноманітними типами вмісту, включаючи текст, відео, інфографіку, кінографії, графіки та інші подібні речі. Це не проблема. Найважливіше – це якість статей, що виявляється в детальному висвітленні тем, читабельності, семантичної та технічної унікальності, а також привабливому форматуванні.

Просто візьміть ключові слова та напишіть тексти, використовуючи їх. Інший варіант – доручити це завдання копірайтерам, що врешті-решт призведе до більшої кількості переваг у ряді випадків.

Читайте також: Кращі будівельники веб-сайтів для створення блогу

Розділ 2: Оптимізація за межами сторінки

Вся суть оптимізації веб-сайтів поза сторінками зводиться до отримання посилань із надійних веб-сайтів з ніш та з інших джерел. Це один з головних факторів високого рейтингу пошукових систем веб-сайтів, створених разом із будь-яким веб-розробником.

Тут все логічно: чим частіше інші веб-сайти посилаються на ваш веб-сайт, тим ціннішою видається інформація, розміщена там. Коли хтось рекомендує вас, це надає вам більшої довіри. Це та логіка, яку ви дотримуєтеся у повсякденному житті, яка виявляється за допомогою машинного аналізу параметрів. Всі переваги центру зовнішньої оптимізації навколо способів отримання якісних зворотних посилань.

Розгляньте важливу інформацію про посилання зараз. Теоретично їх можна розділити на 2 групи, а саме:

 1. Якіри та прямі посилання. Якщо говорити про першу групу, то її назва говорить сама за себе. Ці посилання містять анкери, які зазвичай є ключовими фразами. Прямі посилання, у свою чергу, містять чіткі URL-адреси веб-сайтів, такі слова як “тут”, “на веб-сайті”, “зараз”, посилання на бренд або зображення.
 2. Ніша та нетематичні посилання. Це посилання, опубліковані на веб-сайтах, що належать до вашої ніші, і ті, які взагалі не мають жодного відношення до вашого веб-сайту.

Правила виїзної роботи!

Якщо ви хочете отримати посилання на ваш веб-сайт, вам доведеться освоїти методи співпраці з іншими веб-майстрами, блогерами та журналістами. Цей підхід відомий як “просвітницька діяльність”, тобто метод встановлення відносин та досягнення домовленостей з метою отримання посилань у статтях, банерах чи будь-якими іншими способами.

Будівництво посилань тісно пов’язане з просвітницькою діяльністю – пошуком відповідних веб-сайтів для розміщення посилань та проведення переговорів з довіреними людьми. Ваша компетентність у встановленні віддалених відносин часто має помітний вплив на вартість та умови публікації посилань.

Покроковий посібник з найкращої практики роботи з громадськістю

 • Крок 1. Перше, що вам слід зробити, це отримати список нішевих веб-сайтів. Це можна зробити за допомогою ahrefs, іншого подібного сервісу або ручного пошуку Google. Останній метод вимагає досвіду та вмілості у оволодінні формулами пошуку – способом включення прямих пошукових запитів. Ви можете знайти їх повний опис в Інтернеті. Ось так ви отримаєте список веб-сайтів, які в URL-адресі чи заголовку згадують про можливість пошуку.
 • Крок 2. Одразу після складання списку цікавих веб-сайтів, ви повинні їх проаналізувати. Що вам слід зробити, це оцінити параметри матеріалів (огляди, реклама, банери тощо.) і знайти можливості розміщувати статті про них.
 • Крок 3. Потім вам потрібно підготувати електронні листи, які ви надішлете адміністраторам обраних веб-сайтів. Це окреме завдання – провести пошук Google, щоб з’ясувати, як їх написати. Ми повинні лише підкреслити, що ці електронні листи мають бути персоналізовані наскільки це можливо. Створюючи електронний лист, згадайте ім’я веб-майстра (якщо ви його знаєте), перелік специфікацій ресурсу в контексті та інші речі, які ви вважаєте важливими.

Соціальні мережі

Вам потрібно створити групи в популярних соціальних мережах і розміщувати новини, що посилаються на сторінки вашого веб-сайту. Цей підхід відмінно працює, якщо у вас є добре просунуті групи. Чим більше соціальних мереж ви використовуєте, і чим більше груп, тим кращий ефект. Це очевидно.

YouTube

YouTube слід згадати окремо. Якщо у вас є канал з користувачами, ви можете додати посилання на нього, щоб збільшити його сік посилання. Збільшити кількість відео та посилання на ваш веб-сайт та групи соціальних мереж в їх описах. Можна також поговорити з власниками нішевих каналів про отримання посилань на ваш веб-сайт.

Коментарі

Посилання з коментарів також повинні посилатися на цей розділ. Написати їх не важко, але складно знайти веб-сайти, посилання з яких будуть цінні для вас. Якість постів також має бути на високому рівні. Інакше модератори видалять ваші коментарі.

Каталоги веб-сайтів

Ви також можете зареєструвати свій веб-сайт у місцевих каталогах, ресурсах ніш та інших агрегаторах. Це корисно для місцевого бізнесу. Перед реєстрацією в такому каталозі потрібно перевірити його параметри.

Для цього використовується кілька сервісів. Просто введіть у пошуковій системі фразу “якість веб-сайту” і виберіть будь-яку з них у ТОП-списку. Немає сенсу публікувати інформацію на веб-сайтах, які підпадають під санкції Google і мають погані параметри. Доцільно розміщувати менше, але переконатися, що платформи якісні. Перевагами цього методу є його вільний характер та відносна простота отримання зв’язку.

За скільки часу до моїх змін у Wix SEO з’являться в Google?

Усі ми хочемо, щоб наші сайти були індексовані якнайшвидше. Однак процес залежить від декількох факторів. У Wix всі зміни та модифікації застосовуються миттєво. Вам не потрібно керувати мапом сайту вручну, але ви все одно можете додати кілька сторінок пріоритету в консолі пошуку, щоб швидше їх індексувати. Що стосується необхідного часу, то, як правило, Google займає близько тижня, щоб ранжувати новий вміст та індексувати веб-сторінки.

Чому Google не показує мій сайт Wix?

У деяких випадках веб-сайт може не відображатися деякий час. Це насправді не означає, що ви зробили щось не так, але якщо воно все ще не відображається в Google через кілька тижнів, вам слід перевірити наступне:

 1. Інтеграція пошукової консолі та Google Analytics – переконайтеся, що всі сервіси працюють належним чином і не відображаються помилки на сторінці.
 2. Вміст веб-сайту – не забудьте опублікувати всі сторінки після внесення змін або додавання нового вмісту.
 3. Статті без плагіату – ніколи не копіюйте та вставляйте вміст зі своїх власних сторінок чи інших веб-сайтів. Вміст має бути на 100% унікальним для кожного блоку та розділу сайту. Також уникайте дублювання сторінок.
 4. Новий домен – нові веб-сайти з молодими доменами класифікуються повільніше, порівняно зі старими іменами доменів з певною репутацією в Інтернеті. Зачекайте трохи, і веб-сайт обов’язково з’явиться.

Нижня лінія

Що стосується розкрутки веб-сайтів, то Wix мало чим відрізняється від інших популярні розробники веб-сайтів. Тут слід пам’ятати, що це інтерфейс, а не більше. У різних системах можуть бути різноманітні інформаційні панелі, порядок розміщення, формати подання інструментів тощо. Однак суть залишається тією ж. Подібні методи оптимізації пошукових систем застосовуються до просування веб-сайту.

Зусилля, необхідні для ефективного просування веб-сайтів, залежать від його типу та нішевої конкуренції. Найважливіше – це зміст. Якщо він доступний на веб-сайті, то він матиме гідні результати навіть без зовнішніх посилань. Чим більше вмісту представлено на веб-сайті і чим вища його якість, тим краще буде розміщено веб-сторінки. Зовнішня оптимізація допомагає покращити ефект просування веб-сайтів.

Суть SEO веб-сайтів в Google зводиться до того, що пошукова система фокусується на якості вмісту, реагує на поведінкові фактори та враховує якість зовнішніх посилань. Без них ваш веб-сайт не зможе потрапити в ТОП.

Як правило, якісний і регулярно оновлюваний контент, оволодіння технікою пропаганди та добре просунуті профілі в соціальних мережах – те, що потрібно для досягнення успіху. Це надійне поєднання ключових факторів, які добре працюють як для веб-сайтів на базі Wix, так і для тих, що створені з іншими розробниками веб-сайтів.

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me