Як перетворити статичний HTML-сайт в WordPress

Як конвертувати статичний веб-сайт HTML в WordPress


Зв’язки веб-сайтів, побудованих зі 100% HTML, минають. Це була довга нелегка дорога з витоків веб-будівлі. Це перетворилося на випробування та помилки для мільйонів любителів веб-дизайну з усього світу. Це не означає, що статичні HTML-сторінки ось-ось зникнуть раз і назавжди. Мова розмітки HTML5 досі є однією з найпотужніших на сьогодні, дозволяючи користувачам створювати веб-сайти без систем управління контентом. Однак…

Веб-дизайн розвивався протягом багатьох років, переходячи на більш високий рівень присутності в Інтернеті, перетворюючись на більш привабливе та інтерактивне онлайн-середовище. Більше того, користувачі більше не змушені самостійно займатися кодуванням та програмуванням завдяки автоматизованим платформам CMS, які виконують практично всю їх роботу. При цьому ми повинні враховувати а швидке зростання частки ринку WordPress досягнувши 60,7% у 2019 році. Іншими словами, платформа стає домінуючою силою серед інших платформ CMS.

Дотримуючись останніх тенденцій веб-дизайну, важливо залишатися на борту. Для власників веб-сайтів це неминучий перехід від статичного HTML до WordPress. Процедура може виглядати приголомшливо. Ця стаття має висвітлити основні способи перетворення веб-сайту, а також переваги та інші важливі питання, які слід розглянути, перш ніж перейти до WordPress.

Причини перетворення статичного HTML-сайту в WordPress

Перетворення статичного HTML у WP – це не лише тенденція веб-дизайну чи зростаюча популярність WordPress. Йдеться головним чином про функціональність та надзвичайно багату функцію, яку ви отримаєте з таким кроком. CMS може бути ідеальним рішенням не лише для текстових сайтів та блоги а також для інших різних типів інтернет-проектів, починаючи від електронна комерція, веб-сайти малого бізнесу, цільові сторінки, тощо.

Крім того, ми повинні також враховувати кілька основних переваг WordPress:

Факти:
• Живі веб-сайти WordPress: – 27,165,799;
• Кількість тем – 10 000+;
• Безкоштовні плагіни – так;
• Повна налаштування – так.

 • Динамічні сторінки. WP – це динамічна CMS, що означає відсутність рядків кодування та тонн окремих сторінок з великим навантаженням, які мають фактично однаковий дизайн та типовий макет без жодних шансів виділитися. З іншого боку, WordPress полегшує користувачам створення нових сторінок, категорій та публікацій в блогах, а також керування та налаштування кожної з них з легкістю.
 • Простий у використанні. Вам не потрібно робити велику роботу з розробки з WordPress. Система доставляє величезний вибір плагінів із коробки, тоді як засоби управління вмістом досить інтуїтивно зрозумілі. Якщо ви все ще займаєтесь кодуванням веб-сайту, процес стане простішим, не вимагаючи поглиблених технічних знань.
 • Оптимізація та налаштування. WordPress спочатку був розроблений як блог-платформа. Це означає, що програмне забезпечення було спочатку створено для створення веб-сайтів, приємних для SEO. Крім того, WordPress пропонує різні інструменти для підвищення продуктивності веб-сайту, швидкості завантаження сторінки та продуктивності. Ці функції також важливі для рангових пошукових систем. Платформа забезпечує достатню свободу для налаштування макета сторінки, а також загального дизайну сайту. Процедура виглядає досить простішою порівняно з розміткою HTML-сторінки. Ви все ще маєте доступ до CSS / HTML веб-сайту, хоча налаштування не настільки страшне.
 • Зростаюча спільнота WordPress. Зі зростанням популярності CMS зростає і спільнота. Користувачі можуть зіткнутися з сотнями форумів, груп та сайтів, які об’єднують усіх користувачів WordPress для обговорення різних проблем. Теми варіюються від технічних потоків до оглядів плагінів, посібників з інтеграції веб-сайтів тощо. Іншими словами, ви ніколи не залишитесь разом зі своїм новим сайтом WordPress.

Тепер, коли зрозуміло, для чого вам потрібно конвертувати статичний HTML-сайт у WordPress, ви, мабуть, поспішаєте знайти найкращий спосіб зробити це. Ну, зупиніться на хвилину і врахуйте наступне, перш ніж запустити процес перетворення.

Читайте також:
Як створити веб-сайт WordPress.

Що потрібно враховувати перед перетворенням

Перш ніж остаточно перейти на WP, переконайтеся, що:

 1. Переконайтесь, що ваш хостинг відповідає всім вимогам вашого нового веб-сайту. Вимоги до сайту HTML та WP можуть бути різними.
 2. Підготуйтеся до використання редактора коду. Це може знадобитися для одного з варіантів перетворення, оскільки існує потреба в налаштуванні коду. Атом або Блокнот++ вистачило б.
 3. Зарезервуйте достатньо часу та терпіння, оскільки рухливий процес вимагатиме певної витривалості.

Плюси і мінуси перетворення статичного HTML-сайту в WordPress

Ви насправді готові рухатися далі. Не соромтеся, як ви робите правильно. Але спочатку нам потрібно бути відвертими з вами та виділити всі плюси і мінуси перетворення вашого статичного HTML-сайту в WordPress.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Потужна CMS – Ви навряд чи зіткнетеся з проблемами під час розширення свого веб-сайту WP, використовуючи доступні плагіни та можливості інтеграції. Користувачі знайдуть все, від простих контактних форм та захисту від спаму до SEO та плагінів безпеки, спливаючих форм, аналітичних інструментів тощо.
&# x2714; Швидке оновлення сайту – оновлювати сторінки сайту дуже просто. Просто введіть інформаційну панель і відредагуйте вміст. Не потрібно наймати розробників чи веб-дизайнерів щоразу, коли вам потрібно оновлювати сайт.
&# x2714; Стильні теми – тисячі готових до використання макетів та шаблонів доступні безкоштовно. Вони були розроблені веб-дизайнерами з усього світу. Якщо ви прагнете чогось унікального чи ексклюзивного, преміально оплачені теми неодмінно зроблять трюк.
Крива освіти. Це правильно, ви все ще повинні навчитися використовувати нову платформу. Однак навіть початківці, які не мають технічних навичок, звикають до її швидкості. Якщо ви довго працюєте з HTML-сайтами, вам ніколи не буде складно працювати з WP. Крім того, в Інтернеті стануть корисними тонни статей, путівників, навчальних посібників та відео.
Технічне обслуговування та підтримка. Ви єдиний відповідальний за ефективність та підтримку свого веб-сайту. Користувачі повинні стежити за оновленнями плагінів та CMS, розміщенням термінів, що закінчуються, оновлення домену тощо.

Тепер ви повністю готові перейти та перетворити свій статичний HTML-сайт у WordPress. Давайте розглянемо деякі доступні варіанти, щоб вибрати правильний шлях.

Три способи перетворення статичного HTML-сайту в WordPress

Основна ідея перетворення HTML в WordPress насправді полягає у зміні дизайну сайту. Іншими словами, ви дозволяєте темі WordPress прийняти ваш дизайн HTML, тоді як CMS забезпечує його функціональність та функції.

Користувачам доведеться вибирати з трьох основних варіантів для перемикання між платформами. Кожен шлях відрізняється складністю та кроками, які потрібно зробити. Вибір буде залежати від декількох факторів, включаючи технічний досвід користувача, час, уподобання тощо.

1. Ручне перетворення

Це, мабуть, найбільш трудомісткий і складний, оскільки вимагає максимальних технічних навичок. Якщо ви вибрали цей шлях, підготуйтеся зробити багато кодування. Процедура не складе клопоту для користувачів, які мають хороший технічний та кодовий фон. Все, що вам потрібно – це звичайно знання CSS, PHP та HTML.

Процес включає наступні етапи:

 1. Перш за все, вам потрібно створити основні файли (style.css, index.php тощо) і помістити їх у нову тему теми.
 2. Наступний етап – вивести CSS вашого наявного сайту на робочому аркуші WordPress.
 3. Тепер вам потрібно розділити існуючий веб-сайт HTML на кілька частин, WordPress в основному використовує PHP, щоб витягнути необхідні дані. Іншими словами, вам потрібно створити кілька копій PHP ваших HTML-файлів, дозволяючи WordPress поєднувати їх.
 4. Наступний і, мабуть, найпростіший крок – це змінити формат заголовка, зробивши його сумісним з WordPress.
 5. Завантажте тему та почніть використовувати новий веб-сайт WordPress.

Основним недоліком цього конкретного методу є те, що ви не зможете скористатися повною функцією WP. Ви отримаєте доступ до базових можливостей CMS, поки область плагінів недоступна. Більше того, ви не можете змінити меню із сервера WP.

Не хвилюйтеся. Наступний метод вирішить проблему, яка дозволить вам максимально повно використовувати функціональність WordPress.

Читайте також:
Як зробити веб-сайт без створення веб-сайту.

2. Побудова теми дитини

Шлях, мабуть, найпростіший та найшвидший спосіб перетворити ваш статичний HTML-сайт у WordPress, якщо вам потрібно зберегти вигляд та стиль початкової версії сайту. Ключова перевага полягає в тому, що ви можете працювати з готовою до використання темою WP замість роботи з початковим HTML-кодом, щоб почати. Ідея полягає у використанні двох тем, побудованих один на одного (батьківські та дочірні теми).

Кроки такі:

 1. Виберіть тему WordPress, яка вам подобається. Переконайтеся, що вона стосується початкової теми сайту, щоб потім не потрібно було її змінювати.
 2. Поставте плоть дочірньої теми в нову папку (те саме, що в методі №1).
 3. Отримайте таблицю стилів для нової теми та налаштуйте її. Ви можете фактично активувати нову тему навіть у цей момент. Однак все-таки потрібно зайнятися певною укладкою.
 4. На цьому етапі батьківські стилі та Functions.php повинні бути успадковані. Тоді вам потрібно буде відкоригувати конструкцію.
 5. Активуйте тему та отримайте веб-сайт на базі WP, який буде схожим на оригінальний.

3. Імпорт вмісту за допомогою плагінів

Цей метод є найкращим для тих, хто насправді не хвилює початковий вигляд та дизайн свого веб-сайту HTML. З цієї причини шлях ще швидший і простіший у порівнянні з попередніми. Процес простий як 1,2,3.

 1. Зробіть налаштування сайту.
 2. Встановіть нову тему WP.
 3. Встановіть спеціальний плагін передачі.
 4. Імпортуйте вміст HTML у ваш WordPress.

Після завершення цього процесу рекомендуємо перевірити поточні імпортовані сторінки та публікації, щоб переконатися, що вони є оптимальними для SEO.

Суть

Ви дізналися, як перетворити статичний веб-сайт у WordPress за допомогою трьох різних методів. Виберіть ту, яка відповідає вашим потребам та уподобанням. Процес не такий важкий, як може здатися. З іншого боку, ви отримаєте більш функціональний, простіший у користуванні та налаштуваннях веб-сайт за допомогою передових CMS-технологій.

Перехід на WP-сайт краще через кілька причин. Перш за все, користувачі оцінять гнучкість плагінів WordPress та редактора вмісту. По-друге, у вас буде веб-сайт з усіма конкурентними перевагами в пакеті, щоб вирішити виклик конкурентного онлайн-бізнесу. Не тільки WordPress дозволяє вам розробити поточну нішу, але і розширити свій цифровий бізнес.

Почніть з WordPress зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me