Як перенести сайт Wix в інший рахунок

Як перенести сайт Wix в інший рахунок


Незалежно від причини перенесення веб-сайту Wix на інший обліковий запис, є одне поширене питання, яке задають більшість користувачів перед тим, як перейти до процесу передачі веб-сайту..

Питання: чи можу я перенести сайт Wix в інший обліковий запис? Насправді, нічого дивного та дивного в цьому поширеному побоюванні немає, оскільки існує багато нюансів, пов’язаних із процесом.

Якщо ви збираєтесь виконати ту саму процедуру, то саме час обговорити два варіанти, які вам доведеться вибрати, виходячи з типу веб-сайту, який ви запускаєте, і підписки, якою ви користуєтесь, – безкоштовної або платної. Почнемо зараз.

Як перенести безкоштовний сайт на інший рахунок Wix

Якщо ви зараз запускаєте безкоштовний веб-сайт, створений за допомогою Wix, і хочете перенести його в інший обліковий запис у системі, пам’ятайте про наступні кроки, які допоможуть вам спростити завдання:

 1. Увійти з поточним обліковим записом та перейти на інформаційну панель веб-сайту;
 2. лизати “Дії на сайті” натисніть кнопку, а потім натисніть кнопку Кнопка «Перенести сайт»;
 3. Передача веб-сайтів Wix

 4. Вам запропонують увійти електронна адреса одержувача у відповідному полі (майте на увазі, що електронна пошта має бути обов’язково пов’язана з новим обліковим записом Wix, до якого ви плануєте перейти);
 5. Натисніть на кнопку «Перенести сайт» і натисніть кнопку «Закрити». Після завершення цього кроку отримувач отримає електронний лист із запрошеннями, який має бути підтверджений для активації процесу передачі. Відразу після цього система генерує кроки, які отримувач повинен буде виконати, щоб прийняти права власності;
 6. Передача Wix - приймайте права власності

 7. Прийняти права власності (якщо потрібно). Якщо ви бажаєте прийняти права веб-сайту разом з його передачею, просто виконайте крок, зазначений вище. У цьому випадку право власності на сайт буде автоматично перенесено разом із веб-сайтом до нового облікового запису. Якщо ви не маєте наміру передати права власності, але хочете додати іншого учасника (або декілька з них) перейдіть на сторінки “Ролі та дозволи”, щоб отримати детальні вказівки щодо запрошення різних типів учасників, які допоможуть вам у подальшому управлінні веб-сайтом. Тут ви зможете призначити своїм колегам ролі та права власності.
  Слід також зазначити, що права власності на веб-сайт можна передавати лише одному користувачеві. Якщо ви вирішите розпочати нову передачу до того, як перша буде завершена, попередній процес буде автоматично скасовано;
 8. Wix - підтвердження передачі

 9. Змініть URL-адресу сайту. Що стосується імені користувача облікового запису, включеного у безкоштовний веб-сайт URl, схожий на https://username.wixsite.com/sitename, вам доведеться змінити безкоштовну URL-адресу веб-сайту після його перенесення в новий обліковий запис;
 10. Перевірте елементи веб-сайту. Усі медіафайли (відео, зображення та інші завантаження) зазвичай пов’язані з вашим веб-сайтом Wix. При перенесенні його на інший обліковий запис у системі вони відображатимуться там і залишатимуться доступними в Менеджері медіа нового облікового запису. Те саме стосується контактів на веб-сайті, включаючи передплатників, клієнтів, користувачів, які мають сторінки лише для членів тощо. Однак має сенс перевірити, що після передачі проекту, як ця інформація буде автоматично видалена зі старого облікового запису після завершення процесу ;
 11. Керуйте перенесенням налаштувань маркетингу електронної пошти. На відміну від основних елементів веб-сайту та контактів, усі маркетингові кампанії електронною поштою не лише переносяться на новий обліковий запис Wix, але й залишаються доступними в старому обліковому записі.

Наведені вище дії застосовуються лише до стандартних веб-сайтів, але що стосується інтернет-магазинів та блогів?

Власне, сам процес переміщення цих проектів залишається майже незмінним. Якщо ви вирішите перенести веб-сайт електронної комерції в новий обліковий запис Wix, всі налаштування, продукти та каталоги будуть відповідно переміщені до цього облікового запису. Зауважте, що цифрові продукти переміщуються автоматично, тоді як цифрові файли потребують додаткового завантаження після завершення передачі.

Якщо говорити про блоги Wix, то ви повинні знати, що після процедури передачі веб-сайту редагування існуючих публікацій блогу неможливо буде редагувати. Однак ви зможете додавати нові публікації та інтегрувати в них медіа-файли, коли це буде потрібно. Крім того, новий обліковий запис дозволить вам увімкнути / вимкнути параметр коментування для решти публікацій, позначити їх як показані та видалити їх, коли потрібно. Такі публікації будуть доступні для читання на вашому новому веб-сайті, але вони не будуть доступні в розділі Менеджер повідомлень на інформаційній панелі.

Це все, що вам потрібно знати про процес перенесення безкоштовних веб-сайтів Wix з одного акаунта в інший. Як бачите, це зовсім не складно, але все ж є важливі нюанси, які ви можете не помітити через неінформованість системи. Тепер перейдемо до передачі веб-сайтів, зареєстрованих на облікових записах Premium. Чи є відмінності між процесами і хто з них складніший і забирає час? Вперед, щоб дізнатися це зараз.

Як перенести сайт Premium на інший рахунок Wix

Процес переміщення веб-сайту Premium Wix до іншого облікового запису займає лише пару хвилин і включає кілька обов’язкових кроків. Поряд із сайтом, вам також доведеться перенести підключене до нього ім’я домену, адресу електронної пошти, приєднану до домену (якщо така є), а також додатки Premium, підключені до веб-сайту. Як і на безкоштовному веб-сайті, права власності можуть передаватися одночасно лише одному користувачеві. Ініціювання другої передачі до завершення першого призведе до її скасування. Майте це на увазі. Ось що потрібно зробити для переміщення веб-сайту Premium Wix до нового облікового запису:

 1. Увійти до свого облікового запису Wix та отримати доступ до інформаційної панелі вашого веб-сайту;
 2. Натисніть кнопку «Дії сайту», а потім кнопку «Перенести сайт»;
 3. Знайдіть форму власності на передачу та заповніть її. Укажіть електронну адресу одержувача, виберіть або відхиліть наступні варіанти передачі: Transfer Premium Plan (план, до якого оновлено сайт, автоматично передається разом з ним) та перенести домен (домен та поштова скринька, до яких він підключений, також передаються разом із веб-сайтом).
 4. Установіть або скасуйте прапорець “Тримати мене як адміністратора”. Якщо ви вирішите вибрати варіант, ви залишаєтесь основним учасником веб-сайту, який має обмежені права доступу. У цьому випадку новий власник веб-сайту зможе будь-коли відкликати права доступу до вашого проекту. Якщо ви вирішите відхилити цю опцію, ви більше не зможете керувати, оновлювати та редагувати веб-сайт.
 5. Установіть або скасуйте прапорець “Створити копію”. Якщо ви вирішите вибрати варіант, після завершення процесу передачі копія вашого веб-сайту залишатиметься незмінною у вашому обліковому записі. Якщо ви не встановите прапорець, копія веб-сайту не буде збережена в обліковому записі, але ви зможете відредагувати її як учасника, якщо ви збережете права адміністратора..
 6. Закінчіть процес передачі. Виконавши вищезазначені етапи та вибравши бажані параметри, вам запропонують натиснути кнопку «Далі», переглянути деталі поточного процесу передачі та наявні нотатки, встановити прапорець для підтвердження. Тоді вам доведеться активувати кнопку «Передати власність» та доопрацювати процес, натиснувши кнопку «Отримати».
  Якщо ви все зробите належним чином, одержувач отримає електронний лист із запрошеннями, який повинен бути підтверджений для завершення переказу. Це слід зробити протягом 3 днів, інакше посилання на підтвердження закінчиться.
  Після завершення перенесення веб-сайту Premium на новий обліковий запис Wix, вам запропонують 14-денну безкоштовну пробну версію. Відшкодування за переданий проект Premium не можливе.
 7. Перевірте Умови передачі власності. Під час передачі платних підписок разом із доменом, веб-сайтом та додатками Premium усіма виплатами, здійсненими згодом, буде керувати новий власник. Право власності на веб-сайт буде автоматично перенесено разом із веб-сайтом до нового облікового запису.
  Якщо ви не маєте наміру передати права власності, але хочете додати іншого учасника (або декілька з них) перейдіть на сторінки “Ролі та дозволи”. Тут ви дізнаєтесь докладні вказівки щодо запрошення різних типів учасників, які допоможуть вам у подальшому управлінні веб-сайтом.
 8. Перегляньте елементи веб-сайту. Усі медіафайли (відео, зображення та інші завантаження) зазвичай пов’язані з вашим веб-сайтом Wix. При перенесенні його на інший обліковий запис у системі вони відображатимуться там і залишатимуться доступними в Менеджері медіа нового облікового запису. Те саме стосується контактів на веб-сайті, включаючи передплатників, клієнтів, користувачів, які мають сторінки лише для членів тощо.
  Однак є сенс перевірити, що після передачі проекту, оскільки ця інформація буде автоматично видалена зі старого облікового запису після завершення процесу. Якщо ви вирішите перенести веб-магазин Wix в інший обліковий запис, всі налаштування, продукти та їх колекції будуть автоматично перенесені на новий рахунок після завершення процесу.
 9. Керуйте перенесенням налаштувань маркетингу електронної пошти. На відміну від основних елементів веб-сайту та контактів, усі маркетингові кампанії електронною поштою не лише переносяться на новий обліковий запис Wix, але й залишаються доступними в старому обліковому записі.

Це все про передачу веб-сайтів Premium Wix до інших облікових записів у системі. Немає нічого надто складного в процесі навіть для новачків. Однак завжди є ризик не помітити важливі нюанси, якщо ви ніколи цього не робили. Читайте далі, щоб дізнатися основні проблеми, з якими може бути пов’язаний процес передачі веб-сайту.

Розкриті причини усунення несправностей із передачі веб-сайтів Wix

Проблема полягає в тому, що переважна кількість користувачів не знає про найважливіші причини, які можуть врешті-решт викликати проблеми з передачею веб-сайтів Wix. Погляньте на них зараз, щоб уникнути можливих ускладнень згодом.

 • Закінчення терміну дії запрошення. Як було сказано вище, термін придатності посилання на запрошення, надісланий електронною поштою, становить 3 дні. У випадку, якщо одержувач не підтвердить запрошення і не прийнять передачу протягом цього часу, посилання надихне і неможливо виконати передачу відразу. Користувачеві потрібно буде ще раз надіслати посилання для передачі, що, однак, займе більше часу.
 • Скасування поштової скриньки. Якщо ви плануєте перенести веб-сайт із підключеним доменом, до якого додається поштова скринька, ви не зможете скасувати поштову скриньку після запуску процесу передачі..
 • Скасування Преміального плану та домену. Скасовувати підписку Premium або після початку процесу передачі веб-сайту заборонено. Це також стосується платних планів, які перебувають на 14-денному пробному терміні. Так само забороняється відключати або скасовувати доменне ім’я або змінювати основне доменне ім’я після запуску процесу передачі.
 • Скасування інтегрованих сторонніх програм. Якщо веб-сайт, який ви збираєтесь перенести на новий обліковий запис Wix, оснащений інтегрованим стороннім додатком, ви не зможете його скасувати. Так само забороняється додавати нові програми після початку передачі.

Якщо у вас є безкоштовний або платний веб-сайт, зареєстрований у Wix, ви можете зіткнутися з необхідністю перенести його на інший рахунок з різних причин. Це не так складно, як може здатися спочатку, але все ж є необхідні кроки, які потрібно дотримуватися, щоб процес був успішним. Сподіваємось, перераховані вище вказівки стануть вам у нагоді під час виконання завдання.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me