Як перенести домен з WordPress на Wix

як перенести домен - від wordpress - до wix


Отже, ви вирішили перейти з WordPress до Вікс. Причин для цього може бути багато, але алгоритм дій майже однаковий у всіх випадках. Для переміщення вашого веб-сайту на Wix є кілька кроків. Один з них – передача доменних імен.

Вся справа в тому, що в переважній кількості випадків користувачі вже мають свої активні доменні імена веб-сайту. Як правило, вони попередньо оплачуються і купуються у певного хоста домену. Відповідно, доступ до налаштувань домену можна знайти на веб-сайті реєстратора веб-сайту.

Які дії ви можете зробити, щоб безпечно перенести існуюче доменне ім’я з WordPress в Wix? Давайте розглянемо найпопулярніші нюанси зараз.

Правила передачі домену

Як тільки ви вирішите стати користувачем Wix, не має сенсу розміщувати ваш домен сторонньою службою. Це тому, що ви ризикуєте забути або втратити дані про доступ.

Саме з цієї причини краще перенести свій домен безпосередньо в Wix. Це кроки, які слід зробити для цього:

 1. Доступ до служби та дізнайтеся загальні вказівки.
 2. Крок 1 - Загальна інформація про передачу домену

 3. Введіть доменне ім’я та активуйте “Надіслати“.
 4. Крок 2 - Введіть ім'я домену

 5. Перейдіть у спадне меню, щоб вибрати реєстратора, щоб вказати платформу, де було придбано ваше доменне ім’я.
 6. Крок 3 - Виберіть Реєстратор домену

 7. Дотримуйтесь покрокових вказівок та встановіть необхідні прапорці.
 8. Крок 4 - Розблокуйте свій домен

 9. Виберіть період розширення (вибираючи Wix, майте на увазі, що вам потрібно буде продовжити існуючий домен мінімум на 1 рік).
 10. Крок 5 - Розширіть свій домен

 11. Введіть або відредагуйте свою контактну інформацію.
 12. Крок 6 - Оновіть контактну інформацію

 13. Виберіть бажаний варіант конфіденційності – приватну чи публічну реєстрацію.
 14. Крок 7 - Виберіть Захист конфіденційності домену

 15. Виберіть відповідний спосіб оплати.
 16. Надішліть інформацію та завершіть покупку. Активуйте посилання для підтвердження в електронному листі, яке ви отримаєте, і перевірте деталі.

Передача домену на сервери імен Wix

Якщо ви все ще маєте намір залишити своє доменне ім’я, розміщене разом із зовнішнім провайдером, але плануєте перейти з WordPress на Wix, алгоритм дій дещо відрізнятиметься. Це пов’язано з тим, що перед вами виникне необхідність підключення доменного імені до сервера Wix. Ось як це слід зробити:

 1. Перш ніж підключити свій домен до Wix, пам’ятайте, що вам доведеться підписатися або оновити Преміум-план.
 2. Доступ до “Домени”.
 3. Активуйте “Підключіть домен, який ви вже є власником“(Якщо у вас вже є підключений до вашого облікового запису, просто натисніть кнопку”Додати домен“І підключіть її).
 4. Виберіть веб-сайт, який хочете підключити до свого домену.
 5. Введіть бажане доменне ім’я в розділ “Яке Ваше доменне ім’я?
 6. Дотримуйтесь інструкцій, які ви побачите далі.

Перенесення субдомену на сайт Wix, коли основний домен не підключений до Wix

Нарешті, є ще один популярний варіант. Якщо ваш веб-сайт WordPress підключений до такого піддомену, як site.wordpress [.] Com, але ви хочете, щоб він був підключений до Wix, вам потрібна наступна інструкція:

 1. Оновіть до План премій розпочати роботу (див. див Тарифи Wix у деталях).
 2. Додайте наявний субдомен у свій обліковий запис Wix.
 3. Налаштуйте субдомен, додавши вказані записи DNS через свій зовнішній хост домену (майте на увазі, що вам доведеться додати піддомен на сторінку облікового запису My Domains Wix).
 4. Дотримуйтесь інструкцій, щоб завершити процес.

Це найпоширеніші ситуації, з якими ви можете зіткнутися, вирішивши перенести свій домен WordPress в Wix. Ви виглядаєте досить заплутано для вас? Не хвилюйтесь, існує безліч сервісів, які можуть допомогти вам у передачі домену. SiteBuilders.PRO є найбільш надійним серед них. Однак є і три інші варіанти, які можуть вас зацікавити. Давайте тепер короткий огляд їх.

Підключення субдомену до сайту Wix

Якщо у вас є два пов’язані веб-сайти в одному обліковому записі Wix, домен другого веб-сайту можна підключити до домену першого веб-сайту через піддомен. Це може бути застосовано, наприклад, до веб-сайтів, опублікованих декількома мовами, але пам’ятайте, що обома веб-сайтами слід керувати за умовами Плану преміум-класу.

Щоб виконати завдання, перейдіть на панель користувачів у своєму обліковому записі Wix та активуйте “Домени“. Потім додайте домен і підключіть другий. Після цього вкажіть домен, до якого потрібно підключитися, у розділі “Що таке ваше доменне ім’я?” розділ. Дотримуйтесь порад, які вам нададуть далі.

Підключення субдомену до веб-сайту Wix, коли основний домен підключений до Wix за допомогою вказівки

Іноді трапляються ситуації, коли основний домен підключається до Wix через Pointing. Якщо це ваш випадок, і ви хочете підключити піддомен до Wix, спершу потрібно зареєструватися в системі та додати його до свого облікового запису Wix. Це досить просто і швидко.

Як тільки ви закінчите це, налаштуйте свій піддомен, вказавши записи DNS через ваш зовнішній хост імені домену. Система надасть ці записи після входу.

Підключення електронної пошти, придбаної за межами Wix

Поки перехід від WordPress до Wix, ви повинні подбати про правильну міграцію електронної пошти. Це зробити не так просто, якщо ваша поштова скринька була спочатку зареєстрована за межами Wix. Якщо так, то майте на увазі, що в цьому випадку всі ваші налаштування електронної пошти будуть втрачені. Щоб уникнути цієї неприємної ситуації, вам доведеться додати необхідні записи у свій акаунт Wix.

Перш ніж робити це, ви повинні переконатися, що у вас є план Преміум. В іншому випадку доменне ім’я та, відповідно, передача електронної пошти буде неможливим. Інша річ, що потрібно зробити, це перевірити, чи підключено ваше доменне ім’я через використання серверів імен (але не через вказівку).

Якщо він все ще підключений через вказівку, вам потрібно зв’язатися зі своїм попереднім хостом домену, щоб з’ясувати та відрегулювати записи DNS постачальника електронної пошти, з яким ви працюєте. Ви з цим зробили? Тоді пам’ятайте про необхідні кроки, які потрібно вжити для підключення електронної пошти до Wix:

 1. Виберіть записи свого провайдера електронної пошти. Для цього вам слід спочатку перейти на сторінку “Мої домени” та натиснути стрілку розширення, що знаходиться поруч із вашим доменом (якщо ви запускаєте кілька доменів одночасно). Якщо у вас є лише одне доменне ім’я, ви можете просто вибрати його та перейти до наступного кроку.
 2. Активуйте вкладку “Поштові скриньки”.
 3. Знайдіть вкладки «Змінити налаштування» або «Налаштувати записи MX» та активуйте їх.
 4. Отримайте спадний список “Постачальник електронної пошти” та виберіть потрібний. Якщо з певних причин його немає в списку, натисніть кнопку «Скасувати» та перейдіть до наступного кроку, щоб додати записи DNS. Потім натисніть «ОК».
 5. Додайте записи DNS вашого провайдера (якщо ви скасували попередню дію). З цією метою зв’яжіться зі своїм хостом електронної пошти, щоб отримати дані, які знадобляться для підключення вашої поштової скриньки.
 6. Перейдіть на сторінку “Мої домени” ще раз і виберіть потрібний домен із запропонованого списку. Якщо у вас є лише одне доменне ім’я, ви можете просто вибрати його та перейти до наступного кроку.
 7. Вперед додайте записи DNS, отримані від хоста електронної пошти. Для цього активуйте вкладку «Додатково», натисніть розділ «Редагувати DNS» та вкладку «Зробив». Потім додайте (або відредагуйте) необхідні записи DNS та збережіть їх.
 8. Перейдіть на вкладку “Поштові скриньки”, а потім натисніть “Налаштувати записи MX” або “Змінити налаштування”.
 9. Отримайте спадний список “Постачальник електронної пошти” та виберіть вкладку “Інше”.
 10. Відредагуйте, видаліть або додайте записи MX та натисніть кнопку «ОК».

Зверніть увагу, що якщо ви підключите доменне ім’я до Wix через сервери імен, ваші існуючі записи DNS автоматично додаються в систему, щоб звести потенційний час простою поштової скриньки до мінімуму.

Підключення електронної пошти G Suite до Wix

Якщо у вас є електронна адреса компанії, зареєстрована в G Люкс, Ви можете отримати доступ до нього та керувати ним із вашого нового облікового запису Wix. Купивши та налаштувавши поштову скриньку, ви повинні увійти у свою поштову скриньку адміністратора, щоб прийняти угоду, надану GSuite. Щоб згодом отримати доступ до своєї поштової скриньки, виконайте наступні дії:

 1. Перейдіть на сторінку “Мої поштові скриньки”.
 2. Вивчіть список наданих там поштових скриньок та натисніть потрібний.
 3. Перейдіть на вкладку “Перейти до поштової скриньки”, якщо ви ще не ввійшли до свого облікового запису Google. Якщо ви є, то вас буде автоматично переспрямовано у вашу поштову скриньку.
 4. Увійдіть у свою поштову скриньку, знайдіть і натисніть кнопку «Далі», введіть пароль і, нарешті, перейдіть на вкладку «Увійти».

Якщо ви зараз увійшли в інший власний обліковий запис, перейдіть на потрібний у правому верхньому куті сторінки.

Нижня лінія

Wix – це простий універсальний розробник веб-сайтів, який оснащений нестандартним функціоналом. Це дозволяє створювати різні типи веб-сайтів без спеціальних знань щодо кодування чи веб-дизайну. Недарма багато користувачів WordPress, які прагнуть спростити процес створення веб-сайтів, приймають рішення про перехід від цієї популярної CMS до Wix.

Серед кроків, які слід виконати для виконання завдання, передача доменного імені є одним із найважливіших і найскладніших моментів. Тривалість і складність процесу передачі домену залежить від різних факторів. Відповідно, для цього може знадобитися більше / менше кроків. У статті наведено огляд основних варіантів, а також кроки, які вам потрібно зробити, щоб досягти успіху.

Замовити переказ домену

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me