Як отримати доменне ім’я безкоштовно

як отримати доменне ім'я безкоштовно


Міцний веб-сайт – це ваше цілодобове онлайн-представлення. Принаймні на той час, поки ваша цільова аудиторія може це бачити. Створення нового сайту з нуля може бути досить дорогим як для організацій, так і для окремих людей. На щастя, вибір доменного імені навряд чи спорожнить ваш гаманець, враховуючи кілька простих кроків, щоб отримати його безкоштовно.

Вибір домену – це те саме, що вибрати ім’я для вашого новонародженого онлайн-проекту. Процес реєстрації часто має додаткові збори, збори, складні процедури, а також інші камені спотикання на шляху до успіху. Ми підготували детальний посібник з топ-3 способів укласти угоду, якщо мова йде про вибір доменного імені безкоштовно. Вони включають:

 1. Отримання доменного імені від Wix безкоштовно.
 2. Як отримати безкоштовний домен від Bluehost.
 3. Безкоштовні послуги з реєстрації домену.

Давайте докладніше розглянемо всі вищезгадані шляхи, щоб відібрати варіант, що найкраще відповідає, підходить до будь-якого бюджету чи потреби.

1. Отримання доменного імені від Wix безкоштовно

Вибір розробника веб-сайтів було б розумним рішенням для тих, хто не має існуючого проекту в Інтернеті створити веб-сайт з нуля. Це ідеальний варіант для початківців с відсутність технічних навичок чи знань з кодування. Технології створення веб-сайтів пропонують усі необхідні інструменти в пакеті, включаючи безкоштовне доменне ім’я. Все, що вам потрібно, це вибрати план, який вже містить функцію.

Вікс Здається, найкращий варіант з цієї точки зору. У нього є багато планів на вибір. Це досить доступно і дозволяє створити професійний веб-сайт з нуля без будь-яких навичок. Більше того, користувачі можуть скористатися деякими додатковими вигодами, які полегшать гаманець.

Перевагами вибору для Wix є:

 • Чудово підходить для новачків – хороше рішення для нетехнологів, які не хочуть мати справу зі складним процесом реєстрації домену чи створення веб-сайтів. Система впорається з усіма основними завданнями для вас. Просто виберіть план, заплатите за рік наперед і почніть створювати абсолютно новий проект, використовуючи будь-який із доступних шаблонів..
 • Доступність – Wix – справжня угода з планами на будь-який бюджет. Навряд чи це буде проблемою для гаманця, незалежно від того, який тип веб-сайту вам потрібен. Ви отримаєте набір інструментів побудови на додаток до безкоштовного доменного імені лише на кілька доларів на місяць.
 • Гнучкість – Ви можете вибрати безліч різних планів з функціями для задоволення потреб вашого веб-сайту. Ви збираєтеся запустити професійний блог, портфоліо, цільову сторінку, веб-сайт малого бізнесу або в цифровому магазині, Wix пропонує плани відповідати вашим очікуванням.

Wix необмежений план + безкоштовний домен

Wix Unlimited Plan – хороший вибір для тих, хто хоче запустити веб-сайт, не замислюючись про обмеження. Вартість 12,50 доларів на місяць, вона включає безкоштовне доменне ім’я, крім 10 Гб пам’яті, сертифікат SSL, преміальну підтримку клієнтів та 100 доларів для ваших рекламних кампаній Google і Bing..

Безкоштовний домен Wix

Отримайте безкоштовне доменне ім’я Wix

План хороший для різних типів веб-сайтів, таких як блоги, веб-сайти малого бізнесу, професійні портфелі або більш складні проекти. Користувачі можуть отримати користь спеціальні пропозиції та знижки, надані Wix. Завдяки знижці 50% ви можете отримати всі ознаки програми Unlimited Plan всього за 6,25 доларів США. Хороша новина для тих, хто шукає дешевших можливостей.

Плюси вибору Wix Free Domain

 • Доступні плани починаючи з $ 6,25 на місяць. Заплатіть за рік і забудьте про будь-яке технічне питання.
 • Знижки та спеціальні пропозиції. Wix зазвичай надає своїм клієнтам купони та промо-коди, які гарантують знижки до 50% на щорічну підписку.
 • Жодної процедури реєстрації домену. Все, що вам потрібно – це зареєструватися, вибрати план, вибрати доменне ім’я та розпочати створення веб-сайту.

Вердикт: вибір веб-сайту для створення веб-сайту як безкоштовного постачальника доменних імен – хороший варіант для новачків, а також тих, хто досі не має веб-сайту і збирається запустити абсолютно новий веб-проект.

2. Як отримати безкоштовний домен від Bluehost

Хостинг-платформа – ще один гарантований спосіб отримати безкоштовний домен. Якщо у вас вже є домен і хочете пов’язати його з новим веб-сайтом або ви хочете створити новий проект, хостинг-провайдери представляється безпечним способом розміщення вашого сайту за доступними цінами.

Основна відмінність між розробниками веб-сайтів полягає в тому, що хостинг-рішення все ще потребують певного практичного підходу. Іншими словами, ви повинні мати хоча б деякі базові знання для завершення процесу реєстрації на додаток до інсталяції CMS. З іншого боку, хостинг-компанія – найкраща ставка Веб-сайти WordPress та проекти, що працюють на інших популярних платформах CMS.

У той же час, вибір правильного серверного рішення вимагає врахування деяких життєво важливих особливостей, таких як продуктивність, безпека, тривалість роботи тощо, щоб забезпечити безперебійність роботи сайту, незважаючи на скорочення трафіку та кількість вмісту. З цієї точки зору, BlueHost виглядає як найкращий варіант, що пропонує набір чудових функцій на додаток до декількох варіантів хостингу, WP-функцій тощо.

Безкоштовний домен Bluehost

Вибір плану залежить від кількох факторів, які слід врахувати. Вам потрібно усвідомити структуру, складність та тип веб-сайту, щоб вибрати план із основними ознаками, зокрема:

 • Пропускна здатність.
 • Місце для зберігання.
 • Засоби безпеки.
 • Додаткові функції, такі як SSL, облікові записи електронної пошти тощо.

Безкоштовний домен Bluehost

Отримайте безкоштовне доменне ім’я Bluehost

Для читачів SuperbWebsiteBuilders базовий план Bluehost починається лише з 2,95 долара. За цією ціною ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я на додаток до необмеженої пропускної здатності, 50 Гб пам’яті, оновлення WordPress та багато іншого. Плюси та плани Plus Plus обійдуться вам від 5,45 доларів із безліччю основних та розширених функцій, включаючи конфіденційність домену, засоби проти спаму та багато іншого.

Плюси і мінуси вибору Bluehost

Плюси:

 • Широкий вибір хостинг-рішень. Користувачі можуть вибирати серед спільних, виділених або хмарних хостинг-рішень для будь-якого веб-сайту, незважаючи на складність або тип.
 • Доступність. Ви отримуєте пакет чудових функцій на додаток до безкоштовного домену менше ніж 2,95 долара на місяць.
 • Підтримка та оновлення WP. Bluehost – це ідеальне рішення для веб-сайту, що базується на WordPress, із безліччю плагінів, доповнень, оновлень на вибір.

Мінуси: Не для новачків. Ви, мабуть, маєте принаймні деякий базовий досвід користувача, коли йдеться про точну настройку веб-сайту.

Вердикт: Провайдер хостингу, здається, є найбільш гнучким і доступним варіантом. Користувачі не пов’язані з єдиною платформою завдяки варіантам міграції сайтів. Більше того, вони можуть легко перемикатися між різними планами, коли потрібні розширені можливості хостингу.

3. Безкоштовні послуги з реєстрації домену

Безкоштовні послуги з реєстрації домену, як dot.tk виглядають лише як чудовий варіант. Незважаючи на те, що вони пропонують можливість безкоштовно зареєструвати доменне ім’я від року до необмеженого періоду, вони пропонують лише такі зони, як .ga, .gq тощо. Вони навряд чи найкращий варіант, якщо ви хочете просувати свій веб-сайт у в майбутньому, щоб отримати вищий рейтинг пошукових систем.

Власникам веб-сайтів буде розумніше сплачувати мінімальну плату за доменне ім’я .com. З одного боку, ваш сайт буде виглядати більш професійно та довіряти потенційним відвідувачам. У той же час не забувайте, що для запуску проекту вам все одно знадобиться інструмент для створення веб-сайтів або платформа CMS, що призведе до додаткових витрат. Краще мати все на одному місці, чи не так?

Плюси і мінуси вибору безкоштовних служб реєстрації домену

Плюси: Добре лише для тимчасових доменних імен та веб-сайтів.

Мінуси:

 • Менш надійні доменні імена.
 • Менш професійні веб-сайти.
 • Домени для тих, хто не дуже переймається появою та просуванням свого сайту.
 • Погано для довготривалих веб-проектів.

Вердикт: варіант навряд чи є хорошим рішенням, якщо ви дійсно хочете створити надійний веб-сайт. Безкоштовні послуги з реєстрації виглядають неефективно, як і досі виберіть конструктора веб-сайтів або хостинг. Обидва пропонують безкоштовні доменні імена. Отже, безкоштовні послуги з реєстрації не мають сенсу з будь-якої точки зору, якщо тільки ви не шукаєте складний і складний спосіб запустити свій сайт.

Суть

Підводячи підсумки, Вікс веб-сайт або BlueHost хостинг виглядає як найкращий спосіб отримати безкоштовне доменне ім’я на додаток до кількох функцій. Вони забезпечать плавний хід, а також подальші можливості просування.

Безкоштовні інструменти реєстрації домену – це не що інше, як витрата часу. Немає сенсу в них, оскільки ви можете отримати пакет «все в одному» для створення веб-сайтів замість всього декількох доларів на місяць із повним набором інструментів як для новачків, так і для професіоналів, які мають принаймні базові технічні навички.

Отримайте безкоштовне доменне ім’я

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me