Як найняти когось, щоб створити веб-сайт

Як найняти когось, щоб створити веб-сайт


Вибір правильного розробника для вашого майбутнього веб-сайту – складний процес. Він містить стільки факторів, які слід врахувати. Це буде фрілансер чи агентство? Скільки буде коштувати проект? Як знайти надійного фахівця? Чи краще обробляти процес будівництва за допомогою будівельників веб-сайтів?

Щоб відповісти на ці запитання, необхідно чітко розуміти майбутні цілі та основні завдання проекту.

Важливо визначити структуру, меню та функції сторінок, які ви хочете мати на своєму сайті. Будь то блог, цифровий магазин або веб-сайт компанії.

Як найняти & Скільки заплатити комусь за створення веб-сайту:

 1. Вирішіть, хто вам потрібен
 2. Як знайти надійного веб-розробника?
 3. Скільки це коштує?
 4. Наймайте розробника проти Builder веб-сайтів
 5. Нижня лінія

Після того, як ви проясните всі необхідні вам реалізації, буде легше вибрати відповідного веб-розробника. Перегляньте наш докладний посібник про те, як вибрати когось для створення веб-сайту.

1. Вирішіть, хто вам потрібен

Можливо, вам знадобиться створити веб-сайт з нуля або лише внести деякі зміни на вже існуючий сайт. З цієї причини вам потрібно добре подумати над тим, кому насправді потрібно впоратися із завданням.

Веб-дизайнери проти веб-розробників

Більшість новачків не бачать різниці між дизайнерами та розробниками. Перша поширена помилка, яку слід уникати. Ми будемо з’ясовувати різницю:

 • Дизайнер – це головним чином людина, яка налаштовує зовнішній вигляд сайту. Він чи вона займається створенням піктограм, кнопок, зображень та інших елементів для сторінки. Вони працюють з різними графічними редакторами та дизайнерськими програмами;
 • Розробник – це людина, яка займається реалізацією веб-сайту. Він пише коди, сценарії оголошень, редагує файли сайту, а також працює з іншими інструментами, пов’язаними з веб-розробкою.

Поки веб-технології розвиваються, все більше веб-дизайнерів також залучаються до процесу впровадження. Веб-дизайнер насправді поєднує функції розробника та традиційного дизайнера, що демонструє знання HTML, CSS та деяких інших мов програмування.

Спеціальний спеціаліст проти фрілансера

Тепер, коли ви знаєте, кому насправді потрібно виконати завдання, саме час вирішити, де шукати веб-розробника. Незалежно від того, чи буде це фрілансер, штатний фахівець або агентство з розвитку циклів. Вибір повністю залежатиме від деталей проекту:

 • Фрілансери – вони здаються кращим варіантом, якщо вам потрібні лише незначні зміни. Обидві сторони здатні заздалегідь домовитись про час та пропозиції. Фрілансери також можуть стати в нагоді в тому випадку, якщо вам потрібно щодня бігати протягом часу;
 • Спеціалісти на повний робочий день – вони є хорошим варіантом, якщо вам постійно потрібно обробляти зміни та вдосконалення на своєму веб-сайті. Це має сенс, якщо ви хочете, щоб хтось постійно піклувався про проект. Зазвичай це стосується деяких складних веб-сайтів, які вимагають багато ручної роботи (величезні портали новин, форуми тощо.);
 • Повноцінні агенції – цей варіант є найкращим для людей, яким потрібні послуги повного циклу від створення та обслуговування веб-сайту до створення вмісту, сприятливого для SEO, просування сайту тощо. Агенції, як правило, мають команду експертів у різних галузях, що формують кодери та дизайнерів для копірайтерів , промоутери та маркетологи.

Ваш вибір вплине на вартість проекту. Розробники та агенції, які працюють на повний робочий день, зазвичай стягують більше, якщо порівнювати з фрілансерами. Завжди краще заздалегідь спланувати свій обсяг роботи, щоб дотримуватися бюджету.

2. Як знайти надійного веб-розробника?

Глобальна Web залишає багато місця для пошуку когось, хто створить для вас веб-сайт. Користувачі можуть перевірити, чи немає таких провідних мереж-фрілансерів Робота і Фіверр або перевірте перелік місцевих компаній та агентств. Хоча навряд чи вдасться зіткнутися з проблемами при пошуку керівника, більшість людей не можуть визначити надійного фахівця-аматора.

Досвідчені розробники проти любителів

 • Досвідчені фахівці – вони працюють швидше з мінімальними помилками. Це призводить до меншої налагодження та зниження витрат. З іншого боку, вони стягують більш високі ставки;
 • Аматори – незважаючи на нижчі показники, недосвідчені розробники витрачають більше часу на виправлення помилок та виправлення помилок. Їх робота потребує додаткових доопрацювань, що призводить до більше годин.

Декому важко знайти перевіреного професіонала. З цієї причини ми провели а перелік питань, які допоможуть вибрати досвідченого веб-розробника а також заощадити свій час та гроші:

 1. Яка інклюзивна вартість проекту? Переконайтесь, що умови співпраці чіткі без прихованих комісій. Вам потрібно чітко розуміти, за що ви платите і що отримуєте за ці гроші.
 2. Скільки часу триватиме процес? Досвідчений розробник завжди розгляне можливі непередбачувані випадки. Вони можуть спричинити затримки. З цієї причини важлива точна оцінка часу.
 3. Що включає ціна? Дізнайтеся, чи ціна вже включає в себе і проектування, і розробку, тому там мені не потрібно наймати більше фахівців.
 4. Хто буде працювати над проектом? Якщо ви вибрали агентство, краще переглянути список усіх спеціалістів, які працюватимуть на веб-сайті. Це робиться для того, щоб у них було достатньо навичок для управління проектом.
 5. Запитайте портфоліо. Не має значення, чи ви наймаєте фрілансера чи штатного фахівця. Завжди просити їх показати своє портфоліо. Ви можете знайти веб-сайти, близькі до вашого проекту. Це означає, що фахівець неодмінно впорається.
 6. Запитайте про тип CMS. Ви є тим, хто повинен продовжити роботу над веб-сайтом. Переконайтеся, що ви розумієте, як працює система. Іноді це залежить від вас яку CMS використовувати. Крім того, авторитетні агенції пропонують спеціальні навчальні курси та путівники CMS.

Не забудьте перевірити репутацію в Інтернеті читання відгуків та відгуків попередніх клієнтів.

3. Скільки це коштує?

Давно пора дістатися до цифр і цифр. Перше і головне, що вам потрібно розібратися – це ви платите фіксовану або погодинну ставку. Обидва типи платежів мають певні помилки та пропуски. Ми пропонуємо простий спосіб вирішити свою структуру:

 • Погодинна оплата – найкраще для невеликих проектів, які не займають більше тижня. Структура передбачає наймання фрілансера;
 • Фіксована ціна – добре для складних величезних веб-сайтів, на розробку яких потрібно кілька місяців. Структура планує найняти агентство повного циклу з усіма діями, включеними в ціну.

ПРИМІТКА: майте на увазі, що витрати на створення веб-сайту індивідуальні. Вони залежать від численних факторів, таких як складність, технології веб-побудови, часові рамки тощо. Маючи чіткий план проекту, ви зможете оцінити принаймні середню ціну на сайті.

Фактори, що впливають на витрати веб-сайтів

Перевірте перелік факторів, які визначають кінцеву вартість процесу створення веб-сайту:

 • Наймайте фрілансера для створення веб-сайту середньої складності – близько 2500 доларів за один сайт. Мінімальна ціна для професійного портфоліо чи простого інтернет-магазину може починатися від 1000 доларів і підвищуватися до 3000 доларів на тиждень залежно від необхідних компонентів та функцій.
 • Наймання агентства для створення веб-сайту середньої складності – до 50 000 доларів. Мінімальна ціна для веб-сайту компанії починається від 10 000 доларів. Якщо вам потрібні послуги повного циклу, такі як SEO, Технічне обслуговування & Підтримка, підготовка до сплати до 50 000 доларів.

Враховуючи такі тарифи, поводження з самим процесом створення веб-сайтів виглядає як більш економічне рішення. Крім того, розробникам веб-сайтів полегшується обробка сайтів будь-якого типу та складності без спеціальних навичок. Це навряд чи обійдеться вам більше, ніж 80 доларів на рік!

4. Наймайте розробника проти Builder веб-сайтів

Розробники веб-сайтів стають швидшим і економічно вигіднішим рішенням для створення сайту з нуля. Вони економлять наш час і дозволяють легко керувати проектом самостійно, не залучаючи сторонніх осіб. Вони дешевші та простіші у використанні.

Якщо наймати веб-розробника може зайняти до декількох місяців, щоб завершити проект, онлайновому програмному забезпеченню потрібно 2-3 години для створення та публікації готового до використання веб-сайту. Ми виділили кілька найбільш доступних і популярних платформ.

Wix – найкращий розробник веб-сайтів із перетягування та перетягування

WIX - Найкращий конструктор веб-перетягувань

Вікс – це гнучкий інструмент створення веб-сайтів для розробки різних типів веб-сайтів. Це добре для малого бізнесу та сайтів компанії, а також професійних блогів та невеликих цифрових магазинів. Користувачеві навіть не доводиться мати справу з кодуванням або програмуванням. Основні переваги включають:

 • Простий редактор – Wix пропонує інтуїтивну функцію перетягування та додавання та керування вмістом веб-сайту;
 • Wix ADI – платформа на основі AI, яка створює веб-сайти за лічені хвилини. Користувачеві потрібно лише вказати деякі особливості проекту, а також вибрати ділову нішу та відповісти на кілька додаткових питань. Система обробляє відповіді та пропонує готовий до використання макет сайту з уже інтегрованими функціями, віджетами, блоками веб-сайтів та розділами, які також можна редагувати;
 • Шаблони для мобільних пристроїв – добірка професійних тем включає численні категорії шаблонів, які однаково добре працюють на різних мобільних пристроях;
 • Ринок додатків Wix – ігрова кімната постачає численні безкоштовні віджети та додатки для кращої гнучкості веб-сайту;
 • Функція електронної комерції – Wix пропонує набір інструментів електронної комерції для малого бізнесу та цифрових магазинів.

Ті, кому не потрібні складні веб-сайти, скористаються планом Combo. Він починається від $ 8,5 на місяць. Однак ви можете заощадити до 5% і заплатити за два роки наперед. Це обійдеться вам лише у 8 доларів на місяць, включаючи хостинг та безкоштовне доменне ім’я. Докладніше про опції, що сплачуються Wix, читайте в це дослідження.

У Wix є власний пул експертів, доступних для прокату. Користувачі можуть знайти їх окремо Платформа Wix Arena. Це цифровий ринок із сотнями фахівців у галузі веб-дизайну та програмування, спеціально для проектів, що працюють на Wix. Вони допоможуть налаштувати вже існуючий сайт, а також спроектувати новий для вас з нуля. Користувачі можуть переглядати профілі експертів, що містять портфелі, кількість виконаних проектів, відгуки клієнтів та рейтинг зірок.

Спробуйте Wix безкоштовно

Shopify – найкраща платформа електронної комерції для початку продажу в Інтернеті

Shopify - найкраща платформа електронної комерції для початку продажу в Інтернеті

Shopify – це перевірений лідер у галузі розвитку цифрових магазинів. Платформа дозволяє новачкам та професіоналам створювати веб-магазини будь-якого розміру від крихітних магазинів до зростаючих світових ринків. Він має інтуїтивно зрозумілий редактор з функціями WYSIWYG на додаток до чудових шаблонів, що реагують, вдосконалених інструментів управління товарами та запасами, інструментів просування та маркетингу тощо.

 • Розширене управління продуктами – керуйте своїми продуктами та товарно-матеріальними запасами, утворюючи єдину інформаційну панель. Редактор має просту функціональність для додавання нових товарів, створення категорій товарів, колекцій та каталогів, встановлення валют, інтеграції різних шлюзових платежів тощо.
 • Технологія 3D-складу – представляйте свою продукцію найбільш привабливим чином. Завантажте зображення, які забезпечують відчуття присутності, дозволяючи клієнтам спостерігати за особливостями та перевагами товару.
 • Маркетинг та просування – створювати сайти з інтегрованими інструментами маркетингу. Розширюйте свій список розсилки, вкладайте форми придбання користувачів, запускайте програми лояльності, діліться промо-кодами та купонами, здійснюйте сезонні розпродажі та інше.
 • Згенеровані звіти – система має вбудовані інструменти аналітики та звітності для відстеження продажів, виділення найбільш вдалих продуктів, а також основних каналів трафіку. Звіти містять детальну інформацію про рекламні кампанії для відстеження результатів у режимі реального часу.

Shopify пропонує різні плани для задоволення ваших потреб електронної комерції. Користувачі можуть почати формувати простий магазин у Facebook з планом Lite, починаючи з 9 доларів на місяць, або керувати зростаючим та масштабованим цифровим ринком з необмеженими можливостями продажу за 299 доларів на місяць. Середні плани включають базові та Shopify плани вартістю 29 доларів та 79 доларів на місяць відповідно.

Як і Wix, Shopify є перевіреним лідером у своєму конкретному сегменті. Платформа – вибір №1 для людей, які шукають передові веб-інструменти електронної комерції. З цієї причини він співпрацює як з окремими людьми, так і з агенціями, які допоможуть вам налагодити ваш майбутній магазин. Користувачі є безкоштовно наймати експертів в різних областях – від логотипів та веб-дизайнерів до електронних спеціалістів з маркетингу та SMM-менеджерів, SEO-фахівців, програмістів тощо. Вони модифікують вже існуючий веб-сайт Shopify або створять новий. Все, що вам потрібно, це створити нову роботу на ринку Shopify і чекати, коли фахівці безпосередньо з вами зв’яжуться.

Спробуйте Shopify безкоштовно

WordPress – найкраща розміщена CMS у світі

WordPress - найкраща розміщена CMS у світі

WordPress – це №1 CMS з мільйонами активних користувачів. Спочатку платформа була запущена для створення контентних веб-сайтів, блогів та сайтів малого бізнесу. Однак він розвивався протягом багатьох років, пропонуючи нові шляхи розширення проекту, перетворюючи його на цифровий магазин. Сам інструмент може зажадати трохи кривої навчання та кодування, хоча редактор вмісту дуже інтуїтивно зрозумілий (див Елементний огляд) і майже не відрізняється від типових інструментів перетягування. Більше того, WordPress, як інструмент з відкритим кодом, залишає більше гнучкості та свободи щодо веб-дизайну чи налаштування.

 • Гнучкість – WordPress забезпечує доступ до вихідного коду шаблону. Користувачі можуть змінювати код, додавати нові функції, створювати власні елементи дизайну тощо. Завдання вимагатиме хороших технічних навичок.
 • Плагіни та шаблони – WordPress може похвалитися, мабуть, підбіркою віджетів для додавання на сайті від аналітики та контактних форм до галерей, інструментів проти спаму, шорт-кодів тощо. Користувачі зможуть вибирати з тисяч платних та безкоштовних шаблонів, які стосуються буквально будь-якого бізнесу ніша.
 • електронна комерція – плагіни, як WooCommerce зробити можливим створення власного інтернет-магазину. Тут потрібно небагато кодування, тоді як усі основні налаштування інтуїтивно зрозумілі. Ви отримуєте повністю функціональний інструмент управління продуктом, такий самий, як і будь-який інший редактор перетягування.
 • Глобальна спільнота розробників – пошук ентузіаста WP або експертів, який допоможе в налаштуванні сайту, інтеграції плагінів або налаштуванні – це шматок пирога, коли мова заходить про WordPress. Вони допоможуть створити новий сайт з нуля або модифікувати існуючий. Крім того, користувачі знайдуть багато відео-уроків, форумів блогів тощо.

Сама CMS безкоштовна. Однак вам потрібно буде доменне ім’я та хостинг, щоб перейти наживо з вашого веб-сайту. Ось тут корисні серверні рішення, оптимізовані WP. Bluehost є найкращим постачальником хостингу для живлення WordPress сайтів будь-якого типу. Він пропонує домен на 1 рік, інтеграцію з WP, безкоштовні плагіни, теми та інші функції в кожному плані, починаючи з $ 2,95 на місяць. Це здається справжньою угодою, враховуючи оновлення системи, резервне копіювання та спеціальну інформаційну панель WP, яка вже включена в ціну.

Спробуйте WordPress безкоштовно

uKit – найпростіший конструктор веб-сайтів для малого бізнесу

uKit - найпростіший конструктор веб-сайтів для малого бізнесу

uKit – це, мабуть, найпростіший розробник веб-сайтів, який створює сайти за кілька хвилин, не маючи абсолютно ніяких технічних навичок. Він може похвалитися простим інтерфейсом, найнижчими тарифами та професійною командою підтримки. Це добре для базових веб-сайтів, таких як професійні портфелі, блоги та веб-сайти на одній сторінці. Ніяких спеціальних навичок не потрібно для створення професійного вигляду сайту з uKit. Платформа має такі переваги:

 • Простота використання – інструмент редагування WYSIWYG дозволяє легко та швидко додавати новий вміст, видаляти та змінювати блоки, додавати медіа-файли тощо;
 • Безкоштовні адаптивні шаблони – uKit має колекцію шаблонів професійно виглядаючих та готових до мобільних пристроїв;
 • Професійна підтримка – спеціалісти служби підтримки допоможуть вирішити будь-яку проблему через Skype та електронну пошту;
 • Інструменти SEO та просування – незважаючи на простоту платформи, вона все ще дозволяє користувачам працювати з такими налаштуваннями SEO, як метаописи та назви, фокусування ключових слів тощо.

Програмне забезпечення пропонує 4 основні плани в залежності від вимог проекту. Мінімальний пакет містить лише базові інструменти для будівництва за ціною 5 доларів. Основний план є більш досконалим. Він пропонує додаткові інструменти для статистики та звітів за ціною 10 доларів на місяць. Плани електронної комерції та Pro призначені для досвідчених користувачів, яким потрібно запустити невеликі магазини або складніші сайти для малого бізнесу. Плани коштують 12 та 15 доларів на місяць відповідно. Дворічна підписка дозволить вам заощадити пару доларів, починаючи з 2,50 долара на місяць.

Спробуйте uKit безкоштовно

Нижня лінія

Від вас і вашого бюджету залежить, чи найняти когось, щоб створити ваш веб-сайт чи вибрати веб-платформу. З іншої сторони, сучасне програмне забезпечення виявилося більш економічним і простим рішенням. Ви витратите менше часу на створення сайту з нуля, а також залучитесь до процесу самостійно. Це, очевидно, кращий варіант для основних веб-сайтів та малих проектів електронної комерції. Погляньте на всі переваги, які дозволяють сучасним платформам протистояти командам веб-розробників.

Веб-розробникиВеб-сайти
Ціна:близько 2000 доларів за основний сайт + щорічний домен та витрати на хостинг ($ 50 – $ 70)Близько 100 доларів США щорічно, включаючи домен та хостинг
Навички:Не потрібні технічні навички (лише для подальшого обслуговування та управління)Ніяких технічних навичок не потрібно. Інтуїтивно зрозумілий редактор перетягування.
Дизайн:Індивідуальний дизайн веб-сайтуБезкоштовні шаблони, оптимізовані для мобільних пристроїв для різних категорій веб-сайтів
Гнучкість:Додаткова функціональність за додаткову цінуБезкоштовні додатки, віджети та сторонні інтеграції
Додаткові витрати:Вам потрібно буде знайти місце для розміщення вашого веб-сайтуДомен та хостинг, включені в план
Складність:Веб-сайт будь-якої складностіПідходить як для базових веб-сайтів, так і сайтів для малого бізнесу, електронної комерції, веб-сайтів компанії тощо.

Розробники веб-сайтів дешевші та простіші у використанні. Вони швидше придумують готовий проект. Однак відсутність технічних навичок та досвіду може стати каменем спотикання на шляху до створення більш складного проекту. Можливо, вам знадобляться кілька перевірених фахівців у галузі веб-будівництва. Тут може бути корисним наш посібник.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me