Як користуватися Wix Builder веб-сайтів

Як користуватися Wix Builder веб-сайтів


Вікс – це всебічний розробник веб-сайтів, який здобув всесвітню популярність і став лідером сучасної ніші веб-дизайну. Високий попит на цю послугу здебільшого пояснюється її простотою у користуванні та зручністю, що не загрожує функціональності та розширеній гнучкості.

Набір функцій системи є універсальним і достатньо розгалуженим, щоб відповідати потребам усіх категорій користувачів – від першокласників і до професіоналів. Не потрібно вивчати лінію кодування, щоб почати працювати з системою – настільки інтуїтивно це. Якщо ви щиро маєте намір використовувати конструктор веб-сайтів Wix, саме час дізнатися, як використовувати набір функцій системи, щоб максимально використати її продуктивність. Давайте розпочнемо.

Для кого найкраще працює Wix?

Wix – це масштабоване, гнучко та висококласне рішення для різноманітних потреб у веб-дизайні. Однак важливо вказати ті категорії користувачів, які найбільше виграють від використання сервісу.

Насправді, неможливо окреслити певну категорію користувачів, яким настійно рекомендується вибрати Wix для потреб веб-побудови. Як послуга «все в одному», Wix може надати будь-кому потрібний набір функцій та функціональність. Це досить зручно та просто, щоб його обирали новачки, які мають мало або взагалі не мають досвіду веб-дизайну або бажають запустити професійний проект самостійно. Так само Wix постачає розширений набір функцій, який буде чудово працювати для досвідчених веб-розробників, фрілансерів і навіть агентств веб-дизайну, які беруть участь у професійній розробці веб-сайтів або створюють замовні проекти для клієнтів на регулярній основі.

Редактор Wix

Багата колекція шаблонів, характерних для ніші, потужні інструменти для налаштування дизайну, універсальні підходи до процесу редагування веб-сайтів, наявність програм та варіантів інтеграції роблять Wix ідеальним вибором для кожного користувача, який має намір розпочати проект, який в кінцевому підсумку буде стояти з натовпу. Навички веб-дизайну тут необов’язкові, але якщо у вас їх є, ви, безумовно, зможете використовувати їх на користь і скористатися високим кінцевим результатом у довгостроковій перспективі. Висновок такий: Wix – це чудово для всіх, і воно є насправді!

Як користуватися Wix – рекомендації експертів

Щоб максимально використати розробника веб-сайту та його функціональності, потрібно пам’ятати про наступні рекомендації:

  1. Обов’язкове підключення доменного імені. Всі преміум-плани постачаються зі спеціальним підключенням доменного імені. Це обов’язковий елемент будь-якого успішного веб-сайту. Ви можете використовувати піддомен під час тестування послуги, але без унікального доменного імені ви не вирішите розробляти та просувати свій проект..
  2. Оновити на платні підписки. Під час оновлення до однієї з платних підписок у вас з’явиться шанс заощадити велику суму за допомогою Wix. Розробник веб-сайтів дбає про зручність та задоволення своїх клієнтів, і, таким чином, він регулярно видає купонні коди, знижки та спеціальні пропозиції, що дозволяють отримати розширений план за зниженою вартістю. У деяких випадках, Wix дозволяє економити до 50% від початкової вартості плану. Ці знижки найчастіше застосовуються до електронної комерції та планів Unlimited, які користуються величезною популярністю.
  3. Використовуйте професійну допомогу. Якщо вам не вистачає часу або просто відчуваєте, що вам не вистачає навичок веб-дизайну, ви можете звернутися за допомогою до веб-розробників системи. Вони розроблять готовий веб-сайт під ключ.
  4. Досліджуйте Wix Arena. Це найкраще місце для незалежних веб-дизайнерів, які шукають клієнтів. Спільнота дизайнерів допомагає ділитися досвідом веб-дизайну, знаходити нові замовлення, ексклюзивні пропозиції від розробника веб-сайту, підтримку преміум-класу та інші пільги.
  5. Зверніться до служби підтримки клієнтів. Навіть якщо ви не знаєте, як користуватися системою або у вас є бажання дізнатися більше про її сильні моменти, служба підтримки клієнтів завжди під рукою. Крім форуму громади, Центр підтримки, База знань, відеозаписи та підтримка електронної пошти, кожен елемент, який ви можете відредагувати, має знак запитання, що дає підказку щодо його наслідків. Це помітно спрощує процес веб-дизайну.

Сфери застосування

Крім сотень готових для мобільних пристроїв і повністю настроюваних шаблонів, які охоплюють майже всі можливі потреби веб-дизайну, розробник веб-сайтів також виділяється з натовпу завдяки набору інструментів та списку функцій. Wix може стати найкращим рішенням, залежно від поставлених цілей та очікувань.

Чи плануєте ви просувати свій бізнес в Інтернеті та вам потрібен веб-сайт для досягнення цільової аудиторії? Або, мабуть, у вас є старий веб-сайт, створений за допомогою WordPress або будь-якої іншої CMS, і вам стало важко працювати з ним? Wix – чудовий інструмент для запуску та керування вражаючими веб-сайтами для бізнесу. Його вдосконалена функція Ascend, бізнес-дизайни, маркетингові та промоційні інструменти (маркетинг електронної пошти, бронювання зустрічей, форми підписки, інтеграція соціальних медіа тощо.), а також бізнес-віджети роблять його лідером у списку розробників бізнес-сайтів.

електронна комерція

Хочете запустити веб-магазин? Wix поставляється з інтегрованим механізмом електронної комерції, який, безумовно, охопить вас. Система рясніє такими функціями електронної комерції, як інтегрована кошик для покупок, кілька варіантів оплати та доставки, знижки та промо-коди, високоекранні проекти електронної комерції, інструменти для відстеження запасів тощо.

Електронна комерція Wix

uch широкий функціонал дозволить вам продавати необмежену кількість фізичних чи цифрових продуктів. Однак майте на увазі, що Wix хороший для невеликих / середніх інтернет-магазинів. Якщо у вас є намір створити гіпермаркет чи так, то має сенс шукати спеціалізовану платформу електронної комерції.

Ведення блогів

У випадку, якщо у вас є мета створити блог, Wix також може допомогти вам у цьому. Завдяки інтегрованій платформі для ведення блогів, конструктор веб-сайтів допоможе вам запустити, керувати та оновлювати якісний блог, щоб привернути увагу користувачів.

Блог Wix

Тут ви можете додати та редагувати публікації в блогах, призначати категорії для них, планувати нові публікації, підбирати конкретні шаблони блогів, робити соціальні закладки, включати функцію коментування і т.д. перші спільноти блогів.

Нарешті, Wix чудово працює для всіх типів персональні веб-сайти. Незалежно від того, чи ви керуєте веб-сайтом події, портфоліо, цільовою сторінкою або навіть резюме в Інтернеті, розробник веб-сайтів може запропонувати багато. Її масштабованість, велика продуктивність та високі функції роблять платформу гідним вибором для кожного користувача.

Wix Editor або Wix ADI: для чого слід скористатися?

У Wix є два редактори, кожен з яких буде дуже корисним для користувачів. Хоча стандартний редактор Wix передбачає більше ручної роботи та навіть деякий фон веб-дизайну, Wix ADI – це повністю автоматизований інструмент, який створить веб-сайт для вас. Давайте відразу розглянемо обидва варіанти та їх наслідки.

Стандартний редактор Wix передбачає завершення загальної процедури веб-дизайну. Ви повинні вибрати шаблон, а потім вручну налаштувати його, щоб отримати бажаний результат. Wix перенаправить вас на панель управління редактора, яка постачається з декількома інструментами та функціями, необхідними для надання індивідуального вигляду проекту. Вибираєте та застосовуєте потрібну колірну палітру, експериментуйте з макетами, шрифтами, стилями, фонами та іншими елементами веб-сайту. Як тільки ви закінчите дизайн веб-сайту, перейдіть до публікації.

Редактор Wix ADI

Wix ADI – (Штучний дизайн інтелект) – це інструмент на основі AI, який використовує подану інформацію для створення веб-сайту для вас в автоматизованому режимі. Вам не доведеться турбуватися про вибір кольорів та основних елементів веб-сайту – система зробить це за вас. Просто надайте дані, необхідні службі, відповідаючи на питання та спостерігайте за результатом. За бажанням ви можете додатково налаштувати готовий проект і замінити наявний вміст на власний.

Таким чином, Стандартний редактор Wix є більш кращим рішенням для тих користувачів, які вже мають уявлення про те, як створити веб-сайти і бажають самостійно контролювати всі етапи цього процесу. Що стосується Wix ADI, цей інструмент краще працює для новачків, які тільки на шляху до професійного просування та бажають здобути навички та знання веб-дизайну. Однак майте на увазі, що для використання цієї функції бажано мати надійну інтернет-бізнес, як-от соціальні акаунти тощо. Тут Wix зможе отримати інформацію про ваш бізнес. Чим більше – тим краще.

Основні моменти Wix та їх переваги

Wix – один із найпопулярніших розробників веб-сайтів, який ви можете знайти. Система має багато переваг, які добре працюють як для першокласників, так і для експертів з веб-дизайну. Один з найголовніших моментів системи – це великий ринок додатків, де ви можете зустріти безліч безкоштовних і платних віджетів, додатків та додатків, які можна легко інтегрувати в будь-який веб-сайт – починаючи від простих портфелів і закінчуючи складними багатими функціями веб-сайти. Вибір програми залежить виключно від ваших потреб у веб-дизайні та типу веб-сайту, який ви плануєте запустити, будь то веб-сайт ресторану / кафе, цільова сторінка, весільний веб-сайт, форум та що ні.

Замовлення Wix

Ще одна родзинка послуги – Вікс Корвід – це потужний інструмент, який використовується для створення веб-додатків без будь-якого знання основ кодування. Це буде дуже корисно для початківців, які бажають урізноманітнити свою ефективність веб-сайту та скоротити весь час розробки веб-сайтів. Просто вивчіть інтерфейс системи та починайте працювати над вашим додатком!

Ви збираєтеся запустити веб-сайт для отримання трафіку або збільшення обсягу продажів? Тоді слід подбати про час завантаження вашого веб-сайту, і саме тут ви оціните переваги, надані Wix Turbo! Інструмент містить набір технологій та функцій, спрямованих на збільшення часу завантаження вашого веб-сайту. Чим він вищий – тим меншим буде відсоток відмов і тим вище загальний рівень задоволеності користувачів.

Створюючи веб-сайт, про це має сенс пам’ятати запуск мобільної версії його з самого початку. Не секрет, що переважна кількість людей продовжує користуватися мобільними пристроями під час перегляду Інтернету. Якщо у вас немає мобільної версії вашого проекту, ваш трафік навряд чи швидко зросте. Потенційні клієнти можуть навіть перейти на ваших конкурентів, які мають мобільні версії своїх веб-сайтів. Не хочете, щоб це сталося? Потім за допомогою мобільного редактора Wix запускайте версію веб-сайту для мобільних пристроїв. Зауважте, що зміни, внесені в мобільному режимі, не відображатимуться в режимі робочого столу, а зміни, внесені в режимі робочого столу, автоматично відображатимуться на мобільних пристроях. Це особливість, яку повинні оцінити більшість користувачів.

Шаблони Wix: як вибрати та використати найкращий?

Конструктор веб-сайтів – це настільки професійний інструмент «все в одному», що його можна легко використовувати для запуску та управління майже всіма видами проектів. Просто загляньте в його галерею шаблонів, щоб дізнатися весь спектр дизайнів високого класу, застосовних для різноманітних ніш і спеціалізацій.

Вікси шаблонів однієї сторінки

Незалежно від бізнесу, на якому ви зосереджуєтесь та на яких цілях ви переслідуєте, вибираючи Wix як інструмент веб-дизайну, ви обов’язково знайдете шаблон для налаштування. Навіть якщо ви цього не зробите, система запропонує вам порожню тему, щоб ви могли створити свій власний унікальний дизайн веб-сайту.

Wix Corvid: найкраще рішення для побудови додатків

Щоразу, коли з’являється ідея створити функціональну програму для подальшої інтеграції у ваш проект, продовжуйте доступ до Corvid та спробуйте його. Corvid – це відкритий серверний інструмент розробки додатків, який дозволяє створювати професійні програми, використовуючи ваші навички кодування. Вам належить ввести свій власний код JavaScript на веб-сайт на базі Wix та працювати з API-системами системи, щоб додати корисну взаємодію та розширену ефективність.

Вікс Корвід

Corvid також дозволяє вам автоматично додавати дані Wix на свій веб-сайт, вмикаючи цю функцію, і навіть підключати проект до будь-яких зовнішніх баз даних за допомогою опції SPI зовнішньої бази даних. Це особливість, яка ідеально підійде до потреб професіоналів, відкривши необмеженість можливостей користувачам, що обізнані з кодами.

Ascend by Wix – це правильний бізнес-інструмент для вас?

Як комплексне рішення для веб-дизайну, Wix може запропонувати сучасним підприємцям, які бажають виходити в Інтернет. Власники бізнес-сайтів можуть скористатися передовими Інструмент сходження, який складається з безлічі сучасних інструментів бізнесу в одному місці. Ascend by Wix пропонує понад 20 продуктів, які чудово підходять для маркетингу, просування товару та оптимізації SEO.

Wix Ascend

Якщо ви вирішите встановити присутність у бізнесі, ви, безсумнівно, оціните можливість відстежувати поведінку своїх клієнтів та розробляти ефективні способи підвищення рівня залучення користувачів. Ви також зможете оптимізувати час спілкування з клієнтами, щоб вкласти їх у подальший розвиток бізнесу. З цією метою Wix Ascend пропонує передові маркетингові інструменти (рахунки-фактури, робочі процеси, автоматизація, котирування цін, завдання та нагадування тощо.) та варіанти зв’язку (живий чат, форми, менеджер контактів, папка “Вхідні” тощо.).

Аспекти ціноутворення

Wix має середні ціни та має кілька варіантів ціноутворення для задоволення потреб усіх категорій користувачів. Існує вільний план, який ніколи не закінчується, але термінів та інструментів, які він пропонує, достатньо для виявлення та перевірки набору функцій системи. Однак новачки можуть бути зацікавлені в цьому варіанті, оскільки це дозволяє їм створювати необмежену кількість веб-сайтів, таким чином, практикуючи та вдосконалюючи свої навички веб-дизайну.

Якщо говорити про платні підписки, то Wix має кілька планів як для стандартних веб-сайтів, так і для проектів для бізнесу та електронної комерції. Давайте спочатку розглянемо підписки, призначені для звичайних веб-сайтів. Комбіновані та необмежені плани ($ 13 / місяць і $ 17 / місяць відповідно) чудово підходять для ділових веб-сайтів, портфелів, блогів та персональних веб-сайтів. Про та VIP плани ($ 22 / місяць та $ 39 / місяць) підійде до потреб користувачів, які шукають розширені можливості будівництва. Вони надають широкий спектр функцій, які високо оцінені на всіх етапах створення веб-дизайну.

Веб-сайт із цінами на Wix

Щодо проектів бізнесу та електронної комерції, Wix пропонує чотири підписки. Основний план бізнесу ($ 23 / міс) дозволяє приймати онлайн-платежі. План безлімітного бізнесу ($ 27 / міс) сприяє більш ефективному зростанню бізнесу. Бізнес VIP ($ 49 / міс) надає повний набір, необхідний для розширеного просування бізнесу. Найдорожча підписка – це план Enterprise (500 дол. / Міс), що пропонує комплексне рішення для покриття всіх найважливіших потреб розвитку бізнесу та маркетингу. Який би план ви не йшли, система пропонує 14-денне відшкодування, якщо є щось, чим ви не задоволені.

Бізнес із ціноутворенням Wix

Чи варто використовувати Wix?

Вікс працює однаково чудово як для непрофесійних користувачів, так і для тих, хто має багаторічний досвід веб-дизайну. Це гідна інвестиція для розробки бізнес-сайтів, портфоліо, цільових сторінок, простих і середніх інтернет-магазинів, блогів та інших типів проектів. Система також може запропонувати незалежним веб-дизайнерам, які вирішили використовувати веб-конструктор Wix. Платформа не лише дозволяє розробляти проекти на замовлення для клієнтів, але й допомагає їм шукати нових клієнтів у спільноті Wix Arena.

Wix виділяється серед натовпу завдяки своєму приголомшливому набору функцій, ексклюзивному дизайну ніш та помірній ціновій політиці. Якими б ви не мали намірів чи завдань і в якій галузі не спеціалізувались, ви обов’язково знайдете шаблони та функції, які відповідають вашим потребам. Wix – це гідна віддача за ваші грошові інвестиції.

Спробуйте Wix зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me