Як дізнатися хостинг веб-сайту

Як дізнатися хостинг веб-сайту


Чи стикаєтесь ви з необхідністю дізнатися, що використовує хостинг веб-сайту? Причини визначити це можуть різними. Ви можете дізнатися більше про власника конкуруючої платформи, її статистику та функціональні параметри, які впливають на її ефективність та потік трафіку. Ви також можете зіткнутися з необхідністю скаржитися на хост веб-сайту з якоїсь причини, особливо якщо це ставить під загрозу ваш власний проект.

Усвідомлення a певний хостинг-провайдер може бути корисним, якщо ви шукаєте надійну послугу для розміщення свого веб-сайту. У цьому випадку ви можете вибрати веб-сайт з хорошими характеристиками, щоб далі дізнатися його хоста. У будь-якому випадку надійний та стійкий хостинг – це один із надійних способів встановити приємну веб-присутність для вашого проекту. Це також значно спрощує подальшу підтримку та просування проектів. Іншою серйозною причиною виявлення хостингу веб-сайту є регулярні напади спамерів, які згодом можуть призвести до крадіжки вмісту. Нарешті, вам може бути просто цікаво вивчити доступні варіанти хостингу, перш ніж вибрати власний.

З яких би причин ви не з’ясували, для чого використовується той чи інший веб-сайт, існує кілька перевірених способів:

  1. За допомогою використання спеціальних сервісів.
  2. За IP-адресою домену.
  3. За сервером доменних імен.

Усі варіанти є досить ефективними, але перший отримав визнання користувача як найпростіше і швидке рішення. Існує багато служб виявлення хостингу веб-сайтів, але всі вони мають одну і ту ж місію: допомогти користувачам дізнатися хост веб-сайту менше, ніж за один раз.

У більшості випадків все, що вам потрібно зробити, це надати Доменне ім’я веб-сайту, який вас цікавить, і зачекайте, поки система проаналізує його та генерує результат. Це дуже просто і швидко для всіх, і це не вимагає знань з кодування. Давайте розглянемо деякі найпопулярніші та найефективніші сервіси, які можна використовувати для визначення хоста веб-сайту.

1. Послуги з виявлення хоста веб-сайту

ГОСПОДАРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ

hostingchecker

Хостинг перевірки – це веб-сервіс виявлення хостингу, який надає професійний інструмент пошуку для забезпечення максимально точних та перевірених результатів. Система дає змогу з’ясувати найважливішу інформацію про веб-сайт, який знаходиться під аналізом. Параметри, що аналізуються та перевіряються, включають загальну інформацію про хости, Alexa Rank, онлайн-офлайн-перевірку веб-сайтів, рейтинг сторінки Google, інформацію про чорний список домену IP, середню швидкість завантаження, відстеження соціальної статистики тощо. Hosting Checker використовує такі інструменти:

  • Інструмент пошуку веб-хостингу – просто введіть доменне ім’я безпосередньо на веб-сайті, і сервіс буде шукати свій хостинг серед понад 5000 провайдерів, перелічених у його базі даних;
  • Інструмент пошуку IP-адрес веб-хостингу – дозволяє отримати детальну інформацію про веб-хостинг, його IP-адресу та потенційне включення до чорного списку IP;
  • Інструмент відстеження місцеположення веб-сайту – це дозволяє дізнатися місцезнаходження вашого веб-сайту або його домен;
  • Whois домену та віковий детектор – інструмент, що визначає вік домену та його основні характеристики SEO, а також його дані Whois.

Після аналізу веб-сайту система формує детальні звіти, включаючи всі найважливіші параметри та дані веб-сайту. Ви можете переглянути звіти в Інтернеті, але також можна завантажити їх у форматі PDF для подальшого порівняння.

Дізнайтеся хост веб-сайту

ДЕТЕКТОР ГОСТИНГУ

хостинг-детектор

Детектор хостингу – це ще одна популярна послуга детектора хостингу, яка дозволяє визначити хостинг веб-сайтів лише за кілька секунд. Просто введіть доменне ім’я або URL вашого проекту та активуйте процес пошуку. Система швидко проаналізує веб-сайт, шукаючи його хостинг у багатій базі даних.

Після завершення аналізу система надасть інформацію про хостинг-провайдера, країну, доменне ім’я якої зареєстровано, та дані WHOIS. Це одна з найпростіших служб, яку ви можете знайти там, а також абсолютно безкоштовна і зрозуміла для всіх.

Виявити хостинг веб-сайтів

ДОМАШНІЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ

дублікатор

Перевірка хостингу домену – це система, яка дає можливість виявити, хто розміщує певний веб-сайт. Система – це інструмент SEO, який дозволяє аналізувати та переглядати конкретну інформацію про різні веб-сайти. Ця інформація, як правило, включає IP-адреси, сервери імен, хости тощо. Як безкоштовна онлайн-служба, перевірка хостингу домену дозволяє вводити та аналізувати до 10 URL-адрес одночасно, економлячи ваші зусилля та час. Безкоштовний сервіс не вимагає попередньої установки, і, таким чином, він створює результати за лічені секунди. Навіть новачки можуть користуватися ним з легкістю – це так просто і зрозуміло!

Є багато причин, які говорять на користь використання перевірки хостингу домену. Для початку це просунута і автентична послуга, що працює на базі Dupli Checker – системи, що надає широкий набір безкоштовних інструментів SEO, що дозволяють збільшити позиції вашого веб-сайту. По-друге, результати, отримані системою, є надійними та доведеними. Інструмент також надзвичайно простий і потрібно лише кілька секунд, щоб дізнатися результат. Нарешті, він надає вичерпні дані щодо хостингу веб-сайтів та його IP-адреси. Це правильно, що вам насправді потрібно!

Перевірте хостинг веб-сайтів

МАЛКИЙ ІНСТРУМЕНТ SEO – КОНТРОЛЬ САЙТА САЙТУ

невеликісезонні інструменти

Перевірка хостів веб-сайтів – це послуга виявлення хостингу, що працює і працює за допомогою інструментів Small SEO Tools. Система безкоштовна для всіх, і це дозволяє виявити хоста за певним веб-сайтом. Для використання шашки вам просто потрібно зайти на веб-сайт, ввести URL-адресу веб-сайту, який вас цікавить, а потім натиснути кнопку «Перевірити хостинг». Вам не доведеться довго чекати результатів – вони будуть надані негайно. Засіб перевірки веб-сайтів чудово підходить для нових власників веб-сайтів, які досліджують ринок, шукаючи надійних постачальників, які можуть забезпечити якісні результати та гарантію тривалості роботи. Не потрібно підписуватися на послугу – вона безкоштовна та доступна в будь-який час доби за вашим запитом.

Дізнайтеся хостинг веб-сайтів

2. Як перевірити хостинг веб-сайтів за його IP-адресою

Незалежно від того, ви є користувачем, який знає кодування, чи ні, ви можете спробувати з’ясувати хоста свого веб-сайту за його IP адресою. Для цього просто введіть “ping site.com” (або будь-який інший домен, який вас цікавить) у командному рядку та запам’ятовувати (або відкласти) поєднання чисел, відображене у відповіді. Це буде IP вашого веб-сайту. Введіть його після https://whois.domaintools.com/ рядок, щоб побачити контакти хостинг-провайдера та інформацію про нього. Це теж легко і швидко.

domaintools

3. Як дізнатися хост веб-сайту за доменом сервера імен

Ще один простий спосіб виявити хостинг веб-сайтів – це сервер імен (NS) домен. З цією метою отримати доступ до https://whois.domaintools.com/ веб-сайт та введіть доменне ім’я веб-сайту, який знаходиться під аналізом. Потім натисніть кнопку Пошук і чекайте результату.

Перегляньте “Whois Record” у рядку “nserver:” на тестовій сторінці. Основним доменом у рядку NS є хостинг-провайдер. До речі, цей варіант також є одним з найшвидших варіантів, і він також чудово підходить для веб-сайтів, розміщених на віртуальних серверах.

Нижня лінія

Проведення досліджень щодо ваших нішевих конкурентів є одним із головних аспектів успішного маркетингу. Виявлення постачальника хостингу веб-сайтів – це перший крок, який ви можете зробити в цьому напрямку. Інформація про хост веб-сайту, його IP-адресу, місцеположення та інші технічні параметри вам стане в нагоді під час вибору хоста для вашого власного проекту.

Існує кілька ефективних способів дізнатися провайдера хостингу веб-сайтів, але використання спеціальних сервісів, переглянутих у статті, як і раніше є найбільш переважним рішенням. Послуги з виявлення хостингу веб-сайтів нададуть вам хорошу інформацію про постачальника веб-хостингу та його обов’язкові параметри. Ви також можете використовувати цю інформацію, порівнюючи хостів з точки зору їх рейтингу, продуктивності, географічного розташування, надійності, рейтингу довіри та інших важливих параметрів. Ці аспекти стануть вирішальними при прийнятті остаточного рішення щодо вибору найкращого господаря, який відповідає вашим потребам.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me