Як безкоштовно зробити веб-сайт із власним доменом

Як безкоштовно зробити веб-сайт із власним доменом


Отже, ви вирішили безкоштовно створити веб-сайт із власним доменним іменем. Хтось може сказати, що це неможливо, оскільки якісні веб-сайти вимагають глибокої експертизи веб-дизайну та застосування професійних інструментів веб-побудови. Однак це не зовсім так.

Безкоштовно створити персональний або діловий веб-сайт або використовувати власний домен, якщо ви знаєте найпопулярніші варіанти веб-дизайну та професійне програмне забезпечення для веб-побудови, яке ви можете використовувати для виконання завдання..

Що стосується безкоштовної розробки веб-сайтів, то слід врахувати кілька речей. Для початку слід вибрати правильний інструмент побудови веб-сторінок, багато з яких постачаються з безкоштовними субдоменами або пропонують інтегрований варіант підключення безкоштовного домену.

Якщо ви вже володієте доменом і хочете приєднати його до свого веб-сайту, вам доведеться подбати про це під час налаштування веб-сайту. Зверніть увагу, що доменні витрати відрізняються, а також умови, які мають на увазі їх провайдери. Таким чином, процес створення безкоштовного веб-сайту не є таким простим, і він, безумовно, вимагає певного фону веб-дизайну або усвідомлення нюансів кодування.

Читайте також: Що таке доменне ім’я та як працюють домени?

Для спрощення завдання ми виділили кілька обов’язкових моментів, які допоможуть вам впоратися з усіма етапами процесу веб-дизайну успішно та з максимальною користю.

Як безкоштовно зробити веб-сайт із власним доменним іменем

 1. Безкоштовний веб-сайт із власним доменом – чи це можливо?
 2. Пояснено два варіанти: Builder веб-сайтів проти хостингу
 3. Як безкоштовно отримати доменне ім’я для свого веб-сайту
 4. Як створити безкоштовний веб-сайт із власним доменом
 5. Поради щодо створення власного веб-сайту із користувацьким доменом

Якщо ви збираєтесь безкоштовно запустити веб-сайт із власним доменним іменем, але не знаєте, з чого почати і які проблеми слід пам’ятати, саме час зараз детально обговорити вищеперелічені пункти..

Безкоштовний веб-сайт із власним доменом – чи це можливо?

Якщо ви коли-небудь запитували про існуючі варіанти веб-розробки, ви, звичайно, знаєте, що існує безліч систем, які дозволяють кожному безкоштовно запустити повнофункціональний веб-сайт. Пройшли ті дні, коли створення веб-сайтів було придатним лише для професійних веб-експертів.

На сьогоднішній день навіть новачок, який не має досвіду роботи з веб-дизайном, може самостійно запустити повноцінний проект для досягнення особистих та ділових цілей. Вам потрібно лише знати, який інструмент веб-дизайну вибрати для цієї мети.

Завдяки такому асортименту програмного забезпечення для веб-побудови, доступного в наші дні, вибір правильної системи може бути складним завданням. Отже, потрібно ретельно вивчити та вивчити проблему, щоб отримати безкоштовний веб-сайт разом із безкоштовним доменним іменем.

Очевидно, що інструменти веб-дизайну відрізняються, а також їх умовами, варіантами ціноутворення та особливостями, що входять до наданих планів. Це означає, що професійні платформи для веб-побудови, такі як розробники веб-сайтів, дозволяють створювати безкоштовні акаунти та часто пропонують безкоштовні субдомени, які діють як тимчасові адреси веб-сайтів, поки проекти будуються..

Читайте також:Найпопулярніші будівельники веб-сайтів.

Як тільки ваш веб-сайт буде готовий до публікації, вам доведеться або приєднати раніше придбаний домен до облікового запису, або оновити до одного з платних планів, які система надає. Платні підписки пропонують можливість підключення доменного імені. В результаті ви отримуєте абсолютно безкоштовний веб-сайт з платним хостингом, який дозволяє максимально використовувати його функціонал.

Іноді розробники веб-сайтів дозволяють вам використовувати безкоштовне доменне ім’я на умовах, що купуєте щорічний план, наприклад, або використовувати інші платні інструменти / умови, які система передбачає у відповідь на безкоштовне доменне ім’я.

Пояснено два варіанти: Веб-сайт проти хостингу

Спектр інструментів веб-розробки дійсно великий та універсальний, але все ж є два надійних варіанти веб-розробки. Ви можете або скористатися конструктором веб-сайтів, або вибрати надійний хостинг, який забезпечує безкоштовне підключення домену.

Давайте подивимось на дві платформи, які є найпопулярнішими та надійними представниками обох типів систем. Це Wix та Bluehost.

Wix – Безкоштовний веб-сайт та доменне ім’я в одному місці

Wix.com

Вікс – це верхня платформа веб-побудови, яка займає найвищі позиції у списку сучасних будівельників DIY. В даний час він надає мільйони веб-сайтів по всьому світу, забезпечуючи безліч переваг, таких як механізми підключення та електронної комерції, безкоштовні чуйні шаблони, що легко налаштовуються, професійні інструменти для налаштування дизайну, універсальні підходи до процесу веб-розробки та цінова політика.

Wix дає змогу безкоштовно запускати та керувати веб-сайтом і, таким чином, він пропонує безкоштовний нескінченний план, який дозволяє запускати проект без будь-яких прихованих витрат.

Всі веб-сайти, створені з вільним планом, спочатку створюються на піддомені Wix під маркою. Цього достатньо, щоб перевірити особливості послуги та практикувати свої навички веб-дизайну. Однак піддомену Wix, безумовно, буде недостатньо для публікації та просування вашого веб-сайту.

Щоб збільшити популярність, визнання та позиції пошукових систем на веб-сайті, Wix дає змогу перейти до одного зі своїх платних планів. Кожен з них має можливість власного підключення доменного імені. Такі домени надаються безкоштовно для тих користувачів, які вирішили отримати щорічні плани.

Читайте також:
Огляд Wix.
Як користуватися Wix Builder веб-сайтів.

Спробуйте Wix безкоштовно

Bluehost – Безкоштовне доменне ім’я та хостинг для WordPress

bluehost.com

Bluehost – це впізнаваний лідер своєї ніші та провайдер хостингу номер один, офіційно рекомендований WordPress. Платформа має безліч переваг, що відрізняють її від конкурентів. До них відносяться встановлення WordPress одним клацанням, велика кількість інтегрованих скриптів та плагінів, висока швидкість роботи, швидкість завантаження сторінки, доступне ціноутворення, функції електронної комерції, локалізовані варіанти SEO та контент-маркетингу, віджети та додатки для веб-сайтів бізнесу та багато іншого.

Bluehost надає широкі варіанти підключення безкоштовних доменних імен, що входять до його підписки. Вибір найбільш підходящого плану повинен залежати від типу вашого веб-сайту, складності, структури та інших важливих аспектів, таких як місце для зберігання, пропускна здатність, додаткові опції підключення SSL, облікові записи електронної пошти, параметри безпеки тощо. Який би план ви не вирішили вибрати, ви отримаєте доменне ім’я як бонус, не плативши за нього.

Ви вирішуєте вибрати найбільш підходяще рішення, яке найкраще підходить для вашого проекту та відповідає Вашим індивідуальним потребам веб-дизайну. Який би варіант ви в кінцевому підсумку не вибрали, ви отримаєте можливість отримати доменне ім’я абсолютно безкоштовно.

Читайте також: Огляд Bluehost.

Спробуйте Bluehost зараз

Як безкоштовно отримати доменне ім’я для свого веб-сайту

Тепер, коли вам відомо про два найпопулярніші варіанти створення веб-сайту із власним доменним іменем безкоштовно, є сенс надати більш детальні вказівки щодо їх застосування. Це допоможе вам з’ясувати основні кроки, необхідні для запуску та керування веб-сайтом за допомогою Wix та Bluehost, а також зосередитись на способах отримання безкоштовних доменів з кожної з цих систем.

Якщо ви вирішили віддати перевагу використанню програми для створення веб-сайтів і обрали для цього Wix, пам’ятайте про наступний перелік кроків, які, як ви очікуєте, пройдете для запуску веб-сайту з нуля:

 1. Зареєструйтесь для розробника веб-сайтів, надаючи свої дані для входу. Ви можете використовувати або електронну пошту, або обліковий запис соціальної мережі для реєстрації в системі.
 2. Виберіть шаблон. Конструктор веб-сайтів запропонує вам список шаблонів для конкретних ніш на вибір. Усі вони чуйні, безкоштовні та настроюються. Як тільки ви зробите вибір шаблону і приступите до його редагування, система автоматично запропонує вам скласти безкоштовний піддомен для вашого веб-сайту. Цього буде достатньо для розробки веб-сайту та перевірки набору функцій системи перед публікацією.
 3. Редагуйте тему. Для розробки та редагування веб-сайтів із системою не потрібно володіти експертом з кодування. Просто додайте необхідний вміст, завантажуйте медіа-файли, редагуйте налаштування SEO, інтегруйте віджети та програми, щоб надати своєму проекту необхідний дизайн.
 4. Оберіть опцію передплати та опублікуйте проект. Перш ніж жити, вам потрібно вибрати план, до якого потрібно оновити. Wix пропонує кілька варіантів ціноутворення на вибір, і всі вони дозволяють приєднати доменне ім’я, яке буде безкоштовним протягом першого року використання, якщо ви здійснили разовий щорічний платіж.

Це все в тому, щоб отримати безкоштовний домен від розробника веб-сайтів Wix. У цьому немає нічого складного. Більше того, розробник веб-сайтів дає можливість отримати максимальну користь від доменного імені та загальної продуктивності веб-сайту без будь-яких прихованих платежів.

Спробуйте Wix безкоштовно

Якщо мова йде про запуск веб-сайтів з WordPress і вибравши Bluehost як найбільш підходящого хостинг-провайдера, процес розробки веб-сайтів зовсім не буде складним. Ось такі кроки, які вам доведеться пройти, щоб виконати завдання:

 1. Підпишіться на хостинг-акаунт. Як було сказано вище, Bluehost виявляється найкращим вибором для цієї мети, оскільки це офіційно рекомендується CMS. Розгляньте плани, які пропонує Bluehost щодо розміщення вашого веб-сайту. Зверніть увагу, що кожен з них має опцію підключення безкоштовного доменного імені, що відповідно дозволяє безкоштовну розробку веб-сайту та подальше управління.
 2. Встановіть WordPress. Як тільки ви закінчите з вибором домену та хостингу, продовжуйте встановлювати WordPress. Це займає лише кілька хвилин, тоді як система генерує інструкції та вказівки щодо виконання завдання з максимальною ефективністю та без будь-яких помилок.
 3. Відрегулюйте налаштування. Перш ніж вибрати шаблон і зробити свій перший пост, бажано встановити основні параметри WordPress. Це слід зробити у відповідному розділі «Налаштування» панелі адміністратора.
 4. Виберіть і налаштуйте шаблон. WordPress поставляється із внутрішніми та зовнішніми шаблонами, які ви можете вибрати та інтегрувати у свій веб-сайт для подальшої настройки. Дизайн є і безкоштовними, і платними, тому пам’ятайте про свій вибір під час їх перегляду. WordPress також пропонує широкі параметри та інструменти для налаштування шаблонів, які дозволяють створити видатний дизайн веб-сайту.
 5. Встановити плагіни. Виберіть та встановіть віджети / плагіни, які найбільше відповідають спеціалізації вашого веб-сайту. Плагіни WordPress численні, і вони доступні у безкоштовних та платних варіантах, щоб відповідати будь-якому бюджету.
 6. Налаштуйте веб-сайт Analytics. Аналітика веб-сайтів WordPress допомагає відстежувати перспективи її роботи та просування. Ви можете налаштувати віджети та плагіни, які допоможуть вам відстежувати ці параметри, щоб мати змогу вчасно виконати необхідні настройки.

Завершивши етапи, можна одразу додати публікації або запланувати їх публікацію. Нарешті, ви можете перейти наживо зі своїм безкоштовним доменним іменем.

Встановіть WordPress безкоштовно

Як створити безкоштовний веб-сайт із власним доменом

Окрім придбання нового доменного імені у розробника веб-сайту чи постачальника хостингу, є можливість підключити те, яким ви раніше володіли. Не має значення, де ви його отримали – ви можете приєднати або перенести його у свій новий обліковий запис, дотримуючись вказівок, які створює система..

Стандартний план дій виглядає аналогічно тому, що вказаний у попередній частині статті. Однак є також кілька нюансів, які потрібно врахувати, щоб процес підключення доменних імен був успішним.

 • По-перше, не потрібно купувати новий домен із системи, з якою ви працюєте. Це врешті-решт економить ваші зусилля, час та гроші.
 • По-друге, ви не повинні забути змінити налаштування DNS щоб зробити домен придатним для передачі, якщо потрібно.

Як правило, вам доведеться увійти в панель управління доменними іменами та змінити записи NS для вашого домену відповідно до інструкцій, наданих вибраним розробником веб-сайтів або постачальником хостингу. Вся процедура не займає багато часу і її може завершити навіть новачок.

Поради щодо створення власного веб-сайту із користувацьким доменом

Ви маєте рацію створити веб-сайт зі спеціальним доменом? Щоб подальша розробка та просування веб-сайту була успішною, ви повинні знати про необхідні правила. Ось декілька порад, яких слід дотримуватися, щоб досягти бажаного результату:

 • Уникайте використання субдоменів. Хоча більшість розробників веб-сайтів пропонують субдомени з самого початку, неприпустимо продовжувати користуватися ними після публікації вашого веб-сайту. Піддомени добре працюють для тестування програмного забезпечення для веб-побудови та вивчення його набору функцій, але вони не стануть хорошим вибором для подальшої розробки та просування веб-сайтів;
 • Використовуйте відповідне розширення доменних імен. Розширення доменних імен можуть мати конкретне використання, тому переконайтеся, що виберіть суть вашого бізнесу. Dot-com є переважно переважним, оскільки більшість користувачів набирає .com, не замислюючись про це. Ось деякі інші основні розширення: co, info, net, org, biz, me. Якщо ваш веб-сайт стосується організації, то .org може стати чудовим варіантом. Якщо це інформаційний сайт, отримання розширення .info теж не зашкодить вам.
 • Подумайте двічі при виборі доменного імені. Ім’я домену спочатку повинно відображати спеціалізацію вашого бізнесу та фірмову назву. Бажано зробити його простим, незабутнім і коротким. Хороший домен також повинен містити частину назви вашої компанії, щоб визначити її приналежність або ключові слова / терміни / фрази, які описують ваш бізнес на користь. Переконайтеся, що ваш домен унікальний, щоб користувачі не переплутали його з тими, що належать вашим конкурентам.
 • Не займайтеся безкоштовними службами домену. Вся справа в тому, що більшість безкоштовних реєстраторів домену часто пропонують домени з розширеннями .tk, .ml та іншими розширеннями. Це не добре для надійних повнофункціональних проектів, створених з довгостроковими цілями. Більше того, ви не маєте повного контролю над доменним іменем, оскільки саме він є реєстратором (а не ви), яким він власник. Так само ви можете діяти лише як користувач домену, але не як ліцензований власник, а це означає, що ви не матимете прав на передачу. Нарешті, спамери часто використовують безкоштовні розширення домену для поширення шкідливих кодів.

F.A.Q

 1. Чи можу я використовувати раніше придбане доменне ім’я для свого нового веб-сайту?

  Власне, так. Якщо ви вже володієте доменним іменем і хочете створити новий веб-сайт, ви можете підключити / перенести його в новий обліковий запис. Використовуйте вказівки, створені системою, з якою ви працюєте, та ту, яку ви використовували для запуску нового веб-сайту. Щоб завершити процес, вам зазвичай доведеться увійти в панель керування доменним іменем та змінити записи NS для вашого домену відповідно до інструкцій, наданих вибраним розробником веб-сайтів..

 2. Чи є якісь розробники сайтів, які дозволяють підключити власний домен безкоштовно?

  Так, є розробники веб-сайтів, які дозволяють безкоштовно підключити власні доменні імена. Ви можете або придбати новий домен через систему, або використовувати наявний. Єдиний недолік безкоштовного акаунта – це досить помітна реклама, яка буде розміщена на вашому веб-сайті. Ви можете позбутися цього, оновивши свій рахунок. Більшість розробників веб-сайтів, однак, мають на увазі, що вам слід перейти на один із платних планів на річний термін та здійснити одноразовий платіж відразу.

 3. Як отримати безкоштовне доменне ім’я?

  Любителі халяви радіють! Багато розробників сайтів пропонують річну безкоштовну реєстрацію доменних імен на рік, якщо ви вирішили пройти щорічний план. Зауважте, що коли закінчується перший рік, вам доведеться платити за щорічне оновлення доменного імені. Ви можете отримати безкоштовний домен як бонус від Вікс розробник сайту при оплаті за 12 місяців наперед (застосовується до всіх планів).

 4. Чому варто оновити?

  Розробники веб-сайтів дозволяють вам створювати веб-сайт, не платячи ні центу, в цьому немає сумнівів. Але ви повинні усвідомити, що нічого не безкоштовно, особливо для розробників веб-сайтів. Веб-хостинг коштує грошей, оренда місця для розміщення серверів коштує гроші, апаратне забезпечення коштує гроші, підтримка клієнтів коштує грошей.

Тож природно, що кожному, хто користується безкоштовним веб-сервісом, потрібно буде якось відшкодувати свої витрати і, ймовірно, навіть захоче отримати прибуток. Звичайно, вони хочуть отримати прибуток – чому б інакше вони віддавали свої послуги безкоштовно? Ось кілька типових причин, чому вони пропонують безкоштовні послуги:

 • Щоб заробити гроші на рекламі відображається на вашому сайті та / або на панелі керування.
 • Для просування власного бренду із субдоменами та авторськими правами в нижній частині колонтитулу вашого сайту.
 • Вони пропонують безкоштовні стартові плани з надією привабити клієнтів перейти на платні пакети.

Суть полягає в тому, що ви ніколи не отримаєте повнофункціональний веб-сервіс із безкоштовним обліковим записом. Хоча ми використовуємо так багато безкоштовних програмних систем щодня, включаючи браузери, клієнтів електронної пошти та месенджери, такі як Skype, якщо мова заходить про створення веб-сайтів, немає ніяких халяв.

За допомогою типового розробника веб-сайтів ви можете оновити свій безкоштовний обліковий запис на сайт без реклами зі спеціальним доменним іменем лише за пару доларів на місяць! Ми наполегливо радимо придбати преміальний рахунок, якщо ви хочете підвищити авторитет та професіоналізм.

Створіть БЕЗКОШТОВНИЙ веб-сайт & Домен

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me