Veebikalkulaatori loomine

Kuidas oma veebisaidile kalkulaatorit luua?


Väikeettevõtte veebisaidi omamine nõuab läbipaistvust, sest just seda otsivad tänapäeval enamik kliente. Potentsiaalne ostja jälgib enne konkreetse kauba või teenuse ostmist innukalt selgeid arve ja summasid. See on koht, kus veebisaidi kalkulaatorid näivad olevat hea lahendus.

Ühelt poolt takistavad need klientidel lisakulusid või petmist. Teisest küljest on sellise lähenemisviisi abil lihtne usaldusväärsuse taset parandada. Lihtne tööriist võib oma veebis maine loomisel mängida suurt rolli. Seekord saate teada, kuidas oma veebisaidile kalkulaatorit luua ja milliseid tööriistu kasutada.

Kuidas veebisaidi kalkulaator töötab??

Mõned ettevõtted vajavad klientide jaoks keerulisi arvutusi. Mõnikord näivad need arvud väljakutsena, mis paneb nad lihtsama lahenduse otsimiseks veebisaidilt lahkuma. Kaasaegses tehnoloogilises maailmas ei kohta te vaevalt tarbijaid käsitsi kalkulaatori abil, et käsitleda kõiki neid keerulisi näitajaid. See on koht, kus veebikalkulaatorid on ülim lahendus.

Need ei vaja erilisi oskusi ja võimaldavad külastajal vajaliku summa automaatse hankimise sõltuvalt tähtajast, toodete või teenuste hulgast või muudest olulistest teguritest. Ühelt poolt ei pea kasutajad pliiatsite ja paberilehtedega tegelema. Teisest küljest saavad nad selget teavet ja nende jaoks automaatselt arvutatavaid andmeid. Siin on alati oluline läbipaistvus.

Kes võib vajada veebisaidi kalkulaatoreid

Selline võimalus viitab peamiselt väikeettevõtete veebisaidid ja erinevates valdkondades tegutsevad ettevõtted. Kui suhtlete keerukate numbritega ja kliendid, kes otsivad selgeid vastuseid, esindate tõenäoliselt mõnda järgmistest nišidest:

 • Logistika – see hõlmab mis tahes tüüpi saatmis- ja transporditeenuseid. Olenemata sellest, kas tarnite vedelgaasi ja toornaftaga Amazoni pakendi või konteinerid, teavad kliendid innukalt, kui palju tarne maksab.
 • Kindlustus – kõige populaarsem ärivaldkond, mis nõuab selget hinnakujundust ja automaatset arvutamist sõltuvalt kliendi vanusest, kindlustustingimustest, tasudest jne.
 • Laenud – laenuvõtja soovib täpsustada täpsed tasud ja tasud, intressid ja krediidi kulukuse määr, nädala- või kuumaksed jne..
 • Kinnisvara – suurepärane idee lisada veebikalkulaator, mis võimaldab teie klientidel täpsustada maja või korteri hinda sõltuvalt selle ruutpinnast.
 • Ehitustööstus – idee on sama, mis kinnisvara puhul. Kuid kalkulaator kujutab lõpphinda sõltuvalt ehitustüüpidest ja materjalidest, mõõtmetest, ehitustehnoloogiast, seadmetest jne.

Kui lasete klientidel ise hinda arvutada, tunnevad nad end kindlamini, kui neil on selged tasud. Lisatud kalkulaator teeb triki.

Millised omadused peaksid veebikalkulaatoril olema?

Kui soovite innukalt konversioonimäärasid parandada ja hoida oma kliente huvipakkuvana, peab teil olema interaktiivne ja hõlpsasti kasutatav tööriist, mis ei vaja erilisi oskusi ega toiminguid. Enne oma veebisaidi kalkulaatori loomist pidage silmas järgmisi funktsioone:

 • Lihtne teha – säästke oma aega ja kasutage teenuseid, mis võimaldavad teil kalkulaatori ühe klõpsuga luua ilma, et peaksite vajalikul lehel kodeerima ega programmeerima.
 • Kaasahaarav disain – vältige lamedaid vidinaid ja valige kohandatud värviteemade, tekstide ja joonistega kohandatud kalkulaatorid või looge oma kujundus.
 • Paindlikkus – ehitage kalkulaator laiendatud funktsioonide loendiga, et jätkata erinevat tüüpi arvutusi.
 • Mobiilsõbralik – kasutage kindlasti reageerivaid kalkulaatoreid, mis töötavad hästi erinevates seadmetes, sealhulgas tahvelarvutites ja nutitelefonides.

uCalcil on kõigi ülaltoodud funktsioonide katmiseks piisavalt funktsionaalsust. Auhinnatud tööriist võimaldab teil kohandatud, hõlpsasti kasutatava ja kalkulaatori ehitada vaid mitme klõpsuga. Vaatame lähemalt, kuidas see võib aidata.

uCalc – parim veebisaidi kalkulaatori koostaja

uCalc – on suurepärane tasuta teenus kalkulaatorite loomiseks mis tahes veebisaiditüüpidele vaatamata platvormile või nišile. Sõltumata sellest, kas juhite autotööstust, söögituba, ehitust või mõnda muud ettevõtet, võimaldab see instrument teil tulla kohandatud ja paindliku kalkulaatoriga, mis pakub komplekti laiendatud tööriistu.

uCalci mallid

Platvormi on lihtne kasutada ja see ei vaja spetsiaalseid tehnilisi oskusi. Mitmeotstarbeline kalkulaatoriehitaja näib olevat tasuv lahendus veebisaidi paremaks toimimiseks, SEO ja kasutajate kaasamiseks.

Veebikalkulaatori seadistamine?

Tööriist ei vaja tehnilist tausta. Te ei pea koodi kodeerima ega programmeerima. Platvorm töötab lihtsa visuaalse toimetajana. Kõik, mida peate tegema, on valida valmiselementide komplekt ja ühendada need ühtseks struktuuriks. Redaktor võimaldab teil eemaldada või lisada uusi liugureid, märkeruute ja muid elemente. Siis peate vidina koodi asetama vajaliku lehele.

uCalci toimetaja

Kasutajad saavad valida, kas luua oma unikaalne kohandatud kalkulaator või valida tosina saadaval oleva malli hulgast. Need on mõeldud konkreetsete ärinišide jaoks. Leiate selle, mis vastab teie vajadustele. Valige 12 saadaoleva kategooria hulgast paigutus, sealhulgas kinnisvara, kättetoimetamisteenused, ilutööstus jne.

Online kalkulaatori kohandamine

Süsteem kasutab kasutusvalmis kalkulaatori tabeleid. Samal ajal saate luua ühe oma ainulaadse kujundusega.

 • Kohandatavad mallid – vali endale meelepärane ja kasuta visuaalset redaktorit uute piltide lisamiseks, tüpograafia muutmiseks jne.
 • Kujundusrežiim – kui soovite luua oma kalkulaatori, saate kasutada režiimi Kujundus, mis pakub 4 peamist teemat, sealhulgas minimaalne, materjal, alglaadimine ja vaikeseade. Neil on valmis värvifondid, mida saab vastavalt teie eelistustele muuta või muuta.
 • Vastuvõtlik kalkulaator – uCalc tagab mobiilisõbralikkuse ja lihtsa redigeerimise.

UCalci kujundusfunktsioonide juures on hea see, et kasutajad ei pea värvide või fontide muutmisel ekspertideks olema. Valige lihtsalt mall, lisage pilte ja laske kalkulaatoril oma veebisaidi kujundus täita. Lisaks on kõik elemendid, paigutused ja plokid kaitstud platvormi autoriõigustega.

uCalci vormeliredaktor

Mida veebisaidi kalkulaator saab teha?

uCalc pakub karbist välja veelgi rohkem funktsioone, mida võite oodata. Lisaks põhivormelitele ja süsteemidele, mis pakuvad klientidele selgeid vastuseid, on sellel lisaks täiustatud funktsioonide komplektile, mis lisaks turundusele, reklaamimisele ja kasutajate omandamisinstrumentidele tagavad ka SEO sõbralikkuse..

uCalc-kood

 • Süsteemi hoiatused – saate teate iga kord, kui ilmub uus tellimus. Samal ajal saate oma klientidele saata isikupärastatud sõnumeid.
 • SEO jõudlus – platvorm hõlbustab eelarve kavandamist ja madala sagedusega päringute sihtimist. Samal ajal saate jälgida kasutajate käitumist üksikasjades, mis parandavad veebisaidi üldist toimivust ja tulemusi.
 • Lihtne jagamine – vidina kood võib kehtida mis tahes teie veebisaidi lehel. Lisaks võite vabalt jagada kalkulaatori linke sotsiaalmeedia platvormidel, samuti e-posti või käskjalad. Selle tulemusel ajendavad kliendid ostuvalmis olema. Teisisõnu, genereerite müügivalmis müügivihjeid.
 • Edendamine ja turundus – süsteem hõlbustab kalkulaatori viimistlemist, lisades automaatseid allahindlusi sõltuvalt tootetüübist või kategooriast. Kasutajad saavad tasuta kasutada hinnasilte, tasusid ja eritasusid ilma arendaja abita.
 • Tellimuste töötlemine – võite makseid koguda otse, integreerides maksekalkulaatoriga maksevõimalused. Süsteem genereerib aruandeid ja statistikat tehtud ostude ja tellimuste kohta. Seda saab integreerida veebisaidi CRM-iga.

uCalci maksumus

uCalc pakub sissesõidu tasuta paketiga neli suurt plaani. Iga kavaga on kaasas spetsiifiliste funktsioonide loetelu. Tasuta pakkumine võib olla hea lahendus lihtsalt süsteemi toimimise testimiseks, kuna sellel pole erilisi võimalusi ega võimalusi, näiteks CRM-i integreerimine, maksete töötlemine, linkide jagamine jne. Kõik need võimalused, mida leiate järgmistest plaanidest:

 • Põhiline maksab 3,20 dollarit kuus kuni 5 projekti jaoks, millel on kõik põhifunktsioonid, kuid vestluse tugi puudub.
 • Standard maksab 8 dollarit kuus kuni 15 projekti jaoks, millel on üle 1000 e-posti ja vähemalt 10 SMS-teatist.
 • Pro maksab 19,20 dollarit kuus piiramatute projektide, laiendatud funktsioonide ja vestluse toe jaoks.

Alumine rida

Kui veebisaidil on kalkulaator, suurendab see konversioonimäära ja parandab klientide seotust. Lihtne instrument muudab teie veebisaidi potentsiaalsete tarbijate silmis usaldusväärsemaks.

uCalc on parim lahendus kohandatud kalkulaatori lisamiseks oma saidile. Seda on lihtne kasutada, ehitada ja kohandada. Kaasas lisaks tasuta paketile ka taskukohased plaanid. Vaevalt leiate kuluefektiivsemat lahendust veebisaidi toimivuse ja müügi suurendamiseks.

Proovige uCalci tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map